Półfinał MIMP - Rybnik 17/6/1993

1. (3)Piotr Baron - Wrocław                 3   3   3   3   2    14
2. (9)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra     3   3   1   3   3    13
3. (12)Krzysztof Zieliński - Wrocław        1   3   3   3   1    11
4. (8)Robert Mikołajczak - Leszno           3   1   2   2   3    11
5. (13)Rafał Dobrucki - Piła                3   2   2   3   0    10
6. (6)Piotr Rembas - Gorzów Wlkp            1   2   3   0   3    9
7. (4)Robert Flis - Gorzów Wlkp             2   2   d   2   3    9
8. (15)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp     1   1   2   1   2    7

9. (14)Tomasz Kruk - Zielona Góra           2   3   0   1   d    6
10.(11)Eugeniusz Tudzież - Rybnik           2   2   2   0   d    6
11.(7)Paweł Jąder - Leszno                  2   d   3   w        5
12.(1)Dariusz Oleś - Rybnik                 0   1   1   2   1    5
13.(5)Sebastian Kowolik - Świętochłowice    0   0   1   1   2    4
14.(2)Krzysztof Mitura - Leszno             1   1   0   1   1    4
15.(10)Mirosław Bas - Świętochłowice        0   d   1   0        1
16.(16)Mirosław Sakowski - Wrocław          w                    0
   (R1)Mariusz Szańczuk - Zielona Góra      0   0   2   2
   (R2)Rafał Wilk - Rzeszów                 d
   (R3)Sławomir Sitek - Rzeszów             d

    73:10    69:30    71:10    71:20    71:30
    72:20    71:80    71:20    70:90    71:20
    69:10    70:00    69:00    70:80    73:20
    71:10    71:20    71:40    69:90    75:40

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 8,9,15,18 za 16, R2 w 17 biegu za 10, R3 w 18 biegu za 7.

Półfinał MIMP - Krosno 17/6/1993

1. (11)Tomasz Świątkiewicz - Toruń          3   3   1   3   3    13
2. (10)Mirosław Cierniak - Tarnów           2   3   3   2   3    13
3. (2)Waldemar Walczak - Toruń              3   1   3   2   3    12
4. (15)Ireneusz Kwieciński - Krosno         3   2   2   3   2    12
5. (16)Grzegorz Rempała - Tarnów            w   3   3   3   2    11
6. (1)Tomasz Kamiński - Bydgoszcz           2   3   2   3   d    10
7. (3)Maciej Bargiel - Krosno               1   1   3   1   2    8
8. (6)Tomasz Bajerski - Toruń               w   2   0   2   3    7+3

9. (8)Mariusz Łazarz - Kraków               1   2   2   1   1    7+2
10.(7)Roman Raś - Krosno                    3   0   1   1   1    6
11.(5)Marek Dera - Gdańsk                   2   2   t   u   2    6
12.(14)Paweł Jachym - Tarnów                1   0   1   2   1    5
13.(4)Robert Kempiński - Grudziądz          d   0   2   1        3
14.(13)Tomasz Kornacki - Bydgoszcz          2   1   d   d        3
15.(12)Grzegorz Wiśniewski - Grudziądz      1   1   0   d   1    3
16.(9)Robert Bonin - Bydgoszcz              0   0   0   0   0    0
   (R1)Maciej Głód - Bydgoszcz              0
   (R2)Grzegorz Mróz - Tarnów               1   0   0

    75:00    76:60    76:00    77:50    75:50    76:00
    76:40    75:20    75:60    76:50    75:80
    75:50    75:50    76:00    76:00    75:20
    75:60    75:80    75:40    74:80    76:80

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Zmiany: R1 w 4 biegu za 16, R2 w 10 biegu za 5, w 19 biegu za 13, w 20 biegu za 4.


27. Finał MIMP - Toruń 27/7/1993

1. (13)Tomasz Bajerski - Toruń              3   2   3   3   3    14+3
2. (6)Grzegorz Rempała - Tarnów             3   3   3   3   2    14+2
3. (5)Tomasz Świątkiewicz - Toruń           2   3   3   3   2    13

4. (7)Robert Flis - Gorzów Wlkp             1   3   2   2   3    11
5. (3)Krzysztof Zieliński - Wrocław         3   u   3   2   1    9
6. (11)Waldemar Walczak - Toruń             2   2   2   2   u    8
7. (14)Piotr Baron - Wrocław                1   d   u   3   3    7
8. (16)Mariusz Staszewski - Gorzów Wlkp     2   1   1   1   2    7
9. (10)Piotr Rembas - Gorzów Wlkp           1   2   u   0   3    6
10.(1)Robert Mikołajczak - Leszno           2   1   u   u   2    5
11.(8)Tomasz Kamiński - Bydgoszcz           u   2   2   u   1    5
12.(12)Piotr Protasiewicz - Zielona Góra    3   u   u   1   0    4
13.(9)Mirosław Cierniak - Tarnów            0   0   u   1   0    1
14.(4)Rafał Dobrucki - Piła                 1   w2  u   ns  ns   1
15.(2)Ireneusz Kwieciński - Krosno          0   u                0
16.(15)Maciej Bargiel - Krosno              u   u           ns   0
   (R1)Tomasz Kruk - Zielona Góra           3   2   2   1
   (R2)Mariusz Łazarz - Kraków              d   d

    70:57    71:47    69:22    68:07    75:68    66:50
    70:93    69:50    72:21    69:97    69:40
    70:74    72:28    69:75    69:84    66:72
    70:00    80:28    68:45    68:72    68:25

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 8,16 za 4, R1 w 10 biegu za 2, R2 w 10 biegu za 15,
R2 w 14 biegu za 2, R1 w 18 biegu za 2.

 Powrót