Eliminacje MMPPK - Gniezno 11/7/2007

1.Start Gniezno                                                  11

 (9)Adrian Gomólski                     3   3   3                9
 (10)Dariusz Staniszewski               dst 1   1                2
 (17)Maciej Fajfer                                               ns
2.Stal Gorzów Wlkp                                               11
 (5)Paweł Hlib                          3   d2  3                6
 (6)Kamil Brzozowski                    2   2   1                5
 (15)Adrian Szewczykowski                                        ns
3.KM Intar Ostrów Wlkp                                           10
 (7)Sebastian Brucheiser                1   3   2                6
 (8)Marcin Liberski                     0   1   3                4
4.Polonia Bydgoszcz                                       9
 (1)Marcin Jędrzejewski                 3   2   2                7
 (2)Michał Łopaczewski                  2   0   0                2
5.Kolejarz Rawicz                                                9
 (11)Damian Baliński jr.                1   2   d3               3
 (12)Marcel Kajzer                      2   3   1                6
6.KM Intar Ostrów Wlkp                                           4
 (3)Emil Idziorek                       1   1   2                4
 (4)Karol Sroka                                                  ns
 (14)Piotr Szóstak                      0   0   0                0

Para Atlasu Wrocław zrezygnowała ze startu - w jej miejsce wystartowała druga
para KM-u Ostrów Wlkp. Sędzia przerwał zawody po 9-tym biegu z powodu opadów deszczu.

    67:35    66:17    66:75
    67:52    67:24
    66:70    66:65
    66:94    67:57

Sędzia - Piotr Nowak                        tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Grudziądz 11/7/2007

1.Unibax Toruń                                                   14

 (5)Karol Ząbik                         3   3   3                9
 (6)Alan Marcinkowski                   1   2   2                5
 (15)Damian Stachowiak                                           ns
2.GTŻ Grudziądz                                                  9
 (3)Artur Mroczka                       3   3   3                9
 (4)Karol Polak                         d3  w2  w2               0
3.PSŻ Milion Team Poznań                                         9
 (11)Daniel Pytel                       3   2   3                8
 (12)brak zawodnika                                              ns
 (18)Piotr Dziatkowiak                  0   1   0                1
4.Kolejarz Opole                                                 8
 (7)Sławomir Dąbrowski                  2   w2  1                3
 (8)Mateusz Kowalczyk                   0   3   2                5
5.Lotos Gdańsk                                                   7
 (9)Damian Sperz                        1   0   1                2
 (10)Krystian Barański                  2   1   2                5
6.ZKŻ Kronopol Zielona Góra                                      6
 (1)Grzegorz Zengota                    2   wu                   2
 (2)Adam Kulczyński                     1   2   0                3
 (13)Janusz Baniak                              1                1

Sędzia przerwał zawody po 9-tym biegu z powodu opadów deszczu.

    67:08    66:76    68:27
    67:36    67:67
    67:45    67:53
    69:45    67:10

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Lublin 26/7/2007

1.RKM Rybnik                                                     18

 (1)Michał Mitko                        2   3   3   2   0        10
 (2)Rafał Fleger                                1                1
 (13)Wojciech Druchniak                 1   0       3   3        7
2.TŻ Sipma Lublin                                                17+3
 (5)Rafał Klimek                        2   3   2   3   3        13+3
 (6)Maciej Michaluk                     1   2   wu  1   0        4
3.Złomrex-Włókniarz Częstochowa                                  17+2
 (7)Mateusz Szczepaniak                 t   1   1   3   3        8
 (8)Borys Miturski                      3   2                    5
 (16)Marcin Piekarski                           2   d4  2        4
4.Unia Tarnów                                                    17+1
 (3)Kamil Zieliński                     0   2   3   1   1        7
 (4)Andrzej Głuchy                      3   1   2   2   2        10+1
5.Marma Polskie Folie Rzeszów                                    16
 (11)Marcin Leś                         3   3   3   2   2        13
 (12)Dawid Lampart                      2   wu                   2
 (18)Mateusz Szostek                            0   d3  1        1
6.KSM Krosno                                                     5
 (9)Piotr Machnik                       0   1   0   0   0        1
 (10)Krzysztof Nowacki                  1   u4  1   1   1        4

    69:33    70:28    69:07    70:02
    68:64    71:08    69:50    69:30
    69:60    68:54    70:58    68:43
    68:51    70:02    69:96    68:60

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


26. Finał MMPPK - Leszno 31/8/2007

1.Unibax Toruń                                                   25+3

 (9)Karol Ząbik                         3   2   3   3   3   3    17+3
 (10)Alan Marcinkowski                  2   0   1   2   2   1    8
 (17)Damian Stachowiak                                           ns
2.Stal Gorzów Wlkp                                               25+2
 (7)Paweł Hlib                          3   3   3   3   1   2    15+2
 (8)Kamil Brzozowski                    1   1   2   1   2   3    10
 (16)Adrian Szewczykowski                                        ns
3.RKM Rybnik                                                     21
 (13)Michał Mitko                       3   3   2   d1  2   3    13
 (14)Wojciech Druchniak                 1   2   0           2    5
 (21)Patryk Pawlaszczyk                             2   1        3
4.Unia Leszno                                                    19
 (1)Robert Kasprzak                     2   wu      2   0        4
 (2)Adam Kajoch                         3   2   2   3   1   3    14
 (13)Mateusz Jurga                              1           0    1
5.Start Gniezno                                                  17
 (5)Adrian Gomólski                     2   3   3   3   3   2    16
 (6)Maciej Fajfer                       0               0   0    0
 (15)Przemysław Gorzelańczyk                wu  0   1            1
6.GTŻ Grudziądz                                                  10
 (11)Artur Mroczka                      1   1   1   2   3   1    9
 (12)Karol Polak                        0   0   t   0   1   0    1
7.TŻ Sipma Lublin                                                9
 (3)Rafał Klimek                        1   2   1   1   2   1    8
 (4)Maciej Michaluk                     0   1   d4  0   0   0    1

    62:30    62:30    61:90    62:80    62:90    64:50
    62:00    62:20    62:90    63:50    62:50    63:20
    61:80    62:60    62:80    62:80    63:10
    62:30    62:50    62:90    63:50    62:30

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów

 Powrót