Półfinał MIMP - Piła 16/5/1996

1. (6)Tomasz Bajerski - Toruń               3   2   3   3   3    14
2. (11)Krzysztof Jabłoński - Gniezno        3   3   0   3   2    11
3. (1)Rafał Dobrucki - Piła                 3   3   2   3   d1   11
4. (2)Waldemar Walczak - Piła               2   3   2   2   2    11
5. (7)Wiesław Jaguś - Toruń                 0   2   3   2   3    10
6. (5)Paweł Staszek - Grudziądz             1   2   3   0   3    9
7. (12)Tomasz Cieślewicz - Gniezno          2   3   1   1   2    9
8. (8)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp      2   1   2   0   3    8+3

9. (3)Rafał Kowalski - Piła                 1   0   3   3   1    8+2
10.(10)Leszek Sikorski - Gniezno            1   1   1   1   2    6
11.(4)Robert Dados - Grudziądz              0   2   2   1   wsu  5
12.(16)Tomasz Rempała - Tarnów              1   0   1   2   1    5
13.(15)Robert Wardzała - Tarnów             3   1   0   wu       4
14.(13)Marcin Ryczek - Bydgoszcz            2   1   0   1   0    4
15.(9)Sylwester Moskwiak - Gorzów Wlkp      wu  0   1   2   0    3
16.(14)Dominik Żebrowski - Gdańsk           0   0   0   0        0
   (R1)Wiesław Ośkiewicz - Grudziądz        1
   (R2)Wojciech Malak - Bydgoszcz           1

    66:88    67:46    66:90    67:20    68:85    68:38
    66:94    67:13    67:52    68:55    67:38
    67:80    67:68    67:70    68:32    69:86
    67:80    68:16    66:98    67:93    68:80

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 17 bieg R1 za 15, 20 bieg R2 za 14.

Półfinał MIMP - Częstochowa 16/5/1996

1. (14)Piotr Protasiewicz - Wrocław         3   3   3   3   3    15
2. (2)Rafał Osumek - Częstochowa            3   1   3   3   3    13
3. (1)Sebastian Ułamek - Częstochowa        2   3   3   2   3    13
4. (10)Grzegorz Walasek - Zielona Góra      3   2   3   d   1    9
5. (11)Damian Baliński - Leszno             2   3   2   2   wsu  9
6. (4)Piotr Winiarz - Rzeszów               1   3   2   1   2    9
7. (12)Robert Mikołajczak - Leszno          1   2   2   1   3    9
8. (5)Rafał Trojanowski - Rzeszów           1   2   1   2   1    7+3

9. (15)Bartłomiej Bardecki - Wrocław        1   2   0   2   2    7+2
10.(3)Maciej Kuciapa - Rzeszów              0   1   2   3   1    7+1
11.(13)Adam Skórnicki - Leszno              2   1   0   1   2    6
12.(9)Piotr Rembas - Łódź                   0   d   0   3   2    5
13.(6)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp        3   0   1   0   1    5
14.(7)Mariusz Węgrzyk - Rybnik              2   0   1   0   0    3
15.(8)Paweł Łęcki - Ostrów Wlkp             u   1   1   0   0    2
17.(16)Arkadiusz Owsięga - Świętochłowice   0   w2x 0   t   u    0
   (R1)Artur Pietrzyk - Częstochowa         1
   (R2)Eugeniusz Sosna - Rybnik             ns

    69:22    69:42    69:74    70:66    71:27    71:63
    70:34    69:00    70:06    71:06    70:91
    69:41    69:52    69:81    71:42    71:25
    69:94    70:64    70:13    71:13    71:87

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 15 bieg R1 za 16.


30. Finał MIMP - Rzeszów 4/7/1996

1. (10)Tomasz Bajerski - Toruń              1   3   3   3   3    13
2. (11)Rafał Dobrucki - Piła                0   3   3   3   3    12+3
3. (14)Damian Baliński - Leszno             3   2   3   2   2    12+2
4. (12)Wiesław Jaguś - Toruń                2   1   2   3   3    11
5. (5)Piotr Protasiewicz - Wrocław          2   3   3   0   1    9
6. (3)Rafał Trojanowski - Rzeszów           1   2   2   2   2    9
7. (16)Robert Mikołajczak - Leszno          2   3   1   1   u/ns 7
8. (15)Grzegorz Walasek - Zielona Góra      0   1   1   3   2    7

9. (13)Paweł Staszek - Grudziądz            1   2   2   2   0    7
10.(1)Piotr Winiarz - Rzeszów               2   1   2   1   1    7
11.(2)Krzysztof Jabłoński - Gniezno         3   1   0   u3  2    6
12.(8)Sebastian Ułamek - Częstochowa        3   2   1   d3       6
13.(9)Waldemar Walczak - Piła               3   0   wu  2   wsu  5
14.(7)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp      1   0   1   0   3    5
15.(6)Rafał Osumek - Częstochowa            0   0   d4  1        1
16.(4)Tomasz Cieślewicz - Gniezno           0   0   0   0   0    0
   (R1)Rafał Kowalski - Piła                0   1
   (R2)Maciej Kuciapa - Rzeszów             1

    69:19    69:57    69:30    69:56    70:24    71:02
    69:42    70:12    69:34    71:29    71:03
    69:16    69:81    69:73    69:36    70:80
    69:63    71:06    70:74    70:72    71:18

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Zmiany: 17 bieg R1 za 8, 18 bieg R2 za 16, 19 bieg R1 za 6.

 Powrót