Eliminacje MPPK - Lublin 4/4/1991

1.Stal Rzeszów                                                   23

 (7)Jan Krzystyniak                     u/- 3                    3
 (8)Janusz Stachyra                     3   2   3   3   3        14
 (16)Romuald Janusz                     2       2   1   1        6
2.Motor Lublin                                                   21
 (3)Marek Kępa                          3   3   1                7
 (4)Dariusz Śledź                       2   2   3   0   3        10
 (14)Dariusz Stenka                                 2   2        4
3.ROW Rybnik                                                     17
 (5)Mirosław Korbel                     1                        1
 (6)Eugeniusz Skupień                   w   2   2   3   1        8
 (15)Antoni Skupień                         3   3   2   0        8
4.Kolejarz Opole                                                 13
 (9)Wojciech Załuski                    3   1   2   3   2        11
 (10)Marek Mróz                         1   0   0   1   0        2
 (17)Roland Wieczorek                                            ns
5.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           9
 (1)Jacek Brucheiser                    0   1   1   2   3        7
 (2)Marek Garsztka                      1   0   0   0   1        2
6.KKŻ Krosno                                                     7
 (11)Bogdan Ciupak                      2   1   1   1   2        7
 (12)Roman Lubera                       0   0   0   0   0        0

    71:28    69:98    70:12    70:26
    71:13    70:15    71:14    70:19
    70:52    70:26    71:00    70:00
    70:14    71:13    70:18

Sędzia - Jolant Szczepanek                  tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Grudziądz 4/4/1991

1.Stal Gorzów Wlkp                                               24

 (5)Piotr Świst                         3   3   3   3   3   2    17
 (6)Jarosław Gała                       0           0            0
 (17)Ryszard Franczyszyn                    2   0       2   3    7
2.Apator Toruń                                                   23
 (1)Jacek Krzyżaniak                    3   0   2       3   3    11
 (2)Mirosław Kowalik                    2   2   1   3   1   2    11
 (15)Robert Sawina                                  1            1
3.Wybrzeże Gdańsk                                                18
 (11)Jarosław Olszewski                 3   3   t   1   3   3    13
 (12)Mirosław Berliński                 1   w   2   2   0   0    5
 (20)Jacek Kalinowski                                            ns
4.Morawski Zielona Góra                                          17
 (9)Sławomir Dudek                      2   1   2   2   w   1    8
 (10)Marek Molka                        0   3   3   1   2   d    9
 (19)Jan Połubiński                                              ns
5.GKM Grudziądz                                                  16
 (7)Piotr Baron                         2   d   3   3   1   1    10
 (8)Robert Kempiński                    1   2   1   w       2    6
 (18)Jerzy Bałtrukowicz                                 0        0
6.Sparta Wrocław                                                 15
 (3)Henryk Piekarski                    0   1   0   3   2   2    8
 (4)Zbigniew Lech                       1   d   2   0   1   3    7
 (16)Dariusz Hełmecki                                            ns
7.Polonez Poznań                                                 13
 (13)Mirosław Daniszewski               1   2   d   2   1   1    7
 (14)Dariusz Baliński                   3   1   1   1            6
 (21)Sławomir Buśkiewicz                                0   d    0

    70:70    70:60    67:49    69:00    70:20    69:80
    69:40    70:50    70:67    70:00    70:00
    70:00    70:20    70:30    70:00    70:30
    70:50    68:53    70:30    70:00    70:00

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.

Eliminacje MPPK - Częstochowa 4/4/1991

1.Unia Leszno                                                    23

 (3)Roman Jankowski                     3   2   1   3   2        11
 (4)Zenon Kasprzak                      2   3   2   2   3        12
 (14)Zbigniew Krakowski                                          ns
2.Polonia Bydgoszcz                                              19
 (9)Tomasz Gollob                       3   3   3   2   2        13
 (10)Jacek Gollob                       2   0                    2
 (17)Jacek Woźniak                              0   1   3        4
3.Unia Tarnów                                                    15
 (1)Jacek Rempała                       0   0   2   0            2
 (2)Janusz Kapustka                     1   3   1   3   3        11
 (13)Sławomir Tronina                                   2        2
4.Włókniarz Częstochowa                                          14
 (5)Sławomir Drabik                     0   2   3   3   0        8
 (6)Józef Kafel                         2   1   0                3
 (15)Dariusz Rachwalik                              2   1        3
5.Start Gniezno                                                  14
 (7)Jacek Gomólski                      3   1   2   1   1        8
 (8)Tomasz Fajfer                       1   2   3   0   0        6
 (16)Szczepan Kulczak                                            ns
6.Śląsk Świętochłowice                                           5
 (11)Leszek Matysiak                    1   0   0       w        1
 (12)Maciej Fabiszak                    d           1   1        2
 (18)Krzysztof Bas                          1   1   d            2

    70:25    71:28    70:65    72:79
    71:28    73:13    73:56    72:57
    73:69    71:50    70:90    72:44
    70:51    72:44    72:38

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


18. Finał MPPK - Bydgoszcz 1/5/1991

1.Polonia Bydgoszcz                                              21

 (7)Tomasz Gollob                       3   3   3   2   1        12
 (8)Jacek Woźniak                       u                        0
 (16)Ryszard Dołomisiewicz                  2   2   3   2        9
2.Unia Leszno                                                    19
 (9)Roman Jankowski                     2   3   3   3   3        14
 (10)Zenon Kasprzak                     3   0   0                3
 (17)Adam Łabędzki                                  2   0        2
3.Apator Toruń                                                   15
 (5)Jacek Krzyżaniak                    1   1       3   3        8
 (6)Mirosław Kowalik                    2   2   0                4
 (15)Robert Sawina                              2   1   0        3
4.Motor Lublin                                                   13
 (11)Dariusz Stenka                     1   3   0   2   2        8
 (12)Marek Kępa                         t   1       0            1
 (18)Dariusz Śledź                              1       3        4
5.Stal Rzeszów                                                   12
 (3)Jan Krzystyniak                     2   2   2   1   1        8
 (4)Janusz Stachyra                     1   0   1   w   2        4
 (14)Romuald Janusz                                              ns
6.Stal Gorzów Wlkp                                               10
 (1)Piotr Świst                         3   1   3   u            7
 (2)Ryszard Franczyszyn                 0               1        1
 (13)Jarosław Gała                          1   1   u   0        2

    65:47    65:91    65:88    66:59
    65:60    67:13    67:47    66:25
    66:01    65:76    69:16    66:59
    65:36    65:41    66:85

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów

 Powrót