1 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 2 - Gniezno 29/4/1976

1.Falubaz Zielona Góra                                           32

 ()Andrzej Huszcza                                               11
 ()Stefan Żeromski                                               8
 ()Aleksander Janas                                              7
 ()Roman Tajchert                                                6

2.Start Gniezno                                                  24

 ()Jan Puk                                                       10
 ()Leon Kujawski                                                 6
 ()Marcin Rożak                                                  4
 ()Wojciech Puk                                                  3
 ()Józef Witkowski                                               1

3.Stal Gorzów Wlkp                                               21

 ()Jerzy Rembas                                                  6
 ()Mirosław Ćwikła                                               6
 ()Bolesław Rzewiński                                            4
 ()Marek Towalski                                                3
 ()Stanisław Chomski                                             2

4.Unia Leszno                                                    17

 ()Mariusz Okoniewski                                            6
 ()Roman Jankowski                                               5
 ()Stanisław Turek                                               2
 ()Kazimierz Wójcik                                              2
 ()Stefan Smoła                                                  2

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

2 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 2 - Gorzów Wlkp 20/5/1976

1.Start Gniezno                                                  29

 (1)Wojciech Puk                            3   1   3   2        9
 (2)Jan Puk                                 2   3   2   1        8
 (3)Leon Kujawski                           3   3   2   2        10
 (4)Marcin Rożak                            0   1       1        2
 (17)Marek Mierkiewicz                              u            0

2.Stal Gorzów Wlkp                                               28

 (5)Jerzy Rembas                            3   3   3   3        12
 (6)Mirosław Ćwikła                         1   1       3        5
 (7)Bolesław Rzewiński                      1   0   3   1        5
 (8)Marek Towalski                          1   3   0   2        6
 (18)Stanisław Chomski                              u            0

3.Unia Leszno                                                    27

 (13)Stanisław Turek                        0   0       3        3
 (14)Roman Jankowski                        0   2   2            4
 (15)Kazimierz Wójcik                       2   3   3   1        9
 (16)Stefan Smoła                           2   2   2            6
 (20)Mariusz Okoniewski                             3   2   d    5

4.Falubaz Zielona Góra                                           11

 (9)Stefan Żeromski                         1   0   1   1        3
 (10)Roman Tajchert                         2                    2
 (11)Aleksander Janas                       u       ns  ns       0
 (12)Andrzej Huszcza                        1   2   1   u        4
 (19)Henryk Olszak                              0   0   2        2
 (R)Marek Glinka                                u                0

    73:80    72:40    73:80    72:80
    72:10    74:00    73:80    73:50
    75:80    74:50    73:60    72:50
    73:00    74:10    72:30    75:80

Sędzia: Tadeusz Mierecki                    tabela biegów
Zmiany: H.Olszak-V, M.Glinka-VII

3 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 2 - Leszno 27/5/1976

1.Unia Leszno                                                    36

 (9)Kazimierz Wójcik                        0   3   2   2        7
 (10)Mariusz Okoniewski                     3   3   3            9
 (11)Stanisław Turek                        3   3   1   3        10
 (12)Roman Jankowski                        3   2   3   1        9
 (19)Stefan Smoła                                       1        1

2.Stal Gorzów Wlkp                                               33

 (13)Jerzy Rembas                           2   3   3   3        11
 (14)Mirosław Ćwikła                        2   2   1   3        8
 (15)Bolesław Rzewiński                     1   1   3   1        6
 (16)Marek Towalski                         1   2   2   3        8

3.Start Gniezno                                                  23

 (5)Jan Puk                                 3   2   2   2        9
 (6)Wojciech Puk                            2   1   1   2        6
 (7)Marcin Rożak                            2   w   ns           2
 (8)Leon Kujawski                           1   1   2   2        6
 (18)Józef Witkowski                                    0        0

4.Falubaz Zielona Góra                                           3

 (1)Andrzej Huszcza                         0   u   u   1        1
 (2)Stefan Żeromski                         1   d   1   0        2
 (3)Henryk Olszak                           0   u   ns  ns       0
 (4)Aleksander Janas                        u   ns  ns  ns       0

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

4 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 2 - Zielona Góra 1/7/1976

1.Unia Leszno                                                    34

 ()Roman Jankowski                                               11
 ()Mariusz Okoniewski                                            9
 ()Stanisław Turek                                               8
 ()Stefan Smoła                                                  6

2.Falubaz Zielona Góra                                           30

 ()Stefan Żeromski                                               10
 ()Aleksander Janas                                              7
 ()Roman Tajchert                                                7
 ()Andrzej Huszcza                                               6

3.Start Gniezno                                                  22

 ()Wojciech Puk                                                  8
 ()Jan Puk                                                       6
 ()Leon Kujawski                                                 4
 ()Marcin Rożak                                                  4

4.Stal Gorzów Wlkp                                               9

 ()Marek Towalski                                                6
 ()Andrzej Mielczarek                                            2
 ()Paweł Sawicz                                                  1

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 2

1.Unia Leszno                                       114

2.Start Gniezno                                     98
3.Stal Gorzów Wlkp                                  91
4.Falubaz Zielona Góra                              76

 Powrót