Wyniki biegów kwalifikacyjnych w ramach MPPK rozgrywanych w trakcie meczy DMP:

                 GORZ.  ŚWIĘ.  RYBN.  BYDG.  LESZ.  CZĘS.  WROC.  ZIEL.          RAZEM
GORZÓW WLKP      ** **   6-6   10-2    8-4    8-4    0-0    8-4   10-2            95
ŚWIĘTOCHŁOWICE    7-4   ** **   4-8   10-2    8-4    8-4    7-5   10-2            89
RYBNIK            6-6    8-4   ** **   7-5    8-4    0-8    9-3    9-3            87
BYDGOSZCZ         3-9   10-2    6-6   ** **   6-6    9-3   10-2    7-5            85
LESZNO            6-6    3-9    8-4   10-2   ** **  10-2    8-4    4-7            76
CZĘSTOCHOWA       7-5   10-2    5-7    6-6    8-4   ** **   8-4    8-3            76
WROCŁAW           4-8    6-6    5-7    4-8   10-2    8-4   ** **   9-3            74
ZIELONA GÓRA      5-7    6-6    6-6    5-7    9-3    8-3    6-6   ** **           70

1. Finał MPPK - Bydgoszcz 20/10/1974

1.Polonia Bydgoszcz                                              26

 (1)Henryk Glücklich                    0   3   2   3   2   3    13
 (2)Stanisław Kasa                      2   1   3   2   3   2    13
2.Stal Gorzów Wlkp                                               25
 (3)Zenon Plech                         3   3   3   d1  t   2    11
 (4)Edward Jancarz                      1   2   2   3   3   3    14
3.ROW Rybnik                                                     17
 (13)Jan Koczy                          u   0   1   1   2   0    4
 (14)Piotr Pyszny                       2   3   2   2   3   1    13
4.Śląsk Świętochłowice                                           17
 (11)Paweł Waloszek                     1   1   0   2   2   2    8
 (12)Jacek Goerlitz                     2   2   1   d   1   3    9
5.Sparta Wrocław                                                 12
 (5)Zygfryd Kostka                      1   d   d   3   d   0    4
 (6)Zygmunt Słowiński                   2   1   1   1   1   2    8
6.Unia Leszno                                                    11
 (7)Zdzisław Dobrucki                   3   2   1   3   d   1    10
 (8)Zbigniew Jąder                      0   d   d   0   1   d    1
7.Polonia II Bydgoszcz                                           15
 (9)Marek Ziarnik                       3   3   3   d2      1    10
 (10)Kazimierz Ziarnik                  0   1   u   d   0        1
 (RT)Andrzej Koselski                                   1   3    4

    77:10    78:60    78:20    79:80    81:60    82:00
    78:90    79:60    80:20    79:60    80:00
    79:00    77:80    80:00    81:00    78:20
    77:70    79:60    83:80    81:00    81:20

Sędzia - Hłasko                             tabela biegów
W zawodach nie wystąpiła para Włókniarza Częstochowa, która w trakcie podróży do Bydgoszczy
zanotowała awarię samochodu i dotarła na stadion w trakcie jedenastego biegu.
Para ta zastąpiona została przez Marka i Kazimierza Ziarników.
O kolejności 3. i 4. miejsca zadecydowało zwycięstwo Piotra Pysznego
w 7. biegu nad parą Śląska Świętochłowice.


Wyniki biegów kwalifikacyjnych w ramach MPK2L rozgrywanych w trakcie meczy DM2L:

                 GDAŃ.  OPOLE  RZES.  TORUŃ  TARN.  LUBL.  GNIE.  ŁÓDŹ           RAZEM
GDAŃSK           ** **  10-2    6-6    8-4    8-4   10-2    8-3   10-1             93
OPOLE            10-2   ** **   0-0    6-5    9-3   10-2    8-4    6-6             87
RZESZÓW           0-0    8-4   ** **   8-4    9-3    8-4   10-2   10-2             85
TORUŃ             7-5    8-4    3-9   ** **   6-6   10-2    9-3   10-2             85
TARNÓW            5-7    4-8    7-5    6-6   ** **   9-3    9-3   10-2             78
LUBLIN            6-6    2-9    9-3    0-0   10-2   ** **   8-3    8-4             70
GNIEZNO           7-5    5-6    0-0    8-4    8-4    6-6   ** **   6-6             64
ŁÓDŹ              4-8    7-5    3-9    3-9    6-6    4-8    6-6   ** **            56

Finał Mistrzostw Par Klubowych 2 Ligi - Ostrów Wlkp 22/9/1974

1.Kolejarz Opole                                                 27

 ()Franciszek Stach                     3   2   1   3   3   3    15
 ()Konrad Libor                         1   3   3   2   1   2    12
2.Stal Toruń                                                     21
 ()Jan Ząbik                            2   3   2   3   2   3    15
 ()Roman Kościecha                      1   2   w   1   0   2    6
3.Wybrzeże Gdańsk                                                20
 ()Leszek Papakul                       0   1   2   3   2   3    11
 ()Leszek Marsz                         2   2   d   1   3   1    9
4.Stal Rzeszów                                                   18
 ()Grzegorz Kuźniar                     3   u   3   2   2   2    12
 ()Jerzy Kniaź                          d   1   1   w   1   3    6
5.Motor Lublin                                                   16
 ()Andrzej Mazur                        3   2   2   3   2   1    13
 ()Stanisław Nocek                      2   1   0   u   ns  ns   3
6.Start Gniezno                                                  15
 ()Wojciech Kaczmarek                   3   3   d   d   3   1    10
 ()Eugeniusz Błaszak                    u   d   3   2   d        5
7.Unia Tarnów                                                    7
 ()Marian Wardzała                      1   1   2   1   1   1    7
 ()Rudolf Proszowski                    ns  ns  ns  ns  ns  ns   ns

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

 Powrót