DMP DM1L DM2L MDMP IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje


W tym roku odeszli do wieczności...

Henryk Glinkowski
(ur.30-11-1925 zm.11-4-2003)
Krzysztof Sz. (ur.?-?-19?? zm.20-5-2003) - przyszły adept żużlowy pod nieobecność działaczy, w parku maszyn uruchomił motocykl i wjechał nim w mur
Konstanty Pociejkowicz (ur.12-1-1932 zm.18-6-2003)
Andrzej Krzesiński (ur.?-?-1934 zm.26-12-2003)


Chronologiczne zestawienie zawodów żużlowych w ...
Bydgoszcz Chorzów Częstochowa Gdańsk Gniezno Gorzów Wlkp Grudziądz Krosno
Kraków Leszno Łódź Lublin Opole Ostrów Wlkp Piła Rawicz
Rybnik Rzeszów Tarnów Toruń Warszawa Wrocław Zielona Góra


Team Championship


Ekstraliga

RUNDA ZASADNICZA
                 CZĘS.  TORUŃ  BYDG.  WROC.  ZIEL.  LESZ.  GDAŃ.  PIŁA
CZĘSTOCHOWA      ** ** 
48-42  65-25  44-46  60-30  55-35  59-31  68-22
TORUŃ           
43-46  ** **  59-30  53-37  58-32  60-28  62-28  58-31
BYDGOSZCZ       
46-43  51-39  ** **  25-23  54-36  47-43  56-34  48-42
WROCŁAW         
32-58  50-40  38-22  ** **  55-35  47-43  58-32  58-31
ZIELONA GÓRA    
49-41  43-47  48-42  50-40  ** **  46-44  67-23  62-28
LESZNO          
41-49  40-50  58-32  46-44  46-43  ** **  66-24  57-33
GDAŃSK          
38-52  44-45  42-48  45-45  43-47  35-55  ** **  46-44
PIŁA            
38-52  30-60  41-49  36-54  30-60  31-58  51-38  ** **

1 runda 30/3/2003: Częstochowa-LesznoToruń-GdańskZielona Góra-BydgoszczPiła-Wrocław
2 runda 6/4/2003:
Bydgoszcz-CzęstochowaWrocław-Zielona GóraLeszno-ToruńGdańsk-Piła
3 runda 13/4/2003:
Toruń-BydgoszczZielona Góra-Leszno, (25/4)Gdańsk-WrocławPiła-Częstochowa
4 runda 21/4/2003 (Lany Poniedziałek):
Częstochowa-Zielona GóraBydgoszcz-GdańskWrocław-ToruńLeszno-Piła
5 runda 27/4/2003:
Toruń-CzęstochowaWrocław-BydgoszczGdańsk-LesznoPiła-Zielona Góra
6 runda 11/5/2003:
(23/5)Częstochowa-GdańskBydgoszcz-PiłaZielona Góra-ToruńLeszno-Wrocław
7 runda 18/5/2003:
Toruń-Piła, (8/6)Wrocław-CzęstochowaLeszno-BydgoszczGdańsk-Zielona Góra
8 runda 25/5/2003:
Częstochowa-WrocławBydgoszcz-LesznoZielona Góra-GdańskPiła-Toruń
9 runda 1/6/2003:
Toruń-Zielona GóraWrocław-LesznoGdańsk-CzęstochowaPiła-Bydgoszcz
10 runda 19/6/2003 (Boże Ciało):
Częstochowa-ToruńBydgoszcz-WrocławZielona Góra-PiłaLeszno-Gdańsk
11 runda 6/7/2003:
Toruń-WrocławZielona Góra-CzęstochowaGdańsk-BydgoszczPiła-Leszno
12 runda 13/7/2003:
Częstochowa-PiłaBydgoszcz-ToruńWrocław-GdańskLeszno-Zielona Góra
13 runda 20/7/2003:
Częstochowa-BydgoszczToruń-LesznoZielona Góra-WrocławPiła-Gdańsk
14 runda 27/7/2003:
Bydgoszcz-Zielona GóraWrocław-PiłaLeszno-CzęstochowaGdańsk-Toruń

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. TOP SECRET-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA      22   11  0   3   +222
2. APATOR-ADRIANA TORUŃ                  20   10  0   4   +178
3. PLUSSSZ-POLONIA BYDGOSZCZ             18   9   0   5   -36
4. ATLAS WROCŁAW                         17   8   1   5   +67
--------------------------------------------------------------
5. ZKŻ QUICK-MIX ZIELONA GÓRA            16   8   0   6   +37
6. UNIA LESZNO                           14   7   0   7   +64
7. LOTOS GDAŃSK                          3    1   1   12  -252
8. POLONIA PIŁA                          2    1   0   13  -280

RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 1-4)               RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 5-8)
              CZĘS.  TORUŃ  BYDG.  WROC.                 ZIEL.  LESZ.  GDAŃ.  PIŁA
CZĘSTOCHOWA   ** ** 
49-41  53-37  51-38   ZIELONA GÓRA  ** **  54-35  53-37  58-32
TORUŃ        
46-44  ** **  51-39  49-41   LESZNO        53-37  ** **  48-42  49-41
BYDGOSZCZ    
48-42  36-53  ** **  47-43   GDAŃSK        49-41  49-41  ** **  47-43
WROCŁAW      
43-47  42-47  48-41  ** **   PIŁA          50-40  58-30  51-39  ** **

15 runda 10/8/2003: Częstochowa-WrocławBydgoszcz-ToruńZielona Góra-PiłaGdańsk-Leszno
16 runda 24/8/2003:
Toruń-CzęstochowaBydgoszcz-WrocławLeszno-Zielona GóraPiła-Gdańsk
17 runda 31/8/2003:
Częstochowa-BydgoszczWrocław-ToruńZielona Góra-GdańskPiła-Leszno
18 runda 7/9/2003:
Toruń-WrocławBydgoszcz-CzęstochowaLeszno-PiłaGdańsk-Zielona Góra
19 runda 14/9/2003:
Toruń-BydgoszczWrocław-CzęstochowaLeszno-GdańskPiła-Zielona Góra
20 runda 21/9/2003:
Częstochowa-ToruńWrocław-BydgoszczZielona Góra-LesznoGdańsk-Piła

Ostateczna kolejność drużyn w DMP 2003

1. TOP SECRET-WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA      30   15  0   5   +255
2. APATOR-ADRIANA TORUŃ                  30   15  0   5   +214
3. PLUSSSZ-POLONIA BYDGOSZCZ             22   11  0   9   -78

4. ATLAS WROCŁAW                         19   9   1   10  +40
5. ZKŻ QUICK-MIX ZIELONA GÓRA            22   11  0   9   +64
6. UNIA LESZNO                           20   10  0   10  +39
--------------------------------------------------------------
7. LOTOS GDAŃSK                          9    4   1   15  -266
8. POLONIA PIŁA                          8    4   0   16  -268

Baraż o prawo startu w ekstralidze w roku 2004

TARNÓW - GDAŃSK           48-42
GDAŃSK - TARNÓW          
42-48

1 Liga

RUNDA ZASADNICZA
                 RYBN.  TARN.  LUBL.  GORZ.  GNIE.  RZES.  RAWI.  WARS.
RYBNIK           ** **  
53-37  66-24  63-27  55-35  48-42  58-28  65-25
TARNÓW           
45-44  ** **  64-26  59-31  45-45  33-27  63-27  40-00
LUBLIN          
45-45  46-44  ** **  62-28  48-42  58-31  58-32  59-31
GORZÓW WLKP     
37-53  47-43  49-41  ** **  46-44  60-28  55-34  54-35
GNIEZNO          
48-42  41-49  68-22  56-34  ** **  55-35  64-26  65-25
RZESZÓW          
30-60  48-42  40-47  55-35  50-40  ** **  45-39  63-27
RAWICZ           
39-51  41-49  39-51  32-58  49-40  54-36  ** **  50-40
WARSZAWA        
35-55  40-50  46-44  36-54  38-52  42-47  61-29  ** **

1 runda 30/3/2003: Tarnów-GnieznoLublin-RybnikRawicz-Gorzów WlkpWarszawa-Rzeszów
2 runda 6/4/2003:
(16/4)Rybnik-TarnówGorzów Wlkp-LublinGniezno-Warszawa, (16/4)Rzeszów-Rawicz
3 runda 13/4/2003:
(4/5)Lublin-Gniezno, (4/5)Rzeszów-Gorzów WlkpRawicz-Tarnów, (1/5)Warszawa-Rybnik
4 runda 21/4/2003 (Lany Poniedziałek):
Rybnik-RzeszówTarnów-LublinGorzów Wlkp-WarszawaGniezno-Rawicz
5 runda 27/4/2003:
Gorzów Wlkp-Rybnik, (16/6)Rzeszów-GnieznoRawicz-LublinWarszawa-Tarnów
6 runda 11/5/2003:
Rybnik-RawiczTarnów-RzeszówLublin-WarszawaGniezno-Gorzów Wlkp
7 runda 18/5/2003:
Gorzów Wlkp-TarnówGniezno-RybnikRzeszów-LublinWarszawa-Rawicz
8 runda 25/5/2003:
(9/6)Rybnik-GnieznoTarnów-Gorzów WlkpLublin-RzeszówRawicz-Warszawa
9 runda 1/6/2003:
(2/6)Gorzów Wlkp-GnieznoRzeszów-TarnówRawicz-RybnikWarszawa-Lublin
10 runda 19/6/2003 (Boże Ciało):
Rybnik-Gorzów WlkpTarnów-WarszawaLublin-RawiczGniezno-Rzeszów
11 runda 6/7/2003:
(18/7)Lublin-TarnówRzeszów-RybnikRawicz-GnieznoWarszawa-Gorzów Wlkp
12 runda 13/7/2003:
Rybnik-WarszawaTarnów-RawiczGorzów Wlkp-RzeszówGniezno-Lublin
13 runda 20/7/2003:
Tarnów-RybnikLublin-Gorzów WlkpRawicz-RzeszówWarszawa-Gniezno
14 runda 27/7/2003:
Rybnik-LublinGorzów Wlkp-RawiczGniezno-TarnówRzeszów-Warszawa

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1. RKM RYBNIK                            23   11  1   2   +261
2. UNIA TARNÓW                           19   9   1   4   +147
3. TŻ SIPMA LUBLIN                       17   8   1   5   +6
4. STAL-STRABAG GORZÓW WLKP              16   8   0   6   -26
--------------------------------------------------------------
5. DARK DOG GNIEZNO                      15   7   1   6   +131
6. JASOL RZESZÓW                         12   6   0   8   -63
7. KOLEJARZ RAWICZ                       6    3   0   11  -210
8. WKM WARSZAWA                          4    2   0   12  -246

RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 1-4)               RUNDA FINAŁOWA (MIEJSCA 5-8)
              RYBN.  TARN.  LUBL.  GORZ.                 GNIE.  RZES.  RAWI.  WARS.
RYBNIK        ** ** 
50-40  50-40  63-27   GNIEZNO       ** **  49-41  55-35  40-00
TARNÓW       
47-36  ** **  70-20  55-35   RZESZÓW       59-31  ** **  66-24  40-00
LUBLIN       
42-47  41-49  ** **  43-46   RAWICZ        47-43  43-45  ** **  40-00
GORZÓW WLKP   
45-45  36-53  42-48  ** **   WARSZAWA      00-40  00-40  00-40  ** **

15 runda 10/8/2003: Rybnik-Gorzów WlkpLublin-Tarnów, Gniezno-Warszawa, Rawicz-Rzeszów
16 runda 24/8/2003:
Tarnów-RybnikGorzów Wlkp-LublinRzeszów-Gniezno, Warszawa-Rawicz
17 runda 31/8/2003:
Rybnik-LublinGorzów Wlkp-TarnówGniezno-Rawicz, Warszawa-Rzeszów
18 runda 7/9/2003:
Tarnów-Gorzów WlkpLublin-Rybnik, Rzeszów-Warszawa, Rawicz-Gniezno
19 runda 14/9/2003:
Tarnów-LublinGorzów Wlkp-RybnikRzeszów-Rawicz, Warszawa-Gniezno
20 runda 21/9/2003:
Rybnik-TarnówLublin-Gorzów WlkpGniezno-Rzeszów, Rawicz-Warszawa

Ostateczna kolejność drużyn w DM 1 Ligi 2003

1. RKM RYBNIK                            32   15  2   3   +311
2. UNIA TARNÓW                           29   14  1   5   +243

--------------------------------------------------------------
3. TŻ SIPMA LUBLIN                       19   9   1   10  -64
4. STAL-STRABAG GORZÓW WLKP              19   9   1   10  -102
5. DARK DOG GNIEZNO                      23   11  1   8   +207
6. JASOL RZESZÓW                         22   11  0   9   +81
--------------------------------------------------------------
7. KOLEJARZ RAWICZ                       12   6   0   14  -190
8. WKM WARSZAWA                          4    2   0   18  -486

UWAGA! Przed rozegraniem 16 rundy z rozgrywek wycofała się drużyna WKM Warszawa - pozostałe do rozegrania mecze uznano za wygrane przez rywali walkowerem 40-00.


Baraż o prawo startu w 1 lidze w roku 2004

OSTRÓW WLKP - RAWICZ      51-38
RAWICZ - OSTRÓW WLKP      
42-48

2 Liga

                 GRUD.  OSTR.  ŁÓDŹ   KROS.  OPOLE  KRAK.
GRUDZIĄDZ        ** ** 
59-30  48-42  64-25  58-32  40-00
OSTRÓW WLKP     
44-46  ** **  50-39  66-23  67-22  40-00
ŁÓDŹ            
34-55  45-44  ** **  53-36  59-31  63-27
KROSNO          
25-62  44-46  29-61  ** **  47-40  53-36
OPOLE            
33-57  39-51  45-43  38-52  ** **  40-00
KRAKÓW          
21-68  22-68  00-40  00-40  27-61  ** **

1 runda 21/4/2003: Grudziądz-ŁódźOpole-KrosnoKraków-Ostrów Wlkp
2 runda 27/4/2003:
Ostrów Wlkp-GrudziądzŁódź-Opole, (9/5)Krosno-Kraków
3 runda 11/5/2003:
Krosno-Łódź, (1/6)Opole-Ostrów Wlkp, (18/5)Kraków-Grudziądz
4 runda 25/5/2003:
Grudziądz-OpoleOstrów Wlkp-KrosnoŁódź-Kraków
5 runda 19/6/2003:
Łódź-Ostrów WlkpKrosno-GrudziądzKraków-Opole
6 runda 6/7/2003:
Grudziądz-Krosno, (13/7)Ostrów Wlkp-Łódź, Opole-Kraków
7 runda 20/7/2003:
Krosno-Ostrów WlkpOpole-Grudziądz, Kraków-Łódź
8 runda 10/8/2003:
Grudziądz-Kraków, Ostrów Wlkp-OpoleŁódź-Krosno
9 runda 31/8/2003:
Grudziądz-Ostrów WlkpOpole-Łódź, Kraków-Krosno
10 runda 14/9/2003:
Ostrów Wlkp-Kraków, Łódź-GrudziądzKrosno-Opole

Ostateczna kolejność drużyn w DM 2 Ligi 2003

1. GTŻ PRIMUS GRUDZIĄDZ                  20   10  0   0   +271
2. INTAR PRZEGLĄDŻUŻLOWY.PL OSTRÓW WLKP  14   7   0   3   +167

--------------------------------------------------------------
3. TŻ ŁÓDŹ                               12   6   0   4   +114
4. KSŻ KROSNO                            8    4   0   6   -92
5. KŻ KOLEJARZ OPOLE                     6    3   0   7   -80
6. WANDA KRAKÓW                          0    0   0   10  -380

UWAGA! Przed rozegraniem 6 rundy z rozgrywek wycofała się drużyna Wandy Kraków - pozostałe do rozegrania mecze uznano za wygrane przez rywali walkowerem 40-00. Przed rozpoczęciem rozgrywek wycofały się zespoły Śląska Świętochłowice i Pogoni Szczecin.


Junior Team Championship


Eliminacje grupowe

         GRUPA 1                               GRUPA 2

1.Częstochowa      10     159          1.Piła             9      152

2.Toruń            9,5    162          2.Tarnów           9      149
3.Rybnik           6,5    130          3.Rawicz           5      87
4.Lublin           4      105          4.Łódź             1      57
5.Krosno           0      32


         GRUPA 3                               GRUPA 4

1.Zielona Góra     11     182          1.Grudziądz        11     180

2.Gniezno          6      138          2.Gorzów Wlkp      9      163
3.Bydgoszcz        5      94           3.Leszno           3      74
4.Opole            2      55           4.Gdańsk           1      36

24. Finał MDMP - Zielona Góra 25/9/2003


1.     Polonia Piła                                             45
2.     Top Secret-Włókniarz Częstochowa                         29
3.     ZKŻ Quick-mix Zielona Góra                               23


Individual Polish Championship


59. Finał IMP - Bydgoszcz 15/8/2003


1.     Rune Holta                  Top Secret-Włókniarz Częstochowa
2.     Tomasz Gollob               Plusssz-Polonia Bydgoszcz
3.     Tomasz Jędrzejak            Atlas Wrocław


Individual Junior Polish Championship


37. Finał MIMP - Rybnik 10/7/2003


1.     Łukasz Romanek              RKM Rybnik
2.     Adrian Miedziński           Apator-Adriana Toruń
3.     Zbigniew Czerwiński         Top Secret-Włókniarz Częstochowa


Polish Club Pair Championship


30. Finał MPPK - Leszno 1/8/2003


1.     Unia Leszno                                              26
2.     ZKŻ Quick-mix Zielona Góra                               23
3.     Apator-Adriana Toruń                                     22


Polish Club Junior Pair Championship


22. Finał MMPPK - Piła 15/6/2003


1.     RKM Rybnik                                               23
2.     Top Secret-Włókniarz Częstochowa                         21
3.     Polonia Piła                                             18+3


Golden Helmet


43. Finał Złotego Kasku - Wrocław 18/10/2003


1.     Rafał Okoniewski            ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
2.     Tomasz Jędrzejak            Atlas Wrocław
3.     Jarosław Hampel             Atlas Wrocław


Silver Helmet


38. Finał Srebrnego Kasku - Bydgoszcz 5/9/2003


1.     Robert Miśkowiak            Polonia Piła
2.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów
3.     Tomasz Gapiński             Polonia Piła


Bronze Helmet


27. Finał Brązowego Kasku - Memoriał Kazimierza Araszewicza - Toruń 25/7/2003


1.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów
2.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno
3.     Michał Rajkowski            Stal-Strabag Gorzów Wlkp


Tournaments


"Puchar ZKŻ Zielona Góra" - Zielona Góra 22/3, 7/6, 27/9/2003


1.     Rafał Okoniewski            ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
2.     Piotr Protasiewicz          Apator-Adriana Toruń
3.     Andrzej Huszcza             ZKŻ Quick-mix Zielona Góra

22. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych "Memoriał Mieczysława Połukarda" - Bydgoszcz 28/3/2003


1.     Tomasz Gollob               Plusssz-Polonia Bydgoszcz
2.     Wiesław Jaguś               Apator-Adriana Toruń
3.     Jacek Gollob                Plusssz-Polonia Bydgoszcz

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata - półfinały - Lublin 3/4, Zielona Góra 3/4, finał - Rybnik 15/4/2003


1.     Grzegorz Walasek            Top Secret-Włókniarz Częstochowa
2.     Sebastian Ułamek            Top Secret-Włókniarz Częstochowa
3.     Piotr Protasiewicz          Apator-Adriana Toruń

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - półfinały - Gniezno 8/4, Toruń 8/4, finał - Leszno 17/4/2003


1.     Rafał Kurmański             ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
2.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno
3.     Łukasz Romanek              RKM Rybnik

"Puchar Gorących Serc" - Częstochowa 4/5/2003


1.     Tomasz Jędrzejak            Atlas Wrocław
2.     Wiesław Jaguś               Apator-Adriana Toruń
3.     Sebastian Ułamek            Top Secret-Włókniarz Częstochowa

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Europy - półfinały - Krosno 23/4, Łódź 23/4, finał - Częstochowa 8/5/2003


1.     Rafał Szombierski           RKM Rybnik
2.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów
3.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno

Grand Prix Europy - Chorzów 17/5/2003


1.     Tony Rickardsson            Szwecja
2.     Nicki Pedersen              Dania
3.     Lukas Dryml                 Czechy


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2003:

1.     Nicki Pedersen              Dania
2.     Jason Crump                 Australia
3.     Tony Rickardsson            Szwecja

Turniej "O Złotą Lampkę Antoniego Woryny" - Rybnik 31/5/2003


1.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno
2.     Rafał Szombierski           RKM Rybnik
3.     Zbigniew Czerwiński         Top Secret-Włókniarz Częstochowa

Speedway Gala - Leszno 7/6/2003


1.     Tomasz Gollob               Plusssz-Polonia Bydgoszcz
2.     Jacek Gollob                Plusssz-Polonia Bydgoszcz
3.     Wiesław Jaguś               Apator-Adriana Toruń

"Puchar Prezydenta Miasta" - Łódź 8/6/2003


1.     Piotr Paluch                Stal-Strabag Gorzów Wlkp
2.     Piotr Winiarz               Jasol Rzeszów
3.     Tomasz Chrzanowski          Lotos Gdańsk

8. Memoriał Rifa Saitgariejewa - Ostrów Wlkp 15/6/2003


1.     Robert Dados                Atlas Wrocław
2.     Krzysztof Stojanowski       Intar-Przeglądżużlowy.pl Ostrów Wlkp
3.     Tomasz Jędrzejak            Atlas Wrocław

"Puchar Piasta" - Wrocław 21/6/2003


1.     Tomasz Gollob               Plusssz-Polonia Bydgoszcz
2.     Sebastian Ułamek            Top Secret-Włókniarz Częstochowa
3.     Rune Holta                  Norwegia

Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata - Rybnik 22/6/2003


1.     Roman Povazhny              Rosja
2.     Jesper B. Jensen            Dania
3.     Bjarne Pedersen             Dania

20. Memoriał Eugeniusza Nazimka - Rzeszów 29/6/2003


1.     Maciej Kuciapa              Jasol Rzeszów
2.     Piotr Winiarz               Jasol Rzeszów
3.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów

Memoriał Gerarda Stacha - Opole 29/6/2003


1.     Zbigniew Suchecki           ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra
2.     Bartosz Kasprowiak          ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra
3.     Marcin Dąbrowski            Intar-Przeglądżużlowy.pl Ostrów Wlkp

"Puchar Prezydenta Miasta" - Ostrów Wlkp 29/6/2003


1.     Tomasz Jędrzejak            Atlas Wrocław
2.     Sławomir Drabik             Atlas Wrocław
3.     Michał Robacki              Plusssz-Polonia Bydgoszcz

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Gorzów Wlkp 22/7/2003


1.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów
2.     Adrian Miedziński           Apator-Adriana Toruń
3.     Mirosław Jabłoński          Dark Dog Gniezno

53. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 17/8/2003


1.     Sławomir Drabik             Atlas Wrocław
2.     Krzysztof Kasprzak          Unia Leszno
3.     Damian Baliński             Unia Leszno

Minispeedway - "Indywidualny Puchar Europy" - Wawrów 23-24/8/2003


1.     Klaus Jakobsen              Dania
2.     Patrick Hougaard            Dania
3.     Nicki Barrett               Dania

20. Memoriał Jana Ciszewskiego - Rybnik 13/9/2003


1.     Rune Holta                  Norwegia
2.     Rafał Dobrucki              Unia Leszno
3.     Wiesław Jaguś               Apator-Adriana Toruń

Grand Prix Polski - Bydgoszcz 20/9/2003


1.     Tomasz Gollob               Polska
2.     Jason Crump                 Australia
3.     Nicki Pedersen              Dania


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 2003:

1.     Nicki Pedersen              Dania
2.     Jason Crump                 Australia
3.     Tony Rickardsson            Szwecja

Memoriał Jerzego Białka i Jacka Maraszka - Gdańsk 23/9/2003


1.     Marcin Jaguś                Apator-Adriana Toruń
2.     Krzysztof Buczkowski        GTŻ Primus Grudziądz
3.     Mirosław Giżycki            Lotos Gdańsk

9. Memoriał Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka - Zielona Góra 25/9/2003


1.     Bartosz Kasprowiak          ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra
2.     Robert Miśkowiak            Polonia Piła
3.     Zbigniew Czerwiński         Top Secret-Włókniarz Częstochowa

"Puchar Winobrania" - Zielona Góra 27/9/2003


1.     Lee Richardson              Wielka Brytania
2.     Piotr Świst                 ZKŻ Quick-mix Zielona Góra
3.     Rafał Okoniewski            ZKŻ Quick-mix Zielona Góra

"Puchar Burmistrza Rawicza" - Rawicz 28/9/2003


1.     Robert Dados                Atlas Wrocław
2.     Piotr Dym                   Kolejarz Rawicz
3.     Robert Miśkowiak            Polonia Piła

Turniej im. Roberta Nawrockiego - Świętochłowice 11/10/2003


1.     Roman Chromik               RKM Rybnik
2.     Adam Pawliczek              RKM Rybnik
3.     Krzysztof Bas               KSŻ Krosno

36. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego - Częstochowa 12/10/2003


1.     Rune Holta                  Norwegia
2.     Ryan Sullivan               Australia
3.     Mariusz Węgrzyk             RKM Rybnik

"Puchar Zakładów Azotowych" - Memoriał Zygmunta Pytki i Ryszarda Chrupka - Tarnów 15/10/2003


Wyniki Turnieju o "Puchar Zakładów Azotowych":

1.     Robert Wardzała             Unia Tarnów
2.     Tomasz Jędrzejak            Atlas Wrocław
3.     Grzegorz Rempała            Unia Tarnów


Wyniki Memoriału Zygmunta Pytki:

1.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów
2.     Tomasz Jędrzejak            Atlas Wrocław
3.     Grzegorz Rempała            Unia Tarnów


Wyniki Memoriału Ryszarda Chrupka:

1.     Janusz Kołodziej            Unia Tarnów
2.     Robert Miśkowiak            Polonia Piła
3.     Marcin Rempała              Unia Tarnów

"Mistrz Świata - Jerzy Szczakiel zaprasza" - Opole 18/10/2003


1.     Sebastian Ułamek            Top Secret-Włókniarz Częstochowa
2.     Grzegorz Walasek            Top Secret-Włókniarz Częstochowa
3.     Adam Pawliczek              RKM Rybnik

Turniej Par "O Puchar Prezydenta Miasta Rybnika" - Rybnik 19/10/2003


1.     Tomasz Jędrzejak - Sławomir Drabik            Atlas Wrocław
2.     Sebastian Ułamek - Grzegorz Walasek           Top Secret-Włókniarz Częstochowa
3.     Rafał Dobrucki - Jacek Rempała                Unia Leszno

51. Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów Wlkp 9/11/2003


1.     Sebastian Ułamek            Top Secret-Włókniarz Częstochowa
2.     Matej Ferjan                Słowenia
3.     Tomasz Jędrzejak            Atlas Wrocław

11. Turniej Gwiazdkowy - Piła 6/12/2003


1.     Rafał Dobrucki              Unia Leszno
2.     Roman Povazhny              Rosja
3.     Robert Miśkowiak            Polonia Piła


2002     INDEX     2004