Eliminacje MPPK - Rawicz 1/7/2004

1.ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra                                     18

 (3)Piotr Świst                         2   2   3   2            9
 (4)Andrzej Huszcza                     1   3   2   3            9
 (14)Zbigniew Suchecki                                           ns
2.Kunter GTŻ Grudziądz                                           17
 (13)Łukasz Pawlikowski                 1   2   2   3            8
 (14)Mariusz Puszakowski                2   3   3   1            9
 (21)Krzysztof Buczkowski                                        ns
3.KM Intar Ostrów Wlkp                                           16
 (1)Tomasz Jędrzejak                    3   3   3   3            12
 (2)Artur Pietrzyk                      d4  d4                   0
 (15)Adam Fajfer                                2   2            4
4.Kolejarz Rawicz                                                11
 (7)Marcin Nowaczyk                     3   3   1   wu           7
 (8)Łukasz Loman                        0   2   0   2            4
 (18)Paweł Łęcki                                                 ns
5.Atlas Wrocław                                                  10
 (5)Tomasz Gapiński                     1   1   0   3            5
 (6)Piotr Świderski                     2   0   1   2            5
6.Polonia Piła                                                   8
 (9)Maciej Jąder                        3   0   1   1            5
 (10)Maciej Kierzkowski                 2   1   d4               3
 (19)Paweł Kowalewski                               0            0
7.Kolejarz Opole                                                 4
 (11)Adam Pawliczek                     1   d4  0   w2           1
 (12)Sebastian Kowolik                  wu  1   1   1            3

    62:64    63:62    63:98    67:46
    62:63    63:09    63:78    68:22
    63:68    63:75    64:73
    62:81    64:59    64:73

Sędzia przerwał zawody po 14. biegu z powodu złego stanu toru po opadach deszczu.

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Łódź 1/7/2004

1.Złomrex-Włókniarz Częstochowa                                  23

 (11)Sebastian Ułamek                   2   2   2   2   3        11
 (12)Grzegorz Walasek                   1   3   3   3   2        12
 (18)Rafał Osumek                                                ns
2.Lotos Gdańsk                                                   21
 (5)Tomasz Chrzanowski                  3   2   3   1   2        11
 (6)Robert Kościecha                    2   3   2   0   3        10
 (17)Krzysztof Stojanowski                                       ns
3.Stal-TeleNet Strabag Gorzów Wlkp                               19
 (9)Piotr Paluch                        3   1   2   2   3        11
 (10)Paweł Hlib                         0   d4  3   3   2        8
 (19)Marek Hućko                                                 ns
4.Start Gniezno                                                  9
 (7)Łukasz Linette                      1   3   1   3   1        9
 (8)Paweł Duszyński                     d4  0   ns  ns  ns       0
5.TŻ Łódź                                                        9
 (1)Wojciech Żurawski                   3   2   1   1   d4       7
 (2)Marek Mróz                          wu      d3  d4           0
 (15)Artur Tomczyk                          1           1        2
6.TŻ Łódź II                                                     9
 (3)Piotr Jędrzejkiewicz                2   1   1   1   1        6
 (4)Przemysław Dądela                   1   t   d4  2   wu       3

    71:60    68:80    69:80    70:20
    70:40    70:80    70:40    71:20
    69:20    69:60    70:40    71:80
    70:60    69:40    73:20

Na zawody nie przyjechała awizowana para Unii Leszno,
jej miejsce zajęła druga para TŻ Łódź - bez prawa awansu.

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Krosno 1/7/2004

1.Unia Tarnów                                                    22

 (3)Janusz Kołodziej                        2   3   2   2        9
 (4)Marcin Rempała                      0   3   2   3            8
 (14)Grzegorz Rempała                   2               3        5
2.Marma Polskie Folie Rzeszów                                    21
 (1)Maciej Kuciapa                      1   2   2   2   0        7
 (2)Karol Baran                         3   3   3   3   2        14
 (13)Rafał Trojanowski                                           ns
3.RKM Rybnik                                                     17
 (11)Mariusz Staszewski                 1   0                    1
 (12)Roman Poważnyj                     3   1   0   3   3        10
 (18)Mariusz Węgrzyk                            3   2   1        6
4.KSŻ Krosno                                                     13
 (9)Janusz Ślączka                      d4  1   d4      2        3
 (10)Łukasz Szmid                       2   3   1   1   3        10
 (17)Krzysztof Bęben                                0            0
5.TŻ Sipma Lublin                                                9
 (7)Grzegorz Knapp                      1   1   2   d4           4
 (8)Jerzy Mordel                        2   d4      1   1        4
 (16)Daniel Jeleniewski                         1       0        1
6.Budlex-Polonia Bydgoszcz                                       8
 (5)Jacek Krzyżaniak                    3   2   1   1   1        8
 (6)Michał Robacki                      d4  d4  0   d4  0        0

    71:60    72:10    72:10    72:40
    72:00    71:80    72:30    72:60
    71:70    71:90    73:80    73:20
    71:60    72:50    73:00

Sędzia - Artur Kuśmierz                     tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


31. Finał MPPK - Toruń 30/7/2004

1.Apator-Adriana Toruń                                           26

 (9)Piotr Protasiewicz                  2   1   2   1   3   2    11
 (10)Wiesław Jaguś                      3   3   3   3   0   3    15
 (19)Adrian Miedziński                                           ns
2.Unia Tarnów                                                    21
 (11)Marcin Rempała                         2   2   2   d4  2    8
 (12)Janusz Kołodziej                   1           d3           1
 (20)Tomasz Gollob                      0   3   3       3   3    12
3.Lotos Gdańsk                                                   19
 (3)Tomasz Chrzanowski                  2   2   2   2   2   2    12
 (4)Robert Kościecha                    3   wu  3   0   1   0    7
 (16)Krzysztof Jabłoński                                         ns
4.Kunter GTŻ Grudziądz                                           17
 (5)Mariusz Puszakowski                 3   3   d3  3   3   1    13
 (6)Łukasz Pawlikowski                  1   1       1   0        3
 (17)Krzysztof Buczkowski                       1           0    1
5.Marma Polskie Folie Rzeszów                                    16
 (1)Maciej Kuciapa                      1   0   2                3
 (2)Karol Baran                         0   3   3   1   2   2    11
 (15)Rafał Trojanowski                              0   1   1    2
6.ZKŻ Quick-Mix Zielona Góra                                     15
 (13)Piotr Świst                        1   0       2   2   1    6
 (14)Andrzej Huszcza                    2   1   d4      1        4
 (21)Rafał Okoniewski                           1   1       3    5
7.Złomrex-Włókniarz Częstochowa                                  11
 (7)Grzegorz Walasek                    2   2   1   3   3   d2   11
 (8)Sebastian Ułamek                    wu                       0
 (18)Rafał Osumek                           d4  0   d4  d4  ns   0

    62:70    61:65    62:09    62:62    63:16    64:52
    62:24    61:67    62:84    63:10    63:27
    61:74    62:32    62:68    62:30    63:05
    61:54    62:41    62:41    62:46    63:53

Sędzia - Tomasz Proszowski                  tabela biegów

 Powrót