Eliminacje MPPK - Ostrów Wlkp 31/5/2001

1.Bractwo-Polonia Bydgoszcz                                      21

 (3)Tomasz Gollob                       3   2   2   3            10
 (4)Piotr Protasiewicz                  2   3   3   wu  3        11
 (14)Przemysław Tajchert                                0        0
2.RKM Rybnik                                                     18
 (11)Mariusz Węgrzyk                    3   1   1   3   3        11
 (12)Dariusz Śledź                      2   0   3   wu2 2        7
 (18)Adam Pawliczek                                              ns
3.Iskra Ostrów Wlkp                                              17
 (5)Paweł Łęcki                         3   1   2   2   2        10
 (6)Marek Latosi                        2   2   1   1   1        7
 (15)Maciej Jąder                                                ns
4.Kuntersztyn-Quick Mix Grudziądz                                13
 (7)Grzegorz Knapp                      1   3   2   2   3        11
 (8)Paweł Staszek                       0   1   w2      wu       1
 (16)Piotr Markuszewski                             1            1
5.Unia Leszno                                                    12
 (1)Mariusz Fierlej                     0   d4  d4  3   dst      3
 (2)Jacek Rempała                       1   2   3   2   1        9
 (13)Krzysztof Kasprzak                                          ns
6.Start Gniezno                                                  9
 (9)Robert Mikołajczak                  1   3   1   0            5
 (10)Mariusz Franków                    0   0       1   1        2
 (17)Rafał Kowalski                             0       2        2

    66:03    66:51    66:41    67:60
    66:19    66:62    66:81    68:57
    66:50    66:66    67:28    68:57
    66:00    67:57    67:50

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Opole 31/5/2001

1.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa                             24

 (9)Grzegorz Walasek                    2   2   3   3   3   3    16
 (10)Artur Pietrzyk                     1           2   2   2    7
 (19)Tomasz Jędrzejak                       1   wu               1
2.Atlas Wrocław                                                  24
 (13)Sebastian ułamek                   3   2   2   2   3   3    15
 (14)Robert Sawina                      0           3   2   2    7
 (21)Jacek Krzyżaniak                       1   1                2
3.Stal Rzeszów                                                   23
 (11)Grzegorz Rempała                   3   3   3   3   wsu 3    15
 (12)Piotr Winiarz                      0   0   2   2   2   2    8
 (20)Tomasz Rempała                                              ns
4.TŻ Noban Opole                                                 18
 (1)Adam Łabędzki                       3   2   3   d4  0   1    9
 (2)Krzysztof Mikuta                    2   1   2   1   1   2    9
 (15)Adam Czechowicz                                             ns
5.Śląsk Świętochłowice                                           15
 (7)Rafał Osumek                        3   3   3   1   3   1    14
 (8)Marcel Maliński                     0   0   1       0   0    1
 (18)Adrian Marczak                                 0            0
6.Unia Tarnów                                                    13
 (3)Robert Wardzała                     1   3   2   1   3   1    11
 (4)Janusz Kołodziej                    0   1   0   0   1   0    2
7.Kolejarz Rawicz                                                9
 (5)Waldemar Walczak                    2   2   1   1   0        6
 (6)Mariusz Szmanda                     1   0       0   1   1    3
 (17)Zbigniew Krakowski                         0           d4   0

    63:80    63:20    63:00    63:40    64:40    65:80
    63:20    62:80    62:80    63:80    65:00
    62:60    63:40    63:40    63:40    64:10
    63:40    64:20    63:40    63:20    64:20

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Gdańsk 31/5/2001

1.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        28

 (1)Andrzej Huszcza                     3   3   2   3   3   2    16
 (2)Dawid Kujawa                        0                        0
 (15)Maciej Kuciapa                         2   3   2   2   3    12
2.Pergo Gorzów Wlkp                                              25
 (7)Piotr Świst                         2   1   2   2   1   2    10
 (8)Rafał Okoniewski                    3   3   3   3   0   3    15
 (18)Robert Flis                                                 ns
3.Apator-Adriana Toruń                                           22
 (9)Mirosław Kowalik                    2   d4  2   1   1   3    9
 (10)Tomasz Bajerski                    3   2   3   3   0   2    13
 (19)Wiesław Jaguś                                               ns
4.Wybrzeże Gdańsk                                                21
 (3)Adam Fajfer                         2   2   0   0            4
 (4)Krzysztof Cegielski                 1   3   1   2   3   2    12
 (16)Tomasz Cieślewicz                                  2   3    5
5.TŻ Lublin                                                      11
 (13)Jerzy Mordel                       1   2   1   3   1        8
 (14)Ryszard Brzozowski                 d4  1   0   1   1        3
6.ŁTŻ Łódź                                                       10
 (11)Mariusz Lisiak                     1   3   1   3   1   1    10
 (12)Mariusz Puszakowski                d4  d4  w2  d4  0   0    0
7.WTŻ Warszawa                                                   9
 (5)Wojciech Żurawski                   1   1       2   u3       4
 (6)Wiesław Ośkiewicz                   0       1   1   2   0    4
 (17)Remigiusz Wronkowski                   d4  d4          1    1

    64:59    64:90    63:88    66:10    65:76    65:56
    64:56    64:28    65:44    64:88    65:60
    65:03    66:10    65:56    64:94    64:13
    64:59    65:09    64:78    64:94    67:63

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


28. Finał MPPK - Piła 22/6/2001

1.Atlas Wrocław                                                  25

 (1)Jacek Krzyżaniak                    3   3   2   1   2   2    13
 (2)Sebastian Ułamek                    1   0                    1
 (15)Robert Sawina                              3   2   3   3    11
2.Bractwo-Polonia Bydgoszcz                                      23
 (11)Tomasz Gollob                      2   2   3   2   2   3    14
 (12)Piotr Protasiewicz                 1   1   0   3   3   1    9
 (20)Michał Robacki                                              ns
3.Radson-Malma Włókniarz Częstochowa                             21
 (9)Grzegorz Walasek                    3   1   3   2   1   3    13
 (10)Artur Pietrzyk                     0   3   0   3   0   2    8
 (19)Tomasz Jędrzejak                                            ns
4.Pergo Gorzów Wlkp                                              17
 (13)Piotr Świst                        1   3   2   2   u2  1    9
 (14)Rafał Okoniewski                   2   0   1   0   2   3    8
 (21)Mariusz Staszewski                                          ns
5.RKM Rybnik                                                     14
 (3)Mariusz Węgrzyk                     2   3   3   1   1   2    12
 (4)Dariusz Śledź                       0   0   2   0   d4  0    2
 (16)Rafał Szombierski                                           ns
6.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        13
 (5)Andrzej Huszcza                     3   2   1   1   3   1    11
 (6)Maciej Kuciapa                      0   1       0   1   0    2
 (17)Rafał Kurmański                            0                0
7.BGŻ S.A.-Polonia Piła                                          13
 (7)Jacek Gollob                        1   2   0   1   d4       4
 (8)Sławomir Drabik                     2   0   1   3   1   2    9
 (18)Tomasz Gapiński                                        0    0

    66:45    64:80    65:18    65:44    65:06    65:63
    65:70    64:72    65:64    65:09    65:33
    65:05    64:53    65:02    65:30    64:75
    65:30    64:80    65:13    65:80    65:85

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów

 Powrót