Eliminacje MPPK - Zielona Góra 17/6/1994

1.Unia Leszno                                                    24

 (7)Roman Jankowski                     3   0       1   3   2    9
 (8)Adam Łabędzki                       2   2   3   3   2   3    15
 (18)Dariusz Łowicki                    wu                       0
2.Włókniarz Częstochowa                                          21
 (13)Sławomir Drabik                    1   0   3   0   0   3    7
 (14)Janusz Stachyra                    2   3   2   2   3   2    14
 (21)Sebastian Ułamek                                            ns
3.Morawski Zielona Góra                                          21
 (9)Andrzej Huszcza                     0   1   1   2   1   1    6
 (10)Jarosław Szymkowiak                3   3   0   3   3   3    15
 (19)Tomasz Kruk                                                 ns
4.RKM Rybnik                                                     18
 (3)Adam Pawliczek                      0               2   1    3
 (4)Henryk Bem                          3   3   1   1   3   0    11
 (16)Mirosław Korbel                        2   2   0            4
5.Apator-Elektrim Toruń                                          18
 (1)Mirosław Kowalik                    2   0                    2
 (2)Sławomir Derdziński                 1       2   3   wu  1    7
 (15)Jacek Krzyżaniak                       3   3   1   2   0    9
6.Start Gniezno                                                  12
 (5)Jacek Gomólski                      1   0   1   1   1   wu   4
 (6)Tomasz Fajfer                       0   1   0   3   2   2    8
 (17)Marek Nowak                                                 ns
7.Cemwap Opole                                                   12
 (11)Marek Mróz                         2   2   2   2   0   1    9
 (12)Robert Przygódzki                  1   1   0   0   1   0    3
 (20)Maciej Szczekot                                             ns

    67:60    68:00    68:60    68:90    69:60    69:40
    67:60    67:40    68:00    68:40    68:60
    68:40    68:70    68:60    68:70    69:40
    68:40    69:30    69:30    70:00    69:70

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Krosno 17/6/1994

1.Unia Tarnów                                                    23

 (9)Jacek Rempała                       2   3   2       1        8
 (10)Grzegorz Rempała                   3   2   3   1            9
 (17)Mirosław Cierniak                              3   3        6
2.Sparta-Polsat Wrocław                                          21
 (11)Piotr Baron                        0                        0
 (12)Dariusz Śledź                      1   3   3   3   2        12
 (18)Wojciech Załuski                       2   2   2   3        9
3.Wanda-Realbud Kraków                                           14
 (7)Piotr Styczyński                    3   2   1   1   0        7
 (8)Andrzej Surowiec                    d   3   0                3
 (16)Sławomir Tronina                               2   2        4
4.KKŻ Krosno                                                     13
 (3)Bogdan Ciupak                       1   1   1   w            3
 (4)Jerzy Głogowski                     2   d   d       2        4
 (14)Ireneusz Kwieciński                            3   3        6
5.Stal Rzeszów                                                   11
 (5)Piotr Winiarz                       1   1   2       1        5
 (6)Maciej Kuciapa                      2   0   3   1   d        6
 (15)Sławomir Sitek                                 0            0
6.Motor Lublin                                                   7
 (1)Robert Dados                        0   0   u                0
 (2)Robert Jucha                        3   1   d   2   1        7
 (13)Tomasz Słowiński                               d   0        0

    73:60    74:90    75:00    76:70
    74:90    73:60    76:20    76:50
    74:40    76:10    74:60    76:30
    76:60    74:00    74:90

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Bydgoszcz 17/6/1994

1.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    29

 (13)Tomasz Gollob                      2   2       2   2   1    9
 (14)Jacek Gollob                       3   3   3   3       3    15
 (21)Waldemar Cieślewicz                        2       3        5
2.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                        25
 (3)Piotr Świst                         3   3   3   3       2    14
 (4)Ryszard Franczyszyn                 1   2           2        5
 (16)Piotr Paluch                               1   2   3   0    6
3.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      21
 (7)Jarosław Olszewski                  0   2       1   3   3    9
 (8)Jacek Woźniak                       3   3   2   0   2   2    12
 (18)Robert Sawina                              0                0
4.GKM Grudziądz                                                  16
 (5)Robert Kempiński                    2   0       d1           2
 (6)Jarosław Skarżyński                 1   1   3   3   dst 3    11
 (17)Wojciech Żurawski                          0       1   2    3
5.Polonia Piła                                                   16
 (1)Jan Krzystyniak                     2   0   2   3       1    8
 (2)Krzysztof Okupski                   0   1   1       3   0    5
 (15)Rafał Dobrucki                                 2   1        3
6.Śląsk Świętochłowice                                           10
 (9)Krzysztof Bas                       1   0   0   d4           1
 (10)Leszek Matysiak                    3   1   1   1   2   1    9
7.Iskra Ostrów Wlkp                                              9
 (11)Przemysław Brucheser               2   0   0   1   0        3
 (12)Sławomir Buśkiewicz                0   1   1   2   1   d4   5
 (20)Paweł Łęcki                                            1    1

    64:12    65:56    63:81    68:28    67:15    67:38
    63:81    65:34    67:31    65:25    65:97
    65:72    67:02    66:60    66:12    64:35
    66:50    65:56    65:50    67:19    67:71

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


21. Finał MPPK - Leszno 31/7/1994

1.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    26

 (7)Tomasz Gollob                       3   1   2   3   3   3    15
 (8)Jacek Gollob                        1   3   3   2   2   0    11
 (18)Waldemar Cieślewicz                                         ns
2.Unia Leszno                                                    24
 (11)Roman Jankowski                    2   1   2   0   3   2    10
 (12)Adam Łabędzki                      3   2   3   3   2   1    14
 (20)Dariusz Łowicki                                             ns
3.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                        19+3
 (9)Piotr Świst                         1   2   2   2   3   3    13+3
 (10)Ryszard Franczyszyn                0   0   1                1
 (19)Piotr Paluch                                   3   2   0    5
4.Sparta-Polsat Wrocław                                          19+2
 (5)Wojciech Załuski                    2   2   d   1   1        6
 (6)Dariusz Śledź                       0   3   2   2   u/- 1    8+2
 (17)Piotr Baron                                        3   2    5
5.Morawski Zielona Góra                                          15
 (13)Andrzej Huszcza                    3   3   3   1   w        10
 (14)Jarosław Szymkowiak                2   0   d   0   2   1    5
 (21)Grzegorz Walasek                                       0    0
6.Unia Tarnów                                                    13
 (1)Jacek Rempała                       3   1   3   1   0        8
 (2)Grzegorz Rempała                    2   0           1   d    3
 (15)Mirosław Cierniak                          1   0       1    2
7.Włókniarz Częstochowa                                          10
 (3)Sławomir Drabik                     d   1   0   d   0        1
 (4)Janusz Stachyra                     1   0   1   1   1   3    7
 (16)Dariusz Rachwalik                                      2    2

    64:50    64:00    65:20    63:00    65:00    65:50
    64:70    63:50    64:70    66:20    66:60
    62:40    63:00    64:40    64:70    65:20
    64:20    64:20    64:50    65:40    65:00

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów

 Powrót