Półfinał MIMP - Toruń 17/9/1967

1. (11)Piotr Bruzda - Wrocław                                    14
2. (10)Benedykt Kosek - Bydgoszcz                                13
3. (14)Zbigniew Jąder - Leszno                                   12
4. (13)Antoni Masłowski - Rybnik                                 11
5. (1)Stanisław Kowalski - Toruń                                 11
6. (2)Jan Ząbik - Toruń                                          10
7. (7)Tadeusz Rak - Częstochowa                                  7
8. (?)Bogumił Brzeziński - Bydgoszcz                             7

9. (?)Alfons Jankowski - Toruń                                   7
10.(15)Edmund Szymanowski - Leszno                               7
11.(9)Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz                               7
12.(5)Roman Winter - Gdańsk                                      5
13.(?)Jerzy Marklik - Bydgoszcz                                  2
14.(3)Waldemar Zawiński - Gniezno                                ?
15.(4)Jan Sulewski - Gdańsk                                      ?
16.(5)Czesław Kolman - Zielona Góra                              ?
16.(8)Lech Zapart - Zielona Góra                                 ?
17.(12)Jerzy Gryt - Rybnik                                       ?
18.(16)Lotar Dudek - Świętochłowice                              ?

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: ośmiu najlepszych zawodników.

Półfinał MIMP - Lublin 17/9/1967

1. ()Stanisław Kasa - Bydgoszcz                                  14
2. ()Zygmunt Matjan - Lublin                                     12
3. ()Marian Krajewski - Rzeszów                                  10
4. ()Zdzisław Hap - Krosno                                       10
5. ()Jerzy Łotocki - Częstochowa                                 10
6. ()Emil Jakubowski - Krosno                                    10
7. ()Jerzy Szczakiel - Opole                                     9
8. ()Jerzy Owoc - Krosno                                         8

9. ()Marian Gomułka - Lublin                                     8
10.()Jan Michalak - Wrocław                                      7
11.()Stanisław Lalicki - Łódź                                    4
12.()Tadeusz Szydło - Krosno                                     4
13.()Zygmunt Gołębiowski - Częstochowa                           2
14.()Waldemar Kaczmarski - Wrocław                               0
15.()Wojciech Kaczmarek - Leszno                                 0

    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów
Awans: sześciu najlepszych zawodników.

Jeżeli zawodnik-junior startował w eliminacjach seniorskich IMP i
awansował do półfinału tych rozgrywek - to miał prawo startu w
finale MIMP. Natomiast zawodnik-junior który odpadł w ćwierćfinale
IMP miał prawo startu w półfinale MIMP.
W ten sposób awans do finału MIMP uzyskali: Zdzisław Dobrucki,
Bogdan Szuluk i Stanisław Chorabik.


1. Finał MIMP - Bydgoszcz 30/9/1967

1. (6)Zbigniew Jąder - Leszno               3   2   3   2   3    13+3
2. (2)Zdzisław Dobrucki - Leszno            2   3   2   3   3    13+2
3. (15)Bogdan Szuluk - Toruń                3   1   3   3   2    12

4. (1)Stanisław Chorabik - Tarnów           3   d   2   3   3    11
5. (3)Piotr Bruzda - Wrocław                1   3   3   3   u    10
6. (9)Jerzy Łotocki - Częstochowa           2   3   1   1   2    9
7. (12)Benedykt Kosek - Bydgoszcz           3   3   1   u   1    8
8. (13)Emil Jakubowski - Krosno             2   2   2   0   2    8
9. (8)Stanisław Kowalski - Toruń            2   2   2   1   1    8
10.(11)Stanisław Kasa - Bydgoszcz           1   2   1   2   u    6
11.(14)Jerzy Dobrzański - Bydgoszcz         0   0   1   1   3    5
12.(7)Zdzisław Hap - Krosno                 1   0   1   2   1    5
13.(10)Antoni Masłowski - Rybnik            d   1   3   u   ns   4
14.(5)Bogumił Brzeziński - Bydgoszcz        0   1   0   2   u    3
15.(16)Tadeusz Rak - Częstochowa            1   1   0   1   0    3
16.(4)Jan Ząbik - Toruń                     0   d   ns  ns  ns   0
   Edward Jancarz - Gorzów Wlkp             qns
   Zygmunt Matjan - Lublin                  qns
   Marian Krajewski - Rzeszów               qns
   Jerzy Szczakiel - Opole                  qns
   Jerzy Owoc - Krosno                      qns

    :    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :
    :    :    :    :    :

Sędzia -                                    tabela biegów

 Powrót