1 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 3 -  6/4/1975

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                       tabela biegów

2 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 3 - Tarnów ?/4/1975

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                      tabela biegów

3 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 3 - Częstochowa 17/5/1975

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

4 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 3 - Lublin 22/6/1975

1.Motor Lublin                                                   38

  (?)Marian Psionka                         3   3   3   3        12
  (?)Zbigniew Studziński                                         11
  (?)Stanisław Nocek                                             9
  (?)Tadeusz Berej                                               6

2.Włókniarz Częstochowa                                          31

  (?)Włodzimierz Tomaszewski                                     10
  (?)Jacek Gierzyński                                            8
  (?)Czesław Goszczyński                                         8
  (?)Marek Nabiałek                                              5

3.Unia Tarnów                                                    13

  (?)Andrzej Zając                                               7
  (?)Stanisław Chorabik                                          3
  (?)Józef Łabędź                                                2
  (?)Edward Gawełczyk                                            1

4.Stal Rzeszów                                                   11

  (?)? Baran                                                     5
  (?)Eugeniusz Rak                                               3
  (?)Adam Janik                                                  2
  (?)Jan Wilk                                                    1

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Stal Rzeszów                                      11

2.Unia Tarnów                                       13
3.Włókniarz Częstochowa                             31
4.Motor Lublin                                      38

 Powrót