DMP DM2L MDMP DPP IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje


W tym roku odeszli do wieczności...

Mieczysław Siodła
(ur.25-9-1933 zm.5-1-1998)
Marian Stawecki (ur.28-11-1932 zm.28-2-1998)
Jacek Maraszek (ur.??-?-19?? zm.11-5-1998) - wypadek na torze w Gdańsku 8-5-1998
Mieczysław Obst (ur.31-5-1942 zm.20-5-1998)
Roman Zander (ur.19-9-1941 zm.19-7-1998)
Krzysztof Kempiński (ur.11-5-1960 zm.17-8-1998)
Antoni Krzywonos (ur.18-5-1956 zm.15?16?-9-1998)
Franciszek Stach (ur.28-4-1950 zm.?-?-1998)
Marian Grzelak (ur.16-6-1941 zm.4-10-1998)


Team Championship


1 Liga

RUNDA ZASADNICZA
               BYDG.  PIŁA   LESZ.  RZES.  TORUŃ  GNIE.  GRUD.  GORZ.  ZIEL.  OSTR.
BYDGOSZCZ      ** **  
51-39  57-32  33-33  49-41  61-29  59-31  65-25  64-25  65-25
PIŁA           
46-44  ** **  58-32  62-28  43-47  45-45  49-41  64-26  56-34  64-26
LESZNO         
44-46  46-43  ** **  49-41  56-34  51-39  58-32  49-41  60-30  62-28
RZESZÓW        
46-44  50-39  44-46  ** **  62-27  56-34  56-34  51-39  73-17  61-29
TORUŃ          
49-41  39-50  54-36  54-36  ** **  49-41  42-48  41-49  56-34  66-24
GNIEZNO        
42-48  43-47  40-48  51-39  46-44  ** **  51-39  58-31  45-44  69-20
GRUDZIĄDZ      
43-47  45-45  42-47  55-35  48-41  49-41  ** **  47-43  34-55  55-35
GORZÓW WLKP    
44-46  44-46  58-29  55-34  48-42  41-49  48-42  ** **  58-32  60-30
ZIELONA GÓRA   
43-47  35-55  44-46  47-43  40-50  49-40  42-48  57-33  ** **  51-39
OSTRÓW WLKP    
35-55  42-48  37-52  35-55  44-46  40-49  29-61  31-59  51-39  ** **

1 runda 5/4/1998: Grudziądz-BydgoszczToruń-PiłaLeszno-Zielona GóraOstrów Wlkp-RzeszówGorzów Wlkp-Gniezno
2 runda 13/4/1998 (Lany Poniedziałek):
(24/4)Bydgoszcz-Leszno, (15/4)Piła-Ostrów WlkpRzeszów-Toruń, (14/4)Gniezno-Grudziądz, (18/4)Zielona Góra-Gorzów Wlkp
3 runda 19/4/1998:
Gorzów Wlkp-BydgoszczPiła-RzeszówLeszno-GrudziądzToruń-GnieznoOstrów Wlkp-Zielona Góra
4 runda 26/4/1998:
Bydgoszcz-ToruńZielona Góra-PiłaGniezno-LesznoRzeszów-Gorzów WlkpGrudziądz-Ostrów Wlkp
5 runda 24/5/1998:
Bydgoszcz-GnieznoGorzów Wlkp-PiłaLeszno-RzeszówOstrów Wlkp-ToruńGrudziądz-Zielona Góra
6 runda 31/5/1998:
Zielona Góra-Bydgoszcz, (23/5)Piła-Gniezno, (30/5)Ostrów Wlkp-LesznoRzeszów-GrudziądzToruń-Gorzów Wlkp
7 runda 7/6/1998:
Bydgoszcz-RzeszówGrudziądz-PiłaLeszno-ToruńGniezno-Zielona GóraGorzów Wlkp-Ostrów Wlkp
8 runda 11/6/1998 (Boże Ciało):
(14/6)Piła-BydgoszczGorzów Wlkp-LesznoRzeszów-Zielona GóraToruń-Grudziądz, (25/6)Ostrów Wlkp-Gniezno
9 runda 21/6/1998:
Bydgoszcz-Ostrów WlkpLeszno-PiłaGniezno-RzeszówZielona Góra-ToruńGrudziądz-Gorzów Wlkp
10 runda 28/6/1998:
Ostrów Wlkp-BydgoszczPiła-Leszno, (15/7)Rzeszów-GnieznoToruń-Zielona GóraGorzów Wlkp-Grudziądz
11 runda 12/7/1998:
Bydgoszcz-PiłaLeszno-Gorzów WlkpZielona Góra-RzeszówGrudziądz-ToruńGniezno-Ostrów Wlkp
12 runda 19/7/1998:
Rzeszów-BydgoszczPiła-GrudziądzToruń-Leszno, (9/8)Zielona Góra-Gniezno, (2/8)Ostrów Wlkp-Gorzów Wlkp
13 runda 26/7/1998:
Bydgoszcz-Zielona GóraGniezno-PiłaLeszno-Ostrów WlkpGrudziądz-RzeszówGorzów Wlkp-Toruń
14 runda 16/8/1998:
Gniezno-BydgoszczPiła-Gorzów WlkpRzeszów-LesznoToruń-Ostrów WlkpZielona Góra-Grudziądz
15 runda 23/8/1998:
(9/8)Toruń-Bydgoszcz, (3/9)Piła-Zielona GóraLeszno-GnieznoGorzów Wlkp-RzeszówOstrów Wlkp-Grudziądz
16 runda 30/8/1998:
(31/8)Bydgoszcz-Gorzów WlkpRzeszów-PiłaGrudziądz-LesznoGniezno-ToruńZielona Góra-Ostrów Wlkp
17 runda 6/9/1998:
Leszno-BydgoszczOstrów Wlkp-PiłaToruń-RzeszówGrudziądz-GnieznoGorzów Wlkp-Zielona Góra
18 runda 14/9/1998:
Bydgoszcz-GrudziądzPiła-Toruń, (23/9)Zielona Góra-Leszno, (13/9)Rzeszów-Ostrów WlkpGniezno-Gorzów Wlkp

Kolejność drużyn po rundzie zasadniczej

1.  JUTRZENKA-POLONIA BYDGOSZCZ           29   14  1   3   +250
2.  POLONIA PIŁA                          26   12  2   4   +181
3.  UNIA LESZNO                           26   13  0   5   +75
4.  VAN PUR RZESZÓW                       19   9   1   8   +93
---------------------------------------------------------------
5.  APATOR-DGG TORUŃ                      18   9   0   9   +27
6.  TRILUX-START GNIEZNO                  17   8   1   9   +11
7.  KUNTERSZTYN-GKM GRUDZIĄDZ             17   8   1   9   -29
8.  PERGO GORZÓW WLKP                     16   8   0   10  -11
---------------------------------------------------------------
9.  ZKŻ POLMOS ZIELONA GÓRA               10   5   0   13  -180
10. ISKRA OSTRÓW WLKP                     2    1   0   17  -417

RUNDA FINAŁOWA - PÓŁFINAŁY

       RZESZÓW - BYDGOSZCZ       
50-40        LESZNO - PIŁA              47-43
       BYDGOSZCZ - RZESZÓW       
57-33        PIŁA - LESZNO              62-27

RUNDA FINAŁOWA - FINAŁ

                       PIŁA - BYDGOSZCZ          
41-49
                       BYDGOSZCZ - PIŁA          
48-42

RUNDA FINAŁOWA - MECZ O 3 MIEJSCE

                       RZESZÓW - LESZNO          
58-32
                       LESZNO - RZESZÓW          
48-42

Ostateczna kolejność drużyn w DMP 1998

1.  JUTRZENKA-POLONIA BYDGOSZCZ
2.  POLONIA PIŁA
3.  VAN PUR RZESZÓW

4.  UNIA LESZNO
5.  APATOR-DGG TORUŃ
6.  TRILUX-START GNIEZNO
7.  KUNTERSZTYN-GKM GRUDZIĄDZ
8.  PERGO GORZÓW WLKP
---------------------------------------
9.  ZKŻ POLMOS ZIELONA GÓRA
10. ISKRA OSTRÓW WLKP

2 Liga

               WROC.  GDAŃ.  CZĘS.  RYBN.  TARN.  RAWI.  ŁÓDŹ   LUBL.  KROS.   OPOLE   KRAK.   ŚWIĘ.
WROCŁAW        ** **  
34-26  49-41  73-17  60-30  66-23  71-9   69-21  69-21   52-38   73-17   69-21
GDAŃSK         
53-37  ** **  54-36  51-39  67-23  67-23  64-24  74-16  65-24   70-20   75-15   73-17
CZĘSTOCHOWA    
44-45  54-36  ** **  44-46  58-32  69-21  62-27  61-17  69-21   62-28   67-23   68-22
RYBNIK         
40-50  47-43  30-60  ** **  58-32  44-46  63-27  52-38  40-14   56-34   72-18   62-28
TARNÓW         
47-43  30-59  33-57  53-37  ** **  54-36  59-31  59-31  62-25   52-38   62-28   60-30
RAWICZ         
41-48  33-56  41-48  37-53  49-40  ** **  61-29  54-35  45-45   59-31   62-27   66-23
ŁÓDŹ           
30-60  24-55  34-56  42-48  55-35  45-45  ** **  65-25  48-42   47-43   68-22   68-22
LUBLIN         
36-54  24-66  29-61  32-58  49-41  47-40  50-40  ** **  45-45 55,5-34,5 57-32 51,5-37,5
KROSNO         
27-63  24-66  31-59  26-63  41-49  42-48  55-34  48-42  ** **   54-36   48-42   63-27
OPOLE          
27-63  40-49  27-63  38-52  25-65  44-46  41-49  56-33  56-34   ** **   53-34   64-26
KRAKÓW         
35-55  29-61  30-60  43-47  36-54  30-59  38-52  53-34  48-41   32-58   ** **   50-38
ŚWIĘTOCHŁOWICE 
21-69  25-65  26-62  29-61  42-48  41-49  34-56  34-56  44-46   38-49   44-45   ** **

1 runda //1998:
2 runda //1998:

3 runda //1998:

4 runda //1998:

5 runda //1998:

6 runda //1998:

7 runda //1998:

8 runda //1998:

9 runda //1998:

10 runda //1998:

11 runda //1998:

12 runda //1998:

13 runda //1998:

14 runda //1998:

15 runda //1998:

16 runda //1998:

17 runda //1998:

18 runda //1998:

19 runda //1998:

20 runda //1998:

21 runda //1998:

22 runda //1998:

Ostateczna kolejność drużyn w DM 2 Ligi 1998

1.  ATLAS WROCŁAW                         40   20  0   2   +607
2.  WYBRZEŻE GDAŃSK                       38   19  0   3   +657

---------------------------------------------------------------
3.  WŁÓKNIARZ-MALMA CZĘSTOCHOWA           36   18  0   4   +559
4.  RKM RYBNIK                            32   16  0   6   +227
5.  UNIA TARNÓW                           26   13  0   9   +65
6.  KOLEJARZ RAWICZ                       24   11  2   9   +0
7.  J.A.G. SPEEDWAY CLUB ŁÓDŹ             19   9   1   12  -147
8.  LKŻ LUBLIN                            15   7   1   14  -310
9.  ŻKS KROSNO                            14   6   2   14  -303
10. OTŻ OPOLE                             12   6   0   16  -211
11. WANDA KRAKÓW                          8    4   0   18  -513
12. ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE                  0    0   0   22  -631


Junior Team Championship


Eliminacje grupowe

          GRUPA 1                               GRUPA 2

1. Grudziądz       11     157          1. Piła            12     183

2. Wrocław         10     132          2. Gdańsk          7      130
3. Rybnik          4      90           3. Gorzów Wlkp     7      117
4. Rawicz          3      79           4. Zielona Góra    4      106
5. Bydgoszcz       2      65           5. Opole           0      38


          GRUPA 3                               GRUPA 4

1. Toruń           12     209          1. Gniezno         11     195

2. Ostrów Wlkp     6      107          2. Leszno          10     179
3. Lublin          6      105          3. Tarnów          5      105
4. Rzeszów         4      95           4. Częstochowa     3      75
5. Kraków          2      48           5. Krosno          1      19

19. Finał MDMP - Gniezno 1/9/1998


1.     Trilux-Start Gniezno                                     37
2.     Polonia Piła                                             35
3.     Kuntersztyn-GKM Grudziądz                                25


Team Polish Cup


         RUNDA 1                               RUNDA 2

1. Grudziądz              46           1. Grudziądz              43
2. Rybnik                 37           2. Rybnik                 28

3. Łódź                   23           3. Gniezno                25
4. Rawicz                 13           4. Ostrów Wlkp            24


         RUNDA 3                               RUNDA 4

1. Grudziądz              45           1. Grudziądz              42

2. Piła                   39           2. Częstochowa            38
3. Gdańsk                 19           3. Gorzów Wlkp            28
4. Rybnik                 17           4. Tarnów                 12

10. Finał DPP - Toruń 8/7/1998


1.     Apator-DGG Toruń                                         40
2.     Unia Leszno                                              31
3.     Atlas Wrocław                                            28


Individual Polish Championship


54. Finał IMP - Bydgoszcz 15/8/1998


1.     Jacek Gollob                Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz
2.     Tomasz Gollob               Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz
3.     Wiesław Jaguś               Apator-DGG Toruń


Individual Junior Polish Championship


32. Finał MIMP - Grudziądz 21/8/1998


1.     Robert Dados                Kuntersztyn-GKM Grudziądz
2.     Krzysztof Pecyna            Polonia Piła
3.     Tomasz Cieślewicz           Wybrzeże Gdańsk


Polish Club Pair Championship


25. Finał MPPK - Gorzów Wlkp 11/7/1998


1.     Pergo Gorzów Wlkp                                        28
2.     Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz                              24
3.     Trilux-Start Gniezno                                     20


Polish Club Junior Pair Championship


17. Finał MMPPK - Piła 19/6/1998


1.     Polonia Piła                                             26
2.     Trilux-Start Gniezno                                     22
3.     Atlas Wrocław                                            19+u


Golden Helmet


38. Finał Złotego Kasku - Wrocław 25/9/1998


1.     Jacek Gollob                Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz
2.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła
3.     Piotr Świst                 VAN PUR Rzeszów


Silver Helmet


33. Finał Srebrnego Kasku - Leszno 4/9/1998


1.     Rafał Okoniewski            Polonia Piła
2.     Krzysztof Cegielski         Pergo Gorzów Wlkp
3.     Krzysztof Jabłoński         Trilux-Start Gniezno


Bronze Helmet


22. Finał Brązowego Kasku - Ostrów Wlkp 11/9/1998


1.     Rafał Okoniewski            Polonia Piła
2.     Krzysztof Cegielski         Pergo Gorzów Wlkp
3.     Paweł Duszyński             Trilux-Start Gniezno


Tournaments


17. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych "Memoriał Mieczysława Połukarda" - Bydgoszcz 29/3/1998


1.     Tomasz Gollob               Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz
2.     Piotr Protasiewicz          Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz
3.     Robert Sawina               Trilux-Start Gniezno

Turniej Indywidualny "Puchar Przwodniczącego Rady Dzielnicy XVI" - Kraków 29/3/1998


1.     Mirosław Korbel             RKM Rybnik
2.     Sergey Darkin               Rosja
3.     Wojciech Węgrzyn            RKM Rybnik

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata - półfinały - Rawicz 7/4,
Rzeszów 7/4, finał - Ostrów Wlkp 17/4/1998


1.     Roman Jankowski             Unia Leszno
2.     Adam Fajfer                 Trilux-Start Gniezno
3.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - półfinały - Toruń 9/4,
Leszno 9/4, finał - Piła 21/4/1998


1.     Krzysztof Jabłoński         Trilux-Start Gniezno
2.     Damian Baliński             Unia Leszno
3.     Robert Kościecha            Apator-DGG Toruń

15-lecie startów Eugeniusza Skupienia - Rybnik 1/5/1998


1.     Adam Pawliczek              RKM Rybnik
2.     Janusz Stachyra             VAN PUR Rzeszów
3.     Mirosław Kowalik            Apator-DGG Toruń

"Puchar Wojewody Katowickiego" - Świętochłowice 3/5/1998


1.     Sebastian Ułamek            Włókniarz-Malma Częstochowa
2.     Adam Pawliczek              RKM Rybnik
3.     Izaak Santej                Słowenia

"Puchar 60-lecia Unii Leszno" - mecz: Unia Leszno - "Emigranci" - Leszno 4/5/1998


Wyniki "Puchar 60-lecia Unii Leszno":

1.     Roman Jankowski             Unia Leszno
2.     Brian Andersen              Dania
3.     Zenon Kasprzak              Kolejarz Rawicz


Wyniki meczu Unia Leszno - "Emigranci":

UNIA LESZNO - "EMIGRANCI"                      41 - 49

Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata - Gniezno 10/5/1998


1.     Roman Jankowski             Polska
2.     Antonin Kasper jr.          Czechy
3.     Adam Fajfer                 Polska

Mecz towarzyski: Pergo Gorzów Wlkp - "Stal Gorzów Wlkp" - Gorzów Wlkp 14/5/1998


PERGO GORZÓW WLKP - "STAL GORZÓW WLKP"         40 - 50

6. Memoriał Edwarda Jancarza - Gorzów Wlkp 16/5/1998


1.     Tomasz Gollob               Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz
2.     Roman Jankowski             Unia Leszno
3.     Leigh Adams                 Australia

Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów - Piła 17/5/1998


1.     Charlie Gjedde              Dania
2.     Krzysztof Cegielski         Polska
3.     Hans N. Andersen            Dania

31. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego - Częstochowa 17/5/1998


1.     Roman Jankowski             Unia Leszno
2.     Sławomir Drabik             Włókniarz-Malma Częstochowa
3.     Sam Ermolenko               USA

Turniej Sponsorów - Krosno 17/5/1998


1.     Robert Nagy                 Węgry
2.     Paweł Grygolec              Kuntersztyn-GKM Grudziądz
3.     Adam Skórnicki              Unia Leszno

15. Memoriał Jana Ciszewskiego - Chorzów 30/5/1998


1.     Todd Wiltshire              Australia
2.     Piotr Świst                 VAN PUR Rzeszów
3.     Peter Karlsson              Szwecja

21. Memoriał Marcina Rożaka i Grzegorza Smolińskiego - Gniezno 13/6/1998


1.     Paweł Duszyński             Trilux-Start Gniezno
2.     Krzysztof Jabłoński         Trilux-Start Gniezno
3.     Damian Baliński             Unia Leszno

"Puchar Polish Food" - Leszno 14/6/1998


1.     Damian Baliński             Unia Leszno
2.     Wiesław Jaguś               Apator-DGG Toruń
3.     Janusz Stachyra             Van Pur Rzeszów

3. Memoriał Rifa Saitgariejewa - Ostrów Wlkp 20/6/1998


1.     Krzysztof Cegielski         Pergo Gorzów Wlkp
2.     Adam Łabędzki               Atlas Wrocław
3.     Paweł Łęcki                 Iskra Ostrów Wlkp

Supermecz "Południe-Północ" - Opole 3/7/1998


"POŁUDNIE" - "PÓŁNOC"                  35 - 55

4. Memoriał Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka - Zielona Góra 23/7/1998


1.     Maciej Bornecki             ZKŻ Polmos Zielona Góra
2.     Daniel Strzelbicki          Kolejarz Rawicz
3.     Sebastian Smoter            ZKŻ Polmos Zielona Góra

Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Piła 1/8/1998


1.     Robert Dados                Polska
2.     Krzysztof Jabłoński         Polska
3.     Matej Ferjan                Słowenia

48. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 2/8/1998


1.     Tomasz Gollob               Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz
2.     Hans Nielsen                Dania
3.     Piotr Świst                 VAN PUR Rzeszów

10. Memoriał Wiesława Pawlaka - Zielona Góra 9/8/1998


1.     Krzysztof Jabłoński         Trilux-Start Gniezno
2.     Jarosław Szymkowiak         ZKŻ Polmos Zielona Góra
3.     Paweł Duszyński             Trilux-Start Gniezno

Memoriał Jerzego Białka - Gdańsk 18/8/1998


1.     Mariusz Puszakowski         Apator-DGG Toruń
2.     Krzysztof Pecyna            Polonia Piła
3.     Dariusz Patynek             Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz

Grand Prix Polski - Bydgoszcz 18/9/1998


1.     Tomasz Gollob               Polska
2.     Ryan Sullivan               Australia
3.     Jimmy Nilsen                Szwecja


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 1998:

1.     Tony Rickardsson            Szwecja
2.     Jimmy Nilsen                Szwecja
3.     Tomasz Gollob               Polska

15-lecie startów Zbigniewa Krakowskiego - "Puchar Burmistrza Rawicza" - Rawicz 22/8/1998


1.     Roman Jankowski             Unia Leszno
2.     Wiesław Jaguś               Apator-DGG Toruń
3.     Andrzej Huszcza             ZKŻ Polmos Zielona Góra

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Pomorza - 9. Memoriał Kazimierza Araszewicza - Toruń 24/9/1998


1.     Robert Kościecha            Apator-DGG Toruń
2.     Krzysztof Pecyna            Polonia Piła
3.     Robert Dados                Kuntersztyn-GKM Grudziądz

Turniej 50-lecia sportu żuzlowego w Lublinie: LKŻ "Dream Team" - "All Stars" - Lublin 26/9/1998


Wyniki meczu LKŻ "Dream Team" - "All Stars":

LKŻ "Dream Team" - "All Stars"                   47 - 31


Wyniki Turnieju Pożegnalnego Marka Kępy:

1.     Dariusz Śledź               Atlas Wrocław
2.     Zenon Kasprzak              Kolejarz Rawicz
3.     Dariusz Stenka              Pergo Gorzów Wlkp

1. Finał Klubowego Pucharu Europy - Bydgoszcz 1/10/1998


1.     Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz                              46
2.     PSK Olymp Praga                                          36
3.     Lukoil Oktiabskij                                        29

4.     MSC Brokstedt                                            9

Turniej Sponsorów - 20. Memoriał Mariana Rose - Toruń 3/10/1998


Wyniki turnieju indywidualnego:

1.     Jacek Krzyżaniak            Apator-DGG Toruń
2.     Robert Kościecha            Apator-DGG Toruń
3.     Mirosław Kowalik            Apator-DGG Toruń


Wyniki Memoriału Mariana Rose:

1.     Mirosław Kowalik            Apator-DGG Toruń
2.     Robert Kościecha            Apator-DGG Toruń
3.     Jacek Krzyżaniak            Apator-DGG Toruń

7. Turniej Sponsorów - Memoriał Gerarda Stacha - Opole 17/10/1998


Wyniki Turnieju Sponsorów:

1.     Sebastian Ułamek            Włókniarz-Malma Częstochowa
2.     Wiesław Jaguś               Apator-DGG Toruń
3.     Roman Jankowski             Unia Leszno


Wyniki Memoriału Gerarda Stacha:

1.     Barłomiej Bardecki          J.A.G. Speedway Club Łódź
2.     Grzegorz Walasek            ZKŻ Polmos Zielona Góra
3.     Przemysław Tajchert         Iskra Ostrów Wlkp

Turniej Indywidualny "Mistrzostwa Rybnika" - Rybnik 18/10/1998


1.     Eugeniusz Sosna             RKM Rybnik
2.     Eugeniusz Tudzież           RKM Rybnik
3.     Eugeniusz Skupień           RKM Rybnik

Turniej Indywidualny - Kraków 18/10/1998


1.     Dariusz Baliński            Wanda Kraków
2.     Dariusz Fijałkowski         Wanda Kraków
3.     Jarosław Kalinowski         ŻKS Krosno

4. Memoriał Ryszarda Nieścieruka "Złoty Jubileusz Polskiej Ligi Żużlowej" - Wrocław 24/10/1998


1.     Sebastian Ułamek            Włókniarz-Malma Częstochowa
2.     Piotr Świst                 VAN PUR Rzeszów
3.     Piotr Baron                 Atlas Wrocław

16. Memoriał Eugeniusza Nazimka - Rzeszów 26/10/1998


1.     Antonin Kasper jr.          Czechy
2.     Grzegorz Rempała            VAN PUR Rzeszów
3.     Jacek Rempała               Kuntersztyn-GKM Grudziądz

46. Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów Wlkp 15/11/1998


1.     Jacek Gollob                Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz
2.     Sebastian Ułamek            Włókniarz-Malma Częstochowa
3.     Tomasz Jędrzejak            Iskra Ostrów Wlkp

6. Turniej Gwiazdkowy - Piła 6/12/1998


1.     Piotr Świst                 VAN PUR Rzeszów
2.     Jacek Gollob                Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz
3.     Tomasz Gollob               Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz


1997     INDEX     1999