Półfinał MIMP - Gniezno 7/9/1974

1. (7)Bolesław Proch - Zielona Góra         3   3   3   2   2    13
2. (12)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           3   3   u   3   3    12
3. (13)Marian Witelus - Opole               3   3   2   d   2    10
4. (5)Józef Witkowski - Gniezno             u   2   2   3   3    10
5. (14)Wojciech Puk - Gniezno               2   2   3   1   2    10

6. (11)Kazimierz Bury - Świętochłowice      2   2   3   2   1    10
7. (4)Leszek Papakul - Gdańsk               3   2   d   3   u    8
8. (3)Kazimierz Zarnik - Bydgoszcz          2   0   2   2   1    7
9. (16)Jan Moskowicz - Toruń                1   1   2   1   1    6
10.(15)Adam Olkiewicz - Toruń               0   1   u   1   3    5
11.(8)Andrzej Marynowski - Gdańsk           2   0   1   1   1    5
12.(1)Marek Możdżeń - Gniezno               d   1   1   0   2    4
13.(6)Lech Bewicz - Bydgoszcz               u   1   0   2   0    3
14.(9)Marcin Rożak - Gniezno                1   u   d   ?   ?    1
15.(10)Andrzej Zagórski - Gdańsk            ?                    0
16.(2)Jan Jakubowski - Zielona Góra         ?                    0
   (RT1)Eugeniusz Błaszak - Gniezno         3   3   3   3        12
   (RT2)Leon Kujawski - Gniezno             0   1   u   0        1

    80:20    79:00    80:40    79:20    80:20
    78:00    79:00    ??:??    79:50    78:00
    78:20    80:80    81:60    79:80    78:00
    80:10    79:00    79:00    80:00    ??:??

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.
Zmiany: RT1 w biegach 6,10,14,18 za 2, RT2 w biegach 6,12,15,17 za 10.

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Półfinał MIMP - Częstochowa 8/9/1974

1. ()Jerzy Kowalczyk - Częstochowa          2   3   3   3   3    14
2. ()Grzegorz Szczepanik - Rybnik           3   3   3   2   2    13
3. ()Leonard Raba - Opole                   3   2   3   2   3    13
4. ()Jan Gągolewicz - Gdańsk                2   2   w   3   3    10
5. ()Andrzej Zając - Tarnów                 1   3   w   2   3    9

6. ()Jerzy Kochman - Świętochłowice         1   2   1   3   1    8
7. ()Tadeusz Gortat - Łódź                  0   1   1   3   2    7
8. ()Jan Koczy - Rybnik                     3   1   3   0   0    7
9. ()Eugeniusz Błaszak - Gniezno            1   u   3   2   1    7
10.()Marian Stroba - Świętochłowice         3   0   1   0   2    6
11.()Stanisław Nocek - Lublin               w   2   1   1   2    6
12.()Marian Psionka - Lublin                2   1   w   1   2    6
13.()Franciszek Szostak - Rybnik            u   1   2   1   1    5
14.()Janusz Zieliński - Łódź                1   0   d   2   0    3
15.()Antoni Baran - Rzeszów                 2   w   w   1   0    3
16.()Zygmunt Banasiak - Łódź                2   u                2
17.()Wiesław Wojtanowski - Tarnów           0   0   0   0   1    1

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: pięciu najlepszych zawodników.

Jeżeli zawodnik-junior startował w eliminacjach seniorskich IMP i
awansował do półfinału tych rozgrywek - to miał prawo startu w
finale MIMP. W ten sposób awans do finału MIMP wywalczyli:
Gerard Stach, Ryszard Fabiszewski, Zbigniew Studziński, Ryszard Jany,
Mieczysław Woźniak, Tadeusz Berej.


8. Finał MIMP - Tarnów 29/9/1974

1. (9)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            3   3   2   3   3    14
2. (5)Franciszek Stach - Opole              3   2   3   3   2    13
3. (14)Ryszard Fabiszewski - Gorzów Wlkp    1   2   3   3   3    12

4. (12)Zbigniew Studziński - Lublin         2   3   2   2   3    12
5. (6)Ryszard Jany - Wrocław                2   3   3   0   2    10
6. (1)Leonard Raba - Opole                  3   1   2   1   3    10
7. (15)Andrzej Zając - Tarnów               3   2   u   2   2    9
8. (3)Jerzy Kowalczyk - Częstochowa         1   3   1   2   d    7
9. (4)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      2   1   3   1   u    7
10.(16)Marian Witelus - Opole               2   2   1   1   u    6
11.(2)Grzegorz Szczepanik - Rybnik          0   1   1   3   u    5
12.(7)Jan Gągolewicz - Gdańsk               1   0   2   w   2    5
13.(13)Tadeusz Gortat - Łódź                0   0   1   1   1    3
14.(8)Józef Witkowski - Gniezno             0   0   0   2   0    2
15.(10)Wojciech Puk - Gniezno               1   u   0   0   1    2
16.(11)Tadeusz Berej - Lublin               u   1   0   u   w    1
   Bolesław Proch - Zielona Góra            qns

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

 Powrót