Indywidualny Młodzieżowy Puchar Świata 250cc - Opole 9-10/8/2014

I finał - 9/8/2014
1. (?)Sandro Wasserman - Niemcy             3   3   3   3   3    15
2. (?)Darell DeVries - Niemcy               3   3   3   2   3    14+3
3. (?)Niels Oliver Wessel - Niemcy          3   3   2   3   3    14+2

4. (?)Lukas Feinhage - Niemcy               2   3   3   3   3    14+1
5. (?)Arslan Faizulin - Rosja               2   2   3   3   2    12
6. (?)Ethan Spiller - Niemcy                3   2   3   0   3    11
7. (?)Henry Ahlbom - Finlandia              3   3   1   1   3    11
8. (?)Marcin Kościelski - Polska            2   2   2   3   1    10
9. (?)Roman Lachbaum - Rosja                3   2   1   1   2    9
10.(?)Gleb Tchugunov - Rosja                1   1   3   2   2    9
11.(?)Adam Fencl - Czechy                   2   2   1   3   1    9
12.(?)Ziga Kovacic - Słowenia               3   t   2   3   1    9
13.(?)Igor Kopeć-Sobczyński - Polska        1   2   3   1   1    8
14.(?)Jack Andrew Smith - Wielka Brytania   1   1   2   2   2    8
15.(?)Fabien Wachs - Niemcy                 1   d4  3   1   2    7
16.(?)Marcin Turowski - Polska              1   0   2   2   2    7
17.(?)Zach Waitknecht - Wielka Brytania     2   1   0   2   0    5
18.(?)Jimmy Jones - Australia               0   1   2   2   d3   5
19.(?)Niklas Sayrio - Finlandia             0   2   1   d   1    4
20.(?)Filip Hajek - Czechy                  1   1   1   0   0    3
21.(?)Patrik Mikel - Czechy                 1   0   2   dst wzd  3
22.(?)Gaetin Stella - Francja               2   ust d3  1   ust  3
23.(?)Jaka Kovacic - Słowenia               0   0   0   0   2    2
24.(?)Kiryl Khvan - Rosja                   0   1   u4  0   1    2
25.(?)Lewis Whitmore - Wielka Brytania      0   1   u4  wsu 1    2
26.(?)Steven Goret - Francja                0   0   dst 1   0    1

Bieg po biegu:
I Ahlbom, Faizulin, Wachs, Gortet
II Z.Kovacic, Kościelski, Turowski, Jones
III Wessel, Fencl, Hajek, J.Kovacic
IV Lachbaum, Stella, Kopeć-Sobczyński, Sayro
V DeVries, Weitknecht, Mikel, Khvan
VI Wasserman, Feinhage, Smith, Whitmore
VII Ahlbom, Faizulin, Tchugunov, Wachs-d4
VIII Spiller, Fencl, Jones, Mikel
IX DeVries, Kopeć-Sobczyński, Hajek, Goret
X Feinhage, Kościelski, Khvan, J.Kovacic
XI Wessel, Spiller, Smith, Z.Kovacic-t
XII Wasserman, Lachbaum, Tchugunov, Turowski
XIII Kopeć-SObczyński, Sayrio, Whitmore, ?
XIV Feinhage, Mikel, Ahlbom, Goret-dst
XV Wachs, Z.Kovacic, Fencl, Stella-ust
XVI Spiller, Kościelski, Waitknecht, Whitmore-u4
XVII Tchugunov, Turowski, Sayrio, Khvan-u4
XVIII DeVries, Smith, Lachbaum, J.Kovacic
XIX Fencl, Jones, Hajek, Mikel-dst
XX Wasserman, Wessle, Ahlbom, Stella-d3
XXI Feinhage, Turowski, Lachbaum, Waitknecht
XXII Z.Kovacic, Tchugunov, Kopeć-Sobczyński, J.Kovacic
XXIII Faizulin, Jones, Goret, Whitmore-wsu
XXIV Kościelski, Smith, Wachs, Hajek
XXV Wessel, DeVries, Stella, Khvan
XXVI Ahlbom, Waitknecht, Whitmore, Sayrio-d3
XXVII DeVries, Tchugunov, Fencl, Goret
XXVIII Feinhage, Smith, Z.Kovacic, Spiller
XXIX Wasserman, Lachbaum, Khvan, Hajek
XXX Faizulin, Turowski, Mikel-wzd, Stella-ust
XXXI Wasserman, Faizulin, Kościelski, Waitknecht
XXXII Wessel, Wachs, Kopeć-Sobczyński, Jones-d3
XXXIII Spiller, J.Kovacic, Sayrio, ?
XXXIV DeVries, Wessel, Feinhage
    68:60    69:50    69:40    69:10    69:60    67:80    67:50    68:20    68:80
    68:80    68:10    67:50    67:10    69:30    69:20    69:00    70:70    69:00
    68:00    68:60    68:90    69:20    69:70    69:70    68:20    67:90
    68:70    70:00    69:10    69:60    67:20    68:50    66:90    67:90

Sędzia - Giuseppe Grandi                    tabela biegów
II finał - 10/8/2014
1. (?)Sandro Wasserman - Niemcy             3   3   3   3   3    14+3
2. (?)Lukas Feinhage - Niemcy               2   3   3   3   3    14+2
3. (?)Gleb Tchugunov - Rosja                3   3   2   3   3    14+1

4. (?)Arslan Faizulin - Rosja               3   3   2   3   3    14+0
5. (?)Darell DeVries - Niemcy               3   2   3   2   3    13
6. (?)Henry Ahlbom - Finlandia              2   3   2   2   3    12
7. (?)Ethan Spiller - Niemcy                3   3   1   2   3    12
8. (?)Niels Oliver Wessel - Niemcy          3   1   2   3   3    12
9. (?)Igor Kopeć-Sobczyński - Polska        2   3   1   2   2    10
10.(?)Roman Lachbaum - Rosja                2   t   3   3   2    10
11.(?)Jack Andrew Smith - Wielka Brytania   1   2   2   2   2    9
12.(?)Ziga Kovacic - Słowenia               2   1   1   3   1    8
13.(?)Zach Waitknecht - Wielka Brytania     2   2   1   1   2    8
14.(?)Jaka Kovacic - Słowenia               1   2   0   1   3    7
15.(?)Adam Fencl - Czechy                   u   d   3   2   1    6
16.(?)Jimmy Jones - Australia               1   0   1   1   2    5
17.(?)Fabien Wachs - Niemcy                 1   1   1   2   0    5
18.(?)Patrik Mikel - Czechy                 1   1   1   1   1    5
19.(?)Kiryl Khvan - Rosja                   1   1   0   u   2    4
20.(?)Marcin Kościelski - Polska            2   2   w   ns  ns   4
21.(?)Marcin Turowski - Polska              2   0   0   1   0    3
22.(?)Filip Hajek - Czechy                  0   1   1   0   0    2
23.(?)Niklas Sayrio - Finlandia             0   0   1   0   1    2
24.(?)Steven Goret - Francja                0   1   0   1   0    2
25.(?)Lewis Whitmore - Wielka Brytania      0   2   0   w   ns   2
22.(?)Gaetin Stella - Francja               ns  ns  ns  ns  ns   ns

Bieg po biegu:
I Faizulin, Feinhage, Mikel, ?
II DeVries, Kopeć-Sobczyński, Smith, Sayrio
III Tchugunov, Lachbaum, Jones, Goret
IV Wasserman, Waitknecht, J.Kovacic, Fencl-wu
V Spiller, Ahlbom, Wachs, Whitmore
VI Wessel, Turowski, Khvan, Hajek
VII Faizulin, Z.Kovacic, Mikel, ?
VIII Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Wachs, Lachbaum-t
IX Feinhage, Whitmore, Goret, Fencl
X Ahlbom, Smith, Khvan, Jones
XI Tchugunov, Kościelski, Wessel, Sayrio
XII Wasserman, DeVries, Z.Kovacic, Turowskibr> XIII Fencl, J.Kovacic, Hajek, ?
XIV Feinhage, Faizulin, Wachs, Khvan
XV Lachbaum, Waitknecht, Sayrio, ?
XVI Spiller, Smith, Hajek, Kościelski-wsu
XVII DeVries, Ahlbom, Z.Kovacic, J.Kovacic
XVIII Wasserman, Wessel, Jones, Whitmore
XIX Lachbaum, Wachs, Kopeć-Sobczyński, Goret
XX Faizulin, Tchugunov, Waitknecht, Turowski
XXI Wasserman, DeVries, Spiller, Khvan
XXII Z.Kovacic, Fencl, Jones, Sayrio
XXIII Feinhage, Kopeć-Sobczynski, Mikel, Hajek
XXIV Wessel, Smith, Goret, ?
XXV Tchugunov, Ahlbom, Waitknecht, Whitmore-wu
XXVI Faizulin, Spiller, J.Kovacic, Hajek
XXVII Feinhage, Lachbaum, Z.Kovacic, ?
XXVIII Wessel, Khvan, Sayrio, ?
XXIX Ahlbom, Wesserman, Turowski, Goret
XXX DeVries, Waitknecht, Mikel, Wachs
XXXI Spiller, Smith, Mikel, Turowski
XXXII Tchugunov, Kopeć-Sobczyński, Fencl, ?
XXXIII J.Kovacic, Jones, ?, ?
XXXIV Wasserman, Feinhage, Tchugunov, Faizulin
    69:20    69:60    69:10    70:50    69:10    69:40    67:80    68:30    70:70
    69:10    69:40    68:90    67:90    68:30    69:50    69:60    69:10    68:40
    68:30    68:70    68:60    68:20    68:00    68:10    68:20    69:20
    68:20    69:10    69:10    69:40    68:20    68:10    68:50    68:10

Sędzia - Giuseppe Grandi                    tabela biegów

 Powrót


KLASYFIKACJA KOŃCOWA INDYWIDUALNEGO MŁODZIEŻOWEGO PUCHARU ŚWIATA 250CC W 2014

1.  Sandro Wasserman - Niemcy            15  14    29
2.  Lukas Feinhage - Niemcy              14  14    28
3.  Darell DeVries - Niemcy              14  13    27

4.  Arslan Faizulin - Rosja              12  14    26
5.  Niels Oliver Wessel - Niemcy         14  10    24
6.  Gleb Tchugunov - Rosja               9   14    23
7.  Henry Ahlbom - Finlandia             11  12    23
8.  Ethan Spiller - Niemcy               11  12    23
9.  Roman Lachbaum - Rosja               9   10    19
10. Igor Kopeć-Sobczyński - Polska       8   10    18
11. Jack Andrew Smith - Wielka Brytania  8   9     17
12. Ziga Kovacic - Słowenia              9   8     17
13. Adam Fencl - Czechy                  9   6     15
14. Marcin Kościelski - Polska           10  4     14
15. Zach Waitknecht - Wielka Brytania    5   8     13
16. Fabien Wachs - Niemcy                7   5     12
17. Jimmy Jones - Australia              5   5     10
18. Marcin Turowski - Polska             7   3     10
19. Jaka Kovacic - Słowenia              2   7     9
20. Patrik Mikel - Czechy                3   5     8
21. Kiryl Khvan - Rosja                  2   4     6
22. Niklas Sayrio - Finlandia            4   2     6
23. Filip Hajek - Czechy                 3   2     5
23. Lewis Whitmore - Wielka Brytania     2   2     4
24. Steven Goret - Francja               1   2     3
25. Gaetin Stella - Francja              3   -     3

 Powrót