Eliminacje 2 ligi MPPK - Wrocław 3/4/1986

1.Start Gniezno                                                  26

 (13)Leon Kujawski                      1   2   1   2   2   2    10
 (14)Piotr Podrzycki                    2   3   2   3   3   3    16
2.Śląsk Świętochłowice                                           22
 (7)Jerzy Kochman                       3   2   2   1       3    11
 (8)Krzysztof Zarzecki                  2   3   3   0   w        8
 (18)Marek Mierkiewicz                                  3   0    3
3.Włókniarz Częstochowa                                          20
 (11)Dariusz Bieda                      2   0   1   1   3   1    8
 (12)Sławomir Drabik                    3   1   2   2   2   2    12
4.GKM Grudziądz                                                  17
 (9)Grzegorz Podolski                   d   u   3   3   3   w    9
 (10)Ryszard Gabrych                    1   1                    2
 (19)Marek Makowski                             0   2   1   3    6
5.Motor Lublin                                                   17
 (1)Andrzej Gąbka                       2                        2
 (2)Andrzej Cichy                       1   d   0   0   0   1    2
 (15)Roman Feld                             3   3   3   2   2    13
6.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           16
 (5)Jacek Brucheiser                    1   2   2       1   1    7
 (6)Franciszek Jaziewicz                0   3   1   w       2    6
 (17)Stefan Żeromski                                3   0        3
7.Sparta Wrocław                                                 7
 (3)Waldemar Korczyński                 0   d               0    0
 (4)Henryk Piekarski                    3   w   1   1   1   1    7
 (16)Grzegorz Malinowski                        d   0   0        0

    73:00    74:80    75:20    75:20    74:40    74:80
    73:00    75:20    73:40    74:00    76:00
    73:80    74:00    75:00    74:40    75:00
    73:20    75:00    74:40    75:20    76:20

Sędzia - Zbigniew Najwer                    tabela biegów
Awans: cztery najlepsze pary klubowe.

Półfinał MPPK - Opole 17/4/1986

1.Stal Rzeszów                                                   26

 (7)Ryszard Czarnecki                   2   2   3   3   1   3    14
 (8)Janusz Stachyra                     3   3   1   1   2   2    12
2.Falubaz Zielona Góra                                           26
 (3)Andrzej Huszcza                     2   3   2   2   2   3    14
 (4)Maciej Jaworek                      3   2   0   3   3   1    12
 (16)Zbigniew Błażejczak                                         ns
3.Kolejarz Opole                                                 23
 (1)Wojciech Załuski                    1   2   2   2   3   0    10
 (2)Karol Lis                           0   3   3   3   1   3    13
 (15)Roland Wieczorek                                            ns
4.Wybrzeże Gdańsk                                                19
 (13)Mirosław Berliński                 1   3   2   2   3   0    11
 (14)Dariusz Stenka                     0   2   3   w   1   2    8
 (21)Piotr Żyto                                                  ns
5.Start Gniezno                                                  13
 (5)Leon Kujawski                       0   0   1   1            2
 (6)Piotr Podrzycki                     1   1   0   3   2   3    10
 (17)Roman Twardosz                                     0   1    1
6.Włókniarz Częstochowa                                          10
 (9)Sławomir Drabik                     3   1   1   1   2   2    10
 (10)Dariusz Rachwalik                  0   0   0   0       0    0
 (19)Andrzej Puczyński                                  0        0
7.Motor Lublin                                                   9
 (11)Roman Feld                         2   1   1   2            6
 (12)Janusz Łukasik                     1   0       0   1   0    2
 (20)Piotr Styczyński                           0       0   1    1

    67:60    68:20    68:00    69:00    68:20    68:80
    67:80    68:00    67:40    66:80    67:60
    68:60    67:80    68:40    68:00    67:80
    68:20    68:20    66:80    67:40    68:60

Sędzia - Władysław Frank                    tabela biegów
Awans: cztery najlepsze pary klubowe.

Półfinał MPPK - Rybnik 17/4/1986

1.Unia Leszno                                                    28

 (1)Roman Jankowski                     2   3   1   3   2   3    14
 (2)Zenon Kasprzak                      3   2   2   2   3   2    14
 (15)Grzegorz Sterna                                             ns
2.Polonia Bydgoszcz                                              21
 (5)Bolesław Proch                      3   2   3   3   3   3    17
 (6)Marek Ziarnik                       d   0       1   0   2    4
 (17)Zbigniew Bizoń                             0                0
3.ROW Rybnik                                                     20
 (7)Piotr Pyszny                        1   0                    1
 (8)Bronisław Klimowicz                 2   2   2   1   1   2    10
 (18)Henryk Bem                                 3   3   3   0    9
4.Unia Tarnów                                                    17
 (11)Bogusław Nowak                     2   1   1   2   3   3    12
 (12)Eugeniusz Błaszak                  1   3   d   0       1    5
 (20)Sławomir Tronina                                   0        0
5.Stal Gorzów Wlkp                                               16
 (13)Jerzy Rembas                       0   0                    0
 (14)Krzysztof Okupski                  1   2   3   2   2   1    11
 (21)Ryszard Franczyszyn                        2   0   1   2    5
6.Śląsk Świętochłowice                                           15
 (3)Jerzy Kochman                       1   3   1   3   2   3    13
 (4)Krzysztof Zarzecki                  u                        0
 (16)Marek Mierkiewicz                      0   0   1   1   0    2
7.GKM Grudziądz                                                  9
 (9)Grzegorz Podolski                   3   1   1   2   0   0    7
 (10)Marek Makowski                     0   0   d                0
 (19)Ryszard Gabrych                                0   1   1    2

    76:19    74:21    72:82    73:47    73:91    74:20
    76:72    73:59    73:97    73:00    73:28
    77:84    73:66    72:78    74:00    74:29
    74:69    72:54    73:63    73:18    75:13

Sędzia - Edward Kozioł                      tabela biegów
Awans: cztery najlepsze pary klubowe.


13. Finał MPPK - Toruń 24/4/1986

1.Apator Toruń                                                   41

 (7)Wojciech Żabiałowicz                5   5   5   5   4   5    29
 (8)Grzegorz Śniegowski                 1   4   2   1       3    11
 (22)Stanisław Miedziński                               1        1
2.Wybrzeże Gdańsk                                                36
 (1)Mirosław Berliński                  4   1   2                7
 (2)Dariusz Stenka                      0   3   3   3   5   2    16
 (19)Zenon Plech                                    5   4   4    13
3.Falubaz Zielona Góra                                           28
 (9)Andrzej Huszcza                     4   3   d   3   5   1    16
 (10)Maciej Jaworek                     3   1   4   1   3   0    12
 (23)Zbigniew Błażejczak                                         ns
4.Unia Leszno                                                    35
 (15)Roman Jankowski                    2   4   d   2   5   5    18
 (16)Zenon Kasprzak                     3   5   1   d   4   4    17
 (26)Grzegorz Sterna                                             ns
5.Polonia Bydgoszcz                                              29
 (13)Bolesław Proch                     4   2   2   4   2   2    16
 (14)Zdzisław Rutecki                   1   u                    1
 (25)Marek Ziarnik                              5   5   1   1    12
6.ROW Rybnik                                                     29
 (5)Henryk Bem                          5   5   4   0   w   3    17
 (6)Piotr Pyszny                        2                        2
 (21)Antoni Skupień                         4   3   2   1   0    10
7.Unia Tarnów                                                    31
 (3)Eugeniusz Błaszak                   3   u   3   2   3   3    14
 (4)Bogusław Nowak                      1   2   4   3   2   5    17
 (20)Sławomir Tronina                                            ns
8.Kolejarz Opole                                                 22
 (17)Wojciech Załuski                   5   w   5   4   3   4    21
 (18)Karol Lis                          w   w       0   0   1    1
 (27)Roland Wieczorek                           u                0
9.Stal Rzeszów                                                   16
 (11)Ryszard Czarnecki                  0   2                    2
 (12)Janusz Stachyra                    2   3   d   4   2   d    11
 (24)Andrzej Surowiec                           w   1   0   2    3

    67:00    66:80    66:80    66:20    68:00
    65:80    67:20    66:40    67:00    66:80
    66:80    67:00    66:80    67:20
    66:20    67:20    66:80    68:40

Sędzia - Marek Czernecki
O kolejności miejsc 1..3, 4..6, 7..9 decydowały pkt. uzyskane w biegach finałowych.

 Powrót