Półfinał MIMP - Toruń 14/7/1990

1. (11)Mirosław Kowalik - Toruń             3   3   t   3   2    11
2. (9)Robert Sawina - Toruń                 1   3   2   3   2    11
3. (1)Krzysztof Kuczwalski - Toruń          2   1   2   3   3    11
4. (14)Jacek Woźniak - Bydgoszcz            2   3   d   2   3    10
5. (2)Jarosław Olszewski - Gdańsk           3   1   1   2   3    10
6. (8)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            3   2   3   1   1    10
7. (13)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            3   0   3   0   3    9
8. (10)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   2   2   2   1   2    9

9. (5)Jacek Gollob - Bydgoszcz              2   2   3   0   1    8+3
10.(16)Szczepan Kulczak - Gniezno           1   3   0   3   1    8+2
11.(6)Leszek Sokołowski - Bydgoszcz         0   0   3   1   2    6
12.(15)Andrzej Zarzecki - Zielona Góra      0   2   2   2   0    6
13.(3)Dariusz Michalewicz - Leszno          0   1   1   2   u    4
14.(4)Andrzej Rzepka - Gorzów Wlkp          1   1   0   0   0    2
15.(12)Jarosław Kalinowski - Gdańsk         0   0   0   1   1    2
16.(7)Tomasz Fajfer - Gniezno               1   d   1   d   0    2
   (R1)Piotr Baron - Toruń                  1

    66:90    67:87    68:94    67:63    68:25    68:93
    67:19    66:63    68:12    68:00    68:03
    66:72    67:20    68:31    67:63    68:59
    67:34    68:25    68:13    68:34    68:22

Sędzia - Henryk Kowalski                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 9 bieg R1 za 11.

Półfinał MIMP - Rybnik 19/7/1990

1. (10)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   3   3   3   3    15
2. (1)Dariusz Fliegert - Rybnik             3   3   3   3   2    14
3. (3)Jacek Rempała - Tarnów                2   3   3   2   3    13
4. (8)Robert Kużdżał - Tarnów               3   3   2   2   1    11
5. (14)Adam Łabędzki - Leszno               3   2   1   0   3    9
6. (12)Jerzy Mordel - Lublin                2   2   3   2   t    9
7. (11)Piotr Leśniowski - Tarnów            1   2   2   3   1    9
8. (5)Paweł Jąder - Leszno                  2   2   2   1   2    9

9. (7)Marek Mróz - Opole                    0   1   2   1   3    7
10.(9)Tomasz Kornacki - Bydgoszcz           0   1   0   3   1    5
11.(13)Krzysztof Ciepiela - Rzeszów         2   d   1   1   1    5
12.(15)Mariusz Sielski - Bydgoszcz          1   d   1   2   0    4
13.(6)Krzysztof Pogoda - Świętochłowice     1   1   0   1   0    3
14.(4)Krzysztof Jankowski - Wrocław         0   1   0   0   0    1
15.(2)Sławomir Chat - Opole                 1   d   0   0   0    1
16.(16)Janusz Ślączka - Rzeszów             w   d   1            1
   (R1)Eugeniusz Tudzież - Rybnik           0
   (R2)Waldemar Szuba - Wrocław             2   2

    70:55    71:29    73:17    73:39    71:94
    70:86    71:12    72:16    73:69    73:08
    70:89    71:88    72:26    71:95    73:38
    72:22    71:65    72:75    74:13    73:13

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 15 bieg R1 za 16, 16 bieg R2 za 16, 19 bieg R2 za 12.


24. Finał MIMP - Bydgoszcz 30/8/1990

1. (14)Tomasz Gollob - Bydgoszcz            3   3   3   3   3    15
2. (12)Dariusz Fliegert - Rybnik            2   3   3   2   3    13
3. (3)Jacek Rempała - Tarnów                3   2   2   3   2    12

4. (5)Mirosław Kowalik - Toruń              3   3   2   1   2    11
5. (9)Robert Sawina - Toruń                 3   1   0   3   3    10
6. (1)Robert Kużdżał - Tarnów               2   2   3   1   2    10
7. (6)Jarosław Olszewski - Gdańsk           2   2   2   2   1    9
8. (8)Piotr Paluch - Gorzów Wlkp            0   2   1   2   3    8
9. (11)Krzysztof Kuczwalski - Toruń         0   3   1   3   0    7
10.(4)Adam Łabędzki - Leszno                1   w   3   0   1    5
11.(16)Paweł Jąder - Leszno                 w   1   0   2   2    5
12.(10)Jerzy Mordel - Lublin                1   1   2   0   1    5
13.(15)Marek Hućko - Gorzów Wlkp            2   0   1   1   0    4
14.(7)Piotr Leśniowski - Tarnów             1   1   1   0   0    3
15.(13)Jarosław Szymkowiak - Zielona Góra   1   d   0   1   0    2
16.(2)Jacek Woźniak - Bydgoszcz             0   0   u   d   1    1
   (R1)Marek Mróz - Opole                   ns
   (R2)Jacek Gollob - Bydgoszcz             ns

    68:50    68:30    69:45    70:10    71:30
    68:55    69:60    70:70    70:65    71:00
    68:40    69:55    69:20    70:80    70:75
    69:46    69:60    70:45    70:35    69:90

Sędzia - Józef Piekarski                    tabela biegów

 Powrót