Eliminacje MPPK - Rawicz 26/5/2010

1.Unia Leszno                                                    26

 (5)Damian Baliński                     2   3   3   3   3   wsu  14
 (6)Sławomir Musielak                   3   2   2   2   1   2    12
2.Tauron Azoty Tarnów                                            25
 (9)Sebastian Ułamek                    2   3   2   1   2   3    13
 (10)Krzysztof Kasprzak                 3   0   3   3   3   wu   12
 (19)Szymon Kiełbasa                                             ns
3.PSŻ Lechma Poznań                                              24
 (7)Adam Skórnicki                      t   2   2           2    6
 (8)Norbert Kościuch                    1       3   2   2        8
 (18)Robert Miśkowiak                       1       3   3   3    10

4.KMŻ Lubelski Węgiel Lublin                                     14

 (11)Mariusz Puszakowski                1   3   3   w2           7
 (12)Tomasz Rempała                     w2  0   1   1   3   1    6
 (20)Karol Baran                                        1   0    1
5.Caelum-Stal Gorzów Wlkp                                        13
 (13)Łukasz Cyran                       t   2       1       wu   3
 (14)Paweł Zmarzlik                     3   1   1       2   3    10
 (21)Zbigniew Suchecki                          0   d3  0        0

6.Speedway Wanda Kraków                                          12

 (3)Grzegorz Stróżyk                    3   1   1   2   2   2    11
 (4)Bartosz Szymura                     1   0   0   0   wsu ns   1

7.Kolejarz Rawicz                                                9

 (1)Marcin Nowaczyk                     0   2   1   2   1   wnz  6
 (2)Tomasz Łukaszewicz                  2   1   0   0   0   t    3

    63:06    61:33    63:11    61:52    65:52    63:80
    60:99    61:05    61:58    69:71    63:93
    62:02    61:65    62:30    61:80    63:09
    61:55    62:74    61:93    63:59    62:46

Sędzia - Grzegorz Sokołowski                tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Piła 20/5/2010

1.Polonia Bydgoszcz                                              26

 (5)Grzegorz Walasek                    2   2   2   3   3   d4   12
 (6)Robert Kościecha                    3   3   3   0   2   3    14
2.Betard WTS Wrocław                                             23
 (9)Maciej Janowski                     2   3   2   3   2   1    13
 (10)Daniel Jeleniewski                 0   2   1   2   3   2    10
3.Holdikom Ostrovia Ostrów Wlkp                                  21
 (11)Mariusz Staszewski                 3   2   3                8
 (12)Daniel Pytel                       1   0       1   0   3    5
 (20)Krystian Klecha                            2   2   2   2    8
4.Orzeł Łódź                                                     19
 (13)Marcin Jędrzejewski                2   1   0       0        3
 (14)Łukasz Jankowski                   3   3   3   3   1   2    15
 (21)Michał Łopaczewski                             1       d3   1

5.GTŻ Grudziądz                                                  19

 (3)Tomasz Chrzanowski                  3   1   3   0   3   3    13
 (4)Kamil Brzozowski                    1   d4  2   1   1   1    6

6.Speedway Polonia Piła                                          11

 (1)Piotr Dziatkowiak                   2   1   0       1        4
 (2)Krzysztof Pecyna                    0       1   1       3    5
 (15)Marcin Kozdraś                         0       0   wu4 2    2

7.Lotos Gdańsk                                                   6

 (7)Damian Sperz                        0   0   1   2   d2  1    4
 (8)Mateusz Lampkowski                  1   1   0  u/ns ns  ns   2

    63:68    65:47    65:37    65:69    66:69    66:85
    63:85    65:19    65:09    66:62    67:44
    64:18    65:35    66:50    67:63    66:78
    64:34    65:25    65:97    66:87    66:78

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Opole 20/5/2010

1.Marma-Hadykówka Rzeszów                                        25

 (13)Rafał Okoniewski                   3   3   3   3   2   3    17
 (14)Maciej Kuciapa                     2   2   0   2   1   1    8
2.Start Gniezno                                                  24
 (3)Krzysztof Jabłoński                 2   2   3   3   2   2    14
 (4)Michał Szczepaniak                  3   3   1       3   0    10
 (16)Adrian Gomólski                                0            0
3.Falubaz Zielona Góra                                           22
 (9)Piotr Protasiewicz                  2   wsu 2   2   1   3    10
 (10)Rafał Dobrucki                     3   3   1   1   2   2    12
 (19)Patryk Dudek                                                ns
4.RKM ROW Rybnik                                                 17
 (5)Mariusz Węgrzyk                     3   1   2       3   1    10
 (6)Sławomir Pyszny                     2   0   0   2   u2  0    4
 (17)Kamil Fleger                                   3            3
5.CKM Włókniarz Częstochowa                                      16
 (7)Sławomir Drabik                     1   u/-                  1
 (8)Krzysztof Słaboń                    0   2   2   1   3   3    11
 (18)Kamil Cieślar                          1   0   0   2   1    4

6.Kolejarz Opole                                                 14

 (1)Michał Mitko                        1   1   3   3   3   1    12
 (2)Adam Pawliczek                      d4  d4                   0
 (13)Marcin Piekarski                           1   1   0   d4   2

7.KSM Krosno                                                     8

 (11)Grzegorz Knapp                     1   1   2   1   1   2    8
 (12)Paweł Staszek                      ns  ns  ns  ns  ns  ns   ns

    60:80    61:70    62:90    63:20    63:20    63:40
    63:40    62:40    61:80    64:20    64:00
    61:80    62:40    63:10    63:60    62:10
    61:80    63:20    62:30    63:30    63:00

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


37. Finał MPPK - Toruń 3/6/2010

1.Unibax Toruń                                                   23

 (1)Wiesław Jaguś                       1   1   3   2   3   3    13
 (2)Adrian Miedziński                   2   3   2   3   0   wu   10
 (15)Emil Pulczyński                                             ns
2.Marma-Hadykówka Rzeszów                                        20+3
 (3)Rafał Okoniewski                    3   3   1   3   2   3    15+3
 (4)Maciej Kuciapa                      0   1   2   0   0   2    5
3.Polonia Bydgoszcz                                              20+2
 (7)Grzegorz Walasek                    2   3   0   3   1   1   10+2
 (8)Robert Kościecha                    0   1   3   1   2   3    10
 (18)Damian Adamczak                                             ns
4.Unia Leszno                                                    19
 (9)Janusz Kołodziej                    3   0   2   1   2   3    11
 (10)Damian Baliński                    0   2   3   2   1   0    8
 (10)Sławomir Musielak                                           ns
5.Tauron Azoty Tarnów                                            18
 (5)Sebastian Ułamek                    3   0   w2  0   2   1    6
 (6)Krzysztof Kasprzak                  1   2   1   3   3   2    12
 (17)Szymon Kiełbasa                                             ns
6.Betard WTS Wrocław                                             18
 (11)Maciej Janowski                    2   2   0   1   1   2    8
 (12)Daniel Jeleniewski                 1   3   1   2   3   0    10
7.Start Gniezno                                                  8
 (13)Krzysztof Jabłoński                2   d4  0   2   1        5
 (14)Mirosław Jabłoński                 0   1   1   0   0   1    3
 (21)Marcin Wawrzyniak                                      0    0
    61:39    59:85    59:45    60:34    59:63    59:57
    60:33    59:81    59:61    59:27    59:19    59:09
    60:10    60:34    58:57    58:74    60:32
    59:72    58:82    59:66    59:50    59:48

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów

 Powrót