DMP DM1L DM2L MDMP IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje


W tym roku odeszli do wieczności...

Mariusz Okoniewski
(ur.10-2-1956 zm.10-2-2006)
Henryk Cieślewicz (ur.24-3-1929 zm.6-3-2006)
Alojzy Zakrzewski (ur.24-8-1918 zm.6-3-2006)
Jerzy Łukaszewski (ur.11-1-1947 zm.27-3-2006)
Marian Mielcarski (ur.2-8-1932 zm.21-5-2006)
Ryszard Witucki (ur.3-4-1953 zm.30-5-2006)
Łukasz Romanek (ur.21-8-1983 zm.2-6-2006)
Andrzej Żymirski (ur.11-8-1922 zm.30-6-2006)
Andrzej Nawrocki (ur.11-12-1949 zm.11-7-2006)
Antonin Kasper jr. (ur.5-12-1962 zm.30-7-2006)
Eugeniusz Wróżyński (ur.29-3-1928 zm.21-8-2006)
Janusz Ogrodnik (ur.10-4-1929 zm.31-8-2006)
Zygmunt Antkowiak (ur.13-4-1922 zm.3-9-2006)
Edmund Migoś (ur.20-8-1937 zm.3-9-2006)
Igor Marko (ur.29-6-1965 zm.16-11-2006)


Chronologiczne zestawienie zawodów żużlowych w ...
Bydgoszcz Częstochowa Daugavpils Gdańsk Gniezno Gorzów Wlkp
Grudziądz Krosno Kraków Leszno Łódź Lublin Miskolc Opole Ostrów Wlkp
Piła Rawicz Równe Rybnik Rzeszów Tarnów Toruń Wrocław Zielona Góra



Ekstraliga

RUNDA ZASADNICZA
                 WROC.  CZĘS.  TARN.  BYDG.  LESZ.  TORUŃ  RZES.  RYBN.
WROCŁAW          ** ** 
53-37  61-29  53-37  53-37  48-42  48-42  65-25
CZĘSTOCHOWA     
42-48  ** **  54-36  54-36  51-39  56-34  49-41  55-35
TARNÓW          
50-40  55-35  ** **  47-43  51-39  47-42  53-37  48-42
BYDGOSZCZ       
48-42  45-45  44-46  ** **  60-30  54-36  46-41  70-20
LESZNO          
40-50  40-50  43-41  49-41  ** **  50-40  57-33  62-28
TORUŃ           
46-44  49-41  57-33  44-45  45-45  ** **  59-31  63-27
RZESZÓW         
44-46  47-43  71-18  47-42  47-43  46-44  ** **  59-31
RYBNIK          
32-57  43-47  48-42  40-48  34-55  39-51  43-47  ** **

1 runda 9/4/2006: Wrocław-BydgoszczLeszno-TarnówRzeszów-Częstochowa, (15/4)Rybnik-Toruń
2 runda 17/4/2006 (Lany Poniedziałek):
Częstochowa-RybnikBydgoszcz-LesznoTarnów-RzeszówToruń-Wrocław
3 runda 23/4/2006:
Wrocław-CzęstochowaBydgoszcz-TarnówLeszno-ToruńRzeszów-Rybnik
4 runda 30/4/2006:
(13/5)Częstochowa-LesznoTarnów-WrocławToruń-RzeszówRybnik-Bydgoszcz
5 runda 3/5/2006:
(12/5)Wrocław-RybnikBydgoszcz-ToruńTarnów-CzęstochowaLeszno-Rzeszów
6 runda 7/5/2006:
Częstochowa-BydgoszczRzeszów-WrocławToruń-Tarnów, (14/5)Rybnik-Leszno
7 runda 21/5/2006:
Częstochowa-ToruńBydgoszcz-RzeszówTarnów-RybnikLeszno-Wrocław
8 runda 28/5/2006:
Wrocław-LesznoRzeszów-BydgoszczToruń-CzęstochowaRybnik-Tarnów
9 runda 15/6/2006 (Boże Ciało):
Wrocław-RzeszówBydgoszcz-CzęstochowaTarnów-ToruńLeszno-Rybnik
10 runda 18/6/2006:
Częstochowa-TarnówRzeszów-Leszno, (17/6)Toruń-BydgoszczRybnik-Wrocław
11 runda 25/6/2006:
Wrocław-TarnówBydgoszcz-RybnikLeszno-CzęstochowaRzeszów-Toruń
12 runda 2/7/2006:
Częstochowa-WrocławTarnów-Bydgoszcz, (15/7)Toruń-LesznoRybnik-Rzeszów
13 runda 14/7/2006:
Wrocław-ToruńLeszno-BydgoszczRzeszów-Tarnów, (7/7)Rybnik-Częstochowa
14 runda 30/7/2006:
Częstochowa-RzeszówBydgoszcz-WrocławTarnów-LesznoToruń-Rybnik

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. ATLAS WROCŁAW                   29   11  0   3   (7)   +157
2. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA   22   8   1   5   (5)   +58
3. UNIA TARNÓW                     19   8   0   6   (3)   -60
4. BUDLEX-POLONIA BYDGOSZCZ        18   7   1   6   (3)   +65
---------------------------------------------------------------
5. UNIA LESZNO                     16   6   1   7   (3)   +5
6. ADRIANA TORUŃ                   16   6   1   7   (3)   +46
7. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW     16   7   0   7   (2)   +11
8. RKM RYBNIK                      2    1   0   13  (-)   -282

RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 1-4)               RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 5-8)
              WROC.  CZĘS.  TARN.  BYDG.                 LESZ.  TORUŃ  RZES.  RYBN.
WROCŁAW       ** ** 
43-47  64-26  54-35   LESZNO        ** **  54-36  49-41  51-39
CZĘSTOCHOWA  
43-47  ** **  60-29  49-41   TORUŃ         50-40  ** **  50-40  58-32
TARNÓW       
41-49  39-51  ** **  47-43   RZESZÓW       47-43  62-27  ** **  51-39
BYDGOSZCZ    
35-55  55-33  53-37  ** **   RYBNIK        34-56  36-54  39-51  ** **

15 runda 13/8/2006: Wrocław-BydgoszczTarnów-CzęstochowaLeszno-RybnikRzeszów-Toruń
16 runda 20/8/2006:
Częstochowa-WrocławBydgoszcz-TarnówToruń-LesznoRybnik-Rzeszów
17 runda 27/8/2006:
Wrocław-TarnówBydgoszcz-CzęstochowaLeszno-RzeszówRybnik-Toruń
18 runda 10/9/2006:
Tarnów-WrocławCzęstochowa-BydgoszczRzeszów-LesznoToruń-Rybnik
19 runda 15/9/2006:
Bydgoszcz-WrocławCzęstochowa-Tarnów, (2/9)Rybnik-LesznoToruń-Rzeszów
20 runda 24/9/2006:
Wrocław-CzęstochowaTarnów-BydgoszczLeszno-ToruńRzeszów-Rybnik

Ostateczna kolejność drużyn w DMP 2006

1. ATLAS WROCŁAW                   41   16  0   4   (9)   +242
2. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA   31   12  1   7   (6)   +87
3. BUDLEX-POLONIA BYDGOSZCZ        24   9   1   10  (5)   +52

4. UNIA TARNÓW                     21   9   0   11  (3)   -161
5. UNIA LESZNO                     27   10  1   9   (6)   +51
6. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW     26   11  0   9   (4)   +56
7. ADRIANA TORUŃ                   25   10  1   9   (4)   +57
---------------------------------------------------------------
8. RKM RYBNIK                      2    1   0   19  (-)   -384

Baraż o prawo startu w ekstralidze w roku 2007

OSTRÓW WLKP - TORUŃ        40-50
TORUŃ - OSTRÓW WLKP        
58-32

1 Liga

RUNDA ZASADNICZA
                 OSTR.  ZIEL.  GNIE.  GORZ.  LUBL.  GRUD.  KROS.
OSTRÓW WLKP      ** **  
47-43  62-28  48-42  61-29  70-20  72-18
ZIELONA GÓRA    
47-43  ** **  65-25  48-41  57-33  74-16  64-26
GNIEZNO          
41-48  45-44  ** **  54-36  55-35  54-36  57-33
GORZÓW WLKP     
40-50  45-45  62-26  ** **  52-37  51-39  65-25
LUBLIN          
44-46  37-53  53-37  56-34  ** **  60-29  60-30
GRUDZIĄDZ        
37-52  44-46  35-55  24-66  54-36  ** **  51-38
KROSNO          
41-48  36-54  32-58  41-49  55-35  46-44  ** **

1 runda 9/4/2006: Zielona Góra-GrudziądzGniezno-Gorzów WlkpLublin-Krosno
2 runda 17/4/2006 (Lany Poniedziałek):
Gorzów Wlkp-Ostrów WlkpGrudziądz-Lublin, (14/5)Krosno-Gniezno
3 runda 23/4/2006:
Ostrów Wlkp-GrudziądzZielona Góra-Gorzów WlkpLublin-Gniezno
4 runda 30/4/2006:
(27/5)Gniezno-Ostrów WlkpGorzów Wlkp-LublinKrosno-Zielona Góra
5 runda 3/5/2006:
Ostrów Wlkp-LublinZielona Góra-GnieznoKrosno-Grudziądz
6 runda 7/5/2006:
Ostrów Wlkp-Zielona GóraGniezno-GrudziądzGorzów Wlkp-Krosno
7 runda 21/5/2006:
Zielona Góra-Lublin, (28/5)Grudziądz-Gorzów WlkpKrosno-Ostrów Wlkp
8 runda 28/5/2006:
Ostrów Wlkp-Krosno, (11/6)Gorzów Wlkp-GrudziądzLublin-Zielona Góra
9 runda 15/6/2006 (Boże Ciało):
Zielona Góra-Ostrów WlkpGrudziądz-GnieznoKrosno-Gorzów Wlkp
10 runda 18/6/2006:
Gniezno-Zielona Góra, (7/7)Lublin-Ostrów WlkpGrudziądz-Krosno
11 runda 25/6/2006:
Ostrów Wlkp-GnieznoZielona Góra-KrosnoLublin-Gorzów Wlkp
12 runda 2/7/2006:
(9/7)Gniezno-LublinGorzów Wlkp-Zielona GóraGrudziądz-Ostrów Wlkp
13 runda 14/7/2006:
Ostrów Wlkp-Gorzów WlkpGniezno-KrosnoLublin-Grudziądz
14 runda 30/7/2006:
Gorzów Wlkp-GnieznoGrudziądz-Zielona GóraKrosno-Lublin

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. KM INTAR LAZUR OSTRÓW WLKP      27   11  0   1   (5)   +217
2. ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA       24   9   1   2   (5)   +202
3. FULAR GNIEZNO                   17   7   0   5   (3)   -6
4. STAL GORZÓW WLKP                16   6   1   5   (3)   +90
---------------------------------------------------------------
5. TŻ LUBLIN                       11   4   0   8   (3)   -48
6. GTŻ GRUDZIĄDZ                   5    2   0   10  (1)   -219
7. KSŻ KROSNO                      4    2   0   10  (-)   -236

UWAGA! Przed rozpoczęciem rozgrywek wycofał się zespół GKS Gwardia Wybrzeże Gdańsk.

RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 1-4)                RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 5-7)
              OSTR.  ZIEL.  GNIE.   GORZ.                 LUBL.  GRUD.  KROS.
OSTRÓW WLKP   ** ** 
49-40  56-33 59,5-30,5 LUBLIN        ** **  50-40  62-28
ZIELONA GÓRA 
61-29  ** **  62-28   69-21   GRUDZIĄDZ     49-41  ** **  55-35
GNIEZNO      
48-40  41-49  ** **   57-33   KROSNO        50-39  47-43  ** **
GORZÓW WLKP  
33-57  40-49  43-47   ** **

15 runda 13/8/2006: Ostrów Wlkp-Gorzów WlkpGniezno-Zielona GóraKrosno-Grudziądz
16 runda 20/8/2006:
Zielona Góra-Ostrów WlkpGorzów Wlkp-GnieznoGrudziądz-Lublin
17 runda 27/8/2006:
Ostrów Wlkp-GnieznoGorzów Wlkp-Zielona GóraLublin-Krosno
18 runda 10/9/2006:
Zielona Góra-Gorzów WlkpGniezno-Ostrów WlkpKrosno-Lublin
19 runda 15/9/2006:
Zielona Góra-GnieznoGorzów Wlkp-Ostrów WlkpGrudziądz-Krosno
20 runda 24/9/2006:
Ostrów Wlkp-Zielona GóraGniezno-Gorzów WlkpLublin-Grudziądz

Ostateczna kolejność drużyn w DM 1 Ligi 2006

1. ZKŻ KRONOPOL ZIELONA GÓRA       37   14  1   3   (8)   +324

---------------------------------------------------------------
2. KM INTAR LAZUR OSTRÓW WLKP      37   15  0   3   (7)   +262
3. FULAR GNIEZNO                   24   10  0   8   (4)   -35
4. STAL GORZÓW WLKP                16   6   1   11  (3)   -48
5. TŻ LUBLIN                       17   6   0   10  (5)   -23
6. GTŻ GRUDZIĄDZ                   10   4   0   12  (2)   -205
---------------------------------------------------------------
7. KSŻ KROSNO                      8    4   0   12  (-)   -275

Baraż o prawo startu w 1 lidze w roku 2007

POZNAŃ - KROSNO            57-32
KROSNO - POZNAŃ            
50-39

2 Liga

                 GDAŃ.  POZN.  DAUG.  OPOLE  RÓWNE  ŁÓDŹ   MISK.  RAWI.  PIŁA
GDAŃSK           ** ** 
47-42  62-28  58-32  53-37  59-30  60-30  59-31  65-25
POZNAŃ          
45-45  ** **  63-27  57-32  64-26  52-38  62-28  61-28  63-27
DAUGAVPILS      
50-40  53-37  ** **  61-28  47-43  64-23  67-23  58-32  40-00
OPOLE           
46-44  39-49  44-46  ** **  46-44  51-39  61-29  57-33  63-15
RÓWNE           
33-56  46-44  38-52  49-41  ** **  57-33  49-41  44-45  61-29
ŁÓDŹ            
32-58  30-60  50-40  45-45  50-40  ** **  50-40  51-39  40-00
MISKOLC          
43-47  42-48  47-43  46-42  45-45  58-30  ** **  52-38  65-25
RAWICZ          
41-49  28-61  44-46  43-46  45-44  39-50  58-32  ** **  59-31
PIŁA             
27-63  33-57  29-61  22-68  41-49  29-61  33-55  30-59  ** **

1 runda 9/4/2006: Gdańsk-PiłaOpole-Poznań, (28/4)Łódź-RawiczMiskolc-Równe
2 runda 17/4/2006:
Poznań-MiskolcDaugavpils-GdańskRawicz-OpolePiła-Łódź
3 runda 23/4/2006:
Daugavpils-RówneOpole-Piła, (13/5)Łódź-GdańskMiskolc-Rawicz
4 runda 30/4/2006:
(5/5)Gdańsk-Równe, (23/6)Poznań-Daugavpils, (11/5)Łódź-Opole, (9/5)Piła-Miskolc
5 runda 3/5/2006:
Daugavpils-RawiczOpole-GdańskRówne-Poznań, (5/5)Miskolc-Łódź
6 runda 7/5/2006:
Gdańsk-PoznańOpole-MiskolcRawicz-RównePiła-Daugavpils
7 runda 21/5/2006:
Poznań-RawiczDaugavpils-ŁódźRówne-Piła, (5/6)Miskolc-Gdańsk
8 runda 15/6/2006:
Opole-DaugavpilsŁódź-RówneRawicz-GdańskPiła-Poznań
9 runda 18/6/2006:
Poznań-Łódź, (21/6)Daugavpils-Miskolc, (3/9)Równe-OpoleRawicz-Piła
10 runda 25/6/2006:
Opole-RówneŁódź-PoznańMiskolc-DaugavpilsPiła-Rawicz
11 runda 2/7/2006:
Gdańsk-RawiczPoznań-PiłaDaugavpils-OpoleRówne-Łódź
12 runda 9/7/2006:
(23/7)Gdańsk-MiskolcŁódź-DaugavpilsRawicz-PoznańPiła-Równe
13 runda 14/7/2006:
(27/8)Poznań-Gdańsk, Daugavpils-Piła, (30/7)Równe-Rawicz, (29/7)Miskolc-Opole
14 runda 15/8/2006:
(25/8)Gdańsk-Opole, (17/9)Poznań-RówneŁódź-MiskolcRawicz-Daugavpils
15 runda 20/8/2006:
Daugavpils-PoznańOpole-RówneRówne-Gdańsk, (19/8)Miskolc-Piła
16 runda 27/8/2006:
(15/9)Gdańsk-ŁódźRówne-DaugavpilsRawicz-Miskolc, (14/9)Piła-Opole
17 runda 10/9/2006:
(24/9)Gdańsk-DaugavpilsOpole-Rawicz, (24/9)Miskolc-Poznań, Łódź-Piła
18 runda 17/9/2006:
(23/9)Poznań-Opole, (24/9)Równe-Miskolc, (24/9)Rawicz-ŁódźPiła-Gdańsk

Ostateczna kolejność drużyn w rozgrywkach DM 2 Ligi 2006

1. LOTOS GDAŃSK                    35   13  1   2   (8)   +293
2. PSŻ MILION TEAM POZNAŃ          32   12  1   3   (7)   +296

---------------------------------------------------------------
3. SPEEDWAY DAUGAVPILS             30   12  0   4   (6)   +180
4. KOLEJARZ OPOLE                  21   8   1   7   (4)   +61
5. UKRAINA RÓWNE                   17   6   1   9   (4)   -27
6. ORZEŁ ŁÓDŹ                      17   7   1   8   (2)   -79
7. SC MISKOLC                      15   6   1   9   (2)   -82
8. KOLEJARZ RAWICZ                 13   5   0   11  (3)   -109
9. POLONIA PIŁA                    0    0   0   16  (-)   -533

UWAGA! Dwa dni przed rozpoczęciem rozgrywek wycofał się zespół Wandy Kraków.



Eliminacje grupowe

         GRUPA 1                               GRUPA 2

1.Rybnik           11     119          1.Leszno           9      118

2.Częstochowa      9      119          2.Gorzów Wlkp      9      109
3.Ostrów Wlkp      4      79           3.Poznań           4      83
4.Opole            0      40           4.Toruń            2      59


         GRUPA 3                               GRUPA 4

1.Zielona Góra     12     141          1.Rzeszów          12     155

2.Bydgoszcz        7      112          2.Tarnów           8      115
3.Gniezno          3      56           3.Lublin           2      40
4.Rawicz           2      45           4.Krosno           2      38

27. Finał MDMP - Rzeszów 21/9/2006


1.     Marma Polskie Folie Rzeszów                              43
2.     Unia Leszno                                              37
3.     RKM Rybnik                                               30



62. Finał IMP - Tarnów 15/8/2006


1.     Tomasz Gollob               Unia Tarnów
2.     Wiesław Jaguś               Adriana Toruń
3.     Sebastian Ułamek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa



40. Finał MIMP - "Memoriał Kazimierza Araszewicza" - Toruń 5/8/2006


1.     Karol Ząbik                 Adriana Toruń
2.     Adrian Miedziński           Adriana Toruń
3.     Paweł Hlib                  Unia Tarnów



33. Finał MPPK - Bydgoszcz 1/9/2006


1.     Złomrex-Włókniarz Częstochowa                            29
2.     Budlex-Polonia Bydgoszcz                                 23
3.     RKM Rybnik                                               18



25. Finał MMPPK - Tarnów 29/9/2006


1.     Marma Polskie Folie Rzeszów                              25
2.     Budlex-Polonia Bydgoszcz                                 24
3.     Atlas Wrocław                                            21



46. Finał Złotego Kasku - Częstochowa 8/6/2006


1.     Tomasz Gollob               Unia Tarnów
2.     Sebastian Ułamek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa
3.     Piotr Protasiewicz          Budlex-Polonia Bydgoszcz



41. Finał Srebrnego Kasku - Zielona Góra 24/8/2006


1.     Karol Ząbik                 Adriana Toruń
2.     Ronnie Jamroży              Atlas Wrocław
3.     Adrian Gomólski             Fular Gniezno



30. Finał Brązowego Kasku - Opole 7/9/2006


1.     Mateusz Szczepaniak         Złomrex-Włókniarz Częstochowa
2.     Mateusz Jurga               Unia Leszno
3.     Marcin Jędrzejewski         Budlex-Polonia Bydgoszcz


Tournaments


25. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych "Memoriał Mieczysława Połukarda" - Bydgoszcz 2/4/2006


1.     Sebastian Ułamek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa
2.     Robert Kościecha            Budlex-Polonia Bydgoszcz
3.     Krzysztof Buczkowski        Budlex-Polonia Bydgoszcz

"Puchar Prezydenta Miasta" - Ostrów Wlkp 2/4/2006


1.     Tomasz Jędrzejak            KM Intar Lazur Ostrów Wlkp
2.     Damian Baliński             Unia Leszno
3.     Rafał Dobrucki              Unia Leszno

Finały Krajowych Eliminacji Indywidualnych Mistrzostw Europy - Grudziądz 6/4, Rybnik 12/4/2006

Finał grudziądzki:

1.     Krzysztof Słaboń            Adriana Toruń
2.     Robert Kościecha            Budlex-Polonia Bydgoszcz
3.     Krzysztof Jabłoński         Budlex-Polonia Bydgoszcz

Finał rybnicki:

1.     Grzegorz Walasek            ZKŻ Kronopol Zielona Góra
2.     Łukasz Romanek              RKM Rybnik
3.     Damian Baliński             Unia Leszno

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - półfinały - Toruń 13/4, Rzeszów 18/4, finał - Gorzów Wlkp 20/4/2006


1.     Adrian Miedziński           Adriana Toruń
2.     Paweł Hlib                  Unia Tarnów
3.     Karol Ząbik                 Adriana Toruń

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Gniezno 27/4/2006


1.     Marcin Jędrzejewski         Budlex-Polonia Bydgoszcz
2.     Adrian Gomólski             Fular Gniezno
3.     Patryk Pawlaszczyk          RKM Rybnik

Grand Prix Europy - Wrocław 6/5/2006


1.     Jason Crump                 Australia
2.     Greg Hancock                USA
3.     Matej Zagar                 Słowenia


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2006:

1.     Jason Crump                 Australia
2.     Greg Hancock                USA
3.     Nicki Pedersen              Dania

Memoriał Gerarda Stacha - Opole 14/5/2006


1.     Ronnie Jamroży              Atlas Wrocław
2.     Sebastian Brucheiser        KM Intar Lazur Ostrów Wlkp
3.     Friedrich Wallner           Austria

Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Ostrów Wlkp 4/6/2006


1.     Filip Sitera                Czechy
2.     Mateusz Szczepaniak         Polska
3.     Hynek Stichauer             Czechy

Testmecze młodzieżowe      P O L S K A   -   D A N I A


Toruń 10/6/2006                      63  -  33
Poznań 11/6/2006                     57  -  38

Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Leszno 11/6/2006


1.     Karol Ząbik                 Polska
2.     Fredrik Lindgren            Szwecja
3.     Sebastian Alden             Szwecja

"Lotos Cup" - Gdańsk 11/6/2006


1.     Tomasz Chrzanowski          Marma Polskie Folie Rzeszów
2.     Krzysztof Jabłoński         Lotos Gdańsk
3.     Tomasz Jędrzejak            KM Intar Lazur Ostrów Wlkp

Minispeedway - 3. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Wawrów 1/7/2006


1.     Kamil Cieślar               MKMŻ Rybki Rybnik
2.     Szymon Woźniak              Polonia Bydgoszcz
3.     Mateusz Liszka              MKMŻ Rybki Rybnik

Runda Kwalifikacyjna do Grand Prix 2007 - Tarnów 8/7/2006


1.     Rune Holta                  Norwegia
2.     Wiesław Jaguś               Polska
3.     Kaj Laukkanen               Finlandia

Drużynowy Puchar Świata - Runda 1 - Rybnik 16/7/2006


1.     AUSTRALIA                                                49

2-3.   WIELKA BRYTANIA                                          48
       POLSKA                                                   48
4.     FINLANDIA                                                9

39. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego - Częstochowa 3/9/2006


1.     Andreas Jonsson             Szwecja
2.     Piotr Świderski             Atlas Wrocław
3.     Sebastian Ułamek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa

Turniej Pożegnalny Mirosława Kowalika - Toruń 3/9/2006


1.     Grzegorz Walasek            ZKŻ Kronopol Zielona Góra
       Karol Ząbik                 Adriana Toruń
3.     Wiesław Jaguś               Adriana Toruń

Finał Klubowego Pucharu Europy - Tarnów 3/9/2006


1.     Unia Tarnów                                              51
2.     Mega Łada Togliatti                                      36
3.     Simon & Wolf Debreczyn                                   17

"Mistrz Świata - Jerzy Szczakiel zaprasza" - Opole 16/9/2006


1.     Damian Baliński             Unia Leszno
2.     Jarosław Hampel             Atlas Wrocław
3.     Jacek Krzyżaniak            GTŻ Grudziądz

"Puchar Gorących Serc" - Częstochowa 16/9/2006


1.     Sebastian Ułamek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa
2.     Sławomir Drabik             Złomrex-Włókniarz Częstochowa
3.     Rune Holta                  Norwegia

"Puchar Burmistrza Rawicza" - Memoriał Jerzego Zelka - Rawicz 16/9/2006


1.     Piotr Świderski             Atlas Wrocław
2.     Robert Miśkowiak            Unia Leszno
3.     Rafał Okoniewski            ZKŻ Kronopol Zielona Góra

Finał Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów - Rybnik 17/9/2006


1.     POLSKA                                                   41
2.     SZWECJA                                                  27
3.     DANIA                                                    26

4.     NIEMCY                                                   25

54. Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów Wlkp 17/9/2006


1.     Rune Holta                  Norwegia
2.     Nicki Pedersen              Dania
3.     Jarosław Hampel             Atlas Wrocław

Turniej Pożegnalny Tony Rickardssona - Tarnów 19/9/2006


UNIA TARNÓW - RESZTA ŚWIATA     41 - 48

Grand Prix Polski - Bydgoszcz 23/9/2006


1.     Nicki Pedersen              Dania
2.     Greg Hancock                USA
3.     Tomasz Gollob               Polska


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2006:

1.     Jason Crump                 Australia
2.     Greg Hancock                USA
3.     Nicki Pedersen              Dania

56. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 7/10/2006


1.     Hans N.Andersen             Dania
2.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno
3.     Damian Baliński             Unia Leszno

"Puchar Odrodzenia Śląska" - Świętochłowice 1/10/2006


1.     Stanisław Burza             Unia Tarnów
2.     Łukasz Jankowski            Fular Gniezno
3.     Norbert Kościuch            Unia Leszno

"Puchar Kronopolu" - Zielona Góra 8/10/2006


1.     Rafał Dobrucki              Unia Leszno
2.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno
3.     Piotr Paluch                Stal Gorzów Wlkp

"Puchar HN Nowak" - Memoriał Jerzego Białka i Jacka Maraszka - Gdańsk 21/10/2006


1.     Damian Baliński             Unia Leszno
2.     Bjarne Pedersen             Dania
3.     Krzysztof Jabłoński         Lotos Gdańsk

"Lublinianie"-"Reszta Świata" - Memoriał Witolda Zwierzchowskiego i Roberta Dadosa - Lublin 21/10/2006


LUBLINIANIE - RESZTA ŚWIATA     48 - 42


Memoriał Witolda Zwierzchowskiego i Roberta Dadosa:

1.     Grzegorz Knapp              TŻ Sipma Lublin
2.     Zbigniew Suchecki           ZKŻ Kronopol Zielona Góra
3.     Kenneth Hansen              Dania

"Puchar Prezydenta Miasta" - Poznań 22/10/2006


1.     Grzegorz Zengota - Mateusz Szczepaniak        ZKŻ Kronopol Zielona Góra / Włókniarz-Złomrex Częstochowa
2.     Daniel Pytel - Maciej Piaszczyński            PSŻ Milion-Team Poznań
3.     Adrian Szewczykowski - Rafał Klimek           Stal Gorzów Wlkp / TŻ Sipma Lublin

23. Memoriał Eugeniusza Nazimka - Rzeszów 22/10/2006


1.     Rafał Dobrucki              Unia Leszno
2.     Piotr Protasiewicz          Budlex-Polonia Bydgoszcz
3.     Marcin Rempała              Unia Tarnów

10. Memoriał Rifa Saitgariejewa - Ostrów Wlkp 22/10/2006


1.     Damian Baliński             Unia Leszno
2.     Michał Szczepaniak          KM Intar Ostrów Wlkp
3.     Łukasz Jankowski            Fular Gniezno


2005     INDEX     2007