1 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 2 - Gniezno 6/4/1975

1.Stal Gorzów Wlkp                                               32

  (?)Jerzy Rembas                           3   3   3   3        12
  (?)Ryszard Fabiszewski                                         9
  (?)Zenon Plech                                                 9
  (?)Mieczysław Woźniak                                          2

2.Start Gniezno                                                  23

  (?)Eugeniusz Błaszak                                           11
  (?)Marek Możdżeń                                               4
  (?)Wojciech Puk                                                4
  (?)Leon Kujawski                                               2
  (?)Jan Puk                                                     2

3.Unia Leszno                                                    19

  (?)Mariusz Okoniewski                                          8
  (?)Roman Zieliński                                             6
  (?)Kazimierz Adamczak                                          5

4.Falubaz Zielona Góra                                           17

  (?)Romuald Łoś                                                 7
  (?)Mirosław Łukaszewicz                                        6
  (?)Stefan Żeromski                                             4

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                       tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski i Witold Łukowski)

2 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 2 - Gorzów Wlkp 13/4/1975

1.Stal Gorzów Wlkp                                               33

  (5)Mieczysław Woźniak                     3   1   2   2        8
  (6)Jerzy Rembas                           d   2   2   3        7
  (7)Bogusław Nowak                         3   -   3   u        6
  (8)Ryszard Fabiszewski                    3   2   1   -        6
  (R)Bolesław Rzewiński                         3       3        6

2.Unia Leszno                                                    32

  (13)Kazimierz Adamczak                    2   3   3   2        10
  (14)Kazimierz Wójcik                      1   2   0   d        3
  (15)Mariusz Okoniewski                    1   3   3   3        10
  (16)Antoni Heliński                       2   3   2   2        9
  (R)Stefan Smoła                                                ns

3.Start Gniezno                                                  18

  (1)Eugeniusz Błaszak                      3   2   3   3        11
  (2)Marek Możdżeń                          0   0   1   1        2
  (3)Wojciech Puk                           1   u   0   1        2
  (4)Jan Puk                                0   1   0   2        3
  (R)brak zawodnika                                              ns

4.Falubaz Zielona Góra                                           11

  (9)Stefan Żeromski                        2   u   1   u        3
  (10)?.Wyrzykowski                         ?   -   ns  ns       0
  (11)Jan Jakubowski                        1   1   1   0        3
  (12)Romuald Łoś                           2   1   2   d        5
  (R)brak zawodnika                             ?                ns

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia - Mieczysław Krzyżaniak              tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

3 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 2 - Leszno 17/5/1975

1.Unia Leszno                                                    38

  (?)Mariusz Okoniewski                                          11
  (?)Kazimierz Wójcik                                            11
  (?)Kazimierz Adamczak                                          8
  (?)Stanisław Turek                                             8

2.Falubaz Zielona Góra                                           32

  (?)Romuald Łoś                                                 11
  (?)Bolesław Proch                                              9
  (?)Jan Grabowski                                               6
  (?)Jan Ratajczyk                                               6

3.Stal Gorzów Wlkp                                               14

  (?)Mieczysław Woźniak                                          6
  (?)Ryszard Fabiszewski                                         4
  (?)Bolesław Rzewiński                                          2
  (?)Andrzej Mielczarek                                          1

4.Start Gniezno                                                  11

  (?)Wojciech Puk                                                4
  (?)Jan Puk                                                     3
  (?)Marek Rożak                                                 3
  (?)Leon Kujawski                                               1

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

(źródło informacji - Witold Łukowski)

4 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 2 - Zielona Góra 27/6/1975

1.Stal Gorzów Wlkp                                               32

  (?)Mieczysław Woźniak                                          10
  (?)Ryszard Fabiszewski                                         10
  (?)Jerzy Rembas                                                6
  (?)Andrzej Mielczarek                                          4
  (?)Bolesław Rzewiński                                          2

2.Falubaz Zielona Góra                                           31

  (?)Bolesław Proch                                              11
  (?)Romuald Łoś                                                 9
  (?)Jan Grabowski                                               7
  (?)Roman Tajchert                                              3
  (?)Mirosław Łukaszewicz                                        1

3.Unia Leszno                                                    28

  (?)Mariusz Okoniewski                     3   3   3   3        12
  (?)Kazimierz Wójcik                                            6
  (?)Kazimierz Adamczak                                          5
  (?)Stanisław Turek                                             5

4.Start Gniezno                                                  4

  (?)Marek Możdżeń                                               2
  (?)Jan Jąder                                                   2
  (?)?                                                           ?
  (?)?                                                           ?

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

(źródło informacji - Witold Łukowski)

Ostateczna kolejność w GRUPIE 2

1.Stal Gorzów Wlkp                          10      111

2.Unia Leszno                               7       117
3.Falubaz Zielona Góra                      4       91
4.Start Gniezno                             3       56

 Powrót