Eliminacje MMPPK - Gdańsk 13/7/1993

1.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      21
 (11)Marek Dera                         2   2   1   3   2        10
 (12)Jacek Kalinowski                   3   3   3   2   t        11
 (18)Jarosław Bartczak                                           ns
2.Apator-Elektrim Toruń                                          19
 (1)Tomasz Bajerski                     3   3   2   t   3        11
 (2)Tomasz Świątkiewicz                 2   2   0   3   1        8
 (13)Waldemar Walczak                                            ns
3.GKM Grudziądz                                                  17
 (5)Robert Kempiński                    2   3   1   0   3        9
 (6)Piotr Markuszewski                  1   2   3   1   1        8
 (15)Grzegorz Wiśniewski                                         ns
4.Polonia Piła                                                   12
 (7)Rafał Dobrucki                      3   1   2   3   3        12
 (8)Andrzej Giżycki                     0   0       0            0
 (16)Marceli Dubicki                            t       0        0
5.Start Gniezno                                                  11
 (9)Marek Nowak                         1   1   1   1   2        6
 (10)Adam Fajfer                        0   0   2   2            4
 (17)Leszek Sikorski                                    1        1
6.Polonia-Jutrzenka Bydgoszcz                                    10
 (3)Tomasz Kamiński                     u   1   3   2   2        8
 (4)Robert Bonin                        1   t       1   0        2
 (14)Piotr Pietsch                              t                0

    67:45    67:76    68:90    67:71
    67:10    69:15    67:49    69:94
    69:15    67:30    67:78    68:75
    66:94    68:98    67:38

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Częstochowa 13/7/1993

1.ROW Rybnik                                                     23
 (1)Krzysztof Fliegert                  2   2   3   2   3   3    15
 (2)Eugeniusz Tudzież                   1   0   1   3   2   1    8
 (15)Marek Fojcik                                                ns
2.Stal Rzeszów                                                   23
 (7)Maciej Kuciapa                      2   2   2   1   u   3    10
 (8)Piotr Winiarz                       3   3   3   0            9
 (18)Rafał Wilk                                         2   2    4
3.Włókniarz Częstochowa                                          22
 (3)Piotr Ułamek                        3   u   1   2   3   3    12
 (4)Sebastian Ułamek                    0   3   0   3   2   2    10
 (16)Wojciech Pluta                                              ns
4.Unia Tarnów                                                    21
 (13)Grzegorz Rempała                   1   2   2   3   1        9
 (14)Mirosław Cierniak                  3   3   3   2       1    12
 (21)Paweł Jachym                                       0   0    0
5.KKŻ Krosno                                                     19
 (5)Ireneusz Kwieciński                 1   1   2   3   2   2    11
 (6)Paweł Grygolec                      d       d   2   3   1    6
 (17)Roman Raś                              2                    2
6.Wanda-Realbud Kraków                                           11
 (9)Mariusz Łazarz                      3   1   1   0   1   3    9
 (10)Jarosław Nowak                     1   d   0   1   0   0    2
7.Motor Lublin                                                   7
 (11)Tomasz Słowiński                   0   0   0   0   0   0    0
 (12)Robert Birski                      2   1   1   1   1   1    7

    70:45    71:20    72:21    72:31    72:64    71:88
    71:34    71:95    70:76    71:62    71:87
    71:47    71:37    72:25    73:69    73:28
    69:93    71:10    72:40    73:51    72:22

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Awans: trzy najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Świętochłowice 13/7/1993

1.Morawski Zielona Góra                                          25
 (1)Piotr Protasiewicz                  3   3   3   3   3   3    18
 (2)Tomasz Kruk                         2   2   0   d   1   2    7
 (15)Piotr Kuźniak                                               ns
2.Sparta-Polsat Wrocław                                          24+3
 (9)Piotr Baron                         3   3   3   3   2   3    17+3
 (10)Krzysztof Zieliński                1   2   2   2   0   0    7
 (19)Robert Jasik                                                ns
3.Stal-Farbpol Gorzów                                            24+2
 (5)Robert Flis                         3   2   2   1   2   1    11+2
 (6)Mariusz Staszewski                  2   3   1   2   3   2    13
 (17)Piotr Rembas                                                ns
4.Unia Leszno                                                    22
 (11)Krzysztof Mitura                   0                        0
 (12)Robert Mikołajczak                 2   3   2   3   3   3    16
 (20)Adam Skórnicki                         2   1   0   2   1    6
5.Śląsk Świętochłowice                                           10
 (3)Mirosław Bas                        1   1   3   1   1   3    10
 (4)Rafał Chiński                       0   0   w   0   0   0    0
6.Kolejarz-Remak Opole                                           10
 (7)Mirosław Sosna                      u       2   d   1   2    5
 (8)Dariusz Wach                        1   0           0        1
 (18)Mariusz Niemczura                      l   d   3       0    4
7.Iskra Ostrów Wlkp                                              10
 (13)Marek Latosi                       u   wsu w2  1   1   1    3
 (14)Tomasz Poprawski                   1   1   1   2   0   2    7

    71:21    73:03    75:00    71:57    73:69    73:40
    72:87    73:66    73:75    75:84    73:87    72:57
    72:87    76:40    73:43    72:37    75:66
    75:18    72:54    73:94    75:91    72:72

Sędzia - Jolant Szczepanek                  tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


12. Finał MMPPK - Rybnik 10/8/1993

1.Apator-Elektrim Toruń                                          23
 (9)Tomasz Bajerski                     3   2   3   2   3   3    16
 (10)Tomasz Świątkiewicz                d   1   2   1   2   1    7
 (19)Waldemar Walczak                                            ns
2.Stal Rzeszów                                                   21+3
 (5)Piotr Winiarz                       1   d   2   3   3   2    11+3
 (6)Rafał Wilk                          2   2   3   1   2   0    10
 (17)Sławomir Sitek                                              ns
3.ROW Rybnik                                                     21+2
 (3)Krzysztof Fliegert                  3   3   3   3   2   3    17+2
 (4)Eugeniusz Tudzież                   2   d   2   0   0   0    4
 (16)Marek Fojcik                                                ns
4.Morawski Zielona Góra                                          20
 (11)Piotr Protasiewicz                 2   3   3   2   3   2    15
 (12)Tomasz Kruk                        1   2   0   0   1   1    5
 (20)Piotr Kuźniak                                               ns
5.Sparta-Polsat Wrocław                                          18
 (7)Piotr Baron                         3   3   d   3   3   3    15
 (8)Krzysztof Zieliński                 0   0   1   0   2   0    3
 (18)Ryszard Jasik                                               ns
6.Wybrzeże-Rafineria Gdańsk                                      12
 (13)Marek Dera                         u   0   0   2   0   1    3
 (14)Jacek Kalinowski                   3   1   1   1   1   2    9
 (21)Jarosław Bartczak                                           ns
7.Włókniarz Częstochowa                                          9
 (1)Sebastian Ułamek                    1   2   0   1   1   1    6
 (2)Piotr Ułamek                        0   t       2   0        2
 (15)Rafał Osumek                               1           t    1

    72:55    71:14    70:73    71:47    72:80    72:03
    71:83    70:50    71:34    70:50    73:24    73:04
    71:15    72:55    71:45    70:43    73:61
    72:86    71:50    70:05    70:85    72:93

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów

 Powrót