Ćwierćfinał MIMP - Bydgoszcz 8/4/1981

1. (2)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz        3   3   3   3   3    15
2. (13)Mirosław Berliński - Gdańsk          2   2   3   2   3    12
3. (5)Piotr Podrzycki - Gniezno             3   3   2   d   3    11
4. (12)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          3   3   1   3   1    11
5. (14)Zdzisław Rutecki - Grudziądz         3   2   3   2   u    10
6. (3)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp       2   2   1   3   2    10
7. (9)Stanisław Racięda - Gorzów Wlkp       1   1   2   3   1    8
8. (11)Sławomir Tronina - Lublin            2   0   3   0   2    7

9. (7)Ryszard Gabrych - Bydgoszcz           ns  3   w   1   2    6+3
10.(10)Wojciech Pankowski - Gniezno         0   1   2   2   1    6+2
11.(8)Piotr Żyto - Gdańsk                   2   0   0   1   2    5
12.(15)Henryk Brodala - Ostrów Wlkp         0   1   0   d   3    4
13.(6)Benedykt Dąbrowski - Gorzów Wlkp      1   0   2   1   0    4
14.(16)Krzysztof Walczyk - Grudziądz        1   2   u   w   0    3
15.(1)Krzysztof Kępiński - Ostrów Wlkp      1   0   0   d   0    1
16.(4)Benedykt Bladowski - Gdańsk           0   1   u/-          1
   (RT)Grzegorz Rogowski - Bydgoszcz        1   2   d

    75:20    76:80    79:80    78:60    79:40    81:00
    76:10    75:20    75:60    77:80    78:10
    77:70    78:80    77:30    77:80    78:90
    76:20    78:10    79:10    80:40    785:0

Sędzia - Lechosław Bartnicki                tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: RT w biegach 12,16,20 za 4.

Ćwierćfinał MIMP - Częstochowa 8/4/1981

1. (15)Alfred Krzystyniak - Zielona Góra    3   2   2   3   3    13
2. (9)Marek Kowalski - Leszno               3   3   2   2   3    13
3. (7)Marek Kępa - Lublin                   3   3   2   3   1    12
4. (3)Maciej Jaworek - Zielona Góra         3   1   3   2   3    12
5. (16)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       2   3   w   3   2    10
6. (12)Tomasz Jurczyński - Częstochowa      2   2   3   2   1    10
7. (4)Andrzej Dyś - Lublin                  2   1   1   1   3    8
8. (2)Sławomir Czyż - Częstochowa           0   3   1   3   u    7

9. (6)Paweł Szkobel - Lublin                1   2   2   u   2    7
10.(14)Zenon Kasprzak - Leszno              1   1   1   1   2    6
11.(13)Ryszard Szymański - Rybnik           0   2   3   0   0    5
12.(11)Krzysztof Błaszczyk - Opole          w   0   3   2   0    5
13.(5)Mirosław Smołka - Rybnik              2   d   d   1   1    4
14.(10)Tadeusz Brillowski - Gniezno         1   w   0   0   1    2
15.(1)Krzysztof Banasiak - Świętochłowice   1   1       d   u    2
   (RT1)Ireneusz Stalski - Częstochowa      0   0   u
   (RT2)Jerzy Bożyk - Częstochowa           w   1   2

    75:00    76:00    80:20    76:00    77:60
    75:60    75:80    78:00    76:40    75:60
    75:20    76:20    76:60    77:00    77:20
    76:20    75:20    77:20    77:60    77:10

Sędzia - Witold Witek                       tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: RT1 w biegach 2,8,11 za 8, 9 bieg RT2 za 1, RT2 w biegach 14,17 za 8.

Ćwierćfinał MIMP - Opole 8/4/1981

1. (14)Stanisław Pogorzelski - Opole        3   3   3   1   3    13
2. (12)Grzegorz Sterna - Leszno             2   3   3   3   2    13
3. (1)Stanisław Kępowicz - Tarnów           3   3   2   2   3    13
4. (11)Kazimierz Placek - Tarnów            3   3   1   2   2    11
5. (2)Andrzej Cichy - Leszno                2   2   w   3   3    10
6. (16)Karol Lis - Opole                    2   2   3   3   w    10
7. (9)Jan Hertel - Opole                    1   2   2   3   2    10
8. (3)Andrzej Skonecki - Zielona Góra       u   2   1   1   3    7+3

9. (7)Kazimierz Kajmowicz - Tarnów          3   1   3   0   0    7+2
10.(10)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz           0   1   2   2   1    6
11.(8)Wiesław Pawlak - Zielona Góra         2   1   0   1   0    4
12.(6)Marek Bzdęga - Leszno                 1   0   0   1   1    3
13.(13)Stefan Gogolak - Opole               u   1   1   0   0    2
14.(15)Joachim Melasa - Opole               1   0   0   w   0    1
15.(4)Antoni Frączek - Tarnów               1   0   u            1
16.(5)Rafał Andrzejewski - Ostrów Wlkp      0   0   d   0   u    0
   (RT1)Andrzej Widera - Opole              d
   (RT2)Zdzisław Żerdziński - Opole         2   2   2   1   1

    69:40    69:20    68:20    68:60    70:60    70:60
    70:00    70:00    69:40    70:00    69:40
    69:60    71:10    70:00    70:00    69:40
    69:40    69:20    69:80    70:00    70:00

Sędzia - Marek Czernecki                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 16 bieg RT1 za 15, RT2 w biegach 16,20 za 4, 18 bieg RT2 za 16.

Ćwierćfinał MIMP - Rybnik 8/4/1981

1. (12)Józef Kafel - Częstochowa            3   2   3   3   3    14
2. (13)Marian Glücklich - Rybnik            3   3   3   w   2    11
3. (8)Henryk Jasek - Wrocław                3   3   3   1   1    11
4. (9)Herbert Karwat - Opole                2   0   2   3   3    10
5. (2)Antoni Skupień - Rybnik               3   2   2   3   d    10
6. (16)Jan Woźnicki - Toruń                 2   1   2   3   2    10
7. (11)Andrzej Gąbka - Lublin               0   1   3   2   3    9
8. (15)Janusz Kołacki - Gdańsk              1   3   1   1   3    9

9. (10)Czesław Miastkowski - Toruń          1   3   2   2   0    8
10.(1)Maciej Fabiszak - Świętochłowice      2   2   1   1   2    7
11.(7)Grzegorz Szymko - Gdańsk              0   2   1   2   1    6
12.(5)Waldemar Romanek - Lublin             2   1   0   0   1    4
13.(14)Marian Darzycki - Rzeszów            d   1   0   0   2    3
14.(6)Dariusz Jędrej - Lublin               1   d   0   2   u    3
15.(3)Henryk Bem - Rybnik                   1   0   1   1   u    3
16.(4)Zbigniew Pencak - Rzeszów             0   0   0   0   0    0
   (R1)Bogdan Pyszny - Rybnik               ns
   (R2)Piotr Brachmański - Rybnik           ns

    76:40    78:30    76:40    75:90    76:00
    76:80    79:90    75:40    75:00    75:60
    77:00    76:60    75:10    76:50    75:80
    76:70    75:60    75:80    75:30    76:70

Sędzia - Zbigniew Najwer                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał MIMP - Ostrów Wlkp 10/6/1981

1. (12)Antoni Skupień - Rybnik              2   3   2   3   3    13
2. (11)Józef Kafel - Częstochowa            3   3   3   0   3    12
3. (2)Stanisław Kępowicz - Tarnów           2   3   3   3   1    12
4. (13)Janusz Kołacki - Gdańsk              2   3   3   2   1    11
5. (8)Jan Hertel - Opole                    2   2   3   1   3    11
6. (1)Henryk Jasek - Wrocław                3   2   2   1   2    10
7. (16)Stanisław Pogorzelski - Opole        3   d   1   3   2    9
8. (9)Andrzej Cichy - Leszno                1   1   1   2   3    8

9. (10)Jan Woźnicki - Toruń                 0   2   2   2   1    7
10.(5)Marian Glücklich - Rybnik             3   w   0   1   2    6
11.(6)Kazimierz Placek - Tarnów             1   1   u   3   0    5
12.(14)Andrzej Skonecki - Zielona Góra      1   0   2   2   0    5
13.(3)Grzegorz Sterna - Leszno              1   1   0   d   2    4
14.(15)Czesław Miastkowski - Toruń          0   2   1   0   0    3
15.(7)Karol Lis - Opole                     0   u   1   0   0    1
16.(4)Herbert Karwat - Opole                0   1   0            1
   (R1)Kazimierz Kajmowicz - Tarnów         1
   (RT)Dariusz Brucheiser - Ostrów Wlkp     1
   Andrzej Gąbka - Lublin                   qns

    74:80    75:00    77:20    76:00    74:60
    77:20    76:00    76:20    74:80    75:80
    75:60    76:80    75:80    75:40    75:00
    74:80    77:00    76:00    75:80    75:20

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: 16 bieg RT za 4, 20 bieg R1 za 4.

Półfinał MIMP - Lublin 10/6/1981

1. (14)Marek Kępa - Lublin                  3   3   3   3   2    14
2. (16)Zdzisław Rutecki - Grudziądz         w   3   3   3   2    11
3. (11)Alfred Krzystyniak - Zielona Góra    3   3   1   3   1    11
4. (9)Mirosław Berliński - Gdańsk           1   3   2   2   3    11
5. (6)Maciej Jaworek - Zielona Góra         3   2   2   w   3    10
6. (3)Andrzej Dyś - Lublin                  3   2   1   2   2    10
7. (7)Stanisław Racięda - Gorzów Wlkp       2   1   3   2   1    9
8. (4)Sławomir Tronina - Lublin             1   2   2   1   3    9

9. (15)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          2   0   1   3   2    8
10.(5)Piotr Podrzycki - Gniezno             1   2   w   3   0    6
11.(10)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       2   1   u   w   3    6
12.(2)Ryszard Gabrych - Bydgoszcz           0   0   2   2   0    4
13.(1)Piotr Pawłowski - Lublin              2   d   0            2
14.(12)Wojciech Pankowski - Gniezno         0   1   d   1   ns   2
15.(13)Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp      u   1   1   d   ns   2
16.(8)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz        0   d   0            0
   (R1)Jerzy Zgierski - Lublin              0   1
   (R2)Waldemar Romanek - Lublin            1   0
   Marek Kowalski - Leszno                  qns
   Tomasz Jurczyński - Częstochowa          qns
   Sławomir Czyż - Częstochowa              qns

    80:10    81:60    81:20    81:60    80:40
    82:20    79:20    79:80    81:60    81:40
    81:20    82:20    80:60    82:20    81:00
    82:00    81:60    81:80    82:20    80:20

Sędzia - Józef Rzepa                        tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 13,17 za 1, R2 w biegach 14,17 za 8.


15. Finał MIMP - Zielona Góra 13/8/1981

1. (15)Stanisław Pogorzelski - Opole        2   3   3   2   3    13+3
2. (14)Marek Kępa - Lublin                  3   3   3   3   1    13+u1
3. (4)Maciej Jaworek - Zielona Góra         u   3   3   3   3    12+3

4. (5)Antoni Skupień - Rybnik               2   3   2   3   2    12+2
5. (7)Stanisław Racięda - Gorzów Wlkp       1   2   2   2   2    9
6. (6)Jan Woźnicki - Toruń                  0   2   3   0   3    8
7. (1)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   1   2   0   2    8
8. (10)Andrzej Dyś - Lublin                 3   1   1   2   1    8
9. (13)Leszek Cichy - Leszno                u   2   u   3   2    7
10.(8)Henryk Jasek - Wrocław                3   d   1   2   d    6
11.(9)Józef Kafel - Częstochowa             1   0   0   1   3    5
12.(3)Alfred Krzystyniak - Zielona Góra     2   1   2   d        5
13.(12)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          0   2   1   1   1    5
14.(16)Sławomir Tronina - Lublin            1   1   1   1   1    5
15.(11)Stanisław Kępowicz - Tarnów          2   0   d            2
16.(2)Janusz Kołacki - Gdańsk               1   0   0   u   0    1
   (R1)Marian Glücklich - Rybnik            1   0   0
   (R2)Jarosław Glinka - Zielona Góra       ns
   (R3)Andrzej Skonecki - Zielona Góra      ns
   Jan Hertel - Opole                       qns
   Zdzisław Rutecki - Grudziądz             qns

    71:80    72:40    74:00    71:40    73:80    71:60(1)
    71:40    70:20    72:20    74:60    73:60    71:60(3)
    73:00    71:40    73:40    74:00    73:60
    71:60    73:20    72:60    73:80    71:60

Sędzia - Ryszard Bielecki                   tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 14,20 za 11, 19 bieg R1 za 3.

(źródło informacji - Piotr Dziuba www.speedway.info.pl)

 Powrót