Półfinał MIMP - Krosno 20/7/1995

1. (11)Piotr Baron - Wrocław                3   2   3   3   3    14
2. (8)Sebastian Ułamek - Częstochowa        3   3   3   2   3    14
3. (7)Grzegorz Rempała - Tarnów             2   1   3   3   3    12
4. (5)Piotr Protasiewicz - Wrocław          1   3   3   3   2    12
5. (2)Rafał Osumek - Częstochowa            3   3   1   1   2    10
6. (15)Rafał Trojanowski - Rzeszów          2   3   2   1   2    10
7. (6)Piotr Winiarz - Rzeszów               0   2   1   3   3    9
8. (4)Rafał Wilk - Rzeszów                  2   2   2   2   1    9

9. (1)Paweł Grygolec - Krosno               1   2   2   2   1    8
10.(10)Maciej Kuciapa - Rzeszów             2   1   1   2   0    6
11.(16)Mirosław Bas - Świętochłowice        3   1   0   0   1    5
12.(3)Tomasz Rempała - Tarnów               0   0   1   1   2    4
13.(R1)Sławomir Figiel - Łódź               1   0   0   0   1    2
14.(12)Eugeniusz Sosna - Rybnik             1   0   0   1   d    2
15.(9)Grzegorz Mróz - Tarnów                u   1                1
16.(13)Marek Rypień - Łódź                  u/-                  0
17.(14)Krzysztof Mrowiec - Rybnik           wsu 0   w   ns  ns   0
   (R2)Piotr Ułamek - Częstochowa           2   0   0

    73:00    74:60    75:90    75:20    75:70
    74:40    74:10    74:50    74:50    76:60
    74:00    75:40    75:20    76:00    76:70
    75:40    75:30    74:70    75:50    76:80

Sędzia - Marek Wojaczek                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 zastąpił kontuzjowanego zawodnika nr 13, R2 w biegach 11,16,18 za 9.

Półfinał MIMP - Gniezno 20/7/1995

1. (5)Tomasz Bajerski - Toruń               3   3   2   3   1    12
2. (3)Rafał Dobrucki - Piła                 3   1   3   2   3    12
3. (16)Damian Baliński - Leszno             3   3   2   1   3    12
4. (11)Robert Mikołajczak - Leszno          3   0   3   2   2    10
5. (7)Robert Dados - Lublin                 u4  3   3   2   2    10
6. (15)Adam Skórnicki - Leszno              2   2   3   wsu 3    10
7. (12)Piotr Markuszewski - Grudziądz       2   2   1   3   2    10
8. (6)Waldemar Walczak - Piła               2   1   1   3   1    8+3

9. (14)Tomasz Poprawski - Bydgoszcz         0   3   2   0   3    8+2
10.(13)Grzegorz Walasek - Zielona Góra      1   2   1   3   0    7
11.(10)Ireneusz Kwieciński - Bydgoszcz      0   2   2   d4  2    6
12.(2)Wiesław Jaguś - Toruń                 2   0   0   1   1    4
13.(4)Dominik Żebrowski - Gdańsk            1   d4  0   2   d4   3
14.(8)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp      1   1   1   0   0    3
15.(9)Piotr Rembas - Gorzów Wlkp            1   1   0   wu4      2
16.(1)Rafał Sosna - Gniezno                 d4  0   0            0
   (R1)Krzysztof Jabłoński - Gniezno        1   0
   (R2)Paweł Łęcki - Bydgoszcz              1

    68:56    68:41    67:10    68:31    68:93    70:29
    68:34    68:68    67:35    68:59    67:28
    67:59    67:78    68:13    66:82    69:06
    67:44    67:48    69:06    --:--    68:37

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Biegu 16. nie dokończono ze względu na upadki zawodników na ostatnim łuku.
Zmiany: 13 bieg R1 za 1, 17 bieg R2 za 1, 18 bieg R1 za 9.


29. Finał MIMP - Rzeszów 13/8/1995

1. (12)Rafał Dobrucki - Piła                3   3   2   3   3    14
2. (2)Piotr Protasiewicz - Wrocław          3   3   0   2   3    11+3
3. (7)Piotr Markuszewski - Grudziądz        3   2   2   2   2    11+2

4. (11)Grzegorz Rempała - Tarnów            2   1   0   3   3    9
5. (15)Piotr Winiarz - Rzeszów              0   0   3   2   3    8
6. (13)Rafał Wilk - Rzeszów                 3   2   0   1   2    8
7. (16)Waldemar Walczak - Piła              2   2   3   1   0    8
8. (6)Rafał Osumek - Częstochowa            1   2   1   3   0    7
9. (14)Tomasz Bajerski - Toruń              1   1   3   0   2    7
10.(9)Sebastian Ułamek - Częstochowa        0   3   2   1   1    7
11.(5)Piotr Baron - Wrocław                 2   1   1   3   0    7
12.(3)Damian Baliński - Leszno              1   3   1   0   1    6
13.(1)Robert Mikołajczak - Leszno           2   0   2   1   1    6
14.(4)Robert Dados - Lublin                 0   1   3   0   1    5
15.(10)Adam Skórnicki - Leszno              1   0   1   2   0    4
16.(8)Rafał Trojanowski - Rzeszów           0   0   0   0   2    2
   (R1)Tomasz Poprawski - Bydgoszcz         ns
   (R2)Paweł Grygolec - Krosno              ns

    70:06    70:87    71:65    71:24    71:63    71:83
    70:33    69:86    69:84    70:90    71:44
    70:52    70:04    71:36    70:95    71:87
    69:88    71:50    71:55    71:39    71:57

Sędzia - Włodzimierz Kowalski               tabela biegów

 Powrót