Eliminacje MMPPK - Grudziądz 21/4/1994

1.Apator-Elektrim Toruń                                          24
 (1)Tomasz Bajerski                     3   1   3   1   3   2    13
 (2)Waldemar Walczak                    2   2   2   2   0   3    11
 (15)Wiesław Jaguś                                               ns
2.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                        24
 (9)Robert Flis                         3   3   3   3   1   3    16
 (10)Piotr Rembas                       2   2   0       2   2    8
 (19)Mariusz Staszewski                             0            0
3.GKM Grudziądz                                                  21
 (13)Piotr Markuszewski                 3   2   2   3   3   3    16
 (14)Dariusz Winnicki                   0   1   1   2   wsu 1    5
 (21)Krzysztof Ulawski                                           ns
4.Start Gniezno                                                  19
 (11)Adam Fajfer                        0   3   3   3   1   2    12
 (12)Marek Nowak                        1   u4      1   2   3    7
 (20)Robert Bonin                               0                0
5.Polonia Piła                                                   17
 (3)Rafał Dobrucki                      u2  3   2   2   3   2    12
 (4)Marceli Dubicki                     1   0   3   1   0   0    5
 (16)Robert Gwara                                                ns
6.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    13
 (5)Tomasz Kamiński                     3   2   1   2   2   1    11
 (6)Maciej Głód                         0   1   0   0   1        2
 (17)Piotr Pietsch                                          0    0
7.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      8
 (7)Dominik Żebrowski                   2   1   1   1   1   1    7
 (8)Jarosław Bartczak                   1   0   0   0   0   0    1
 (18)Adam Światłowski                                            ns

    70:85    70:25    72:16    71:81    72:47    71:62
    72:46    69:14    69:50    73:56    71:56
    69:13    69:78    70:63    69:81    71:62
    70:31    71:19    70:09    71:03    70:50

Sędzia - Henryk Kowalski                    tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Ostrów Wlkp 21/4/1994

1.Motor Lublin                                                   22
 (5)Paweł Staszek                       3   3   3   2   3   3    17
 (6)Robert Dados                        t   t   1   1   1   2    5
 (17)Tomasz Słowiński                                            ns
2.Morawski Zielona Góra                                          21
 (7)Tomasz Kruk                         2   3   3   3   3   3    17
 (8)Mariusz Szańczuk                    1   1   0   0            2
 (18)Grzegorz Walasek                                   1   1    2
3.Unia Leszno                                                    20
 (9)Robert Mikołajczak                  3   3   3   3   2   2    16
 (10)Damian Baliński                    2   2   u2               4
 (19)Marek Rypień                                   t   0   wu   0
4.Włókniarz Częstochowa                                          20
 (3)Piotr Ułamek                        1   1   1       1   2    6
 (4)Sebastian Ułamek                    2   2   2   2   3   3    14
 (16)Wojciech Pluta                                 u2           0
5.Iskra Ostrów Wlkp                                              18
 (11)Marek Latosi                       1   2   2   3   2   1    11
 (12)Tomasz Poprawski                   0   0           3   0    3
 (20)Paweł Łęcki                                3   1            4
6.RKM Rybnik                                                     15
 (1)Eugeniusz Tudzież                   3   3   2   t   u1  2    10
 (2)Marek Fojcik                        0   2   d4  2   1   0    5
 (15)Eugeniusz Sosna                                             ns
7.Cemwap Opole                                                   9
 (13)Dariusz Wach                       1   0   1   2   2   1    7
 (14)Maciej Szczekot                    0   1   0   1   0   wu   2
 (21)Mirosław Sosna                                              ns

    68:30    68:33    69:55    70:15    69:77    69:70
    68:15    69:41    71:26    70:38    69:88
    69:77    70:28    72:03    73:71    71:13
    69:38    68:84    70:31    69:33    71:52

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Kraków 21/4/1994

1.Unia Tarnów                                                    23
 (7)Grzegorz Rempała                    dst 3   3   3   3        12
 (8)Mirosław Cierniak                   3   2   2   2   2        11
 (16)Grzegorz Mróz                                               ns
2.Stal Rzeszów                                                   15
 (3)Piotr Winiarz                       1   2   1   1   0        5
 (4)Maciej Kuciapa                      3   3   2   0   2        10
 (14)Sławomir Sitek                                              ns
3.KKŻ Krosno                                                     18
 (5)Ireneusz Kwieciński                 2   2   1       1        6
 (6)Maciej Bargiel                      1   1   2   3   3        10
 (15)Paweł Grygolec                                 2            2
4.Sparta-Polsat Wrocław                                          15
 (9)Bartłomiej Bardecki                 2   0   0   wsu 0        2
 (10)Waldemar Szuba                     3   3   3   3   1        13
5.Śląsk Świętochłowice                                           9
 (11)Arkadiusz Jurasik                  1   1   1   0   3        6
 (12)Mirosław Bas                       dst wu                   0
 (18)Rafał Chiński                              0   1   2        3
6.Wanda-Realbud Kraków                                           9
 (1)Mariusz Niemczura                   2   1   3   2   1        9
 (2)Wojciech Kiełbasa                   u           u   0        0
 (13)Jarosław Nowak                         0   0                0

    75:50    74:40    74:30    76:70
    73:30    74:20    76:10    73:40
    75:20    74:30    75:80    74:10
    73:50    73:80    74:40

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: dwie pary klubowe


13. Finał MMPPK - Krosno 19/5/1994

1.Unia Tarnów                                                    27
 (5)Grzegorz Rempała                    2   3   2   3   3   2    15
 (6)Mirosław Cierniak                   3   2   wsu 2   2   3    12
 (17)Grzegorz Mróz                                               ns
2.Stal-Brunat Gorzów Wlkp                                        22
 (13)Robert Flis                        2   2   1   2   1   2    10
 (14)Piotr Rembas                       3   3   2   1   0        9
 (21)Mariusz Staszewski                                     3    3
3.Apator-Elektrim Toruń                                          20
 (9)Tomasz Bajerski                     2   3   3   1   wu2      9
 (10)Waldemar Walczak                   3   2   0   3   2   1    11
 (19)Wiesław Jaguś                                          0    0
4.KKŻ Krosno                                                     18
 (1)Ireneusz Kwieciński                 0   1   3   uns          4
 (2)Maciej Bargiel                      3   0           3   2    8
 (15)Roman Raś                                  1   3   1   1    6
5.GKM Grudziądz                                                  14
 (7)Piotr Markuszewski                  1   1   d   3   3   3    11
 (8)Krzysztof Ulawski                   0   0           d   1    1
 (18)Dariusz Winnicki                           2   0            2
6.Motor Lublin                                                   14
 (3)Robert Dados                        1   1   3   2   1   1    9
 (4)Tomasz Słowiński                    2   u   1   0   2   0    5
 (16)brak zawodnika                                              ns
7.Morawski Zielona Góra                                          11
 (11)Tomasz Kruk                        1   1   2   1   3   2    10
 (12)Mariusz Szańczuk                   0   0       d   0        0
 (20)Grzegorz Walasek                           1           0    1

    74:90    74:60    77:00    75:00    74:30    75:70
    73:40    74:80    74:50    75:80    74:90
    74:50    74:40    76:90    75:30    76:10
    74:40    75:00    76:10    75:90    74:80

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów

 Powrót