DMP DM1L DM2L MDMP IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje


W tym roku odeszli do wieczności...

Stanisław Pogorzelski
(ur.7-3-1958 zm.12-1-2004)
Stanisław Skowron (ur.6-4-1939 zm.20-3-2004)
Robert Dados (ur.15-2-1977 zm.30-3-2004)
Marian Pietraszewski (ur.7-12-1936 zm.21-5-2004)
Rafał Kurmański (ur.22-8-1982 zm.30-5-2004)
Mieczysław Mendyka (ur.27-11-1933 zm.30-6-2004)
Zygmunt Matjan (ur.9-7-1950 zm.23-9-2004)
Stefan Żeromski (ur.25-4-1954 zm.21-10-2004)
Zbigniew Flasiński (ur.29-9-1915 zm.17-12-2004)


Chronologiczne zestawienie zawodów żużlowych w ...
Bydgoszcz Częstochowa Gdańsk Gniezno Gorzów Wlkp Grudziądz Krosno Kraków
Leszno Łódź Lublin Lwów Opole Ostrów Wlkp Piła Rawicz
Rybnik Rzeszów Tarnów Toruń Wrocław Zielona Góra



Ekstraliga

RUNDA ZASADNICZA
                 TARN.  WROC.  CZĘS.   TORUŃ   LESZ.  BYDG.  RYBN.  ZIEL.
TARNÓW           ** ** 
53-37  49-41   54-36   55-35  57-32  63-27  67-23
WROCŁAW         
54-36  ** **  54-36 50,5-39,5 61-29  65-23  51-39  58-32
CZĘSTOCHOWA     
57-33  49-40  ** **   41-49   48-42  61-29  63-27  62-28
TORUŃ           
41-49  46-44  41-49   ** **   46-44  66-23  70-20  47-43
LESZNO          
41-48  44-46  47-43   45-45   ** **  57-33  47-43  49-41
BYDGOSZCZ       
43-47  46-44  47-43   44-46   51-39  ** **  59-31  61-29
RYBNIK          
38-52  30-59  38-52   47-43   38-52  51-39  ** **  55-35
ZIELONA GÓRA    
33-57  41-49  42-48   46-44   36-54  48-42  48-42  ** **

1 runda 28/3/2004: (13/4)Tarnów-CzęstochowaToruń-Zielona GóraLeszno-Bydgoszcz, (17/4)Rybnik-Wrocław
2 runda 4/4/2004:
Wrocław-LesznoCzęstochowa-ToruńBydgoszcz-TarnówZielona Góra-Rybnik
3 runda 12/4/2004 (Lany Poniedziałek):
Toruń-BydgoszczLeszno-CzęstochowaRybnik-TarnówZielona Góra-Wrocław
4 runda 18/4/2004:
Tarnów-LesznoWrocław-ToruńCzęstochowa-RybnikBydgoszcz-Zielona Góra
5 runda 25/4/2004:
Wrocław-BydgoszczToruń-TarnówRybnik-LesznoZielona Góra-Częstochowa
6 runda 3/5/2004:
Tarnów-Zielona Góra, (25/7)Częstochowa-WrocławLeszno-ToruńBydgoszcz-Rybnik
7 runda 16/5/2004:
Wrocław-TarnówCzęstochowa-BydgoszczToruń-RybnikLeszno-Zielona Góra
8 runda 30/5/2004:
Tarnów-WrocławBydgoszcz-CzęstochowaRybnik-ToruńZielona Góra-Leszno
9 runda 6/6/2004:
Wrocław-CzęstochowaToruń-LesznoRybnik-BydgoszczZielona Góra-Tarnów
10 runda 20/6/2004:
(9/7)Tarnów-Toruń, (10/7)Częstochowa-Zielona Góra, (3/7)Leszno-RybnikBydgoszcz-Wrocław
11 runda 27/6/2004:
(22/8)Toruń-WrocławLeszno-TarnówRybnik-Częstochowa, (16/7)Zielona Góra-Bydgoszcz
12 runda 4/7/2004:
Tarnów-RybnikWrocław-Zielona GóraCzęstochowa-LesznoBydgoszcz-Toruń
13 runda 11/7/2004:
Tarnów-BydgoszczToruń-CzęstochowaLeszno-WrocławRybnik-Zielona Góra
14 runda 18/7/2004:
Wrocław-RybnikCzęstochowa-TarnówBydgoszcz-LesznoZielona Góra-Toruń

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. UNIA TARNÓW                           24   12  0   2   +182
2. ATLAS WROCŁAW                         20   10  0   4   +169
3. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA         18   9   0   5   +127
4. APATOR-ADRIANA TORUŃ                  15   7   1   6   +60
--------------------------------------------------------------
5. UNIA LESZNO                           13   6   1   7   -9
6. BUDLEX-POLONIA BYDGOSZCZ              10   5   0   9   -112
7. RKM RYBNIK                            6    3   0   11  -207
8. ZKŻ QUICK-MIX ZIELONA GÓRA            6    3   0   11  -210

RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 1-4)               RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 5-8)
              TARN.  WROC.  CZĘS.  TORUŃ                 LESZ.  BYDG.  RYBN.  ZIEL.
TARNÓW        ** ** 
49-40  54-36  49-41   LESZNO        ** **  73-17  56-34  42-47
WROCŁAW       
55-35  ** **  54-35  51-39   BYDGOSZCZ     47-43  ** **  54-36  59-31
CZĘSTOCHOWA   
43-47  53-37  ** **  53-37   RYBNIK        45-45  48-42  ** **  34-19
TORUŃ         
47-43  42-48  40-50  ** **   ZIELONA GÓRA  57-33  56-34  57-33  ** **

15 runda 25/7/2004: Tarnów-ToruńCzęstochowa-WrocławLeszno-Zielona GóraBydgoszcz-Rybnik
16 runda 8/8/2004:
Wrocław-TarnówToruń-CzęstochowaBydgoszcz-LesznoZielona Góra-Rybnik
17 runda 26/8/2004:
Tarnów-Częstochowa, (23/8)Toruń-Wrocław, (22/8)Rybnik-LesznoZielona Góra-Bydgoszcz
18 runda 5/9/2004:
Wrocław-ToruńCzęstochowa-TarnówLeszno-RybnikBydgoszcz-Zielona Góra
19 runda 16/9/2004:
Wrocław-Częstochowa, (19/9)Toruń-Tarnów, (19/9)Rybnik-BydgoszczZielona Góra-Leszno
20 runda 26/9/2004:
Tarnów-WrocławCzęstochowa-ToruńLeszno-BydgoszczRybnik-Zielona Góra

Ostateczna kolejność drużyn w DMP 2004

1. UNIA TARNÓW                           32   16  0   4   +197
2. ATLAS WROCŁAW                         28   14  0   6   +201
3. ZŁOMREX-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA         24   12  0   8   +128

4. APATOR-ADRIANA TORUŃ                  17   8   1   11  +12
5. UNIA LESZNO                           18   8   2   10  +36
6. BUDLEX-POLONIA BYDGOSZCZ              16   8   0   12  -146
7. ZKŻ QUICK-MIX ZIELONA GÓRA            14   7   0   13  -178
--------------------------------------------------------------
8. RKM RYBNIK                            11   5   1   14  -250

Baraż o prawo startu w ekstralidze w roku 2004

LUBLIN - ZIELONA GÓRA      52-38
ZIELONA GÓRA - LUBLIN     
59-31

1 Liga

RUNDA ZASADNICZA
                 GDAŃ.  GORZ.  LUBL.  RZES.  GRUD.  OSTR.  GNIE.
GDAŃSK           ** ** 
51-39  63-27  60-30  58-32  62-28  72-17
GORZÓW WLKP     
51-39  ** **  53-37  53-37  49-41  62-27  62-27
LUBLIN          
49-41  48-42  ** **  41-49  47-43  56-34  64-26
RZESZÓW          
36-54  51-39  44-45  ** **  49-41  46-43  55-23
GRUDZIĄDZ        
42-48  53-37  50-40  45-45  ** **  50-40  61-28
OSTRÓW WLKP     
33-57  40-50  41-49  52-38  51-39  ** **  62-28
GNIEZNO          
32-58  27-61  38-51  32-58  42-48  32-58  ** **

1 runda 28/3/2004: (16/4)Rzeszów-LublinGrudziądz-GdańskOstrów Wlkp-Gorzów Wlkp
2 runda 4/4/2004:
Gdańsk-GnieznoGorzów Wlkp-RzeszówLublin-Grudziądz
3 runda 12/4/2004 (Lany Poniedziałek):
Rzeszów-GdańskOstrów Wlkp-GrudziądzGniezno-Lublin
4 runda 18/4/2004:
Gdańsk-Ostrów WlkpGorzów Wlkp-GnieznoGrudziądz-Rzeszów
5 runda 25/4/2004:
Gorzów Wlkp-LublinOstrów Wlkp-RzeszówGniezno-Grudziądz
6 runda 3/5/2004:
Gdańsk-Gorzów WlkpLublin-Ostrów Wlkp, (2/5)Rzeszów-Gniezno
7 runda 16/5/2004:
Gdańsk-LublinGorzów Wlkp-GrudziądzGniezno-Ostrów Wlkp
8 runda 30/5/2004:
Lublin-GdańskGrudziądz-Gorzów WlkpOstrów Wlkp-Gniezno
9 runda 6/6/2004:
Gorzów Wlkp-GdańskOstrów Wlkp-LublinGniezno-Rzeszów
10 runda 13/6/2004:
Lublin-Gorzów Wlkp, (12/6)Rzeszów-Ostrów WlkpGrudziądz-Gniezno
11 runda 20/6/2004:
Rzeszów-GrudziądzOstrów Wlkp-GdańskGniezno-Gorzów Wlkp
12 runda 27/6/2004:
(10/7)Gdańsk-RzeszówLublin-GnieznoGrudziądz-Ostrów Wlkp
13 runda 4/7/2004:
Rzeszów-Gorzów WlkpGrudziądz-LublinGniezno-Gdańsk
14 runda 11/7/2004:
Gdańsk-GrudziądzGorzów Wlkp-Ostrów WlkpLublin-Rzeszów

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. LOTOS GDAŃSK                          20   10  0   2   +247
2. STAL-TELENET STRABAG GORZÓW WLKP      16   8   0   4   +120
3. TŻ SIPMA LUBLIN                       16   8   0   4   +30
4. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW           13   6   1   5   +10
--------------------------------------------------------------
5. KUNTER GTŻ GRUDZIĄDZ                  11   5   1   6   +11
6. KM INTAR OSTRÓW WLKP                  8    4   0   8   -60
7. START GNIEZNO                         0    0   0   12  -358

UWAGA! Tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek ligowych po ogłoszeniu werdyktu przez Trybunał PZM-ot w sprawie uregulowania kwot transferowych przez kluby WTS Wrocław i BTŻ Polonia Bydgoszcz - z rozgrywek wycofała się drużyna TS Polonia Piła.

RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 1-4)
              GDAŃ.  GORZ.  LUBL.  RZES.
GDAŃSK        ** ** 
57-31  60-29  38-22
GORZÓW WLKP   
38-52  ** **  45-45  43-46
LUBLIN        
41-37  46-41  ** **  52-37
RZESZÓW       
54-36  48-42  48-41  ** **

15 runda 18/7/2004: Gdańsk-RzeszówLublin-Gorzów Wlkp
16 runda 25/7/2004:
Gorzów Wlkp-GdańskRzeszów-Lublin
17 runda 8/8/2004:
Gdańsk-LublinRzeszów-Gorzów Wlkp
18 runda 22/8/2004:
Gorzów Wlkp-Rzeszów, (12/9)Lublin-Gdańsk
19 runda 29/8/2004:
Gorzów Wlkp-LublinRzeszów-Gdańsk
20 runda 19/9/2004:
Gdańsk-Gorzów WlkpLublin-Rzeszów

Ostateczna kolejność drużyn w DM 1 Ligi 2004 (miejsca 1-4)

1. LOTOS GDAŃSK                          28   14  0   4   +312

--------------------------------------------------------------
2. TŻ SIPMA LUBLIN                       23   11  1   6   +16
3. MARMA POLSKIE FOLIE RZESZÓW           21   10  1   7   +13
4. STAL-TELENET STRABAG GORZÓW WLKP      17   8   1   9   +66

2 Liga

                 OPOLE  KROS.  RAWI.  LWÓW   PIŁA   ŁÓDŹ   KRAK.
OPOLE            ** ** 
62-28  57-32  54-36  67-23  57-32
KROSNO          
43-47  ** **  64-25  54-36  64-26  61-29  69-21
RAWICZ           
47-43  55-34  ** **  56-34  51-39  62-28
LWÓW             
25-65  35-55  52-38  ** **  50-39  40-00
PIŁA            
32-58  40-50  45-45  67-23  ** **  52-38
ŁÓDŹ            
22-66  43-47  42-47  39-51  42-48  ** **
KRAKÓW                                                     ** **

1 runda 12/4/2004: Opole-RawiczKrosno-Kraków, (29/5)Łódź-Lwów
2 runda 18/4/2004:
Krosno-OpolePiła-Lwów, Łódź-Kraków
3 runda 25/4/2004:
(16/5)Opole-ŁódźRawicz-Krosno, Kraków-Piła
4 runda 2/5/2004:
Lwów-Kraków, (3/5)Piła-Opole, (3/5)Łódź-Rawicz
5 runda 9/5/2004:
Opole-LwówKrosno-ŁódźRawicz-Piła
6 runda 16/5/2004:
(18/5)Lwów-RawiczPiła-Krosno, Kraków-Opole
7 runda 30/5/2004:
Rawicz-Kraków, (2/6)Lwów-KrosnoŁódź-Piła
8 runda 6/6/2004:
Krosno-LwówPiła-Łódź, Kraków-Rawicz
9 runda 13/6/2004:
Opole-Kraków, Krosno-Piła, (30/5)Rawicz-Lwów
10 runda 27/6/2004:
(14/7)Lwów-OpolePiła-RawiczŁódź-Krosno
11 runda 4/7/2004:
Opole-PiłaRawicz-Łódź, Kraków-Lwów
12 runda 11/7/2004:
Krosno-Rawicz, Piła-Kraków, Łódź-Opole
13 runda 18/7/2004:
Opole-KrosnoLwów-Piła, Kraków-Łódź
14 runda 25/7/2004:
Rawicz-Opole, Lwów-Łódź, Kraków-Krosno

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. KOLEJARZ OPOLE                        18   9   0   1   +256
2. KSŻ KROSNO                            14   7   0   3   +102
3. KOLEJARZ RAWICZ                       13   6   1   3   +20
--------------------------------------------------------------
4. SKA SPEEDWAY LWÓW                     8    4   0   6   -85
5. POLONIA PIŁA                          7    3   1   6   -77
6. TŻ ŁÓDŹ                               0    0   0   10  -216
7. WANDA KRAKÓW - wycofała się z rozgrywek

UWAGA! Przed rozpoczęciem rozgrywek wycofał się zespół WKM Warszawa. W tygodniu poprzedzającym start rozgrywek Ekstra i 1 Ligi do rozgrywek zgłosił się klub PKŻ Polonia Piła. Przed rozpoczęciem 3 rundy z rozgrywek wycofał się zespół Wandy Kraków.

RUNDA FINAŁOWA - ROZGRYWKI ŁĄCZONE 1 LIGI MIEJSCA 5-7, 2 LIGI MIEJSCA 1-3
(z zaliczeniem wyników bezpośrednich spotkań pomiędzy zainteresowanymi zespołami z rund zasadniczych)

                 GRUD.  OSTR.  GNIE.  OPOLE  KROS.  RAWI.
GRUDZIĄDZ        ** **  50-40  61-28  
56-34  64-25  66-24
OSTRÓW WLKP      51-39  ** **  62-28  
55-35  51-39  63-27
GNIEZNO          42-48  32-58  ** **  
33-57  42-46  47-43
OPOLE            
43-47  45-45  48-40  ** **  62-28  57-32
KROSNO           
39-51  42-47  65-25  43-47  ** **  64-25
RAWICZ           
42-47  34-55  60-29  47-43  55-34  ** **

1 runda 8/8/2004: Opole-GnieznoOstrów Wlkp-KrosnoRawicz-Grudziądz
2 runda 22/8/2004:
Ostrów Wlkp-OpoleGrudziądz-KrosnoGniezno-Rawicz
3 runda 29/8/2004:
Krosno-GnieznoRawicz-Ostrów WlkpOpole-Grudziądz
4 runda 5/9/2004:
Gniezno-KrosnoOstrów Wlkp-RawiczGrudziądz-Opole
5 runda 19/9/2004:
Opole-Ostrów WlkpKrosno-GrudziądzRawicz-Gniezno
6 runda 26/9/2004:
Gniezno-OpoleKrosno-Ostrów WlkpGrudziądz-Rawicz

Ostateczna kolejność drużyn w rozgrywkach łączonych DM 1 Ligi 2004 (miejsca 5-7) i DM 2 Ligi 2004 (miejsca 1-3)

1. KUNTER GTŻ GRUDZIĄDZ                  18   9   0   1   +161
2. KM INTAR OSTRÓW WLKP                  17   8   1   1   +156
3. KOLEJARZ OPOLE                        11   5   1   4   +45
4. KSŻ KROSNO                            6    3   0   7   -44

--------------------------------------------------------------
5. KOLEJARZ RAWICZ                       6    3   0   7   -116
6. START GNIEZNO                         2    1   0   9   -202

Zespoły z miejsc 1-4 uzyskały prawo startu w rozgrywkach DM 1 Ligi 2005,
natomiast zespoły z miejsc 5-6 w rozgrywkach DM 2 Ligi 2005.



Eliminacje grupowe

         GRUPA 1                               GRUPA 2

1.Gorzów Wlkp      32,5   155          1.Tarnów           29     135
2.Zielona Góra     29,5   146          2.Rybnik           23     115
3.Rawicz           22     126
          3.Częstochowa      17     95
4.Leszno           18,5   116          4.Rzeszów          10,5   78
5.Gniezno          17     105          5.Lublin           5,5    59
6.Opole            14,5   83           6.Krosno           5      50
7.Ostrów Wlkp      13     98


         GRUPA 3

1.Toruń            27,5   125
2.Bydgoszcz        23     114

3.Grudziądz        21     109
4.Gdańsk           10     81
5.Piła             8,5    70
6.Łódź             0      29

25. Finał MDMP - Tarnów 3/10/2004


1.     Apator-Adriana Toruń                                     26
2.     Stal-TeleNet Strabag Gorzów Wlkp                         25
3.     Unia Tarnów                                              23



60. Finał IMP - Częstochowa 15/8/2004


1.     Grzegorz Walasek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa
2.     Jarosław Hampel             Atlas Wrocław
3.     Rune Holta                  Złomrex-Włókniarz Częstochowa



38. Finał MIMP - Piła 8/7/2004


1.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów
2.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno
3.     Łukasz Romanek              RKM Rybnik



31. Finał MPPK - Toruń 30/7/2004


1.     Apator-Adriana Toruń                                     26
2.     Unia Tarnów                                              21
3.     Lotos Gdańsk                                             19



23. Finał MMPPK - Częstochowa 24/6/2004


1.     Unia Tarnów                                              28
2.     Unia Leszno                                              23
3.     Apator-Adriana Toruń                                     22



44. Finał Złotego Kasku - Bydgoszcz 9/10/2004


1.     Wiesław Jaguś               Apator-Adriana Toruń
2.     Tomasz Gapiński             Atlas Wrocław
3.     Grzegorz Walasek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa



39. Finał Srebrnego Kasku - 10. Memoriał Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka - Zielona Góra 3/9/2004


1.     Adrian Miedziński           Apator-Adriana Toruń
2.     Zbigniew Suchecki           ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
3.     Łukasz Romanek              RKM Rybnik



28. Finał Brązowego Kasku - Lublin 29/7/2004


1.     Adrian Miedziński           Apator-Adriana Toruń
2.     Paweł Hlib                  Stal-TeleNet Strabag Gorzow Wlkp
3.     Krzysztof Buczkowski        Kunter GTŻ Grudziądz


Tournaments


Turniej Indywidualny - Gdańsk 20/3/2004


1.     Brian Karger                Dania
2.     Tomasz Chrzanowski          Lotos Gdańsk
3.     Robert Kościecha            Lotos Gdańsk

23. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych "Memoriał Mieczysława Połukarda" - Bydgoszcz 21/3/2004


1.     Rune Holta                  Norwegia
2.     Wiesław Jaguś               Apator-Adriana Toruń
3.     Tomasz Bajerski             Apator-Adriana Toruń

Memoriał Gerarda Stacha - Opole 3/4/2004


1.     Ronnie Jamroży              Kolejarz Opole
2.     Marcin Sekula               Kolejarz Opole
3.     Marek Szczyrba              RKM Rybnik

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata - półfinały - Gdańsk 1/4, Rzeszów 1/4, finał - Zielona Góra 8/4/2004


1.     Jarosław Hampel             Atlas Wrocław
2.     Wiesław Jaguś               Apator-Adriana Toruń
3.     Sławomir Drabik             Atlas Wrocław

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - półfinały - Krosno 6/4, Rawicz 6/4, finał - Wrocław 15/4/2004


1.     Adrian Miedziński           Apator-Adriana Toruń
2.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów
3.     Robert Miśkowiak            Atlas Wrocław

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Europy - półfinały - Lublin 21/4, Grudziądz 21/4, finał - Gniezno 5/5/2004


1.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów
2.     Marcin Rempała              Unia Tarnów
3.     Zbigniew Czerwiński         Złomrex-Włókniarz Częstochowa

"Puchar Prezydenta Miasta" - Ostrów Wlkp 1/5/2004


1.     Sebastian Ułamek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa
2.     Sławomir Drabik             Atlas Wrocław
3.     Tomasz Jędrzejak            KM Intar Ostrów Wlkp

"Mistrz Świata - Jerzy Szczakiel zaprasza" - Opole 1/5/2004


1.     Marcin Rempała              Unia Tarnów
2.     Adam Czechowicz             Kolejarz Opole
3.     Andrzej Huszcza             ZKŻ Quick-mix Zielona Góra

Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata - Zielona Góra 9/5/2004


1.     Jarosław Hampel             Polska
2.     Antonio Lindbäck            Szwecja
3.     Janusz Kołodziej            Polska

21. Memoriał Jana Ciszewskiego - Rybnik 22/5/2004


1.     Leigh Adams                 Australia
2.     Tomasz Gollob               Unia Tarnów
3.     Sebastian Ułamek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa

Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Rawicz 23/5/2004


1.     Robert Miśkowiak            Polska
2.     Piotr Świderski             Polska
3.     Rory Schlein                Australia

Grand Prix Europy - Wrocław 29/5/2004


1.     Bjarne Pedersen             Dania
2.     Jarosław Hampel             Polska
3.     Tony Rickardsson            Szwecja


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2004:

1.     Jason Crump                 Australia
2.     Tony Rickardsson            Szwecja
3.     Greg Hancock                USA

9. Memoriał Rifa Saitgariejewa - Ostrów Wlkp 10/6/2004


1.     Mariusz Węgrzyk             RKM Rybnik
2.     Piotr Dym                   KM Intar Ostrów Wlkp
3.     Wiesław Jaguś               Apator-Adriana Toruń

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Rybnik 11/6/2004


1.     Mirosław Jabłoński          Lotos Gdańsk
2.     Paweł Hlib                  Stal-Telenet Strabag Gorzów Wlkp
3.     Karol Ząbik                 Apator-Adriana Toruń

"Puchar Gorących Serc" - Częstochowa 12/6/2004


1.     Marcin Rempała              Unia Tarnów
2.     Roman Chromik               RKM Rybnik
3.     Jacek Rempała               Unia Leszno

21. Memoriał Eugeniusza Nazimka - Rzeszów 13/6/2004


1.     Jacek Rempała               Unia Leszno
2.     Maciej Kuciapa              Marma Polskie Folie Rzeszów
3.     Marcin Rempała              Unia Tarnów

"Puchar Piasta" - Wrocław 19/6/2004


1.     Tomasz Gollob               Unia Tarnów
2.     Jason Crump                 Australia
3.     Grzegorz Walasek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa

Turniej Indywidualny "Wieczór z Lotosem" - Gdańsk 30/7/2004


1.     Sebastian Ułamek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa
2.     Krzysztof Jabłoński         Lotos Gdańsk
3.     Jarosław Hampel             Atlas Wrocław

Finał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Rybnik 28/8/2004


1.     Antonio Lindbäck            Szwecja
2.     Karol Ząbik                 Polska
3.     Morten Risager              Dania

Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Wrocław 11/9/2004


1.     Robert Miśkowiak            Polska
2.     Kenneth Bjerre              Dania
3.     Matej Zagar                 Słowenia

Minispeedway - 1. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski - Częstochowa 11/9/2004


1.     Mateusz Kowalczyk           UŚKS Speedway Częstochowa
2.     Damian Romańczak            UŚKS Speedway Częstochowa
3.     Kamil Cieślar               MKMŻ Rybki Rybnik

Turniej Pożegnalny Adama Jaziewicza - Ostrów Wlkp 12/9/2004


1.     Karol Ząbik                 Apator-Adriana Toruń
2.     Krzysztof Buczkowski        Kunter GTŻ Grudziądz
3.     Adrian Miedziński           Apator-Adriana Toruń

Puchar Zlatego Hrada - Rzeszów 12/9/2004


"REMPAŁA SPEEDWAY STARS" - "MARMA STAL WARRIORS"     58 - 26

Grand Prix Polski - Bydgoszcz 18/9/2004


1.     Tomasz Gollob               Polska
2.     Jason Crump                 Australia
3.     Tony Rickardsson            Szwecja


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2004:

1.     Jason Crump                 Australia
2.     Tony Rickardsson            Szwecja
3.     Greg Hancock                USA

26. Memoriał Marcina Rożaka i Grzegorza Smolińskiego - Gniezno 28/9/2004


1.     Adrian Gomólski             Start Gniezno
2.     Marcin Nowaczyk             Kolejarz Rawicz
3.     Marcin Liberski             KM Intar Ostrów Wlkp

"Puchar Burmistrza Rawicza" - Rawicz 2/10/2004


1.     Piotr Dym                   KM Intar Ostrów Wlkp
2.     Piotr Świderski             Atlas Wrocław
3.     Grzegorz Walasek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa

54. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 10/10/2004


1.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno
2.     Jarosław Hampel             Atlas Wrocław
3.     Piotr Protasiewicz          Apator-Adriana Toruń

37. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego - Częstochowa 10/10/2004


1.     Grzegorz Walasek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa
2.     Rafał Osumek                Złomrex-Włókniarz Częstochowa
3.     Rune Holta                  Norwegia

"Puchar Prezydenta Miasta" - Krosno 10/10/2004


1.     Rafał Wilk                  Marma-Polskie Folie Rzeszów
2.     Dariusz Fijałkowski         Budlex-Polonia Bydgoszcz
3.     Rafał Trojanowski           Marma-Polskie Folie Rzeszów

Turniej Indywidualny "Pilanie Pilanom" - Piła 15/10/2004


1.     Jarosław Hampel             Atlas Wrocław
2.     Robert Miśkowiak            Atlas Wrocław
3.     Tomasz Gapiński             Atlas Wrocław

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - 14. Memoriał Kazimierza Araszewicza - Toruń 16/10/2004


Wyniki Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Pomorza:

1.     Karol Ząbik                 Apator-Adriana Toruń
2.     Krystian Klecha             Budlex-Polonia Bydgoszcz
3.     Adrian Miedziński           Apator-Adriana Toruń


Wyniki Memoriału Kazimierza Araszewicza:

1.     Karol Ząbik                 Apator-Adriana Toruń
2.     Adrian Miedziński           Apator-Adriana Toruń
3.     Krystian Klecha             Budlex-Polonia Bydgoszcz

52. Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów Wlkp 17/10/2004


1.     Krzysztof Słaboń            Atlas Wrocław
2.     Piotr Protasiewicz          Apator-Adriana Toruń
3.     Grzegorz Walasek            Złomrex-Włókniarz Częstochowa

9. Memoriał Ryszarda Nieścieruka - Wrocław 23/10/2004


1.     Sławomir Drabik             Atlas Wrocław
2.     Krzysztof Słaboń            Atlas Wrocław
3.     Tomasz Jędrzejak            KM Intar Ostrów Wlkp

Turniej z okazji awansu Kolejarza Opole do 1 ligi - Opole 23/10/2004


"DRUŻYNA PIOTRA ŻYTO" - "DRUŻYNA SŁAWOMIRA DUDKA"              44 - 46

Memoriał Zygmunta Pytki i Ryszarda Chrupka - Tarnów 24/10/2004


Wyniki Memoriału Zygmunta Pytki:

1.     Rafał Dobrucki              Unia Leszno
2.     Robert Wardzała             Unia Tarnów
3.     Maciej Kuciapa              Marma-Polskie Folie Rzeszów


Wyniki Memoriału Ryszarda Chrupka:

1.     Marcin Rempała              Unia Tarnów
2.     Paweł Baran                 Unia Tarnów
3.     Daniel Jeleniewski          TŻ Sipma Lublin

12. Turniej Gwiazdkowy - Piła 4/12/2004


1.     Rafał Dobrucki              Unia Leszno
2.     Łukasz Romanek              RKM Rybnik
3.     Mariusz Franków             TŻ Sipma Lublin


2003     INDEX     2005