Eliminacje MMPPK - Zielona Góra 30/5/1996

1.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    26
 (11)Rafał Osumek                       2   1   2   0   1   2    8
 (12)Sebastian Ułamek                   3   3   3   3   3   3    18
 (20)Artur Pietrzyk                                              ns
2.Stal-VAN PUR Rzeszów                                           25
 (13)Maciej Kuciapa                     3   0   2                5
 (14)Piotr Winiarz                      2   2   3   2   3   3    15
 (21)Rafał Trojanowski                              3   2   d3   5
3.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    19
 (1)Marcin Ryczek                       1   1   2   0   0   2    6
 (2)Wojciech Malak                      3   0   3   1   3   3    13
 (15)Mirosław Duda                                               ns
4.ZKŻ Polmos Zielona Góra                                        18
 (3)Grzegorz Walasek                    2   3   2   2   2   2    13
 (4)Dariusz Kuszyk                      0                   1    1
 (16)Rafał Jełowicki                        1   3   0   0        4
5.GKM Browary Bydgoskie Grudziądz                                16
 (9)Paweł Staszek                       0   3   1   1   2   2    9
 (10)Robert Dados                       1   2   0   3   1   d4   7
 (19)Wiesław Ośkiewicz                                           ns
6.Iskra Ostrów Wlkp                                              15
 (5)Paweł Łęcki                         2   0   0   1   wu  d3   3
 (6)Tomasz Poprawski                    3   2   1   2   1   3    12
 (17)Konrad Szymura                                              ns

 (RT-7)Tomasz Tołoczko                  1   1   1   1   1   1    6

Awizowana para KKŻ Krosno: (7)M.Guzik, (8)A.Stasik nie przybyła na zawody.

    67:20    67:00    72:20    68:60    67:80    73:20
    68:80    69:40    68:20    68:20    70:20
    68:40    68:40    67:80    68:40    70:20
    67:60    69:20    70:00    68:20    70:80

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Awans: dwie pary klubowe
Zmiany: RT zastępował zawodnika z nr 7


Eliminacje MMPPK - Rybnik 30/5/1996

1.Apator-Elektrim Toruń                                          24
 (13)Tomasz Bajerski                    3   3   d2      3   3    12
 (14)Wiesław Jaguś                      2   2   3   3   1   1    12
 (21)Jarosław Bednarski                 0                        ns
2.Unia Leszno                                                    22
 (1)Robert Mikołajczak                  3   1   3       2   2    11
 (2)Damian Baliński                     1       2   3   3   0    9
 (15)Adam Skórnicki                         0       2            2
3.RKM Rybnik                                                     20
 (7)Mariusz Węgrzyk                     2   2   2   2   3   3    14
 (8)Krzysztof Mrowiec                   0       1   1   1   2    5
 (18)Eugeniusz Sosna                        1                    1
4.Start Gniezno                                                  19
 (3)Krzysztof Jabłoński                 2   3   3   3   3   2    16
 (4)Leszek Sikorski                     0   1   0       2   0    3
 (16)Rafał Sosna                                    u3           0
5.Unia Tarnów                                                    19
 (5)Tomasz Rempała                      3   2   1   3   2   3    14
 (6)Robert Wardzała                     1   0       2   0   2    5
 (17)Piotr Mikuta                               0                0
6.J.A.G. Speedway Club Łódź                                      16
 (9)Piotr Rembas                        3   3   2   2   1        11
 (10)Paweł Świerzb                      2   0   1   1   0   1    5
 (19)Robert Woźniak                                         0    0
7.CemWap Opole                                                   3
 (11)Marek Zarzecki                     1   1   d3  ns  1   u3   3
 (12)Sylwester Dudkiewicz               d4  d4  ns  ns  ns  0    0

    67:26    68:57    68:07    68:83    68:59    69:92
    68:49    67:92    68:29    68:74    68:14
    67:52    69:17    68:54    67:76    68:23
    67:17    67:89    68:37    69:08    69:89

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Gdańsk 30/5/1996

1.Polonia-Philips Piła                                           22
 (7)Rafał Dobrucki                      3   2   3   3   3        14
 (8)Waldemar Walczak                    2   3   1   2   w2       8
 (16)Rafał Kowalski                                              ns
2.Atlas-Polsat Wrocław                                           19+3
 (11)Piotr Protasiewicz                 3   3   2   3   3        14+3
 (12)Rafał Haj                          1   2   0   0   2        5
 (18)Adrian Górecki                                              ns
3.Stal-Pergo Gorzów Wlkp                                         19+2
 (5)Mariusz Staszewski                  0       3   2   3        8+2
 (6)Sylwester Moskwiak                  1   2       1   2        6
 (15)Krzysztof Cegielski                    3   2                5
4.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      12
 (3)Paweł Stormowski                    3   0   3   1   0        7
 (4)Dominik Żebrowski                   2   1   1   t   1        5
 (14)Robert Kreczyński                                           ns
5.LKŻ Lublin                                                     12
 (9)Tomasz Piszcz                       2   1   2   3   2        10
 (10)Marcin Knap                        d4      0       1        1
 (17)Marcin Rygiel                          0       1            1
6.Śląsk Świętochłowice                                           6
 (1)Sebastian Kowolik                   1   1   1   2   1        6
 (2)Jacek Folkert                       d4  d4                   0

    68:26    67:45    69:14    70:26
    66:78    68:98    68:41    68:65
    66:75    68:44    67:85    68:46
    68:15    66:48    69:95    68:28

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


15. Finał MMPPK - Leszno 20/6/1996

1.Unia Leszno                                                    29
 (13)Damian Baliński                    3   2   2   2       2    11
 (14)Robert Mikołajczak                 2   3   3   3   1        12
 (21)Adam Skórnicki                                     3   3    6
2.Polonia-Philips Piła                                           22
 (7)Rafał Dobrucki                      3   2   3   d1  3   2    13
 (8)Waldemar Walczak                    2   1   1   1   1   3    9
 (18)Rafał Kowalski                                              ns
3.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    21
 (9)Rafał Osumek                        3   0   d4  1   1   2    7
 (10)Sebastian Ułamek                   2   3   1   3   2   3    14
 (19)Artur Pietrzyk                                              ns
4.RKM Rybnik                                                     20
 (1)Mariusz Węgrzyk                     3   1   3   d3  3   2    12
 (2)Eugeniusz Sosna                     2   d4  1   1   0   0    4
 (15)Marcin Kiermaszek                                           ns
5.Stal-VAN PUR Rzeszów                                           14
 (5)Maciej Kuciapa                      1       dst              1
 (6)Piotr Winiarz                       0   3   2   2   wsu 1    8
 (17)Rafał Trojanowski                      wsu     3   2   u3   5
6.Apator-Elektrim Toruń                                          11
 (11)Tomasz Bajerski                    d2  1   2   d1           3
 (12)Wiesław Jaguś                      1   wu  3   1   3   d4   8
 (20)Robert Kościecha                                   u4  d3   0
7.Atlas-Polsat Wrocław                                           10
 (3)Piotr Protasiewicz                  d1      2   2   2   u3   6
 (4)Rafał Haj                           1   2   0   0   1   d4   4
 (16)Bartłomiej Bardecki                    u/ns                 0

    65:80    64:80    64:40    66:10    66:40    78:70
    63:90    63:50    64:10    65:90    68:80
    63:40    62:90    64:80    66:70    69:20
    63:30    65:10    64:90    67:50    69:50

Sędzia - Wojciech Grodzki                   tabela biegów

 Powrót