1 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 4 - Opole 6???/4?/1975



    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                       tabela biegów

2 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 4 - Wrocław 13/4/1975

1.Sparta Wrocław                                                 35

  (?)Zygmunt Słowiński                                           11

2.ROW Rybnik                                                     22

  (?)Piotr Pyszny                                                8
  (?)Franciszek Szostak                                          8

3.Śląsk Świętochłowice                                           21

  (?)Jerzy Kochman                                               10

4.Kolejarz Opole                                                 18

  (?)Leonard Raba                                                5
  (?)Marian Witelus                                              5

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                      tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

3 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 4 - Rybnik 17/5/1975

1.ROW Rybnik                                                     44
2.Sparta Wrocław                                                 24
3.Śląsk Świętochłowice                                           19
4.Kolejarz Opole                                                 18

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

4 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 4 - Chorzów 22/6/1975

1.Sparta Wrocław                                                 31

  (?)Zygmunt Słowiński                                           10
  (?)Bolesław Gorczyca                                           10
  (?)Krzysztof Kałuża                                            5
  (?)Ryszard Jany                                                4
  (?)Robert Słaboń                                               2

2.Kolejarz Opole                                                 29

  (?)Leonard Raba                                                9
  (?)Marian Witelus                                              7
  (?)Norbert Ciomber                                             7
  (?)Alfred Siekierka                                            7

3.ROW Rybnik                                                     21

  (?)Grzegorz Szczepanik                                         8
  (?)Stanisław Kiljan                                            5
  (?)Jan Koczy                                                   4
  (?)Antoni Skupień                                              2
  (?)Piotr Pyszny                                                2

4.Śląsk Świętochłowice                                           15

  (?)Jacek Goerlitz                                              7
  (?)Jerzy Kochman                                               5
  (?)Eugeniusz Wyciślik                                          1
  (?)Eugeniusz Musioł                                            1
  (?)Zygmunt Dłucik                                              1

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Ostateczna kolejność w GRUPIE 4

1.Sparta Wrocław                                    66

2.ROW Rybnik                                        43
3.Śląsk Świętochłowice                              36
4.Kolejarz Opole                                    47

 Powrót