Półfinał MIMP - Świętochłowice 30/6/1994

1. (11)Mirosław Cierniak - Tarnów           3   3   3   3   3    15
2. (2)Piotr Baron - Wrocław                 3   3   2   2   3    13
3. (15)Grzegorz Rempała - Tarnów            1   1   3   3   3    11
4. (10)Sebastian Ułamek - Częstochowa       2   2   3   3   1    11
5. (3)Waldemar Szuba - Wrocław              2   2   3   2   2    11
6. (14)Tomasz Świątkiewicz - Toruń          2   1   2   2   2    9+3
7. (13)Wiesław Jaguś - Toruń                3   2   2   1   1    9+2
8. (1)Ireneusz Kwieciński - Krosno          1   3   0   3   2    9+1

9. (6)Mariusz Niemczura - Kraków            2   0   2   2   3    9+0
10.(8)Damian Baliński - Leszno              0   3   1            4
11.(5)Roman Raś - Krosno                    1   1   u3  1   1    4
12.(7)Eugeniusz Tudzież - Rybnik            3   0   wu           3
13.(12)Grzegorz Mróz - Tarnów               wsu 2   1   0   0    3
14.(4)Mirosław Bas - Świętochłowice         0   1   1   1   0    3
15.(16)Dariusz Wach - Opole                 0   0   1   0   1    2
16.(9)Rafał Osumek - Częstochowa            1   0   d4           1
   (R1)Piotr Ułamek - Częstochowa           0   w
   (R2)Paweł Grygolec - Krosno              1   2
   (R3)Rafał Chiński - Świętochłowice       w
   (R4)Maciej Szczekot - Opole              w2

    72:35    70:50    71:41    72:41    70:75    73:40
    71:56    71:44    70:90    70:50    73:28
    70:25    71:31    71:50    71:94    73:94
    71:66    73:25    72:81    71:94    72:63

Sędzia - Maciej Spychała                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 13 bieg R2 za 7, 14 bieg R1 za 8, 16 bieg R3 za 9,
17 bieg R1 za 8, 18 bieg R2 za 7 i R4 za 9.

Półfinał MIMP - Gdańsk 30/6/1994

1. (8)Jacek Kalinowski - Gdańsk             3   3   1   3   3    13
2. (2)Rafał Dobrucki - Piła                 t   3   2   2   3    10
3. (4)Tomasz Bajerski - Toruń               3   1   3   2   1    10
4. (9)Maciej Kuciapa - Rzeszów              3   1   3   1   2    10
5. (12)Robert Flis - Gorzów Wlkp            1   2   3   2   2    10
6. (5)Marek Dera - Gdańsk                   2   0   1   3   3    9
7. (1)Waldemar Walczak - Toruń              t   3   3   1   2    9
8. (11)Adam Fajfer - Gniezno                2   2   1   1   2    8+3

9. (13)Rafał Wilk - Rzeszów                 1   2   2   0   3    8+u
10.(16)Grzegorz Walasek - Zielona Góra      3   0   2   2   1    8+wu
11.(15)Robert Dados - Lublin                2   3   wu  0   1    6
12.(3)Piotr Markuszewski - Grudziądz        2   d3  2   1   1    6
13.(6)Tomasz Kruk - Zielona Góra            wsu 2   0   3   d4   5
14.(14)Piotr Winiarz - Rzeszów              t   1   0   3   0    4
16.(10)Marek Nowak - Gniezno                0   0   1   wu       1
17.(7)Tomasz Poprawski - Ostrów Wlkp        u/-                  0
   (R1)Dominik Żebrowski - Gdańsk           1   1   1   0

    65:43    66:90    67:71    68:46    68:11    69:03
    66:40    67:30    67:80    67:57    67:76
    67:61    67:26    68:52    67:48    68:43
    67:02    67:81    68:52    68:63    68:47

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 1 bieg R1 za 2, w biegach 2,7,12 za 7.


28. Finał MIMP - Tarnów 30/7/1994

1. (11)Grzegorz Rempała - Tarnów            3   3   3   3   2    14
2. (5)Mirosław Cierniak - Tarnów            3   3   1   3   3    13
3. (12)Rafał Dobrucki - Piła                2   2   3   3   2    12

4. (9)Piotr Baron - Wrocław                 1   1   3   3   3    11
5. (6)Waldemar Szuba - Wrocław              t   3   2   2   3    10
6. (2)Sebastian Ułamek - Częstochowa        3   2   2   1   2    10
7. (3)Tomasz Bajerski - Toruń               2   2   2   2   1    9
8. (1)Maciej Kuciapa - Rzeszów              0   2   1   2   3    8
9. (16)Adam Fajfer - Gniezno                2   3   d4  1   1    7
10.(15)Wiesław Jaguś - Toruń                3   1   d4  0   1    5
11.(7)Marek Dera - Gdańsk                   1   0   3   u4  0    4
12.(4)Robert Flis - Gorzów Wlkp             1   0   2   1   0    4
13.(10)Waldemar Walczak - Toruń             0   1   0   d2  2    3
14.(14)Jacek Kalinowski - Gdańsk            1   0   0   1   1    3
15.(8)Tomasz Świątkiewicz - Toruń           u/- 1   1            2
16.(13)Ireneusz Kwieciński - Krosno         0   u4  1   d4  0    1
   (R1)Grzegorz Walasek - Zielona Góra      2   2
   (R2)Mariusz Niemczura - Kraków           0   0

    70:77    72:51    72:32    72:71    74:83
    71:12    73:29    72:12    72:58    72:90
    71:47    71:56    72:76    72:39    72:27
    73:24    72:45    73:16    73:31    73:48

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów
Zmiany: 2 bieg R1 za 6 i R2 za 8, 14 bieg R1 za 8, 17 bieg R2 za 8.

 Powrót