Półfinał MIMP - Toruń 16/9/1973

1. (2)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp            2   3   3   3   2    13
2. (3)Zbigniew Studziński - Lublin          1   3   3   2   3    12
3. (13)Jerzy Moryto - Toruń                 3   3   3   2   1    12
4. (1)Roman Janczuro - Toruń                3   2   3   u   3    11
5. (16)Janusz Plewiński - Toruń             0   3   2   3   3    11
6. (6)Czesław Goszczyński - Częstochowa     3   2   1   2   2    10
7. (9)Jerzy Kowalczyk - Częstochowa         3   1   2   3   d    9

8. (4)Jan Gągolewicz - Gdańsk               w   2   2   1   3    8
9. (7)Jan Grabowski - Zielona Góra          2   2   d   3   1    8
10.(11)Czesław Piwosz - Leszno              2   1   0   1   2    6
11.(15)Tadeusz Berej - Lublin               2   0   2   0   2    6
12.(14)Roman Zieliński - Gdańsk             1   0   1   1   1    4
13.(R1)Jan Moskowicz - Toruń                1   2   0            3
14.(10)Marian Psionka - Lublin              1   1   u   1   u    3
16.(12)Józef Łabędź - Tarnów                d   1                1
17.(5)Marek Dobek - Tarnów                  1   d   u   ns  ns   1
18.(8)Antoni Baran - Rzeszów                0   0   u   ns  0    0

    75:80    78:00    77:60    77:40    77:40
    76:40    76:00    76:40    77:00    77:80
    78:40    77:20    76:80    77:40    77:40
    77:80    77:40    77:80    77:80    79:60

Sędzia - Tadeusz Jabłoński                  tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.
Zmiany: R1 w biegach 10,13,19 za 12.

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Półfinał MIMP - Gdańsk 16/9/1973

1. ()Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp       2   3   3   3   3    14
2. ()Jacek Goerlitz - Świętochłowice        3   3   2   3   3    13
3. ()Janusz Gos - Opole                     2   2   3   2   3    12
4. ()Leszek Papakul - Gdańsk                3   2   1   3   2    11
5. ()Marian Witelus - Opole                 1   3   2   2   3    11
6. ()Marian Wardzała - Tarnów               3   2   3   1   1    10
7. ()Andrzej Zagórski - Gdańsk              0   1   2   2   3    8

8. ()Tadeusz Gortat - Łódź                  3   1   1   1   2    8
9. ()Robert Słaboń - Wrocław                0   0   3   3   1    7
10.()Krzysztof Kałuża - Wrocław             2   3   d   u   0    5
11.()Zbigniew Malinowski - Bydgoszcz        1   2   1   1   0    5
12.()Roman Jóźwiak - Gorzów Wlkp            d       0   2   1    3
13.()Eugeniusz Błaszak - Gniezno            u   1   2   w   0    3
14.()Andrzej Marynowski - Gdańsk                    1   0   2    3
15.()Tadeusz Pubanc - Bydgoszcz             1   0   1   0   1    3
16.()Alfred Pagos - Tarnów                  2   u   u   u        2
17.()Marek Możdżeń - Gniezno                0   0   0            0
18.()Gerard Stach - Opole                   u                    0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: siedmiu najlepszych zawodników.

Jeżeli zawodnik-junior startował w eliminacjach seniorskich IMP i
awansował do półfinału tych rozgrywek - to miał prawo startu w
finale MIMP. W ten sposób awans do finału MIMP wywalczyli:
Andrzej Jurczyński, Kazimierz Bury, Zbigniew Filipiak i Franciszek Stach.


7. Finał MIMP - Zielona Góra 29/9/1973

1. (13)Zbigniew Filipiak - Zielona Góra     3   3   2   3   3    14
2. (11)Franciszek Stach - Opole             3   3   3   2   2    13
3. (4)Andrzej Jurczyński - Częstochowa      3   3   1   3   1    11

4. (7)Marian Wardzała - Tarnów              3   1   3   3   w    10
5. (16)Jerzy Rembas - Gorzów Wlkp           u   1   2   3   3    9
6. (9)Roman Janczuro - Toruń                1   2   3   2   1    9
7. (14)Jacek Goerlitz - Świętochłowice      2   1   w   2   3    8
8. (12)Kazimierz Bury - Świętochłowice      2   2   3   u   ns   7
9. (5)Marian Witelus - Opole                2   1   2   2   0    7
10.(3)Mieczysław Woźniak - Gorzów Wlkp      2   2   1   1   1    7
11.(R1)Jan Gągolewicz - Gdańsk              1   0   2   0   3    6
12.(10)Czesław Goszczyński - Częstochowa    0   3   0   0   2    5
13.(6)Zbigniew Studziński - Lublin          w   2   0   ns  2    4
14.(2)Andrzej Zagórski - Gdańsk             u   0   1   1   2    4
15.(1)Janusz Gos - Opole                    1   0   1   1   1    4
16.(15)Jerzy Kowalczyk - Częstochowa        u   d   0   1   d    1
17.(8)Jerzy Moryto - Toruń                  u/-                  0

    81:00    78:60    78:60    78:00    79:00
    80:40    79:60    79:00    77:50    76:40
    80:00    78:80    78:40    77:60    77:30
    79:20    78:80    77:80    78:40    77:40

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów
Zmiany: R1 w biegach 2,8,11,14,17 zastąpił kontuzjowanego zawodnika z nr 8.
W finale Jan Gągolewicz był rezerwowym, ale startując we wszystkich
biegach za tego samego zawodnika uzyskał prawo do sklasyfikowania na 11 miejscu.

 Powrót