Półfinał MIMP - Toruń 12/6/1997

1. (3)Piotr Winiarz - Rzeszów               3   2   3   2   3    13
2. (15)Rafał Dobrucki - Piła                3   3   2   w2  3    11
3. (13)Rafał Kowalski - Piła                1   3   3   2   2    11
4. (7)Krzysztof Jabłoński - Gniezno         3   0   2   3   2    10
5. (8)Robert Dados - Grudziądz              0   3   2   3   2    10
6. (16)Adam Skórnicki - Leszno              2   2   t   3   3    10
7. (6)Tomasz Cieślewicz - Gniezno           2   3   3   wsu 1    9
8. (5)Paweł Staszek - Grudziądz             1   1   3   0   3    8

9. (10)Robert Kościecha - Toruń             3   2   0   1   1    7
10.(1)Artur Pietrzyk - Częstochowa          2   2   2   1   0    7
11.(4)Rafał Trojanowski - Rzeszów           1   1   1   3   d1   6
12.(14)Paweł Duszyński - Gniezno            0   1   1   2   2    6
13.(11)Marcin Kowalik - Toruń               2   1   1   1   1    6
14.(9)Maciej Pietraszek - Rzeszów           d4  0   0   2   u4   2
15.(12)Arkadiusz Owsięga - Kraków           1   0   0   0   0    1
16.(2)Sebastian Kowolik - Częstochowa       d4  d4               0
   (R1)Maciej Jąder - Leszno                1
   (R2)Bartłomiej Żebrowski - Gdańsk        0   0   1

    64:15    64:53    64:41    65:50    64:90
    65:72    65:84    65:31    64:89    66:41
    67:47    64:78    63:59    65:03    65:50
    64:53    64:31    64:47    69:00    65:36

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników + Artur Pietrzyk
jako reprezentant gospodarzy finału.
Zmiany: 9 bieg R2 za 16, 10 bieg R1 za 2, 14 bieg R2 za 2, 18 bieg R2 za 2.

Półfinał MIMP - Zielona Góra 12/6/1997

1. (5)Grzegorz Walasek - Zielona Góra       3   3   3   3   2    14
2. (7)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra        ust 3   3   2   3    11
3. (12)Damian Baliński - Leszno             w2  3   2   3   3    11
4. (6)Tomasz Rempała - Tarnów               1   3   1   3   2    10
5. (16)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp            2   2   2   2   2    10
6. (11)Rafał Okoniewski - Piła              2   1   3   3   d3   9
7. (9)Andrzej Szymański - Leszno            3   2   2   2   0    9
8. (2)Tomasz Poprawski - Bydgoszcz          3   2   1   1   1    8+3

9. (13)Bartłomiej Bardecki - Wrocław        3   1   1   2   1    8+2
10.(4)Sylwester Moskwiak - Gorzów Wlkp      2   1   2   0   3    8+w2
11.(8)Marcin Ryczek - Łódź                  2   0   3   0   1    6
12.(15)Rafał Haj - Wrocław                  1   2   0   1   2    6
13.(1)Paweł Nizioł - Gorzów Wlkp            1   0   0   1   0    2
14.(3)Wojciech Malak - Bydgoszcz            0   0   1   1   0    2
15.(14)Dominik Żebrowski - Opole            0   1   d4  d4  1    2
16.(10)Mariusz Szmanda - Rawicz             1   0   0   0   t    1
   (R1)Mariusz Węgrzyk - Wrocław            3
   (R2)Krzysztof Cegielski - Gorzów Wlkp    ns
   (R3)Rafał Jełowiecki - Zielona Góra      ns
   (R4)Przemysław Tajchert - Ostrów Wlkp    ns

    68:53    66:60    67:69    67:51    71:86    71:23
    67:23    69:04    66:89    69:29    69:52
    67:44    68:13    69:53    68:99    69:23
    69:55    67:98    68:15    71:07    69:42

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 bieg R1 za 10.


31. Finał MIMP - Częstochowa 5/9/1997

1. (14)Grzegorz Walasek - Zielona Góra      2   3   3   3   2    13
2. (5)Piotr Winiarz - Rzeszów               3   1   2   3   3    12
3. (9)Rafał Dobrucki - Piła                 3   3   2   3   d1   11

4. (1)Bartłomiej Bardecki - Wrocław         3   2   3   0   2    10
5. (10)Rafał Okoniewski - Piła              1   2   2   2   3    10
6. (12)Damian Baliński - Leszno             2   d2  3   1   3    9
7. (7)Andrzej Szymański - Leszno            wsu 3   3   2   wu2  8
8. (13)Artur Pietrzyk - Częstochowa         3   0   1   3   1    8
9. (3)Grzegorz Kłopot - Zielona Góra        2   2   1   1   2    8
10.(16)Tomasz Poprawski - Bydgoszcz         1   2   2   0   2    7
11.(4)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp             1   3   0   1   1    6
12.(15)Tomasz Cieślewicz - Gniezno          0   1   1   2   1    5
13.(2)Krzysztof Jabłoński - Gniezno         d2  d3  d4  1   3    4
14.(8)Adam Skórnicki - Leszno               2   wnj 0   2   w2   4
15.(R1)Sylwester Moskwiak - Gorzów Wlkp     1   1   1   0   0    3
16.(6)Robert Dados - Grudziądz              u/-                  0
17.(11)Paweł Staszek - Grudziądz            0   d4               0
   (R2)Sebastian Kowolik - Częstochowa      ns
   Rafał Kowalski - Piła                    qns
   Tomasz Rempała - Tarnów                  qns

    69:52    69:92    70:21    72:22    71:04
    69:55    69:46    70:05    72:67    73:26
    69:49    69:00    70:18    71:62    72:13
    70:21    71:31    69:52    71:99    72:38

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Zmiany: R1 zastąpił zawodnika nr 6 niezdolnego do dalszej jazdy po upadku w 2.biegu

 Powrót