Eliminacje MPPK - Łódź 15/5/1996

1.Unia Leszno                                                    20

 (3)Roman Jankowski                     3   2   3   3   2        13
 (4)Adam Łabędzki                       1   3   0   d3           4
 (14)Adam Skórnicki                                     3        3
2.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    19+3
 (9)Tomasz Gollob                       2   3   1       2        8+3
 (10)Jacek Gollob                       3   2   2   1   3        11
 (17)Jacek Gomólski                                 0            0
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp                                         19+w2x
 (1)Piotr Paluch                        2   1   3   2   2        10
 (2)Ryszard Franczyszyn                 0                        0
 (13)Marek Hućko                            3   d3  3   3        9+w2x
4.J.A.G.Speedway Club Łódź                                       13
 (7)Waldemar Szuba                      1       2   2   1        6
 (8)Mirosław Daniszewski                3   2   1                6
 (16)Piotr Rembas                           0       1   0        1
5.LKŻ Lublin                                                     10
 (5)Jerzy Mordel                        2   1   1       1        5
 (6)Piotr Styczyński                    0   0       1            1
 (15)Robert Szewczyk                            2   2   d4       4
6.Polonia-Philips Piła                                           9
 (11)Jarosław Olszewski                 1   1   3   wsu d3       5
 (12)Krzysztof Okupski                  0   0   0   3   1        4

    71:20    73:00    70:20    74:20
    71:60    71:60    73:80    74:20
    72:20    72:00    72:80    72:20
    72:00    71:80    74:20    --:--

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Toruń 15/5/1996

1.Start Gniezno                                                  25

 (11)Adam Fajfer                        1   3   3   3   3   1    14
 (12)Robert Sawina                      3   2   0   2   2   2    11
 (20)Jacek Brucheiser                                            ns
2.Unia Tarnów                                                    24
 (7)Jacek Rempała                       3   3   3   3   3   3    18
 (8)Robert Kużdżał                      2   d3  2   2   0   0    6
 (18)Tomasz Rempała                                              ns
3.Apator-Elektrim Toruń                                          24
 (1)Mirosław Kowalik                    2   3       2   3   2    12
 (2)Tomasz Bajerski                     3   2   3           1    9
 (15)Wiesław Jaguś                              2   1   0        3
4.GKM Browary Bydgoskie Grudziądz                                22
 (9)Robert Kempiński                    2   2   3   2   1   1    11
 (10)Jarosław Skarżyński                0                        0
 (19)Robert Dados                           1   2   3   2   3    11
5.Iskra Ostrów Wlkp                                              15
 (5)Paweł Łęcki                         1   2   0   0   3   2    8
 (6)Przemysław Brucheiser               u4                       0
 (17)Tomasz Poprawski                       3   1   1   2   0    7
6.Śląsk Świętochłowice                                           8
 (13)Leszek Matysiak                    1   1   0   1   d4  0    3
 (14)Krzysztof Bas                      0   0   1   0   1   3    5
 (21)Mirosław Bas                                                ns
7.RKM Rybnik                                                     8
 (3)Mirosław Korbel                     1   1   1   1   wu  2    6
 (4)Dariusz Fliegert                    0   0           1   1    2
 (16)Krzysztof Fliegert                         0   d4           0

    64:03    63:94    64:50    63:34    64:75    64:37
    64:21    63:72    64:81    64:07    64:28
    64:00    63:78    63:19    63:91    65:85
    63:60    64:69    65:53    65:78    65:59

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Wrocław 09/5/1996

1.Atlas-Polsat Wrocław                                           24

 (3)Dariusz Śledź                       3   2   2       3        10
 (4)Piotr Protasiewicz                  1   3   3   3            10
 (14)Krzysztof Zieliński                            2   2        4
2.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    20
 (1)Sławomir Drabik                     2   3   3   3   1        12
 (2)Sebastian Ułamek                    0   1           3        4
 (13)Janusz Stachyra                            2   2            4
3.Stal-VAN PUR Rzeszów                                           17
 (11)Grzegorz Rempała                   3   1   3   3   2        12
 (12)Maciej Kuciapa                     1   0   2   2   0        5
4.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      12
 (7)Marek Dera                          1   d4                   1
 (8)Jacek Woźniak                       3   2   d4  1   1        7
 (16)Georgi Petranov                    1   d4  3                4
5.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        11
 (9)Andrzej Huszcza                     2   3   dst 1   2        8
 (10)Jarosław Szymkowiak                0           0            0
 (17)Sławomir Dudek                         2   1       d4       3
6.KKŻ Krosno                                                     6
 (5)Paweł Grygolec                      d1  d3  1   0   d4       1
 (6)Bogusław Przybyło                   2   1       1            4
 (15)Klaudiusz Kłos                             0       1        1

    67:00    68:20    68:20    68:00
    68:10    68:20    68:60    68:80
    67:10    68:20    67:60    67:80
    67:20    68:10    68:20

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


23. Finał MPPK - Gniezno 23/5/1996

1.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    24

 (7)Tomasz Gollob                       2   1   3   2   1   2    11
 (8)Jacek Gollob                        3   0   1   3   3   3    13
 (18)Eugeniusz Tudzież                                           ns
2.Start Gniezno                                                  23
 (1)Adam Fajfer                         2   1   2   3   3   2    13
 (2)Robert Sawina                       3   2   1   2   2   0    10
 (15)Tomasz Fajfer                                               ns
3.Apator-Elektrim Toruń                                          19
 (9)Jacek Krzyżaniak                    3   2   1   1   1   u2   8
 (10)Mirosław Kowalik                   0                        0
 (19)Tomasz Bajerski                        3   2   3   0   3    11
4.Unia Tarnów                                                    18
 (5)Jacek Rempała                       1   3   3   3   3   2    15
 (6)Mirosław Cierniak                   0   0   0   2   0   1    3
 (17)Tomasz Rempała                                              ns
5.Unia Leszno                                                    18
 (13)Roman Jankowski                    3   2   wsu 1   1   2    9
 (14)Adam Łabędzki                      0                        0
 (21)Damian Baliński                        3   3   0   2   1    9
6.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    14
 (3)Sławomir Drabik                     0   2   2   2   3   3    12
 (4)Sebastian Ułamek                    1   1   0       0   d4   2
 (16)Janusz Stachyra                                0            0
7.Atlas-Polsat Wrocław                                           10
 (11)Dariusz Śledź                      1   1   0                2
 (12)Piotr Protasiewicz                 2   0   1   1   2   u3   6
 (20)Krzysztof Zieliński                            0   1   1    2

    67:22    66:78    66:93    66:59    66:79    68:50
    66:75    66:78    66:34    66:71    67:12
    66:90    66:34    67:10    66:65    66:87
    66:00    66:37    66:75    67:06    67:91

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów

 Powrót