Eliminacje MIMP - Bydgoszcz 10/7/2014

1. (6)Piotr Pawlicki jr. - Leszno           3   2   3   3   3    14
2. (11)Adam Strzelec - Zielona Góra         3   3   2   2   3    13
3. (14)Paweł Przedpełski - Toruń            3   3   3   3   d4   12
4. (13)Krystian Pieszczek - Gdańsk          1   3   2   3   2    11
5. (9)Kacper Gomólski - Tarnów              2   2   2   2   3    11
6. (1)Szymon Woźniak - Bydgoszcz            3   1   1   2   3    10+3(A)

7. (4)Bartosz Bietracki - Bydgoszcz         2   3   3   1   1    10+2(B)
8. (15)Oskar Ajtner-Gollob - Toruń          2   2   3   wsu 2    9
9. (5)Oskar Polis - Częstochowa             2   0   d1  3   2    7
10.(3)Karol Jóźwik - Bydgoszcz              1   0   1   2   1    5
11.(2)Rafał Karczmarz - Gorzów Wlkp         0   1   2   wu  2    5
12.(8)Dawid Krzyżanowski - Toruń            0   2   0   1   1    4
13.(7)Hubert Łęgowik - Częstochowa          1   1   0   1   1    4
14.(10)Szymon Grobelski - Bydgoszcz         1   wu  1   1   0    3
15.(16)Dominik Kossakowski - Gdańsk         0   1   0   0   0    1
16.(12)Danis Niedzielski - Grudziądz        0   0   1   0   0    1
    63:44    63:44    63:58    62:66    63:27    63:95
    62:77    62:65    65:30    64:38    65:37
    62:48    62:41    62:90    65:12    63:23
    63:13    64:09    63:66    63:30    63:97

Sędzia - Krzysztof Filipowicz               tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.

Eliminacje MIMP - Rzeszów 18/7/2014

1. (13)Artur Czaja - Częstochowa            3   3   3   1   3    13
2. (14)Kamil Adamczewski - Zielona Góra     2   3   3   3   2    13
3. (8)Adrian Gała - Gniezno                 3   2   2   2   3    12
4. (11)Adrian Cyfer - Gorzów Wlkp           2   2   1   3   3    11+3(B)
5. (15)Rafał Malczewski - Częstochowa       1   3   3   2   2    11+2(A)

6. (6)Marcin Nowak - Grudziądz              2   1   3   3   2    11+1(C)
7. (10)Daniel Kaczmarek - Leszno            3   2   0   3   1    9
8. (16)Mateusz Borowicz - Tarnów            0   3   2   wsu 3    8
9. (7)Patryk Dolny - Wrocław                1   1   2   2   2    8
10.(4)Marco Gaschka - Rzeszów               2   1   1   1   1    6
11.(12)Damian Dróżdż - Opole                1   0   2   1   1    5
12.(5)Dawid Wawrzyniak - Gniezno            0   2   1   1   0    4
13.(1)Łukasz Sówka - Rzeszów                3   d2  0   d4       3
14.(3)Krystian Rempała - Rzeszów            1   0   0   2   d4   3
15.(9)Arkadiusz Madej - Lublin              0   1   1   0   0    2
16.(2)Mateusz Wieczorek - Krosno            t   0   0   d4  1    1
17.(R1)Artur Cyło - Rzeszów                 0                    0
18.(R2)Przemysław Portas - Krosno           0                    0

    67:02    68:00    68:44    68:43    67:90    68:04
    68:01    67:58    68:50    68:01    68:17
    69:03    68:06    67:40    69:17    67:68
    67:05    68:11    67:60    68:90    68:00

Sędzia - Tomasz Proszowski                  tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 1 biegu za 2, R2 w 17 biegu za 1.

Eliminacje MIMP - Rybnik 17/8/2014

1. (16)Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp       3   3   3   3   3    15
2. (7)Tobiasz Musielak - Leszno             2   3   3   3   2    13
3. (4)Patryk Malitowski - Wrocław           3   2   2   3   3    13
4. (1)Kacper Woryna - Rybnik                2   3   2   2   3    12
5. (5)Bartosz Smektała - Leszno             3   2   3   2   0    10

6. (11)Ernest Koza - Tarnów                 2   2   0   3   2    9
7. (14)Łukasz Kaczmarek - Gorzów Wlkp       2   1   3   1   1    8
8. (3)Alex Zgardziński - Zielona Góra       1   0   2   1   3    7
9. (15)Kamil Wieczorek - Rybnik             1   1   2   2   1    7
10.(12)Marcin Wawrzyniak - Ostrów Wlkp      3   0   1   0   2    6
11.(6)Oskar Bober - Grudziądz               0   3   1   1   1    6
12.(10)Filip Marach - Leszno                1   2   1   u   2    6
13.(2)Robert Chmiel - Rybnik                0   0   d4  2   1    3
14.(8)Mateusz Rujner - Grudziądz            1   1   wu  ns  ns   2
15.(9)Maksym Drabik - Ostrów Wlkp           0   1   w2  w2  ns   1
16.(13)brak zawodnika                       ns  ns  ns  ns  ns   ns
    68:08    66:65    66:89    67:46    67:43    6:
    66:66    67:29    67:74    67:40    67:08
    68:28    67:36    68:94    67:04    68:98
    66:48    66:27    67:96    67:49    68:98

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.


48. Finał MIMP - Gorzów Wlkp 13/9/2014

1. (12)Szymon Woźniak - Bydgoszcz           3   3   3   3   2    14
2. (10)Piotr Pawlicki jr. - Leszno          2   3   3   3   2    13
3. (5)Bartosz Zmarzlik - Gorzów Wlkp        3   2   1   2   3    11+3(B)

4. (2)Tobiasz Musielak - Leszno             2   1   2   3   3    11+2(A)
5. (4)Kacper Gomólski - Tarnów              3   2   2   1   2    10
6. (8)Adrian Cyfer - Gorzów Wlkp            2   1   2   2   3    10
7. (15)Kamil Adamczewski - Zielona Góra     3   3   0   3   0    9
8. (11)Adrian Gała - Gniezno                1   1   3   1   1    7
9. (3)Paweł Przedpełski - Toruń             0   2   1   0   3    6
10.(9)Kacper Woryna - Rybnik                w2x 3   0   2   1    6
11.(1)Krystian Pieszczek - Gdańsk           1   0   2   2   1    6
12.(14)Patryk Malitowski - Wrocław          2   wsu 3   0   0    5
13.(16)Adam Strzelec - Zielona Góra         1   0   1   1   2    5
14.(6)Rafał Malczewski - Częstochowa        0   2   0   0   1    3
15.(7)Bartosz Smektała - Leszno             1   0   1   1   0    3
16.(13)Artur Czaja - Częstochowa            0   1   u3  0   0    1
17.(R1)Marcin Nowak - Grudziądz             ns
18.(R2)Ernest Koza - Tarnów                 ns


    62:60    62:82    63:52    64:02    64:21    64:23
    61:66    63:11    63:30    63:99    63:79
    62:80    63:02    64:10    63:02    63:84
    62:76    63:17    63:50    63:62    64:02

Sędzia - Piotr Nowak                        tabela biegów

 Powrót