Półfinał MPPK - Toruń 16/5/1989

1.Stal Gorzów Wlkp                                               43

 (5)Piotr Świst                         5   5   3   5       5    23
 (6)Krzysztof Okupski                   2   3   5   2   5        17
 (21)Mirosław Daniszewski                               2   1    3
2.Apator Toruń                                                   42
 (1)Wojciech Żabiałowicz                u   5   5   5   5   4    24
 (2)Stanisław Miedziński                3   4   4   2   3   2    18
 (19)Eugeniusz Miastkowski                                       ns
3.Polonia Bydgoszcz                                              36
 (9)Ryszard Dołomisiewicz               5   4   3   4   5   d    21
 (10)Jacek Woźniak                      3   5   u                8
 (23)Jacek Gomólski                                 0   4   3    7
4.Włókniarz Częstochowa                                          35
 (15)Sławomir Drabik                    4   3   4   4   4   4    23
 (16)Dariusz Rachwalik                  1   1   2   1   2   5    12
 (26)Dariusz Bieda                                               ns
5.Wybrzeże Gdańsk                                                29
 (13)Jarosław Olszewski                 5   u   4   3   3   3    18
 (14)Tomasz Gollob                      2   3   2   1   1   2    17
 (25)Jarosław Strongowski                                        ns
6.Kolejarz Opole                                                 22
 (11)Wojciech Załuski                   4   4   5   3   u   t    16
 (12)Roland Wieczorek                   2   2   d   0            4
 (24)Bernard Jambor                                     2   t    2
7.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           24
 (17)Piotr Kociemba                     3   1   2   4   3   5    18
 (18)Ryszard Małecki                    t   0       1   1   3    5
 (27)Marek Garsztka                             1                1
8.Start Gniezno                                                  21
 (3)Krzysztof Wankowski                 1   0       2       2    5
 (4)Włodzimierz Heliński                4   2   3   5   1        15
 (20)Artur Walkowiak                            1       0   0    1
9.GKM Grudziądz                                                  17
 (7)Jerzy Bałtrukowicz                  1   2   0       0        3
 (8)Tadeusz Wiśniewski                  d       1   3   4   4    12
 (22)Wojciech Pankowski                     1       0       1    2

    64:40    65:80    66:40    66:50    67:50
    64:80    65:50    67:20    67:10    65:80
    65:40    66:00    67:60    67:40
    65:20    68:50    65:70    ??:??

Sędzia - Józef Musiał                       tabela biegów

Awans: cztery najlepsze pary klubowe.

Półfinał MPPK - Rzeszów 16/5/1989

1.Unia Leszno                                                    50

 (7)Roman Jankowski                     d       5   5   5   5    20
 (8)Zenon Kasprzak                      5   5   4   4   4        22
 (22)Piotr Pawlicki                         4               4    8
2.Stal Rzeszów                                                   39
 (1)Janusz Stachyra                     5   2   4   5   3   3    22
 (2)Jan Krzystyniak                     4   1   5   3   4   d    17
 (19)Krzysztof Nurzyński                                         ns
3.ROW Rybnik                                                     33
 (17)Antoni Skupień                     4   4   d   3   5   2    18
 (18)Mirosław Korbel                    5   5   2   2   t   1    15
 (27)Henryk Bem                                                  ns
4.Falubaz Zielona Góra                                           30
 (13)Jarosław Szymkowiak                3   0                    3
 (14)Zbigniew Błażejczak                1   3   3   4   3   d    14
 (25)Sławomir Dudek                             5   5   w   3    13
5.Unia Tarnów                                                    29
 (11)Janusz Kapustka                    3   3   1   1   2   4    14
 (12)Janusz Łukasik                     1   0   d   4   5   5    15
 (24)Sławomir Tronina                                            ns
6.Motor Lublin                                                   24
 (15)Marek Kępa                         t   5   1   2   3   2    13
 (16)Jerzy Głogowski                    2   3   3   d   2   1    11
 (26)Jerzy Mordel                                                ns
7.Sparta Wrocław                                                 24
 (9)Henryk Piekarski                    4   4   3   d   1   5    17
 (10)Krzysztof Jankowski                2           1            3
 (23)Sławomir Gonciarz                      0   1       d   4    4
8.KKŻ Krosno                                                     22
 (3)Roman Lubera                        3   1   2       2   0    8
 (4)Bogdan Ciupak                       0   2   4   1   4   3    14
 (20)Andrzej Sokołowski                             0            0
9.Śląsk Świętochłowice                                           17
 (5)Maciej Fabiszak                     1   1   0                2
 (6)Leszek Matysiak                     2   2   2   2   0   1    9
 (21)Krzysztof Bas                                  3   1   2    6

    70:61    71:93    71:53    73:05    73:15
    71:69    72:42    72:88    73:41    72:52
    71:09    71:86    72:13    73:52
    70:82    72:72    73:41    75:08

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów

Awans: pięć najlepszych par klubowych.


16. Finał MPPK - Leszno 6/7/1989

1.Unia Leszno                                                    47

 (13)Roman Jankowski                    5   4   4   5       5    23
 (14)Zenon Kasprzak                     4   3   5   4   4   4    24
 (25)Piotr Pawlicki                                     d        0
2.Stal Rzeszów                                                   38
 (7)Jan Krzystyniak                     wsu 5   4   5   4   3    21
 (8)Janusz Stachyra                     5   2   3   3   3   1    17
 (22)Krzysztof Nurzyński                                         ns
3.Stal Gorzów Wlkp                                               33
 (15)Piotr Świst                        2   4   2       2   0    10
 (16)Ryszard Franczyszyn                1   3       3            7
 (26)Krzysztof Okupski                          5   5   4   2    16
4.Polonia Bydgoszcz                                              26
 (1)Ryszard Dołomisiewicz               5   1   2   2   5   5    20
 (2)Jacek Woźniak                       0   0   4   1   d   1    6
 (19)Krzysztof Ziarnik                                           ns
5.Unia Tarnów                                                    29
 (9)Janusz Kapustka                     wsu 5   5   3   5   4    22
 (10)Janusz Łukasik                     u/-                      ns
 (23)Sławomir Tronina                   3   0   w   1   1   2    7
6.Włókniarz Częstochowa                                          28
 (17)Sławomir Drabik                    3   4   3   4   5   d    19
 (18)Dariusz Rachwalik                  0   2   1       1   3    7
 (27)Janusz Sikoń                                   2            2
7.Apator Toruń                                                   24
 (11)Wojciech Żabiałowicz               4   5   1   4   2   5    21
 (12)Stanisław Miedziński               u/-                      ns
 (24)Robert Sawina                      2   0   0   0   1   0    3
8.ROW Rybnik                                                     23
 (3)Mirosław Korbel                     3   2       1       4    10
 (4)Henryk Bem                          1       2       3   1    7
 (20)Adam Pawliczek                         1   3   d   2        6
9.Falubaz Zielona Góra                                           21
 (5)Sławomir Dudek                      2   3   0       3   3    11
 (6)Zbigniew Błażejczak                 4   1   1   0       2    8
 (21)Jarosław Szymkowiak                            2   0        2

    65:40    65:80    65:50    65:00    65:00
    65:30    65:70    65:50    65:30    65:00
    63:90    66:30    65:60    67:00
    64:90    64:70    64:70    66:70

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów

 Powrót