Eliminacje MPPK - Rybnik 27/5/1999

1.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz                                  24

 (11)Robert Dados                       3   3   3   3   3   2    17
 (12)Jacek Rempała                      0   2   1   1   2   1    7
 (20)Paweł Staszek                                               ns
2.Lotos-Wybrzeże Gdańsk                                          24
 (9)Sebastian ułamek                    2   3   3   2   3   3    16
 (10)Adam Fajfer                        1   1       3   1   2    8
 (19)Marek Dera                                 0                0
3.Atlas Wrocław                                                  20
 (1)Jacek Krzyżaniak                    3   3   2   2   2   1    13+3
 (2)Adam Łabędzki                       2   0                    2
 (15)Mariusz węgrzyk                            3   d3  wu  2    5
4.RKM Energo Inwest Rybnik                                       20
 (7)Adam Pawliczek                      2   2   3   3   3   3    16+d2
 (8)Eugeniusz Skupień                   d4  d4  2   2   d4  d4   4
 (18)Piotr Padowski                                              ns
5.Apator-Netia Toruń                                             16
 (5)Wiesław Jaguś                       3   3   1   2   3   1    13
 (6)Waldemar Walczak                    1   1   0   0   1   0    3
 (17)Łukasz Pawlikowski                                          ns
6.Iskra Ostrów Wlkp                                              15
 (13)Marek Latosi                       1   1   2   1   2   3    10
 (14)Tomasz Jędrzejak                   2   0   1   w2  0   2    5
 (21)Arkadiusz Matuszak                                          ns
7.ŻKS Krosno                                                     7
 (3)Waldemar Szuba                      1   d4  d4  1            2
 (4)Paweł Grygolec                      0   2   1   w2  1   1    5

    67:60    68:02    68:95    66:77    68:30    67:31
    65:74    66:88    68:71    67:09    69:75    69:24
    66:35    69:78    67:11    67:84    68:88
    67:14    68:26    67:84    68:40    68:41

Sędzia - Włodzimierz Kowalski               tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Rzeszów 27/5/1999

1.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz                                    28

 (11)Tomasz Gollob                      2   2   2   2   2   3    13
 (12)Piotr Protasiewicz                 3   3   3   3   3   u4   15
 (20)Przemysław Tajchert                                         ns
2.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    24
 (3)Sławomir Drabik                     3   2   2   2   1   3    13
 (4)Rafał Osumek                        0                        0
 (16)Mariusz Staszewski                     3   3   3   0   2    11
3.Trilux-Start Gniezno                                           23
 (7)Robert Sawina                       3   2   1   3   3   2    14
 (8)Krzysztof Jabłoński                 2   3   0   2   1   1    9
 (18)Tomasz Fajfer                                               ns
4.KKER-Stal Rzeszów                                              21
 (1)Piotr Świst                         1   2   2   0       2    7
 (2)Maciej Kuciapa                      2   3   3   1   3   wu3  12
 (15)Piotr Winiarz                                      2        2
5.TŻ Noban Opole                                                 14
 (9)Sławomir Dudek                      1   1   3   0   1   3    9
 (10)Krzysztof Zieliński                d4  0   2   1   w2  2    5
6.Kolejarz Rawicz                                                8
 (13)Piotr Dym                          1   1   wu  1   3   1    7
 (14)Mariusz Szmanda                    0   d4  1   0   d4  t    1
 (21)Tomasz wojcieszak                                           ns
7.LKŻ Lublin                                                     8
 (5)Sławomir Sitek                      0       0       2   1    3
 (6)Marek Muszyński                     1   1   1   1   1        5
 (17)Marcin Nowoszyński                     0       0       0    0

    68:15    68:46    67:62    67:74    70:68    68:07
    69:41    69:15    70:86    69:75    69:36
    67:84    70:15    67:46    69:26    71:47
    68:67    69:73    69:24    67:85    71:43

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Leszno 27/5/1999

1.Unia Leszno                                                    27

 (9)Roman Jankowski                     1   2   3   2   3   3    14
 (10)Adam Skórnicki                     3   3   2   3   1   1    13
 (19)Andreys Korolovs                                            ns
2.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        22
 (7)Andrzej Huszcza                     2   0                    2
 (8)Andrzej Szymański                   1       2   2   1   1    7
 (18)Grzegorz Kłopot                        1   3   3   3   3    13
3.Pergo Gorzów Wlkp                                              20
 (11)Rafał Okoniewski                   0   3   0           0    3
 (12)Tomasz Bajerski                    2   2       2   2        8
 (20)Piotr Paluch                               3   3   1   2    9
4.Ludwik-Polonia Piła                                            20
 (1)Rafał Dobrucki                      3   3   d3  2   2   0    10
 (2)Jacek Gollob                        2   2   3   1   0   2    10
 (15)Robert Flis                                                 ns
5.Unia Tarnów                                                    17
 (5)Georgi Petranov                     0               3   2    5
 (6)Krzysztof Mikuta                    3   1   2   1   2   0    9
 (17)Robert Wardzała                        2   1   d4           3
6.Śląsk Świętochłowice                                           14
 (3)Zenon Kasprzak                      1   3   1   1   3   3    12
 (4)Krzysztof Bas                       0   0   0           2    2
 (16)Zbigniew Krakowski                             t   0        0
7.ŁTŻ Sansot Łódź                                                5
 (13)Marek Hućko                        1   1   1   d3  d4  1    4
 (14)Sławomir Figiel                    wu                       0
 (21)Krzysztof Fliegert                 0   d4  t   1   d4       1

    62:90    62:20    63:40    64:70    64:40    64:50
    63:20    63:50    64:10    63:80    64:30
    62:80    63:40    63:10    62:80    64:60
    63:10    64:90    64:10    62:80    64:10

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


26. Finał MPPK - Leszno 25/6/1999

1.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz                                    28

 (7)Tomasz Gollob                       3   3   2   2   3   3    16
 (8)Piotr Protasiewicz                  2   2   3   3   1   2    13
 (18)Przemysław Tajchert                                         ns
2.Unia Leszno                                                    22
 (11)Roman Jankowski                    3   3   3   1   3   0    13
 (12)Adam Skórnicki                     2   1   1   2   2   1    9
 (20)Damian Baliński                                             ns
3.Atlas Wrocław                                                  19
 (9)Adam Łabędzki                       d4  1   2   1            4
 (10)Jacek Krzyżaniak                   1   d4  3   3   2   1    10
 (19)Dariusz Śledź                                      3   2    5
4.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    15
 (1)Sławomir Drabik                     3   2   3   2   0   2    12
 (2)Mariusz Staszewski                  1   0               0    1
 (15)Artur Pietrzyk                             1   0   1        2
5.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        15
 (5)Andrzej Huszcza                     1   1   2   0   2   3    9
 (6)Grzegorz Kłopot                     0       u4               0
 (17)Grzegorz walasek                       0       3   3   0    6
6.Lotos-Wybrzeże Gdańsk                                          14
 (3)Sebastian ułamek                    d3  2   1   2   u4       5
 (4)Adam Fajfer                         2   3   0           dst  5
 (16)Krzysztof Pecyna                               0   1   3    4
7.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz                                  12
 (13)Jacek Rempała                      1   2   1   1       2    7
 (14)Robert Dados                       3   dst 0   d3  1        4
 (21)Jarosław Szymkowiak                                0   1    1

    62:60    62:20    61:60    61:70    62:50    62:50
    62:30    62:30    62:90    63:50    61:50
    61:90    62:70    62:40    63:30    63:60
    62:30    62:90    62:90    63:10    62:80

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów

 Powrót