DMP DM2L MDMP DPP IMP MIMP MPPK MMPPK Złoty Kask Srebrny Kask Brązowy Kask Turnieje


W tym roku odeszli do wieczności...

Jan Bogucki
(ur.25-6-1937 zm.19-3-1995)
Lotar Dudek (ur.11-3-1942 zm.22-3-1995)
Stanisław Gołofit (ur.2-1-1939 zm.24-3-1995)
Bogdan Kowalski (ur.11-11-1936 zm.29-3-1995)
Klemens Musiał (ur.22-10-1913 zm.13-5-1995)
Adolf Jagoda (ur.14-11-1928 zm.24-6-1995)
Ryszard Nieścieruk (ur.15-6-1949 zm.14-7-1995)
Jan Boryczka (ur.14-5-1926 zm.31-8-1995)


Team Championship


1 Liga

               WROC.  TORUŃ  BYDG.  PIŁA   TARN.   GORZ.   RZES.  CZĘS.  GDAŃ.  LUBL.
WROCŁAW        ** **  
48-42  47-43  48-42  49-41   52-38   54-36  66-23  53-37  51-14
TORUŃ          
45-44  ** **  48-42  46-43  59-31   54-35   64-26  58-32  49-41  66-24
BYDGOSZCZ      
57-33  50-40  ** **  62-28  58-32   55-35   54-36  55-24  59-31  58-32
PIŁA           
42-48  48-42  49-41  ** **  50-40   51-39   54-36  51-39  52-38  60-30
TARNÓW         
49-41  54-35  48-42  52-38  ** **   52-38   56-34  68-22  63-27  67-22
GORZÓW WLKP    
37-53  47-43  58-31  42-46  48-42   ** **   59-30  54-36  57-33  66-24
RZESZÓW        
48-42  44-46  35-55  38-52  49-41   52-38   ** **  56-34  58-32  64-26
CZĘSTOCHOWA    
40-50  39-51  47-42  43-47  49-41 45,5-44,5 46-44  ** **  50-39  72-18
GDAŃSK         
28-62  44-46  44-45  49-39  41-49   37-53   60-30  44-46  ** **  56-34
LUBLIN         
39-51  42-48  31-59  45-45  43-47   35-54   38-52  58-32  30-59  ** **

1 runda //1995: , , , ,
2 runda //1995:
, , , ,
3 runda //1995:
, , , ,
4 runda //1995:
, , , ,
5 runda //1995:
, , , ,
6 runda //1995:
, , , ,
7 runda //1995:
, , , ,
8 runda //1995:
, , , ,
9 runda //1995:
, , , ,
10 runda //1995:
, , , ,
11 runda //1995:
, , , ,
12 runda //1995:
, , , ,
13 runda //1995:
, , , ,
14 runda //1995:
, , , ,
15 runda //1995:
, , , ,
16 runda //1995:
, , , ,
17 runda //1995:
, , , ,
18 runda //1995:
, , , ,

Ostateczna kolejność drużyn w DMP 1995

1.  SPARTA-POLSAT WROCŁAW                 28   14  0   4   +191
2.  APATOR-ELEKTRIM TORUŃ                 26   13  0   5   +148
3.  POLONIA-JUTRZENKA BYDGOSZCZ           24   12  0   6   +210

4.  POLONIA PIŁA                          23   11  1   6   +59
5.  UNIA TARNÓW                           22   11  0   7   +128
6.  STAL-MICHAEL GORZÓW WLKP              18   9   0   9   +71
7.  STAL-VAN PUR RZESZÓW                  14   7   0   11  -83
8.  WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA                 14   7   0   11  -167
---------------------------------------------------------------
9.  WYBRZEŻE-RAFINERIA GDAŃSK             8    4   0   14  -135
10. MOTOR LUBLIN                          3    1   1   16  -422

2 Liga

                GNIE.  GRUD.  LESZ.  ZIEL.  RYBN.  KRAK.  ŁÓDŹ   KROS.  ŚWIĘ.  OPOLE
GNIEZNO         ** **  
50-40  46-44  47-43  56-32  67-23  57-32  72-18  56-34  58-32
GRUDZIĄDZ       
53-37  ** **  52-38  52-38  54-35  60-30  56-33  69-20  55-35  54-36
LESZNO          
51-39  48-41  ** **  45-45  67-23  70-20  50-40  75-14  52-38  63-27
ZIELONA GÓRA    
46-44  59-31  46-44  ** **  55-34  67-23  52-37  60-30  60-29  63-27
RYBNIK          
33-57  44-45  34-56  45-45  ** **  51-38  45-45  69-21  56-33  58-32
KRAKÓW          
43-47  44-46  39-51  42-45  51-39  ** **  60-29  54-36  62-28  51-37
ŁÓDŹ            
37-53  42-48  38-52  26-21  42-47  41-49  ** **  58-31  53-37  66-24
KROSNO          
40-49  37-52  25-64  31-58  49-41  54-35  48-41  ** **  49-41  40-00
ŚWIĘTOCHŁOWICE  
38-52  30-60  32-58  33-57  41-49  54-36  46-44  53-37  ** **  51-39
OPOLE           
40-48  30-59  34-56  29-60  49-41  41-49  41-49  47-42  52-38  ** **

1 runda //1995: , , , ,
2 runda //1995:
, , , ,
3 runda //1995:
, , , ,
4 runda //1995:
, , , ,
5 runda //1995:
, , , ,
6 runda //1995:
, , , ,
7 runda //1995:
, , , ,
8 runda //1995:
, , , ,
9 runda //1995:
, , , ,
10 runda //1995:
, , , ,
11 runda //1995:
, , , ,
12 runda //1995:
, , , ,
13 runda //1995:
, , , ,
14 runda //1995:
, , , ,
15 runda //1995:
, , , ,
16 runda //1995:
, , , ,
17 runda //1995:
, , , ,
18 runda //1995:
, , , ,

Ostateczna kolejność drużyn w DM 2 Ligi 1995

1.  START GNIEZNO                         30   15  0   3   +256
2.  GKM-BROWARY BYDGOSKIE GRUDZIĄDZ       30   15  0   3   +241

---------------------------------------------------------------
3.  UNIA LESZNO                           29   14  1   3   +351
4.  ZKŻ POLMOS-BERAM ZIELONA GÓRA         28   13  2   3   +271
5.  RKM RYBNIK                            14   6   2   10  -60
6.  WANDA-REALBUD KRAKÓW                  14   7   0   11  -114
7.  J.A.G. SPEEDWAY CLUB ŁÓDŹ             11   5   1   12  -64
8.  KKŻ KROSNO                            10   5   0   13  -316
9.  ŚLĄSK ŚWIĘTOCHŁOWICE                  8    4   0   14  -236
10. CEMWAP OPOLE                          6    3   0   15  -329


Junior Team Championship


Eliminacje grupowe

         GRUPA 1                               GRUPA 2

1. Piła            11     147          1. Rzeszów         12     162

2. Toruń           9      117          2. Rybnik          8      98
3. Gniezno         5      93           3. Kraków          4      80
4. Bydgoszcz       5      82           4. Lublin          0      30
5. Grudziądz       0      30


         GRUPA 3                               GRUPA 4

1. Częstochowa     10     150          1. Gorzów Wlkp     11     153

2. Tarnów          10     142          2. Gdańsk          6      99
3. Leszno          7      88           3. Zielona Góra    6      92
4. Świętochłowice  2      46           4. Ostrów Wlkp     0      24
5. Krosno          1      45

16. Finał MDMP - Gorzów Wlkp 12/9/1995


1.     Stal-VAN PUR Rzeszów                                     45
2.     Polonia Piła                                             31
3.     Stal-Michael Gorzów Wlkp                                 29


Team Polish Cup


         RUNDA 1                               RUNDA 2

1. Łódź                   48           1. Łódź                   36+3
2. Grudziądz              37
           2. Rybnik                 36+2
3. Opole                  19           3. Grudziądz              31
4. Ostrów Wlkp            15           4. Rzeszów                16


         RUNDA 3                               RUNDA 4

1. Piła                   41           1. Gorzów Wlkp            48,5

2. Leszno                 39           2. Częstochowa            37,5
3. Zielona Góra           21           3. Lublin                 23
4. Łódź                   18           4. Piła                   9

7. Finał DPP - Tarnów 15/11/1995


1.     Sparta-Polsat Wrocław                                    50
2.     Unia Tarnów                                              29
3.     Stal-Michael Gorzów Wlkp                                 21


Individual Polish Championship


51. Finał IMP - Wrocław 16/7/1995


1.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
2.     Piotr Świst                 Stal-Michael Gorzów Wlkp
3.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła


Individual Junior Polish Championship


29. Finał MIMP - Rzeszów 13/8/1995


1.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła
2.     Piotr Protasiewicz          Sparta-Polsat Wrocław
3.     Piotr Markuszewski          GKM Grudziądz


Polish Club Pair Championship


22. Finał MPPK - Częstochowa 6/9/1995


1.     Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                              30
2.     Sparta-Polsat Wrocław                                    25
3.     Apator-Elektrim Toruń                                    17+3


Polish Club Junior Pair Championship


14. Finał MMPPK - Piła 20/6/1995


1.     Polonia Piła                                             24
2.     Włókniarz Częstochowa                                    23
3.     Apator-Elektrim Toruń                                    20


Golden Helmet


35. Finał Złotego Kasku - Wrocław 25/8/1995


1.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
2.     Jarosław Olszewski          Wybrzeże-Rafineria Gdańsk
3.     Tomasz Bajerski             Apator-Elektrim Toruń


Silver Helmet


30. Finał Srebrnego Kasku - Toruń 1/10/1995


1.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła
2.     Sebastian Ułamek            Włókniarz Częstochowa
3.     Waldemar Walczak            Polonia Piła


Bronze Helmet


19. Finał Brązowego Kasku - Lublin 8/10/1995


1.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła
2.     Tomasz Poprawski            Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
3.     Grzegorz Walasek            ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra


Tournaments


Bydgoszcz 11/3/1995 testmecz POLONIA-JUTRZENKA BYDGOSZCZ - BERGRING TETEROW 57  -  33

(1)Reimar Schwinkendorf 4(1,1,0,2,w2), (2)Herbert Musehl 8(2,2,1,2,1), (3)Tomasz Gollob 6(3,3), (4)Kunkel 0(t,d3,0), (5)Volke 2(2,0,0,0), (6)Enrico Hoth 6(1,2,1,2), (7)Souther 2+1(0,1*,1), (8)A.Schmidt 4(1,2,1), (18)M.Schmidt 1(1), (19)Passow ns -
(9)Jacek Gollob 11+1(3,3,2*,3,d2), (10)Marcin Ryczek 1(d3,1,-,w2), (11)Ireneusz Kwieciński 11+2(2,1*,3,3,2*), (12)Paweł Łęcki 6+2(1,2*,2*,1), (13)Waldemar Cieślewicz 15(3,3,3,3,3), (14)Maciej Głód 0(u2), (15)Tomasz Poprawski 10+1(2,3,2*,3), (16)Tomasz Gollob 3(3), (17)Wojciech Malak 0(0,d3)
Sędzia - Ryszard Głód                   tabela biegów
Zmiany: 1-XIV(A) 2-XV(B) 6-XV(D) 8-IX,XI,XIV(C) 18-XIII
9-XV(C) 11-XIV(B) 13-XV(A) 15-XIV(D) 16-IX 17-VII,XI
Czasy: 68:50,66:40,65:56,66:35,65:87,68:87,68:40,68:25,65:31,68:10,69:00,67:81,68:50,69:15,66:45

Zielona Góra 18/3/1995 testmecz ZKŻ POLMOS-BERAM ZIELONA GÓRA - STAL-MICHEL GORZÓW WLKP 51  -  39

(1)Piotr Świst 7(1,3,-,3), (2)Robert Flis 2(0,0,2,d4,u4), (3)Ryszard Franczyszyn 5(2,1,0,2), (4)Piotr Paluch 4(w,-,3,1), (5)Marek Hućko 9(1,1,2,2,3), (6)Mariusz Staszewski 5+1(0,3,1*,1), (7)Piotr Rembas 7+1(3,t,1*,3), (8)Sylwester Moskwiak 0(0) -
(9)Sławomir Dudek 7+2(3,1*,1*,-,2), (10)Tomasz Kruk 6+2(2*,2*,2,0), (11)Andrzej Huszcza 9(1,2,3,3), (12)Jarosław Szymkowiak 9(3,2,-,3,1), (13)Rif Saitgareev 11(3,3,3,2), (14)Grzegorz Walasek 6+1(2*,2,0,2), (15)Mariusz Szańczuk 1(0,1,0), (16)Dariusz Kłopot 1(0,1,0), (17)Paweł Nizioł 1+1(1*)
Sędzia - Ryszard Bryła                  tabela biegów
Zmiany: 2-XV(B) 5-XV(B) 6-XIV(C) 7-XIV(A) 8-VI
9-XV(A) 12-XV(C) 14-XIV(B) 16-VIII,XII,XIV(D) 17-VIII
Czasy: 67:80,68:20,69:30,69:40,68:20,68:40,70:00,69:80,68:60,69:90,69:00,69:20,68:90,70:40,69:60

Piła 18/3/1995 testmecz POLONIA PIŁA - START GNIEZNO                    43  -  47

(1)Tomasz Fajfer 11(d1,2,3,3,3), (2)Adam Fajfer 9+2(2,2*,1,2,2*), (3)Zbigniew Rutecki 9(2,t,2,2,3), (4)Szczepan Kulczak 0(0,0), (5)Jacek Gomólski 11+2(3,3,2,1*,2*), (6)Rafał Sosna 3(1,2,0), (7)Przemysław Fajfer 3(2,1,u4), (8)Marek Nowak 1(1,0) -
(9)Krzysztof Okupski 7(3,1,3,0,d2), (10)Zenon Kasprzak 2+1(1,d2,0,1*), (11)Mirosław Korbel 6(1,3,0,1,1), (12)Jan Krzystyniak 12(3,3,2,3,1), (13)Jarosław Gała 3(2,1), (14)Waldemar Walczak 3(d2,wsu,1,2), (15)Rafał Dobrucki 10(1,3,3,3,u1), (16)Jacek Pionke ns
Sędzia - Henryk Kowalski                tabela biegów
Zmiany: 1-XV(B) 2-XIV(A) 3-XIV(C) 5-XV(B) 8-IX,XIII
9-XIV(D) 11-XIV(B) 12-XV(C) 14-XIII 15-XI,XV(A)
Czasy: 70:10,68:95,69:40,71:50,69:93,69:12,70:42,70:03,70:80,69:60,69:40,69:38,70:90,71:07,71:50

Wrocław 18/3/1995 testmecz SPARTA-POLSAT WROCŁAW - APATOR-ELEKTRIM TORUŃ 34  -  55

(1)Jacek Krzyżaniak 12+1(3,2,3,3,1*), (2)Sławomir Derdziński 4+2(2*,2*,-,d4), (3)Tomasz Bajerski 9+2(3,2*,1*,-,3), (4)Mirosław Kowalik 3+1(0,1*,2,w2), (5)Krzysztof Kuczwalski 9(3,3,3), (6)Tomasz Świątkiewicz 7+3(2*,2*,2*,1), (7)Wiesław Jaguś 11(3,3,3,2), (8)Adam Sondej 0(0), (17)Maciej Maciejewski 0(t), (18)Rafał Maćkowski 0(0) -
(9)Dariusz Śledź 13(1,3,3,3,3), (10)Waldemar Szuba 1(0,0,0,1), (11)Zbigniew Lech 6(2,1,2,1,0), (12)Krzysztof Zieliński 3+2(1*,0,-,2*), (13)Wojciech Załuski 7(0,1,2,2,2), (14)Piotr Baron 2+1(1,d3,1*), (15)Piotr Protasiewicz 1(0,1,0), (16)Krzysztof Jankowski 1(1,d1)
Sędzia - Krzysztof Woźniak              tabela biegów
Zmiany: 1-XV(B) 3-XIV(C) 6-XII 7-XV(D) 8-VIII 17-XIV(A) 18-XI
9-XV(A) 11-XV(C) 13-XIV(D) 16-VIII,XIV(B)
Czasy: 70:00,69:40,69:20,70:00,69:90,70:10,70:10,69:00,69:20,71:10,71:00,70:20,70:00,71:40,71:20

Turniej Indywidualny - Kraków 19/3/1995


1.     Grzegorz Rempała            Unia Tarnów
2.     Marek Dera                  Wanda-Realbud Kraków
3.     Michail Starostin           Rosja

20-lecie startów Marka Kępy - Lublin 25/3/1995


1.     Jacek Krzyżaniak            Apator-Elektrim Toruń
2.     Dariusz Śledź               Sparta-Polsat Wrocław
3.     Roman Jankowski             Unia Leszno

14. Kryterium Asów Polskich Lig Żużlowych "Memoriał Mieczysława Połukarda" - Bydgoszcz 26/3/1995


1.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
2.     Vaclav Milik                Czechy
3.     Jacek Gomólski              Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata - półfinały - Ostrów Wlkp 6/4,
Kraków 6/4, finał - Rawicz 12/4/1995


1.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła
2.     Jarosław Olszewski          Wybrzeże-Rafineria Gdańsk
3.     Marek Kępa                  Motor Lublin

Krajowe Eliminacje Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Łódź 20/4/1995


1.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła
2.     Piotr Winiarz               Stal-VAN PUR Rzeszów
3.     Sebastian Ułamek            Włókniarz Częstochowa

"Puchar LOTTO" - Lublin 22/4/1995


1.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
2.     Tony Rickardsson            Szwecja
3.     Dariusz Śledź               Sparta-Polsat Wrocław

Benefis Pera Jonssona - Toruń 23/4/1995


1.     Simon Wigg                  Holandia
2.     Jimmy Nilsen                Szwecja
3.     Mark Loram                  Wielka Brytania

10-lecie startów Sławomira Drabika - Częstochowa 23/4/1995


1.     Joe Screen                  Wielka Brytania
2.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
3.     Jacek Gollob                Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz

"Camel Cup" - Gdańsk 6/5, Bydgoszcz 1/7, Tarnów 19/8, Wrocław 16/9/1995


1.     Tommy Knudsen               Dania
2.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
3.     Hans Nielsen                Dania

Runda Kwalifikacyjna Indywidualnych Mistrzostw Świata - Toruń 7/5/1995


1.     Zoltan Adorjan              Węgry
2.     Jarosław Olszewski          Polska
3.     Roman Matousek              Czechy

Grand Prix Polski - Wrocław 20/5/1995


1.     Tomasz Gollob               Polska
2.     Hans Nielsen                Dania
3.     Chris Louis                 Wielka Brytania


Klasyfikacja końcowa Grand Prix 1995:

1.     Hans Nielsen                Dania
2.     Tony Rickardsson            Szwecja
3.     Sam Ermolenko               USA

"Puchar Herosa" - Warszawa 27/5/1995


1.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
2.     Rif Saitgareev              Rosja
3.     Piotr Świst                 Stal-Michael Gorzów Wlkp

19. Memoriał Mariana Rose - Toruń 3/6/1995


1.     Jacek Krzyżaniak, Krzysztof Kuczwalski      Apator-Elektrim Toruń
2.     Andrzej Huszcza, Rif Saitgareev             ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra
3.     Tomasz Bajerski, Grigorij Kharchenko        Apator-Elektrim Toruń

18. Memoriał Marcina Rożaka i Grzegorza Smolińskiego - Gniezno 13/6/1995


1.     Robert Mikołajczak          Unia Leszno
2.     Adam Skórnicki              Unia Leszno
3.     Rafał Sosna                 Start Gniezno

Półfinał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów - Piła 15/6/1995


1.     Daniel Anderson             Szwecja
2.     Waldemar Walczak            Polska
3.     Rafał Dobrucki              Polska

Turniej Indywidualny - Opole 15/6/1995


1.     Robert Mikołajczak          Unia Leszno
2.     Rafał Osumek                Włókniarz Częstochowa
3.     Piotr Baron                 Sparta-Polsat Wrocław

"Puchar FSO" - Leszno 15/6/1995


1.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
2.     Jacek Gollob                Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
3.     Rif Saitgareev              Rosja

"Puchar LOTTO" - Warszawa 24/6/1995


1.     Hans Nielsen                Dania
2.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
3.     Tony Rickardsson            Szwecja

Turniej Indywidualny - Ostrów Wlkp 29/6/1995


1.     Piotr Baron                 Sparta-Polsat Wrocław
2.     Tomasz Fajfer               Start Gniezno
3.     Jacek Brucheiser            Cemwap Opole

Mecz towarzyski - Bydgoszcz 4/7/1995


"Kadra PZMot" - "North Arm Aussie"                          60 - 30

45. Memoriał Alfreda Smoczyka - Leszno 15/7/1995


1.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
2.     Adam Łabędzki               Unia Leszno
3.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła

1. Memoriał Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka - Zielona Góra 16/7/1995


1.     Mariusz Staszewski          Stal-Michael Gorzów Wlkp
2.     Grzegorz Walasek            ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra
3.     Rafał Sosna                 Start Gniezno

"Puchar Burmistrza Rawicza" - Rawicz 30/7/1995


1.     Adam Łabędzki               Unia Leszno
2.     Roman Jankowski             Unia Leszno
3.     Zenon Kasprzak              Polonia Piła

7. Memoriał Wiesława Pawlaka - Zielona Góra //1995


1.     Sławomir Dudek              ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra
2.     Rif Saitgareev              Rosja
3.     Zdzisław Rutecki            Start Gniezno

20-lecie startów Krzysztofa Okupskiego - Piła 5/8/1995


1.     Hans Nielsen                Dania
2.     Jarosław Olszewski          Wybrzeże-Rafineria Gdańsk
3.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz

10-lecie startów Jacka Gomólskiego i Tomasza Fajfera - Gniezno 5/8/1995


1.     Antonin Kasper jr.          Czechy
2.     Piotr Baron                 Sparta-Polsat Wrocław
3.     Jacek Gomólski              Start Gniezno

13. Memoriał Eugeniusza Nazimka - Rzeszów 6/8/1995


1.     Zoltan Adorjan              Węgry
2.     Jacek Rempała               Unia Tarnów
3.     Mirosław Cierniak           Unia Tarnów

20-lecie startów Romana Jankowskiego - Leszno 13/8/1995


1.     Roman Jankowski             Unia Leszno
2.     Piotr Świst                 Stal-Michael Gorzów Wlkp
3.     Dariusz Stenka              Wybrzeże-Rafineria Gdańsk

"Puchar LOTTO" - Warszawa 14/8/1995


1.     Wiesław Jaguś               Apator-Elektrim Toruń
2.     Rafał Osumek                Włókniarz Częstochowa
3.     Sebastian Ułamek            Włókniarz Częstochowa

"Puchar EB" - Poznań 26/8/1995


1.     Brian Karger                Dania
2.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
3.     Tony Rickardsson            Szwecja

12. Memoriał Jana Ciszewskiego - Świętochłowice 26/8/1995


1.     Daniel Andersson            Szwecja
2.     Adam Łabędzki               Unia Leszno
3.     Jason Crump                 Australia

28. Memoriał Bronisława Idzikowskiego i Marka Czernego - Częstochowa 9/9/1995


1.     Jan Staechmann              Dania
2.     Piotr Świst                 Stal-Michael Gorzów Wlkp
3.     Rafał Osumek                Włókniarz Częstochowa

"Puchar Prezesa ZNTK Ostrów Wlkp" - Ostrów Wlkp 9/9/1995


1.     Adam Łabędzki               Unia Leszno
2.     Dariusz Stenka              Wybrzeże-Rafineria Gdańsk
3.     Robert Sawina               Wybrzeże-Rafineria Gdańsk

Młodzieżowy mecz międzypaństwowy - Piła 20/9/1995


POLSKA - MOTOKOV (CZECHY)                               44 - 46

"Puchar Winobrania" - Zielona Góra 23/9/1995


1.     Piotr Świst                 Stal-Michael Gorzów Wlkp
2.     Piotr Protasiewicz          Sparta-Polsat Wrocław
3.     Andrzej Huszcza             ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra

Finał Drużynowych Mistrzostw Świata - Bydgoszcz 24/9/1995


1.     DANIA                                                    28
2.     WIELKA BRYTANIA                                          22
3.     USA                                                      19+3

4. Turniej Sponsorów - Memoriał Gerarda Stacha - Opole 30/9/1995


Wyniki Turnieju Sponsorów:

1.     Sebastian Ułamek            Włókniarz Częstochowa
2.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła
3.     Jacek Krzyżaniak            Apator-Elektrim Toruń


Wyniki Memoriału Gerarda Stacha:

1.     Sebastian Ułamek            Włókniarz Częstochowa
2.     Grzegorz Walasek            ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra
3.     Mirosław Sakowski           Cemwap Opole

Międzynarodowy Turniej Indywidualny z okazji awansu do I-Ligi - Grudziądz 30/9/1995


1.     Vaclav Milik                Czechy
2.     Antonin Kasper jr.          Czechy
3.     Robert Dados                Motor Lublin

Turniej Pożegnalny Franciszka Jaziewicza - Ostrów Wlkp 1/10/1995


1.     Jan Krzystyniak             Polonia Piła
2.     Adam Łabędzki               Unia Leszno
3.     Sławomir Dudek              ZKŻ Polmos-Beram Zielona Góra

1. Memoriał Ryszarda Nieścieruka - Wrocław 7/10/1995


1.     Henrik Gustafsson           Szwecja
2.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła
3.     Dariusz Śledź               Sparta-Polsat Wrocław

"Lech Premium Cup" - Gniezno 8/10/1995


1.     Hans Nielsen                Dania
2.     Sam Ermolenko               USA
3.     Greg Hancock                USA

6. Memoriał Romana Gąsiora - Krosno 8/10/1995


1.     Bogdan Ciupak               KKŻ Krosno
2.     Maciej Bargiel              KKŻ Krosno
3.     Romuald Janusz              KKŻ Krosno

1. Memoriał Bogdana Kowalskiego - Grudziądz 15/10/1995


1.     Robert Kościecha            Apator-Elektrim Toruń
2.     Marceli Dubicki             Wybrzeże-Rafineria Gdańsk
3.     Wojciech Malak              Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz

Turniej Indywidualny "O Puchar Prezesa KS Start Gniezno" - Gniezno 15/10/1995


1.     Tomasz Fajfer               Start Gniezno
2.     Antonin Kasper jr.          Czechy
3.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła

Supermecz "Południe-Północ" - Leszno 21/10/1995


"POŁUDNIE" - "PÓŁNOC"                  52 - 38

43. Łańcuch Herbowy Ostrowa Wielkopolskiego - Ostrów Wlkp 29/10/1995


1.     Rif Saitgareev              Rosja
2.     Roman Jankowski             Unia Leszno
3.     Jacek Rempała               Unia Tarnów

"Czwórmecz o Puchar Aleksandra Kwaśniewskiego" - Piła 29/10/1995


1.     Sparta-Polsat Wrocław                                    38
2.     Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                              35
3.     Polonia Piła                                             27

4.     Apator-Elektrim Toruń                                    20

3. Turniej Gwiazdkowy - Piła 10/12/1995


1.     Tomasz Gollob               Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz
2.     Peter Karlsson              Szwecja
3.     Rafał Dobrucki              Polonia Piła


1994     INDEX     1996