1 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 1 - Gdańsk 29/4/1976

1.Polonia Bydgoszcz (kask czerwony)                              32

 (13)Marek Ziarnik                      0   2   3   2            7
 (14)Paweł Bukiej                       0           2            2
 (15)Kazimierz Ziarnik                  3   3   2   3            11
 (16)Andrzej Maroszek                   1   3   3   3            10
 (20)Wiesław Patynek                        0   2                2
2.Wybrzeże Gdańsk (kask żółty)                                   29
 (5)Jan Gągolewicz                      3   1   1   2            7
 (6)Andrzej Marynowski                  3   3   3   3            12
 (7)Henryk Kowalewski                   2   3   1                6
 (8)Roman Fede                          0   1   1   2            4
 (18)Janusz Kołacki                                 0            0
3.Gwardia Łódź (kask niebieski)                                  18
 (9)Zdzisław Żerdziński                 2   2   1   3            8
 (10)Jerzy Nowakowski                   3   0   0   1            4
 (11)Ryszard Witwicki                   0   1   0   0            1
 (12)Zygmunt Banasiak                   0   1   3   1            5
4.Stal Toruń (kask biały)                                        14
 (1)Krzysztof Kwiatkowski               2   2   0   1            5
 (2)Eugeniusz Miastkowski               1   0       1            2
 (3)Marian Więckowski                   0   2   0   0            2
 (4)Krzysztof Rapczyński                1           0            1
 (17)Jan Moskowicz                          0   2   2            4

    71:00    73:00    73:50    74:00
    73:60    71:20    72:50    74:00
    74:20    75:00    72:80    73:20
    74:20    72:40    73:80    72:60

Sędzia - Irena Nadolna                      tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

2 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 1 - Bydgoszcz 20/5/1976

1.Polonia Bydgoszcz (kask biały)                                 37

 (1)Marek Ziarnik                       3   3   3   3            12
 (2)Kazimierz Ziarnik                   3   3   3   3            12
 (3)Andrzej Maroszek                    0   3   3   0            6
 (4)Lech Bewicz                         2       3                5
 (17)Wiesław Patynek                        w       2            2
2.Stal Toruń (kask czerwony)                                     22
 (13)Krzysztof Rapczyński               2   0   1   1            4
 (14)Kazimierz Araszewicz               2   2   1   1            6
 (15)Krzysztof Kwiatkowski              3   1   1   2            7
 (16)Jan Moskowicz                      0   1   2   2            5
 (20)Eugeniusz Miastkowski                                       ns
3.Gwardia Łódź (kask żółty)                                      19
 (5)Zdzisław Żerdziński                 1   0   2   3            6
 (6)Krzysztof Głowacki                  1   2   0                3
 (7)Ryszard Witwicki                        0   1   2            3
 (8)Zygmunt Banasiak                    1   2   2   0            5
 (18)Paweł Bukiej                       0           2            2
4.Wybrzeże Gdańsk (kask niebieski)                               18
 (9)Jan Gągolewicz                      0   3   0                3
 (10)Andrzej Marynowski                 3   2   0   3            8
 (11)Roman Fede                         2   1       1            4
 (12)Janusz Kołacki                     1   1   0   1            3
 (19)Henryk Kowalewski                          0   0            0

    74:00    74:20    76:20    78:00
    74:80    76:20    76:80    76:00
    ??:??    76:80    ??:??    77:20
    ??:??    78:80    78:00    ??:??

Sędzia - Roman Cheładze                     tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

3 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 1 - Toruń 27/5/1976

1.Polonia Bydgoszcz (kask żółty)                                 34

 (5)Marek Ziarnik                       3   2                    5
 (6)Kazimierz Ziarnik                   2   ns  3   1            6
 (7)Andrzej Maroszek                    3   3   3   3            12
 (8)Paweł Bukiej                        1       1   2            4
 (18)Wiesław Patynek                        2   2   3            7
2.Wybrzeże Gdańsk (kask biały)                                   23
 (1)Jan Gągolewicz                      3   0   3   2            8
 (2)Andrzej Marynowski                  2   2   1   3            8
 (3)Henryk Kowalewski                   0   u                    0
 (4)Janusz Kołacki                      2   1   1   0            4
 (17)Roman Fede                                 1   2            3
3.Gwardia Łódź (kask czerwony)                                   20
 (13)Zygmunt Banasiak                   3   3   3   u            9
 (14)Zdzisław Żerdziński                1   2   2   2            7
 (15)Ryszard Witwicki                   u   1   2   1            4
 (16)Janusz Jąder                       ns  ns  ns  ns           ns
 (20)brak zawodnika                                              ns
4.Stal Toruń (kask niebieski)                                    17
 (9)Krzysztof Kwiatkowski               d   3   u   ns           3
 (10)Kazimierz Araszewicz               2   3   2   3            10
 (11)Eugeniusz Miastkowski              1   1   0   0            2
 (12)Krzysztof Rapczyński               1   1   0   wu           2
 (19)Marian Więckowski                                           ns

    79:60    79:00    80:80    79:00
    78:40    78:00    78:60    80:20
    78:00    77:80    80:40    79:80
    79:20    79:60    78:60    78:20

Sędzia:                                     tabela biegów

4 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 1 - Łódź 1/7/1976

1.Polonia Bydgoszcz                                              40
2.Stal Toruń                                                     26
3.Gwardia Łódź                                                   19
4.Wybrzeże Gdańsk                                                10


    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Polonia Bydgoszcz                                 141

2.Wybrzeże Gdańsk                                   80
3.Stal Toruń                                        79
4.Gwardia Łódź                                      76

 Powrót