Eliminacje MMPPK - Gdańsk //1991

1.Polonia Bydgoszcz                                              22
 (3)Tomasz Gollob                           2   3   3   3        11
 (4)Tomasz Kornacki                     2   3   2   0   1        8
 (14)Mariusz Sielski                    3                        3
2.GKM Grudziądz                                                  19
 (7)Piotr Baron                         3   3   3   2   w        11
 (8)Robert Kempiński                    2   2   1   1   2        8
3.Stal Gorzów Wlkp                                               18
 (5)Piotr Paluch                        1   2   3   2   2        10
 (6)Marek Hućko                         0   3   2   3   0        8
4.Wybrzeże Gdańsk                                                12
 (11)Marek Dera                         3   1   2   0   2        8
 (12)Sławomir Górecki                   d   0   0   1   3        4
5.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           12
 (9)Przemysław Brucheiser               2   1   1   3   3        10
 (10)Robert Garcon                      1   0   0   u   1        2
6.Start Gniezno                                                  7
 (1)Marek Nowak                         1   1   1   2            5
 (2)Marek Adamczyk                      0           1   0        1
 (13)Zenon Chmielewski                      t   0       1        1

    69:60    68:80    70:00    70:40
    67:80    70:00    68:80    69:40
    69:00    69:00    69:40    68:00
    69:20    68:40    68:40

Sędzia - Romuald Owsiany                    tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Rzeszów 10/7/1991

1.Unia-Rolnicki Tarnów                                           22
 (1)Jacek Rempała                       3   2   3   3   2        13
 (2)Robert Kużdżał                      2   d   2   2   3        9
2.Stal-Westa Rzeszów                                             20
 (7)Janusz Ślączka                      2   3   3   3   3        14
 (8)Tadeusz Hajt                        0                        0
 (16)Piotr Gancarz                          1   2   2   1        6
3.Unia Leszno                                                    18
 (5)Adam Łabędzki                       3   3   1   3   3        13
 (6)Sławomir Rypień                     1   0   0   2   2        5
4.Motor Lublin                                                   16
 (9)Robert Jucha                        3   2   3   1   2        11
 (10)Marek Muszyński                    2   1   2   0            5
 (17)Tomasz Pawelec                                     0        0
5.KKŻ Krosno                                                     9
 (3)Maciej Bargiel                      1   3   d   1            5
 (4)Ireneusz Kwieciński                 0   2       0   1        3
 (14)Artur Leśniak                              1       0        1

    69:20    70:03    71:64    72:90
    68:43    70:94    72:69    70:51
    72:53    69:46    70:49    72:34
    69:68    72:91    72:91

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MMPPK - Rybnik //1991

1.Apator Toruń                                                   20
 (13)Robert Sawina                      3   3   3   3   3        15
 (14)Sławomir Derdziński                2   0       1   1        4
 (18)Tomasz Zieliński                           1                1
2.Morawski Zielona Góra                                          18
 (1)Andrzej Zarzecki                    3   3   2   3   2        13
 (2)Artur Pawlak                        2   2   1                5
 (13)Tomasz Kruk                                    d   0        0
3.Sparta-Aspro Wrocław                                           16
 (3)Zbigniew Lech                       1   2   3   d   2        8
 (4)Krzysztof Jankowski                 0                        0
 (14)Waldemar Szuba                         1   2   3   1        7
4.ROW Rybnik                                                     15
 (5)Krzysztof Fliegert                  3   3   3   2   2        13
 (6)Eugeniusz Tudzież                   2   0       0            2
 (15)Wojciech Momot                             0       0        0
5.Śląsk Świętochłowice                                           12
 (7)Damian Waloszek                     0   0       2   2        4
 (8)Krzysztof Pogoda                    1   1   w                2
 (16)Janusz Mucha                               2   1   3        6
6.Kolejarz-Remak Opole                                           9
 (9)Dariusz Wach                        0   1   1   2   1        5
 (10)Mirosław Sosna                     1   2   d                3
 (17)Tomasz Witoń                                   1   0        1

    72:93    71:72    71:96    72:05
    71:12    70:24    72:21    73:80
    71:46    71:89    72:82    71:56
    71:81    73:46    73:47

Sędzia - Jan Banasiak                       tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


10. Finał MMPPK - Gorzów Wlkp 1/8/1991

1.Apator Toruń                                                   19
 (3)Robert Sawina                       3   2   3   3   3        14
 (4)Sławomir Derdziński                 0   1   2   1   1        5
 (14)Waldemar Walczak                                            ns
2.Unia-Rolnicki Tarnów                                           17+3
 (1)Jacek Rempała                       1   d   2   3   2        8+3
 (2)Robert Kużdżał                      2   2   3   2   0        9
 (13)Piotr Leśniowski                                            ns
3.Morawski Zielona Góra                                          17+2
 (11)Andrzej Zarzecki                   3   3   u   2   1        9
 (12)Artur Pawlak                       u   u       3   3        6
 (18)Tomasz Kruk                                2                2
4.Polonia Bydgoszcz                                              16
 (7)Tomasz Kornacki                     3   1   1   0   0        5
 (8)Mariusz Sielski                     0                        0
 (16)Tomasz Gollob                          3   3   2   3        11
5.GKM Grudziądz                                                  12
 (9)Piotr Baron                         2   2   1   0   1        6
 (10)Robert Kempiński                   u   3   0   1   2        6
 (17)Grzegorz Wiśniewski                                         ns
6.Stal-Westa Rzeszów                                             8
 (5)Janusz Ślączka                      2   d   1   1   2        6
 (6)Piotr Gancarz                       1   1   0   d            2
 (15)Tadeusz Hajt                                       0        0

    68:40    68:40    69:40    69:20
    70:00    68:80    70:00    69:50
    68:50    68:60    69:00    69:40
    69:60    70:40    67:00    69:20

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów

 Powrót