Ćwierćfinał MIMP - Łódź 17/4/1980 (zawody przeniesione z 3/4/1980)

1. (4)Paweł Szkobel - Łódź                  3   3   3   3   2    14
2. (5)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   2   2   3   3    13
3. (15)Krzysztof Błaszczyk - Łódź           3   3   3   u   3    12
4. (9)Wojciech Żabiałowicz - Toruń          2   3   3   t   3    11
5. (11)Jan Woźnicki - Toruń                 0   2   3   3   d    8
6. (10)Marek Kończykowski - Toruń           1   2   2   1   2    8
7. (6)Krzysztof Fede - Gdańsk               1   3   0   2   1    7
8. (14)Roman Mucha - Gniezno                2   1   d   3   1    7

9. (1)Krzysztof Żelazko - Częstochowa       2   1   2   2   u    7
10.(3)Tomasz Jurczyński - Częstochowa       d   1   2   0   3    6+3
11.(12)Sławomir Tronina - Łódź              3   d   1   0   2    6+2
12.(8)Jerzy Zgierski - Lublin               2   1   1   1   1    6
13.(16)Maciej Fabiszak - Świętochłowice     u   t   1   2   1    4
14.(2)Leszek Cyganek - Częstochowa          1   0   0   2   0    3
15.(7)Dariusz Jędrej - Lublin               d   0   1   1        2
16.(13)Ireneusz Stalski - Częstochowa       1   0   0   d   d    1
   (R1)Mieczysław Kowalski - Gniezno        2   u   2            4

    78:20    80:20    81:40    81:00    81:00
    80:60    81:20    79:80    81:60    81:40
    80:20    81:90    80:20    81:60    81:80
    81:60    80:60    79:80    81:00    81:80

Sędzia - Bronisław Ratajczyk                tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 8 biegu za 16, w 16 biegu za 9, w 18 biegu za 7.

(źródło informacji - Grzegorz Drabiniok i Andrzej Korzybski)

Ćwierćfinał MIMP - Świętochłowice 17/4/1980

1. (14)Herbert Karwat - Opole               2   3   2   3   3    13
2. (5)Antoni Skupień - Rybnik               3   3   3   3   u    12
3. (2)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        3   2   1   3   2    11
4. (15)Antoni Frączek - Tarnów              3   3   2   0   2    10
5. (3)Kazimierz Placek - Tarnów             1   1   3   2   3    10
6. (9)Marek Kępa - Lublin                   3   0   u   3   3    9
7. (13)Kazimierz Kajmowicz - Tarnów         wu  2   3   2   2    9
8. (1)Jan Hertel - Opole                    2   1   2   1   3    9

9. (6)Stanisław Kępowicz - Tarnów           2   0   3   2   1    8
10.(7)Bronisław Klimowicz - Rybnik          w   2   2   2   1    7+3
11.(4)Maciej Jaworek - Zielona Góra         0   3   1   1   2    7+2
12.(10)Krzysztof Nurzyński - Lublin         2   1   0   1   1    5
13.(12)Krystian Fros - Świętochłowice       1   2   0   0   0    3
14.(8)Dariusz Fornal - Lublin               1   0   1   1   0    3
15.(16)Bernard Dropała - Opole              w   1   1   u        2
16.(11)Leon Szmechta - Opole                0   u                0
   (Rl)Paweł Kubica - Świętochłowice        0   0   u
   (R2)Krzysztof Sikora - Świętochłowice    d

    78:70    78:80    78:50    79:60    80:00    ??:??
    78:00    78:70    78:20    79:40    ??:??
    76:70    79:60    79:90    77:50    79:00
    78:00    79:60    79:50    ??:??    ??:??

Sędzia - Stanisław Skowron                  tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 9,14,20 za 11, R2 w 18 biegu za 16.

(źródło informacji - Grzegorz Drabiniok)

Ćwierćfinał MIMP - Ostrów Wlkp 17/4/1980

1. ()Henryk Olszak - Zielona Góra           3   3   3   3   2    14
2. ()Piotr Brachmański - Rybnik             3   1   3   2   3    12
3. ()Grzegorz Sterna - Leszno               2   2   3   2   2    11
4. ()Marek Kałuża - Wrocław                 2   3   2   2   1    10
5. ()Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp         3   2   2   1   2    10
6. ()Ryszard Szymański - Rybnik             2   2   1   3   2    10
7. ()Andrzej Surowiec - Rzeszów             2   3   1   3   d    10
8. ()Alfred Krzystyniak - Zielona Góra      1   2   2   0   3    8

9. ()Henryk Brodala - Leszno                0   1   0   3   3    7+3
10.()Wiesław Pawlak - Zielona Góra          u   0   3   1   3    7+2
11.()Ryszard Małecki - Ostrów Wlkp          u   3   2   1   1    7+1
12.()Andrzej Dyś - Lublin                   3   d   0   2   0    5
13.()Grzegorz Ajnbacher - Ostrów Wlkp       1   1   1   0   1    4
14.()Jerzy Bębas - Wrocław                  1   1   0   w   0    2
15.()Marian Darzycki - Rzeszów              1   0   0   d        1
16.()Andrzej Gšbka - Lublin                 d   d                0
   (R1)Krzysztof Kępiński - Ostrów Wlkp     1   0   1
   (R2)Stanisław Wojciechowski - Ostrów     0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany:

(źródło informacji - Grzegorz Drabiniok)

Ćwierćfinał MIMP - Grudziądz 17/4/1980

1. ()Krzysztof Kwiatkowski - Toruń          3   3   3   2   3    14
2. ()Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz         3   3   3   0   2    11
3. ()Czesław Miastkowski - Toruń            3   w   2   3   3    11
4. ()Stanisław Pogorzelski - Opole          2   3   2   2   2    11
5. ()Stanisław Gała - Gniezno               2   3   d   3   2    10
6. ()Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz             1   2   3   3   1    10
7. ()Jan Szydlik - Grudziądz                1   1   2   3   3    10
8. ()Ryszard Dubiec - Gorzów Wlkp           3   d   3   1   2    9+3

9. ()Piotr Podrzycki - Gniezno              1   2   1   2   3    9+2
10.()Janusz Kołacki - Gdańsk                2   2   2   1   1    8
11.()Krzysztof Okupski - Gorzów Wlkp        2   2   1   0   d    5
12.()Arkadiusz Mazurkiewicz - Gorzów Wlkp   1   0   1   1   0    3
13.()Stanisław Racięda - Gorzów Wlkp        0   1   1   1   0    3
14.()Tadeusz Dolata - Gniezno               w   1   u   u   1    2
15.()Stanisław Chomski - Gorzów Wlkp        0   1   d            1
16.()Witold Jakoniuk - Gdańsk               0   u   u            0
   (R1)Grzegorz Dzikowski - Gdańsk          2   1
   (R2)Grzegorz Szymko - Gdańsk             0   u

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany:

(źródło informacji - Grzegorz Drabiniok)

Półfinał MIMP - Toruń 13???17/6/1980

1. (15)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         3   3   3   3   3    15
2. (9)Mirosław Berliński - Gdańsk           3   3   2   2   3    13
3. (14)Jan Krzystyniak - Zielona Góra       2   2   3   3   2    12
4. (2)Marek Kępa - Lublin                   3   3   2   1   1    10
5. (16)Jan Woźnicki - Toruń                 1   3   2   2   2    10
6. (8)Paweł Szkobel - Łódź                  3   2   1   2   1    9+3
7. (1)Stanisław Kępowicz - Tarnów           2   1   3   1   2    9+2
8. (12)Bronisław Klimowicz - Rybnik         2   1   1   2   3    9+1

9. (11)Herbert Karwat - Opole               1   2   0   3   3    9+0
10.(13)Marek Kończykowski - Toruń           0   2   3   0        5
11.(10)Kazimierz Placek - Tarnów            0   d   2   3   0    5
12.(3)Kazimierz Kajmowicz - Tarnów          1   1   0   1   2    5
13.(6)Antoni Frączek - Tarnów               2   1   1   0   0    4
14.(5)Krzysztof Błaszczyk - Łódź            1   0   0   0   1    2
15.(7)Krzysztof Fede - Gdańsk               0   0   1   0   0    1
16.(4)Roman Mucha - Ostrów Wlkp             0   0   u   1   0    1
   (R1)Tomasz Jurczyński - Częstochowa      1
   (R2)Antoni Skupień - Rybnik              qns
   (R3)Jan Hertel - Opole                   qns

    73:40    72:40    72:40    73:00    73:20
    72:40    72:40    70:00    71:80    72:40
    72:20    71:60    71:60    73:60    75:00
    71:00    72:40    73:40    71:00    74:80

Sędzia - Andrzej Kulesza                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 19 biegu za 13.

Półfinał MIMP - Gdańsk 13/6/1980

1. (11)Henryk Olszak - Zielona Góra         3   3   3   3   3    15
2. (16)Krzysztof Kwiatkowski - Toruń        2   1   2   3   3    11
3. (1)Grzegorz Sterna - Leszno              3   3   1   2   2    11
4. (9)Stanisław Gała - Gniezno              1   0   3   3   2    9
5. (13)Alfred Krzystyniak - Zielona Góra    3   2   2   1   1    9
6. (2)Czesław Miastkowski - Toruń           1   2   2   2   1    8
7. (5)Piotr Brachmański - Rybnik            2   1   1   2   1    7
8. (3)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz        2   1   1   1   2    7

9. (4)Henryk Brodala - Leszno               0   3   0   1   2    6
10.(7)Zbigniew Bizoń - Bydgoszcz            1   0   3   1   0    5
11.(15)Andrzej Surowiec - Rzeszów           1   2   d   0   1    4
12.(10)Ryszard Szymański - Rybnik           2   1   1   0   w    4
13.(14)Ryszard Dubiec - Gorzów Wlkp         0   3   u   d        3
14.(8)Piotr Podrzycki - Gniezno             3   0   w   0   w    3
15.(6)Stanisław Pogorzelski - Opole         0   0   0            0
16.(12)Jacek Brucheiser - Ostrów Wlkp       u   w                0
   (Rl)Janusz Kołacki - Gdańsk              2   3   3   3
   (R2)Wiesław Pawlak - Zielona Góra        2   0   0
   (RT)Grzegorz Szymko - Gdańsk             2   3   0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 8,10,13,19 za 12, R2 w 11 biegu za 8, R2 w 17 biegu za 10,
R2 w 19 biegu za 6, RT w 16 biegu za 6, RT w 17 biegu za 8, RT w 20 biegu za 14.

(źródło informacji - Grzegorz Drabiniok)


14. Finał MIMP - Leszno 13/7/1980

1. (12)Mirosław Berliński - Gdańsk          3   3   3   2   3    14+3
2. (11)Grzegorz Sterna - Leszno             2   3   3   3   3    14+u
3. (14)Wojciech Żabiałowicz - Toruń         3   3   3   3   wu   12+3

4. (7)Stanisław Kępowicz - Tarnów           3   2   3   1   3    12+2
5. (5)Henryk Olszak - Zielona Góra          1   3   2   3   t    9
6. (10)Paweł Szkobel - Łódź                 1   1   1   2   3    8
7. (3)Jan Krzystyniak - Zielona Góra        2   0   2   1   2    7
8. (6)Alfred Krzystyniak - Zielona Góra     2   2   1   1   1    7
9. (15)Piotr Brachmański - Rybnik           0   1   0   3   1    5
10.(8)Czesław Miastkowski - Toruń           0   2   1   2   0    5
11.(13)Krzysztof Głowacki - Bydgoszcz       1   1   2   0   d    4
12.(2)Stanisław Gała - Gniezno              1   0   1   1   1    4
13.(16)Bronisław Klimowicz - Rybnik         2   1   w            3
14.(9)Krzysztof Kwiatkowski - Toruń         0   0   0   2   0    2
15.(1)Marek Kępa - Lublin                   wsu 2   u/-          2
16.(4)Jan Woźnicki - Toruń                  u   0   0   u   1    1
   (R1)Herbert Karwat - Opole               3   2   d   2
   (R2)Henryk Brodala - Leszno              0   2   2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia - Zbigniew Najwer              tabela biegów
Zmiany: 1 bieg R1 za 4, 9 bieg R1 za 1, 13 bieg R1 za 1, 15 bieg R2 za 16,
17 bieg R1 za 1, 18 bieg R2 za 16, 20 bieg R2 za 5.

 Powrót