Ćwierćfinał MIMP - Rzeszów 17/6/1976

1. ()Jacek Goerlitz - Opole                 3   2   2   3   3    13
2. ()Leonard Raba - Opole                   3   1   2   3   3    12
3. ()Jerzy Kowalczyk - Częstochowa          3   3   1   3   2    12
4. ()Alfred Siekierka - Opole               2   3   w   3   2    10
5. ()Marian Stroba - Świętochłowice         2   2   3   w   3    10
6. ()Stefan Smoła - Leszno                  2   2   3   2   1    10
7. ()Roman Jankowski - Leszno               1   0   2   2   3    8
8. ()Mirosław Błaszak - Częstochowa         d   3   3   1   0    7

9. ()Ryszard Romaniak - Rzeszów             d   1   3   0   2    6
10.()Eugeniusz Wyciślik - Świętochłowice    3   0   2   0   1    6
11.()Ryszard Buśkiewicz - Leszno            1   3   0   1   1    6
12.()Józef Skorupa - Tarnów                 2   1   1   2   u    6
13.()Marek Ziarnik - Bydgoszcz              1   2   d   1   2    6
14.()Stanisław Gała - Gniezno               1   1   1   1   0    4
15.(R1)Andrzej Surowiec - Rzeszów           0   0   2   0        2
16.(R2)Roman Gieroń - Rzeszów               0   1   1            2
17.()Stanisław Turek - Leszno               0                    0

18.()Andrzej Delimat - Rzeszów              ns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany:

Ćwierćfinał MIMP - Łódź 17/6/1976

1. ()Jan Jąder - Łódź                       2   3   3   3   3    14
2. ()Zbigniew Studziński - Lublin           3   2   3   3   3    14
3. ()Zygmunt Banasiak - Łódź                3   u   3   3   3    12
4. ()Leon Kujawski - Gniezno                w   3   2   3   2    10
5. ()Zdzisław Żerdziński - Łódź             2   3   2   2   1    10
6. ()Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz          1   1   3   2   3    10
7. ()Wiesław Patynek - Bydgoszcz            3   1   1   2   2    9
8. ()Mirosław Ćwikła - Gorzów Wlkp          1   2   2   0   d    5

9. ()Bolesław Rzewiński - Gorzów Wlkp       w   3   d   2   0    5
10.()Andrzej Huszcza - Zielona Góra         2   u   2   1   0    5
11.()Daniel Chmielewski - Częstochowa       0   1   1   1   2    5
12.()Jan Gągolewicz - Gdańsk                3   1   0   0        4
13.()Henryk Kowalewski - Gdańsk             1   2   0   0   1    4
14.()Tadeusz Gortat - Łódź                  2   1   1            4
15.()Jan Kwiatkowski - Łódź                 2   1   1            4
16.()Stefan Żeromski - Zielona Góra         w   2   0            2
17.()Roman Tajchert - Zielona Góra          0   0   1   0   1    2
18.()Marek Towalski - Gorzów Wlkp           1   u   0            1
19.(R1)Marek Nabiałek - Częstochowa         0   u   0
20.(R2)Aleksander Janas - Zielona Góra      w

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany:

Ćwierćfinał MIMP - Gniezno 17/6/1976

1. ()Jan Puk - Gniezno                      2   3   3   3   3    14
2. ()Wojciech Puk - Gniezno                 3   3   3   2   3    14
3. ()Andrzej Marynowski - Gdańsk            3   2   3   2   2    12
4. ()Andrzej Węgrzyk - Rybnik               3   0   1   3   3    10
5. ()Robert Słaboń - Wrocław                u   3   2   3   u    8
6. ()Paweł Bukiej - Bydgoszcz               3   2   1   2   u    8
7. ()Krzysztof Fede - Gdańsk                1   2   2   2   1    8
8. ()Stanisław Chomski - Gorzów Wlkp        2   1   u   u   3    6

9. ()Janusz Kołacki - Gdańsk                2   1   u   1   2    6
10.()Lech Bewicz - Bydgoszcz                0   1   2   3   w    6
11.()Józef Witkowski - Gniezno              2   2   2   u   u    6
12.()Andrzej Zagórski - Gdańsk              1   1   3   u   w    5
13.()Franciszek Szostak - Rybnik            w   3   u       d    3
14.()Wojciech Kamiński - Wrocław            0   0   0   1   1    2
15()Witold Chmielewski - Gniezno            1   0                1
16.()Andrzej Mielczarek - Gorzów Wlkp       1   0   u            1
17.()Marcin Rożak - Gniezno                 d                    0
   (RT1)Marek Mierkiewicz - Gniezno         1   1   d   2
   (RT2)Leszek Śniegowski - Gniezno         d   2

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany:

Ćwierćfinał MIMP - Tarnów 17/6/1976

1. ()Kazimierz Araszewicz - Toruń           3   3   3   3   3    15
2. ()Jan Moskowicz - Toruń                  d   2   3   3   3    11
3. ()Andrzej Zając - Tarnów                 3   2   3   2   0    10
4. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         d   3   2   2   3    10
5. ()Józef Łabędź - Tarnów                  3   3   1   1   2    10
6. ()Edward Gawełczyk - Tarnów              2   2   2   2   2    10
7. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            0   3   3   1   2    9
8. ()Marian Witelus - Opole                 2   2   d   3   1    8+3

9. ()Stanisław Nocek - Lublin               3   w   2   ns  3    8+2
10.()Ryszard Rogula - Opole                 1   1   1   3   2    8+1
11.()Stanisław Kiljan - Rybnik              1   1   1   1   1    5
12.()Zygmunt Dłucik - Świętochłowice        2   1   u   1   1    5
13.()Kazimierz Wójcik - Leszno              2   u   0   2   0    4
14.()Józef Batycki - Rzeszów                1   0   2   0   ns   3
15.()Jan Koczy - Rybnik                     1   0   1   d   ns   2
16.()Marian Psionka - Lublin                d   d   ns  ns  ns   0
   (RT1)Janusz Papierok - Rybnik            1
   (RT2)Adam Janik - Rzeszów                1

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany:

Półfinał MIMP - Bydgoszcz 8/7/1976

1. (13)Zbigniew Studziński - Lublin         3   3   2   2   3    13
2. (2)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        2   3   2   3   2    12
3. (12)Wiesław Patynek - Bydgoszcz          1   3   3   2   2    11
4. (3)Lech Bewicz - Bydgoszcz               3   3   2   2   1    11
5. (7)Robert Słaboń - Wrocław               2   2   3   3   t    10
6. (5)Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz         3   t   ust 3   3    10
7. (8)Zygmunt Banasiak - Łódź               1   2   3   0   2    8
8. (16)Andrzej Węgrzyk - Rybnik             2   1   3   1   1    8

9. (11)Wojciech Puk - Gniezno               2   0   2   1   2    7
10.(1)Andrzej Marynowski - Gdańsk           1   1   1   1   3    7
11.(9)Paweł Bukiej - Bydgoszcz              3   u   1   2   0    6
12.(4)Jan Puk - Gniezno                     0   0   1   3   1    5
13.(15)Leon Kujawski - Gniezno              1   1   1   1   1    5
14.(6)Janusz Kołacki - Gdańsk               0   2   0   0   0    2
15.(10)Jan Gągolewicz - Gdańsk              0   1   0   0   0    1
16.(14)Stanisław Chomski - Gorzów Wlkp      0   0   0   0   0    0
   (R1)Andrzej Maroszek - Bydgoszcz        2
   (R2)Marek Ziarnik - Bydgoszcz           3
   Bolesław Rzewiński - Gorzów Wlkp         qns
   Krzysztof Fede - Gdańsk                  qns
   Zdzisław Żerdziński - Łódź               qns
   Jan Jąder - Łódź                         qns

    76:80    78:00    78:40    77:80    78:80
    77:00    77:80    77:20    78:00    78:00
    78:00    77:80    78:20    77:40    78:20
    77:80    ??:??    77:60    78:00    ??:??

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w 5 biegu za 5, R2 w 18 biegu za 7.

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Półfinał MIMP - Rybnik 8/7/1976

1. ()Mariusz Okoniewski - Leszno            3   3   3   3   2    14
2. ()Stanisław Nocek - Lublin               1   2   2   3   3    11
3. ()Jerzy Kowalczyk - Częstochowa          3   3   0   2   2    10
4. ()Alfred Siekierka - Opole               1   1   3   3   2    10
5. ()Leonard Raba - Opole                   2   2   3   2   1    10
6. ()Andrzej Zając - Tarnów                 2   0   3   1   3    9
7. ()Roman Jankowski - Leszno               3   1   0   3   1    8+3
8. ()Jacek Goerlitz - Opole                 0   3   1   2   2    8+3

9. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         2   3   1   2   d    8+2
10.()Marian Witelus - Opole                 2   1   2   d   3    8+2
11.()Stefan Smoła - Leszno                  1   2   1   1   3    8+1
12.()Kazimierz Araszewicz - Toruń           3   2   1   1   d    7
13.()Marian Stroba - Świętochłowice         1   0   2   w   1    4
14.()Ryszard Romaniak - Rzeszów             0   0   2   0   1    3
15.()Edward Gawełczyk - Tarnów              u   1   d   u   ns   1
16.()Józef Łabędź - Tarnów                  0   0   0   d   0    0
   (RT1)Bronisław Klimowicz - Rybnik        0
   (RT2)Piotr Brachmański - Rybnik          1
   Mirosław Błaszak - Częstochowa           qns
   Jan Moskowicz - Toruń                    qns

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

21 bieg dodatkowy: R.Jankowski, S.Kochman, S.Smoła, 22 bieg dodatkowy:
J.Goerlitz, M.Witelus.
Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.
Zmiany:


10. Finał MIMP - Opole 26/8/1976

1. (13)Wiesław Patynek - Bydgoszcz          3   1   3   3   3    13
2. (3)Leonard Raba - Opole                  2   3   3   3   u    11+3
3. (5)Kazimierz Ziarnik - Bydgoszcz         2   3   3   u   3    11+2

4. (1)Jerzy Kowalczyk - Częstochowa         3   2   3   3   u    11+u
5. (15)Zbigniew Studziński - Lublin         2   2   0   3   3    10
6. (16)Alfred Siekierka - Opole             u   3   2   2   3    10
7. (10)Mariusz Okoniewski - Leszno          2   3   2   1   1    9
8. (14)Lech Bewicz - Bydgoszcz              1   1   2   2   2    8
9. (2)Roman Jankowski - Leszno              1   2   2   2   u    7
10.(7)Stanisław Nocek - Lublin              3   1   0   d   2    6
11.(6)Wojciech Puk - Gniezno                u   0   1   2   1    4
12.(11)Andrzej Zając - Tarnów               3   0           ns   3
13.(8)Andrzej Huszcza - Zielona Góra        1   2   u   ns       3
14.(4)Andrzej Węgrzyk - Rybnik              0   w   1   u   ns   1
15.(12)Jacek Goerlitz - Opole               1   u   u/-          1
16.(9)Robert Słaboń - Wrocław               u   0                0
   (R1)Jerzy Kochman - Świętochłowice       0   u
   (R2)Marian Witelus - Opole               1   1   1   2   2
   Zygmunt Banasiak - Łódź                  qns

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Zmiany: 9 bieg R1 za 11, 10 bieg R2 za 12, 11 bieg R2 za 9, 13 bieg R2 za 12,
14 bieg R1 za 11, 17 bieg R2 za 8, 19 bieg R2 za 12.

 Powrót