DMP DM1L DM2L MDMP IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje


W tym roku odeszli do wieczności...

Zygmunt Stefański
(ur.13-4-1932 zm.11-4-2007)
Marek Iwaniec (ur.7-4-1966 zm.13-5-2007)
Tadeusz Gomoliński (ur.19-9-1932 zm.13-5-2007)
Grzegorz Blaut (ur.3-9-1984 zm.20-5-2007)
Feliks Błajda (ur.29-5-1916 zm.20-5-2007)
Michal Matula (ur.8-5-1987 zm.27-5-2007) - wypadek na torze w Krośnie
Bernard Kacperak (ur.24 lub 25-6-1933 zm.23-8-2007)
Florian Kapała (ur.28-3-1929 zm.19-11-2007)


Chronologiczne zestawienie zawodów żużlowych w ...
Bydgoszcz Częstochowa Daugavpils Gdańsk Gniezno Gorzów Wlkp
Grudziądz Krosno Kraków Leszno Łódź Lublin Miskolc Opole Ostrów Wlkp
Piła Praga Rawicz Rybnik Rzeszów Tarnów Toruń Wrocław Zielona Góra



Ekstraliga

RUNDA ZASADNICZA
                 TORUŃ  LESZ.  RZES.  WROC.  CZĘS.  TARN.  ZIEL.  BYDG.
TORUŃ            ** **  
49-44  54-39  40-00  54-39  58-35  52-41  60-32
LESZNO          
44-46  ** **  55-35  50-43  53-40  52-41  50-40  54-36
RZESZÓW         
50-40  49-41  ** **  47-46  48-42  47-43  55-34  52-39
WROCŁAW         
58-35  42-47  52-40  ** **  54-39  56-37  44-46  59-30
CZĘSTOCHOWA     
39-54  38-55  58-35  50-42  ** **  50-43  47-43  50-40
TARNÓW          
45-45  51-39  48-42  46-44  44-46  ** **  51-39  49-41
ZIELONA GÓRA    
33-57  47-43  48-45  49-41  46-44  48-43  ** **  43-46
BYDGOSZCZ       
58-34  40-49  42-48  41-49  48-42  51-40  45-45  ** **

1 runda 9/4/2007 (Lany Poniedziałek): Częstochowa-RzeszówToruń-Leszno, (8/4)Zielona Góra-BydgoszczTarnów-Wrocław
2 runda 15/4/2007:
Leszno-TarnówBydgoszcz-CzęstochowaWrocław-ToruńRzeszów-Zielona Góra
3 runda 22/4/2007:
Leszno-CzęstochowaToruń-Zielona GóraWrocław-RzeszówTarnów-Bydgoszcz
4 runda 29/4/2007:
Częstochowa-ToruńBydgoszcz-LesznoZielona Góra-WrocławRzeszów-Tarnów
5 runda 3/5/2007:
Leszno-Zielona Góra, (13/5)Toruń-RzeszówWrocław-BydgoszczTarnów-Częstochowa
6 runda 6/5/2007:
(13/5)Częstochowa-WrocławToruń-BydgoszczZielona Góra-TarnówRzeszów-Leszno
7 runda 20/5/2007:
Leszno-WrocławBydgoszcz-Rzeszów, (16/5)Zielona Góra-CzęstochowaTarnów-Toruń
8 runda 27/5/2007:
Częstochowa-Zielona GóraToruń-TarnówWrocław-LesznoRzeszów-Bydgoszcz
9 runda 10/6/2007:
Leszno-RzeszówBydgoszcz-ToruńWrocław-Częstochowa, (27/6)Tarnów-Zielona Góra
10 runda 22/6/2007:
Częstochowa-TarnówBydgoszcz-WrocławZielona Góra-LesznoRzeszów-Toruń
11 runda 6/7/2007:
Leszno-Bydgoszcz, (1/8)Toruń-Częstochowa, (2/8)Wrocław-Zielona GóraTarnów-Rzeszów
12 runda 22/7/2007:
Częstochowa-LesznoBydgoszcz-TarnówZielona Góra-ToruńRzeszów-Wrocław
13 runda 29/7/2007:
Częstochowa-Bydgoszcz, (4/8)Toruń-Wrocław, (30/7)Zielona Góra-RzeszówTarnów-Leszno
14 runda 5/8/2007:
Leszno-ToruńBydgoszcz-Zielona GóraWrocław-TarnówRzeszów-Częstochowa

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. UNIBAX TORUŃ                    28   10  1   3   (7)   +121
2. UNIA LESZNO                     23   9   0   5   (5)   +79
3. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW     18   8   0   6   (2)   -10
4. ATLAS WROCŁAW                   16   6   0   8   (4)   +33
5. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA   16   6   0   8   (4)   -35
6. UNIA TARNÓW                     14   5   1   8   (3)   -42
7. ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA       14   6   1   7   (1)   -61
8. POLONIA BYDGOSZCZ               11   4   1   9   (2)   -85

1 RUNDA FINAŁOWA

       TARNÓW - TORUŃ             
41-51
       TORUŃ - TARNÓW             56-37

       CZĘSTOCHOWA - LESZNO       45-48
       LESZNO - CZĘSTOCHOWA       48-42

       WROCŁAW - RZESZÓW          48-42
       RZESZÓW - WROCŁAW          51-42

Kolejność drużyn po 1 rundzie finałowej

1. UNIBAX TORUŃ                    4    2   0   0   +29
2. UNIA LESZNO                     4    2   0   0   +9
3. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW     2    1   0   1   +3
4. ATLAS WROCŁAW                   2    1   0   1   -3

-------------------------------------------------------
5. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA   0    0   0   2   -9
6. UNIA TARNÓW                     0    0   0   2   -29

2 RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY (MIEJSCA 1-4)

       WROCŁAW - TORUŃ            
44-45        RZESZÓW - LESZNO           42-48
       TORUŃ - WROCŁAW            47-43        LESZNO - RZESZÓW           51-39

2 RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 7 MIEJSCE

                       BYDGOSZCZ - ZIELONA GÓRA   
44-46
                       ZIELONA GÓRA - BYDGOSZCZ   55-35

3 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       LESZNO - TORUŃ             49-41
                       TORUŃ - LESZNO             44-46

3 RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 3 MIEJSCE

                       WROCŁAW - RZESZÓW          60-31
                       RZESZÓW - WROCŁAW          35-54

Ostateczna kolejność drużyn w DMP 2007

1. UNIA LESZNO
2. UNIBAX TORUŃ
3. ATLAS WROCŁAW

4. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW
5. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA
6. UNIA TARNÓW
7. ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA
---------------------------------------
8. POLONIA BYDGOSZCZ

Baraż o prawo startu w ekstralidze w roku 2008

OSTRÓW WLKP - ZIELONA GÓRA 43-50
ZIELONA GÓRA - OSTRÓW WLKP 
58-32

1 Liga

W rozgrywkach DM1L i DM2L nie przyznawano punktów bonusowych tak jak w latach poprzednich, a w rundzie zasadniczej za zwycięstwo w meczu drużyna, która była gościem meczu, otrzymywała 3 punkty meczowe.

RUNDA ZASADNICZA
                 GORZ.  OSTR.  GDAŃ.  RYBN.  POZN.  GRUD.  LUBL.  GNIE.
GORZÓW WLKP      ** ** 
50-39  57-33  55-38  66-23  55-37  53-36  67-26
OSTRÓW WLKP     
47-43  ** **  43-47  52-38  50-40  54-39  56-33  61-32
GDAŃSK          
53-39  58-33  ** **  47-43  58-33  57-35  55-37  58-35
RYBNIK          
40-52  43-50  46-44  ** **  57-36  59-34  54-38  59-33
POZNAŃ          
33-60  48-42  47-42  48-40  ** **  58-34  45-32  51-39
GRUDZIĄDZ        
46-44  58-33  48-41  41-52  58-30  ** **  51-42  59-31
LUBLIN          
54-36  41-49  42-51  38-53  50-40  65-26  ** **  53-37
GNIEZNO          
26-66  41-48  47-43  48-42  40-50  45-45  40-50  ** **

1 runda 9/4/2007 (Lany Poniedziałek): Ostrów Wlkp-Gniezno, (17/4)Gdańsk-Gorzów WlkpPoznań-Rybnik, (27/4)Grudziądz-Lublin
2 runda 15/4/2007:
Gorzów Wlkp-GrudziądzRybnik-Ostrów WlkpLublin-PoznańGniezno-Gdańsk
3 runda 22/4/2007:
(12/5)Gorzów Wlkp-GnieznoOstrów Wlkp-PoznańGdańsk-LublinGrudziądz-Rybnik
4 runda 29/4/2007:
Rybnik-Gorzów WlkpPoznań-GdańskLublin-Ostrów WlkpGniezno-Grudziądz
5 runda 3/5/2007:
Gorzów Wlkp-LublinGdańsk-Ostrów WlkpGrudziądz-PoznańGniezno-Rybnik
6 runda 6/5/2007:
(3/6)Ostrów Wlkp-GrudziądzRybnik-GdańskPoznań-Gorzów Wlkp, (3/6)Lublin-Gniezno
7 runda 20/5/2007:
Gorzów Wlkp-Ostrów WlkpRybnik-LublinGrudziądz-GdańskGniezno-Poznań
8 runda 27/5/2007:
Ostrów Wlkp-Gorzów WlkpGdańsk-GrudziądzPoznań-GnieznoLublin-Rybnik
9 runda 10/6/2007:
Gorzów Wlkp-PoznańGdańsk-RybnikGrudziądz-Ostrów WlkpGniezno-Lublin
10 runda 24/6/2007:
Ostrów Wlkp-GdańskRybnik-GnieznoPoznań-GrudziądzLublin-Gorzów Wlkp
11 runda 8/7/2007:
Gorzów Wlkp-RybnikOstrów Wlkp-LublinGdańsk-PoznańGrudziądz-Gniezno
12 runda 22/7/2007:
Rybnik-GrudziądzPoznań-Ostrów WlkpLublin-GdańskGniezno-Gorzów Wlkp
13 runda 29/7/2007:
Ostrów Wlkp-RybnikGdańsk-GnieznoPoznań-LublinGrudziądz-Gorzów Wlkp
14 runda 5/8/2007:
Gorzów Wlkp-GdańskRybnik-PoznańLublin-GrudziądzGniezno-Ostrów Wlkp

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. STAL GORZÓW WLKP                23   10(3)  0   4   +212
2. KM INTAR LAZUR OSTRÓW WLKP      21   9(3)   0   5   +46
3. LOTOS GDAŃSK                    20   9(2)   0   5   +102
4. RKM RYBNIK                      16   7(2)   0   7   +48
5. PSŻ MILION TEAM POZNAŃ          15   7(1)   0   7   -86
6. GTŻ GRUDZIĄDZ                   13   6(0)   1   7   -55
7. TŻ SIPMA LUBLIN                 11   5(1)   0   9   -35
8. START GNIEZNO                   5    2(0)   1   11  -232

Uwaga! Liczby w nawiasach oznaczają ilość zwycięstw za trzy punkty.

Jeżeli w meczach rund PLAY-OFF każda z drużyn zdobyła po 2 punkty meczowe - to rozgrywany był trzeci mecz.

1 RUNDA PLAY-OFF (MIEJSCA 1-4) (do dwóch zwycięstw)

       RYBNIK - GORZÓW WLKP       
46-44        GDAŃSK - OSTRÓW WLKP       52-41
       GORZÓW WLKP - RYBNIK       56-34        OSTRÓW WLKP - GDAŃSK       51-41
       GORZÓW WLKP - RYBNIK       56-35        OSTRÓW WLKP - GDAŃSK       47-43

1 RUNDA PLAY-OFF (MIEJSCA 5-8) (do dwóch zwycięstw)

       GNIEZNO - POZNAŃ           
50-41        LUBLIN - GRUDZIĄDZ         53-38
       POZNAŃ - GNIEZNO           49-41        GRUDZIĄDZ - LUBLIN         47-43
       POZNAŃ - GNIEZNO         45+3-45+2      GRUDZIĄDZ - LUBLIN         64-28

2 RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ (do dwóch zwycięstw)

                       OSTRÓW WLKP - GORZÓW WLKP  56-36
                       GORZÓW WLKP - OSTRÓW WLKP  49-40
                       GORZÓW WLKP - OSTRÓW WLKP  49-41

2 RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 7 MIEJSCE (do dwóch zwycięstw)

                       GNIEZNO - LUBLIN           53-39
                       LUBLIN - GNIEZNO           54-39
                       LUBLIN - GNIEZNO           65-25

Ostateczna kolejność drużyn w DM1L 2007

1. STAL GORZÓW WLKP

---------------------------------------
2. KM INTAR LAZUR OSTRÓW WLKP
3. LOTOS GDAŃSK
4. RKM RYBNIK
5. PSŻ MILION TEAM POZNAŃ
6. GTŻ GRUDZIĄDZ
---------------------------------------
7. TŻ SIPMA LUBLIN
8. START GNIEZNO

Baraż o prawo startu w 1 lidze w roku 2008

DAUGAVPILS - LUBLIN        68-24
LUBLIN - DAUGAVPILS        
53-40

2 Liga

                 RAWI.  DAUG.  ŁÓDŹ   OPOLE  MISK.  KROS.  PRAGA
RAWICZ           ** ** 
51-42  50-43  55-35  58-34  59-34  71-20
DAUGAVPILS      
54-37  ** **  44-40  53-36  57-36  66-24  38-10
ŁÓDŹ            
37-55  46-44  ** **  59-30  67-23  52-37  59-31
OPOLE            
53-38  36-56  59-33  ** **  66-27  58-32  67-24
MISKOLC          
48-42  39-51  43-48  48-42  ** **  58-32  51-40
KROSNO          
38-52  45-45  41-52  48-45  45-45  ** **  22-14
PRAGA            
37-55  45-45  00-40  32-58  34-26  41-49  ** **

1 runda 9/4/2007: Rawicz-KrosnoOpole-Łódź, (22/4)Miskolc-Praga
2 runda 15/4/2007:
Daugavpils-MiskolcKrosno-OpolePraga-Rawicz
3 runda 29/4/2007:
Rawicz-DaugavpilsŁódź-KrosnoOpole-Praga
4 runda 6/5/2007:
Daugavpils-Opole, (12/5)Miskolc-Rawicz, Praga-Łódź
5 runda 20/5/2007:
Łódź-DaugavpilsOpole-Miskolc, (27/5)Krosno-Praga
6 runda 7/6/2007:
Rawicz-OpoleDaugavpils-KrosnoMiskolc-Łódź
7 runda 17/6/2007:
Łódź-Rawicz, (8/7)Krosno-Miskolc, (10/7)Praga-Daugavpils
8 runda 1/7/2007:
Rawicz-Łódź, (7/7)Daugavpils-Praga, (7/7)Miskolc-Krosno
9 runda 29/7/2007:
Łódź-Miskolc, (22/7)Opole-RawiczKrosno-Daugavpils
10 runda 5/8/2007:
Daugavpils-ŁódźMiskolc-Opole, (7/8)Praga-Krosno
11 runda 12/8/2007:
Rawicz-Miskolc, (19/8)Łódź-PragaOpole-Daugavpils
12 runda 2/9/2007:
Daugavpils-RawiczKrosno-Łódź, (4/9)Praga-Opole
13 runda 16/9/2007:
Rawicz-PragaOpole-KrosnoMiskolc-Daugavpils
14 runda 30/9/2007:
Łódź-OpoleKrosno-Rawicz, (2/10)Praga-Miskolc

Ostateczna kolejność drużyn w rozgrywkach DM 2 Ligi 2007

1. KOLEJARZ RAWICZ                 21   9(3)   0   3   +148
2. LOKOMOTIVE DAUGAVPILS           20   8(2)   2   2   +150

-----------------------------------------------------------
3. ORZEŁ ŁÓDŹ                      19   8(3)   0   4   +119
4. KOLEJARZ OPOLE                  13   6(1)   0   6   +80
5. SPEEDWAY MISKOLC                9    4(0)   1   6   -104
6. KSM KROSNO                      9    3(1)   2   7   -140
7. MARKETA PRAGA                   3    1(0)   1   10  -253

Uwaga! Liczby w nawiasach oznaczają ilość zwycięstw za trzy punkty.



Eliminacje grupowe

         GRUPA 1                               GRUPA 2

1.Gorzów Wlkp      12     144          1.Rybnik           12     145

2.Bydgoszcz        7      112         
2.Rzeszów          8      131
3.Zielona Góra     7      100          3.Tarnów           7      120
4.Toruń            4      81           4.Lublin           3      58
5.Gdańsk           0      23           5.Krosno           0      10


         GRUPA 3

1.Leszno           8,5    107

2.Poznań           8      109
3.Częstochowa      5      84
4.Ostrów Wlkp      2,5    74

28. Finał MDMP - Rybnik 4/10/2007


1.     RKM Rybnik                                               45
2.     Stal Gorzów Wlkp                                         34
3.     Marma Polskie Folie Rzeszów                              33



63. Finał IMP - Wrocław 15/8/2007


1.     Rune Holta                  Unia Tarnów
2.     Tomasz Gollob               Unia Tarnów
3.     Damian Baliński             Unia Leszno



41. Finał MIMP - Rzeszów 2/8/2007


1.     Paweł Hlib                  Stal Gorzów Wlkp
2.     Karol Ząbik                 Unibax Toruń
3.     Daniel Pytel                PSŻ Milion Team Poznań



34. Finał MPPK - Częstochowa 3/8/2007


1.     Unia Tarnów                                              24
2.     Atlas Wrocław                                            20+3
3.     Unia Leszno                                              20+2



26. Finał MMPPK - Leszno 31/8/2007


1.     Unibax Toruń                                             25+3
2.     Stal Gorzów Wlkp                                         25+2
3.     RKM Rybnik                                               21



47. Finał Złotego Kasku - Bydgoszcz 6/6/2007


1.     Grzegorz Walasek            ZKŻ Kronopol Zielona Góra
2.     Rafał Dobrucki              Marma Polskie Folie Rzeszów
3.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno



42. Finał Srebrnego Kasku - Rybnik 9/10/2007


1.     Marcin Jędrzejewski         Budlex-Polonia Bydgoszcz
2.     Grzegorz Zengota            ZKŻ Kronopol Zielona Góra
3.     Adrian Gomólski             Start Gniezno



31. Finał Brązowego Kasku - Gorzów Wlkp 27/9/2007


1.     Adam Kajoch                 Unia Leszno
2.     Michał Mitko                RKM Rybnik
3.     Patryk Pawlaszczyk          RKM Rybnik


Tournaments


26. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych "Memoriał Mieczysława Połukarda" - Bydgoszcz 1/4/2007


1.     Matej Ferjan                Słowenia
2.     Wiesław Jaguś               Unibax Toruń
3.     Michał Szczepaniak          Budlex-Polonia Bydgoszcz

"Puchar Prezydenta Miasta" - Ostrów Wlkp 1/4/2007


1.     Robert Kościecha            Unibax Toruń
2.     Rune Holta                  Norwegia
3.     Ryan Sullivan               Australia

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - półfinały -
Grudziądz 4/4, Rawicz 4/4, finał - Toruń 11/4/2007


1.     Paweł Hlib                  Stal Gorzów Wlkp
2.     Krzysztof Buczkowski        Budlex-Polonia Bydgoszcz
3.     Kamil Brzozowski            GTŻ Grudziądz

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Opole 14/4/2007


1.     Maciej Piaszczyński         PSŻ Milion Team Poznań
2.     Michał Mitko                RKM Rybnik
3.     Grzegorz Zengota            ZKŻ Kronopol Zielona Góra

Finał Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Tarnów 19/4/2007


1.     Maciej Kuciapa              Marma Polskie Folie Rzeszów
2.     Daniel Jeleniewski          TŻ Sipma Lublin
3.     Karol Ząbik                 Unibax Toruń

Grand Prix Europy - Wrocław 12/5/2007


1.     Nicki Pedersen              Dania
2.     Hans N. Andersen            Dania
3.     Chris Harris                Wielka Brytania


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2007:

1.     Nicki Pedersen              Dania
2.     Leigh Adams                 Australia
3.     Jason Crump                 Australia

Półfinał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów - Poznań 3/6/2007


1.     POLSKA                                                   39

2.     DANIA                                                    31
3.     AUSTRALIA                                                30
4.     ROSJA                                                    20

Memoriał Gerarda Stacha - Opole 3/6/2007


1.     Sławomir Drabik             Złomrex-Włókniarz Częstochowa
2.     Adam Pawliczek              Kolejarz Opole
3.     Rafał Szombierski           RKM Rybnik

10. Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów Wlkp 16/6/2007


1.     Jason Crump                 Australia
2.     Chris Harris                Wielka Brytania
3.     Leigh Adams                 Australia

55. Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów Wlkp 17/6/2007


1.     Nicki Pedersen              Dania
2.     Jason Crump                 Australia
3.     Ryan Sullivan               Australia

Minispeedway - 4. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Rybnik Chwałowice 23/6/2007


1.     Kamil Cieślar               MKMŻ Rybki Rybnik
2.     Szymon Woźniak              Polonia Bydgoszcz
3.     Marcel Szymko               Lotos Gdańsk

Minispeedway - "Złote Trofeum FIM" - Częstochowa 11-14/7/2007


1.     Anders Mellgren             Szwecja
2.     Mikkel Michelsen            Dania
3.     Michael Jepsen Jensen       Dania

Minispeedway - "Puchar Złotego Lwa"
(nieoficjalny Finał Drużynowych Mistrzostw Świata w miniżużlu) - Częstochowa 15/7/2007


1.     DANIA                                                    46
2.     SZWECJA                                                  37

3.     POLSKA                                                   18
4.     AUSTRALIA                                                17

Drużynowy Puchar Świata - Baraż - Leszno 19/7/2007


1.     AUSTRALIA                                                53
2.     POLSKA                                                   52
3.     SZWECJA                                                  40
4.     ROSJA                                                    7

Finał Drużynowego Pucharu Świata - Leszno 21/7/2007


1.     POLSKA                                                   55
2.     DANIA                                                    52
3.     AUSTRALIA                                                29

4.     WIELKA BRYTANIA                                          15

Minispeedway - "Indywidualny Puchar Europy" - Rybnik Chwałowice 4-5/8/2007


1.     Michael Jepsen Jensen       Dania
2.     Anders Mellgren             Szwecja
3.     Mikkel Michelsen            Dania

Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Częstochowa 19/8/2007


1.     Nikolai Klindt              Dania
2.     Jurica Pavlic               Chorwacja
3.     Filip Sitera                Czechy

Grand Prix Polski - Bydgoszcz 8/9/2007


1.     Tomasz Gollob               Polska
2.     Krzysztof Kasprzak          Polska
3.     Nicki Pedersen              Dania


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2007:

1.     Nicki Pedersen              Dania
2.     Leigh Adams                 Australia
3.     Jason Crump                 Australia

Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Ostrów Wlkp 9/9/2007


1.     Emil Sayfutdinov            Rosja
2.     Chris Holder                Australia
3.     Paweł Hlib                  Polska

"Puchar Prezydenta Miasta" - Grudziądz 16/9/2007


1.     Norbert Kościuch            PSŻ Milion Team Poznań
2.     Grzegorz Knapp              Lotos Gdańsk
3.     Adam Skórnicki              PSŻ Milion Team Poznań

"Puchar Gorących Serc" - Częstochowa 22/9/2007


1.     Łukasz Jankowski            KM Intar Lazur Ostrów Wlkp
2.     Krzysztof Słaboń            Atlas Wrocław
3.     Maciej Kuciapa              Marma Polskie Folie Rzeszów

"Puchar Burmistrza Rawicza" - Rawicz 23/9/2007


1.     Robert Miśkowiak            Unia Leszno
2.     Zbigniew Suchecki           ZKŻ Kronopol Zielona Góra
3.     Norbert Kościuch            PSŻ Milion Team Poznań

57. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 23/9/2007


1.     Jarosław Hampel             Unia Leszno
2.     Fredrik Lindgren            Szwecja
3.     Piotr Świderski             ZKŻ Kronopol Zielona Góra

1. Turniej Pamięci Łukasza Romanka - Rybnik 23/9/2007


1.     Andreas Jonsson             Szwecja
2.     Piotr Protasiewicz          ZKŻ Kronopol Zielona Góra
3.     Rafał Dobrucki              Marma Polskie Folie Rzeszów

12. Memoriał Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka - Zielona Góra 26/9/2007


1.     Grzegorz Zengota            ZKŻ Kronopol Zielona Góra
2.     Alan Marcinkowski           Unibax Toruń
3.     Marcin Jędrzejewski         Budlex-Polonia Bydgoszcz

"Puchar Gdańska" - Gdańsk 30/9/2007


1.     Piotr Protasiewicz          ZKŻ Kronopol Zielona Góra
2.     Krzysztof Jabłoński         Lotos Gdańsk
3.     Bjarne Pedersen             Dania

"Mistrz Świata - Jerzy Szczakiel zaprasza" - Opole 13/10/2007


1.     Rafał Dobrucki              Marma Polskie Folie Rzeszów
2.     Filip Sitera                Czechy
3.     Tomasz Bajerski             Lokomotiv Daugavpils

Turniej Pamięci Szczepana Bukowskiego - Tarnów 13/10/2007


1.     Martin Vaculik              Słowacja
2.     Dawid Lampart               Marma Polskie Folie Rzeszów
3.     Kamil Zieliński             Unia Tarnów

Turniej Indywidualany "Grand Prix II ligi" - Łódź 14/10/2007


1.     Matthias Kröger             Niemcy
2.     Freddie Eriksson            Szwecja
3.     Bartosz Kasprowiak          KSM Krosno

24. Memoriał Eugeniusza Nazimka - Rzeszów 14/10/2007


1.     Nicki Pedersen              Marma Polskie Folie Rzeszów
2.     Rafał Dobrucki              Marma Polskie Folie Rzeszów
3.     Paweł Miesiąc               Marma Polskie Folie Rzeszów


2006     INDEX     2008