Eliminacje MMPPK - Świętochłowice 11/5/1990

1.ROW Rybnik                                                     23

 (5)Krzysztof Fliegert                  3   2   1   2   2        10
 (6)Dariusz Fliegert                    2   3   2   3   3        13
 (15)Eugeniusz Tudzież                                           ns
2.Stal Rzeszów                                                   18
 (1)Krzysztof Ciepiela                  1   3   u   0   2        6
 (2)Janusz Ślączka                      3   1   3   2   3        12
 (13)Tadeusz Hajt                                                ns

3.Unia Tarnów                                                    16

 (9)Jacek Rempała                       3   1   3   1   3        11
 (10)Robert Kużdżał                     d   0   w   3   2        5
 (17)Piotr Zięba                                                 ns
4.Śląsk Świętochłowice                                           12
 (3)Krzysztof Pogoda                    0   3   2   3   w        8
 (4)Damian Waloszek                     2   2       t   w        4
 (14)Zbigniew Jurasik                           0                0
5.KKŻ Krosno                                                     10
 (7)Jarosław Loman                      0       3   1   0        4
 (8)Piotr Gancarz                       1   2   u   2   1        6
 (16)Artur Leśniak                          0                    0
6.Falubaz Zielona Góra                                           9
 (11)Andrzej Zarzecki                   2   0   2       1        5
 (12)Robert Kessler                     1       1   u            2
 (18)Tomasz Kruk                            1       1   0        2

    72:55    74:57    72:53    77:90
    71:70    75:15    73:69    74:43
    75:50    75:09    75:18    80:62
    74:60    77:50    75:62

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MPPK - Gniezno 11/5/1990

1.Start Gniezno                                                  23

 (3)Tomasz Fajfer                       3   3   2   2            10
 (4)Szczepan Kulczak                    2   2   3       2        9
 (18)Paweł Maciejewski                              1   3        4
2.Stal Gorzów Wlkp                                               16
 (1)Marek Hućko                         0   t   2   3   3        8
 (2)Andrzej Rzepka                      1   3   3   1   0        8
 (13)Robert Flis                                                 ns
3.Unia Leszno                                                    15
 (11)Adam Łabędzki                      3   1   1   0   2        7
 (12)Paweł Jąder                        1   0                    1
 (18)Dariusz Kasprzak                           3   3   1        7
4.Kolejarz Opole                                                 12
 (9)Marek Mróz                          2   3   1   2   1        9
 (10)Sławomir Chat                      0   1   0   0            1
 (17)Dariusz Wach                                       2        2
5.Sparta Wrocław                                                 11
 (7)Waldemar Szuba                      3   t   0   0   0        3
 (8)Zbigniew Lech                       d       2   3   3        8
 (16)Dariusz Hełmecki                       u                    0
6.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           10
 (5)Arkadiusz Matuszak                  2   0   1   2   1        6
 (4)Franciszek Banaszak                 1   2   0   1   0        4

    68:35    68:87    69:06    70:74
    70:22    68:12    70:36    70:16
    69:90    68:97    69:03    70:28
    70:44    70:28    69:84

Sędzia - Aleksander Janas                   tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.


Eliminacje MPPK - Grudziądz 11/5/1990

1.Apator Toruń                                                   22

 (5)Krzysztof Kuczwalski                3   2   3   3   3        14
 (6)Robert Sawina                       2   3   2   0   1        8
 (15)Mirosław Kowalik                                            ns
2.Wybrzeże Gdańsk                                                20
 (11)Jarosław Olszewski                 3   3   2   2   3        13
 (12)Jarosław Kalinowski                2   2   0   1   2        7
 (18)Sławomir Abakumowi                                          ns
3.Polonia Bydgoszcz                                              19
 (7)Tomasz Gollob                       1   3   1   1   2        8
 (8)Jacek Woźniak                       0   2   3   3   3        11
 (16)Mariusz Sielski                                             ns
4.Motor Lublin                                                   13
 (3)Robert Jucha                        3   1   1   2   2        9
 (4)Tomasz Pawelec                      1   0   3   0            4
 (14)Marek Muszyński                                    0        0
5.GKM Grudziądz                                                  10
 (1)Robert Kempiński                    2   0   1   2   d        5
 (2)Wojciech Żurawski                   0   1   0   3   1        5
6.Apator II Toruń                                                6
 (9)Piotr Baron                         1   1   2   1   1        6
 (10)Adam Markuszewski                  0   0   0   0   0        0

    70:85    76:22    73:15    76:07
    70:93    76:06    73:22    73:34
    71:44    74:32    74:38    74:19
    72:18    71:91    72:38

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Awans: dwie najlepsze pary klubowe.
Do eliminacji nie zgłosiła się para Włókniarza Częstochowa,
której miejsce zajął drugi zespół Apatora Toruń.


9. Finał MMPPK - Toruń 12/6/1990

1.Apator Toruń                                                   19

 (3)Krzysztof Kuczwalski                1   2       3   3        9
 (4)Robert Sawina                       2   3   u   1   2        8
 (14)Mirosław Kowalik                           2                2
2.Start Gniezno                                                  17
 (7)Tomasz Fajfer                       3   3   0   2   3        11
 (8)Szczepan Kulczak                    0   2   2   0   2        6
 (16)Artur Walkowiak                                             ns
3.ROW Rybnik                                                     15
 (11)Dariusz Fliegert                   3   1   1   3   3        11
 (12)Krzysztof Fliegert                 1   0   3   w            4
 (18)Eugeniusz Tudzież                                  w        0
4.Stal Gorzów Wlkp                                               13
 (9)Marek Hućko                         2   3   3   2   1        11
 (10)Piotr Paluch                       0   0   1       0        1
 (17)Andrzej Rzepka                                 1            1
5.Wybrzeże Gdańsk                                                13
 (1)Jarosław Olszewski                  3   1   2   3   2        11
 (2)Jarosław Kalinowski                 0   0       w   1        1
 (13)Sławomir Abakumow                            1              1
6.Stal Rzeszów                                                   10
 (5)Krzysztof Ciepiela                  2   1   t   w   1        4
 (6)Janusz Ślączka                      1   2   3   d            6
 (15)Tadeusz Hajt                                       w        0

    67:06    66:97    67:60    66:91
    66:85    65:97    67:87    67:19
    66:62    66:44    66:78    68:90
    67:10    67:81    66:58

Sędzia - Henryk Kowalski                    tabela biegów

 Powrót