Półfinał MIMP - 5. Memoriał Kazimierza Araszewicza - Toruń 1/5/1982

1. (1)Maciej Jaworek - Zielona Góra         3   3   3   3   3    15
2. (5)Grzegorz Szymko - Gdańsk              3   2   1   3   3    12
3. (7)Roman Fedeczko - Gdańsk               1   3   3   2   3    12
4. (11)Stanisław Miedziński - Toruń         3   2   2   3   2    12
5. (12)Ryszard Gabrych - Bydgoszcz          1   3   3   1   3    11
6. (9)Piotr Żyto - Gdańsk                   2   1   3   3   2    11
7. (10)Wojciech Pankowski - Gniezno         u   3   2   2   2    9
8. (3)Grzegorz ¦niegowski - Toruń           2   1   2   1   2    8

9. (8)Benedykt Bladowski - Gdańsk           2   2   1   1   1    7
10.(2)Piotr Szymko - Gdańsk                 1   1   2   2   0    6
11.(6)Dariusz Stenka - Gdańsk               u   2   0   2   1    5
12.(16)Dariusz Brucheiser - Ostrów Wlkp     2   1   1   0   1    5
13.(13)Sławomir Czyż - Częstochowa          3   0   d   u   u    3
14.(4)Jacek Skowron - Ostrów Wlkp           0   u   1       ns   1
15.(15)Jerzy Budzeń - Grudzi±dz             d   0   0   1   0    1
16.(14)Dariusz Tracz - Grudzi±dz            u   d   0            0
   (R1)Zdzisław Motyka - Toruń              0   0   1

    72:20    72:00    73:80    71:60    72:80
    72:40    73:20    73:00    74:80    73:20
    72:00    71:60    74:20    73:40    73:70
    73:20    72:40    72:00    73:20    74:00

Sędzia - Bronisław Ratajczyk                tabela biegów
Awans: o¶miu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 13 biegu za 14, w 16 biegu za 4, w 20 biegu za 14.

Półfinał MIMP - ¦więtochłowice 12/6/1982

1. (11)Zenon Kasprzak - Leszno              3   2   3   3   3    14
2. (13)Henryk Bem - Rybnik                  3   3   2   2   3    13
3. (14)Wojciech Załuski - Opole             1   3   3   3   2    12
4. (1)Andrzej G±bka - Lublin                3   2   2   2   2    11
5. (R1)Roland Wieczorek - Opole             3   3   3   1   0    10
6. (15)Arkadiusz Tana¶ - Tarnów             2   u   3   1   3    9
7. (4)Maciej Fabiszak - ¦więtochłowice      1   3   1   3   1    9
8. (2)Jerzy B±k - Tarnów                    2   2   d   u   3    7

9. (10)Roman Feld - Leszno                  2   1   0   3   u    6
10.(12)Stanisław Malasa - Opole             1   u   2   d   2    5
11.(3)Marek Łyko - Częstochowa              0   1   1   1   1    4
12.(5)Antoni Bielica - ¦więtochłowice       1   1   1   u   d    3
13.(6)Artur Bernat - Lublin                 2   0   w   0   0    2
14.(16)Zbigniew Materna - Rzeszów           u   u   w            0
15.(7)Piotr Strugała - Wrocław              u/-                  0
16.(8)Andrzej Kowalczyk - Lublin            w                    0
17.(9)Waldemar Romanek - Lublin             u                    0
   (R2)Krzysztof Banasiak - ¦więtochłowice  0   2   2   1
   (R3)Krzysztof Sikora - ¦więtochłowice    2   2
   (R4)Jan Inglot - Rzeszów                 2   u   d   u

    77:50    77:80    76:20    77:40    77:60
    77:50    78:00    80:50    76:80    79:60
    77:50    76:00    78:50    78:80    77:80
    77:50    79:30    77:80    78:90    76:80

Sędzia - Andrzej Witek                      tabela biegów
Awans: o¶miu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 2,7,12,13,18 za 7, R2 w biegach 5,11,16,18 za 9,
R3 w biegach 15,18 za 16, R4 w biegach 8,11,14,17 za 8.


16. Finał MIMP - Opole 11/7/1982

1. (14)Maciej Jaworek - Zielona Góra        3   3   3   3   2    14
2. (7)Wojciech Pankowski - Gniezno          2   3   2   2   3    12+3
3. (10)Piotr Żyto - Gdańsk                  3   1   3   2   3    12+w2x

4. (2)Andrzej G±bka - Lublin                3   0   3   3   2    11
5. (5)Zenon Kasprzak - Leszno               3   2   2   3   1    11
6. (3)Roman Fedeczko - Gdańsk               2   2   2   1   3    10
7. (9)Henryk Bem - Rybnik                   2   1   1   2   1    7
8. (1)Stanisław Miedziński -  Toruń         1   3   w   d   2    6
9. (12)Piotr Szymko - Gdańsk                1   2   0   1   2    6
10.(6)Roland Wieczorek - Opole              0   2   3   u        5
11.(15)Maciej Fabiszak - ¦więtochłowice     2   0   1   1   1    5
12.(8)Arkadiusz Tana¶ - Tarnów              1   3   0   0   0    4
13.(16)Grzegorz ¦niegowski - Toruń          1   1   2   d   0    4
14.(13)Jerzy B±k - Tarnów                   0   0   0   1   u    1
15.(4)Ryszard Gabrych - Bydgoszcz           w   w                0
16.(11)Roman Feld - Leszno                  u                    0
   (17)Stanisław Malasa - Opole             1   u/-
   (18)Roman Błaszczyk - Opole          d   1
   (19)Krzysztof Błaszczyk - Opole          t   2   0
   (20)Bernard Dropała - Opole              1   3   3
   Grzegorz Szymko - Gdańsk                 qns
   Wojciech Załuski - Opole                 qns

    73:00    68:00    68:00    68:00    70:00    69:00
    74:00    67:40    68:00    69:00    68:00
    68:00    68:00    68:00    67:80    70:20
    68:00    69:20    68:00    70:00    69:00

Sędzia - Marian Kaznowski                   tabela biegów
Zmiany: 17 w biegach 7,9 za 11, 18 w 9 biegu za 17, 19 w biegach 12,20 za 4, 20 w 12 biegu za 19,
19 w 14 biegu za 11, 20 w biegach 16,20 biegu za 11, 18 w 19 biegu za 6.

 Powrót