Eliminacje MMPPK - Rawicz 15/4/1997

1.Polonia-Philips Piła                                           22
 (1)Rafał Dobrucki                      3   3   2   3            11
 (2)Rafał Kowalski                      1   2   1       2        6
 (13)Rafał Okoniewski                               2   3        5
2.Stal-VAN PUR Rzeszów                                           16+3
 (5)Piotr Winiarz                       0   1   0   1   wu       2
 (6)Rafał Trojanowski                   2   3   3   3   3        14+3
 (15)Paweł Elder                                                 ns
3.Unia Tarnów                                                    16+u
 (7)Tomasz Rempała                      3   1   3   3   d1       10+u2
 (8)Piotr Mikuta                        1   0       2   3        6
 (16)Krzysztof Mikuta                           0                0
4.Kolejarz Rawicz                                                13
 (9)Piotr Dym                           wu  2   3   u4           5
 (10)Mariusz Szmanda                    3   d4  2       2        7
 (17)Rafał Sosna                                    1   w2       1
5.Lotos-Wybrzeże Gdańsk                                          12
 (3)Paweł Stormowski                    0   3   1   1   1        6
 (4)Bartłomiej Żebrowski                2   2   0                4
 (14)Marceli Dubicki                                t   2        2
6.Pergo Gorzów Wlkp                                              10
 (11)Sylwester Moskwiak                 2   1   2   2   0        7
 (12)Paweł Nizioł                       1   0       wu           1
 (18)Krzysztof Cegielski                        1       1        2

    68:44    68:93    69:42    68:49
    68:81    69:15    68:99    69:98
    68:57    67:29    69:32    69:60
    67:52    68:88    69:38    71:40

Sędzia - Aleksander Janas                   tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Wrocław 24/4/1997

1.Unia Leszno                                                    25
 (3)Adam Skórnicki                      2   3   3   3   2   3    16
 (4)Damian Baliński                     3   1                    4
 (16)Andrzej Szymański                          1   2   1   1    5
2.BB GKM Grudziądz                                               23
 (11)Paweł Staszek                      1   2   2   w2  3   3    11
 (12)Robert Dados                       3   3   3   3   d1  0    12
 (20)Jacek Basiński                                              ns
3.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        22
 (9)Grzegorz Walasek                    2   3   3   1   3   3    15
 (10)Grzegorz Kłopot                    0   1   2   dst 2   2    7
4.Atlas Wrocław                                                  20
 (7)Bartłomiej Bardecki                 3   2   2   3   3   2    15
 (8)Krzysztof Świder                    1   0   0   1   2   1    5
 (18)Marcin Łasisz                                               ns
5.Apator-DGG Toruń                                               14
 (5)Remigiusz Wronkowski                2   0   3   1   2   u4   8
 (6)Marcin Kowalik                      0   2   t   2   1   1    6
 (17)Tomasz Chrzanowski                                          ns
6.Wanda Kraków                                                   12
 (1)Dariusz Fijałkowski                 1   2   2   1       1    7
 (2)Paweł Włodarczyk                    0   3   1       0        4
 (15)Marcin Maniak                                  0   1   0    1
7.LKŻ Inter Lublin                                               10
 (13)Tomasz Piszcz                      0   1   1   2   3   2    9
 (14)Marcin Nowoszyński                 1   0   0   d4      0    1
 (21)Jarosław Cieślak                                   d4       0

    71:50    71:00    70:70    72:50    71:90    71:50
    70:80    69:90    71:40    72:50    73:20
    70:50    71:10    73:40    74:50    71:10
    74:10    73:00    70:90    71:80    71:20

Sędzia - Jerzy Mądrzak                      tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Opole 28/4/1997

1.Iskra Ostrów Wlkp                                              27
 (7)Paweł Łęcki                         3   2   3   2   3   2    15
 (8)Przemysław Tajchert                 1   3   1   3   1   3    12
 (18)Tomasz Jędrzejak                                            ns
2.Start Gniezno                                                  25
 (3)Krzysztof Jabłoński                 1   2   0   2   2   2    9
 (4)Tomasz Cieślewicz                   2   3   2   3   3   3    16
 (16)Dawid Cieślewicz                                            ns
3.J.A.G.Speedway Club Łódź                                       23
 (1)Marcin Ryczek                       3   3   3   3   3   2    17
 (2)Paweł Świerzb                       0   2   1   2   1        6
 (15)Sylwester Klimczak                                     d    0
4.OTŻ Opole                                                      17
 (9)Krzysztof Mrowiec                   3   1   3   1   2   3    13
 (10)Mirosław Podchorodecki             wsu     2       0   2    4
 (19)Dominik Żebrowski                      0       0            0
5.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    15
 (5)Artur Pietrzyk                      2   1   2   3   3   1    12
 (6)Piotr Padowski                      0   0   0   1   2   t    3
6.Jutrzenka-Polonia Bydgoszcz                                    11
 (11)Wojciech Malak                     2   3   1   0            6
 (12)Dariusz Patynek                    wu      t   2   d4  1    3
 (20)Paweł Mazur                            1           1   u4   2
7.RKM Roger Rybnik                                               7
 (13)Marcin Furgoł                      1   w   0   1   0   d4   2
 (14)Wojciech Węgrzyn                   0   2   1   0   1   1    5

    62:20    62:20    63:00    64:40    65:40    65:20
    63:60    63:60    66:00    64:60    64:00
    64:60    65:60    64:40    63:80    63:80
    64:00    63:20    63:80    63:00    64:40

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: dwie pary klubowe


16. Finał MMPPK - Rzeszów 16/5/1997

1.Unia Leszno                                                    24
 (7)Adam Skórnicki                      3   3   3   2   wsu 2    13
 (8)Damian Baliński                     0   1   1   3   3   3    11
 (18)Andrzej Szymański                                           ns
2.Polonia-Philips Piła                                           23
 (1)Rafał Dobrucki                      d1  2   2   1   1   1    7
 (2)Rafał Kowalski                      3   3   3   3   2   2    16
 (15)Rafał Okoniewski                                            ns
3.Stal-VAN PUR Rzeszów                                           20+3
 (3)Rafał Trojanowski                   2   3   1   3   3   3    15+3
 (4)Piotr Winiarz                       1   0   0   2   2   0    5
 (16)Maciej Pietraszek                                           ns
4.BB GKM Grudziądz                                               20+2
 (5)Paweł Staszek                       1   1   2   0   3   3    10+2
 (6)Robert Dados                        2   2   0   2   2   2    10
 (17)Jacek Basiński                                              ns
5.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        19
 (9)Grzegorz Walasek                    3   2   3   3   3   2    16
 (10)Grzegorz Kłopot                    0   0   1   1   0   1    3
 (19)Tomasz Tołoczko                                             ns
6.Iskra Ostrów Wlkp                                              11
 (11)Paweł Łęcki                        1   0   2   1   1        5
 (12)Przemysław Tajchert                2   3   0   0   d4  0    5
 (20)Tomasz Jędrzejak                                       1    1
7.Start Gniezno                                                  9
 (13)Krzysztof Jabłoński                1   1   2   0   1        5
 (14)Tomasz Cieślewicz                  0   2   0   1       d3   3
 (21)Paweł Duszyński                                    w2  1    1

    70:62    70:66    70:63    71:70    70:94    71:42
    69:59    70:88    71:10    72:23    70:94    72:14
    70:72    71:24    71:95    71:72    72:75
    69:54    70:98    70:79    72:37    71:47

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów

 Powrót