Eliminacje 2 ligi MPPK - Opole 9/4/1987

1.Włókniarz Częstochowa                                          20

 (11)Józef Kafel                        3   u   2   2   3        10
 (12)Sławomir Drabik                    2   3   3   d            8
 (18)Dariusz Rachwalik                                  2        2
2.Śląsk Świętochłowice                                           17
 (3)Krzysztof Zarzecki                  2   1   1   3   d        7
 (4)Antoni Bielica                      1   2   3   1   3        10
 (14)Krzysztof Bas                                               ns
3.Motor Lublin                                                   16
 (1)Marek Kępa                          3   3   3   3   1        13
 (2)Roman Feld                          0           2   0        2
 (13)Marek Iwaniec                          0   1                1
4.Kolejarz Opole                                                 15
 (5)Wojciech Załuski                    3   w       3   2        8
 (6)Roland Wieczorek                    1       2       1        4
 (15)Karol Lis                              2   u   1            3
5.Sparta Wrocław                                                 12
 (7)Marek Bzdęga                        0   2   w   2   3        7
 (8)Arkadiusz Zielonko                  2   1   1   0            4
 (16)Grzegorz Malinowski                                1        1
6.GKM Grudziądz                                                  10
 (9)Lech Kędziora                       1   3   2   0   2        8
 (10)Krzysztof Kwiatkowski              0   1   0   1            2
 (17)Jerzy Bałtrukowicz                                 0        0

    65:20    66:40    66:00    66:60
    65:20    66:40    66:40    67:40
    67:00    65:60    66:80    67:40
    66:80    66:60    67:00

Sędzia - Jolant Szczepanek                  tabela biegów
Awans: cztery najlepsze pary klubowe.

Półfinał MPPK - Świętochłowice 16/4/1987

1.Unia Leszno                                                    28

 (5)Roman Jankowski                     2   3   2   2   3   2    14
 (6)Zenon Kasprzak                      3   2   1   3   2   3    14
 (17)Mariusz Okoniewski                                          ns
2.Falubaz Zielona Góra                                           19+3
 (1)Andrzej Huszcza                     3   2   3   3   3   3    17
 (2)Zbigniew Błażejczak                 1   1           0   0    2+3
 (15)Jarosław Szymkowiak                        0   0            0
3.ROW Rybnik                                                     19+2
 (9)Henryk Bem                          2   2   1   d   2   1    8
 (10)Mirosław Korbel                    1   3   3   3   1   0    11+2
 (19)Bronisław Klimowicz                                         ns
4.Unia Tarnów                                                    18
 (7)Eugeniusz Błaszak                   1   d   3   3   2   3    12
 (8)Sławomir Tronina                    0   1   2   1   1   1    6
 (18)Janusz Kapustka                                             ns
5.Stal Rzeszów                                                   16
 (13)Ryszard Czarnecki                  3   3   2   2   1   3    14
 (14)Antoni Krzywonos                   0   2   0   0   u   u    2
6.Śląsk Świętochłowice                                           15
 (11)Krzysztof Zarzecki                 0   1   1                2
 (12)Antoni Bielica                     3   w   2   0   3   2    10
 (20)Krzysztof Bas                                  1   2   0    3
7.Kolejarz Opole                                                 11
 (3)Roland Wieczorek                    0   0               2    2
 (4)Stanisław Pogorzelski               2   1   0   2   1   1    7
 (16)Piotr Żyto                                 1   1   0        2

    74:02    73:67    74:48    74:34    73:03    75:21
    73:47    74:63    74:59    74:09    74:84    74:28
    72:49    75:30    74:03    76:17    75:01
    71:69    74:09    75:62    74:49    73:69

Sędzia - Irena Nadolna                      tabela biegów
Awans: cztery najlepsze pary klubowe.

Półfinał MPPK - Grudziądz 16/4/1987

1.Wybrzeże Gdańsk                                                23

 (9)Grzegorz Dzikowski                  3   2   2   3   2   3    15
 (10)Mirosław Berliński                 2   3   0   1   1   1    8
 (19)Dariusz Stenka                                              ns
2.Stal Gorzów Wlkp                                               21
 (7)Ryszard Franczyszyn                 2   0   d   2   2   3    9
 (8)Piotr Świst                         3   1   2   3   1   2    12
 (18)Cezary Owiżyc                                               ns
3.Polonia Bydgoszcz                                              20
 (1)Ryszard Dołomisiewicz               u   1       2   0   w    3
 (2)Zbigniew Rutecki                    3   3   2   3   3   3    17
 (15)Piotr Glücklich                            d                0
4.Start Gniezno                                                  20
 (13)Leon Kujawski                      2   3   3   1   3   2    14
 (14)Grzegorz Śniegowski                d   u   1                0
 (21)Piotr Podrzycki                                0   2   3    6
5.Motor Lublin                                                   18
 (3)Marek Kępa                          1   2   1   2   2   1    9
 (4)Roman Feld                          2   1   3   0   3   0    9
 (16)Marek Iwaniec                                               ns
6.Apator Toruń                                                   16
 (5)Wojciech Żabiałowicz                0   3   3   3   1   2    12
 (6)Eugeniusz Miastkowski               1   0                    1
 (17)Stanisław Miedziński                       1   2   0   0    3
7.Włókniarz Częstochowa                                          8
 (11)Józef Kafel                        0   1                    1
 (12)Sławomir Drabik                    1   2   0   1   1   0    5
 (20)Dariusz Rachwalik                          1   0   0   1    2

    73:00    73:40    73:00    76:40    72:40    74:20
    73:80    72:80    72:80    75:00    72:00
    74:00    72:80    72:00    72:80    73:60
    74:80    72:20    73:00    74:00    72:80

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: cztery najlepsze pary klubowe.


14. Finał MPPK - Ostrów Wlkp 7/5/1987

1.Unia Leszno                                                    49

 (1)Roman Jankowski                     4   4   4       3   2    17
 (2)Zenon Kasprzak                      3   5   5   5   5   5    28
 (19)Jan Krzystyniak                                4            4
2.Stal Gorzów Wlkp                                               39
 (5)Ryszard Franczyszyn                 5   5   5   4   5   4    28
 (6)Piotr Świst                         1   3                    4
 (21)Krzysztof Okupski                          2   2   2   1    7
3.Wybrzeże Gdańsk                                                37
 (15)Grzegorz Dzikowski                 5   4   4   3   5   3    24
 (16)Dariusz Stenka                     3   3   3   2   2   d    13
 (26)Mirosław Berliński                                          ns
4.Polonia Bydgoszcz                                              39
 (9)Ryszard Dołomisiewicz               4   5   2   5   4   4    24
 (10)Marek Ziarnik                      3   2   1                6
 (23)Zdzisław Rutecki                               3   3   3    9
5.Falubaz Zielona Góra                                           27
 (7)Andrzej Huszcza                     5   3   1   5   4   5    23
 (8)Zbigniew Błażejczak                 1   0   0                1
 (22)Wiesław Pawlak                                 1   1   1    3
6.Unia Tarnów                                                    22
 (17)Sławomir Tronina                   2   1   0                3
 (18)Bogusław Nowak                     4   0   3   2   3   2    14
 (27)Janusz Łukasik                                 4   1   w    5
7.ROW Rybnik                                                     25
 (13)Mirosław Korbel                    1   1   4   1   0   2    9
 (14)Piotr Pyszny                       0                        0
 (25)Henryk Bem                             2   5   0   4   5    16
8.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           19
 (11)Jacek Brucheiser                   2   4   3   1   1   4    15
 (12)Ryszard Małecki                    0   2           0        2
 (24)Franciszek Jaziewicz                       1   0       1    2
9.Start Gniezno                                                  13
 (3)Leon Kujawski                       2   1   2   0   2   3    10
 (4)Mieczysław Woźniak                  0           3   0        3
 (20)Piotr Podrzycki                        w   0           0    0

Ustawienia zawodników na starcie w wyścigach XIII..XVIII:
XIII - 5,18,13,27,21,25 XIV - 1,7,3,2,22,4 XV - 15,9,11,16,23,12
XVI - 13,11,3,25,24,20 XVII - 9,7,18,23,22,27 XVIII - 1,5,15,2,21,16

    69:20    68:80    69:80    70:20    69:60
    68:80    70:60    69:60    69:40    69:00
    69:60    69:20    69:80    69:80
    69:80    70:60    69:40    70:60

Sędzia - Stanisław Pieńkowski               tabela biegów

 Powrót