1 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 1 - Gdańsk 6/4/1975

1.Wybrzeże Gdańsk                                                40

  (?)Bogdan Skrobisz                        3   3   3   3        12
  (?)Jan Gągolewicz                         3   3   3   3        12

2.Polonia Bydgoszcz                                              26
3.Stal Toruń                                                     16
4.Gwardia Łódź                                                   11


    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                       tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

2 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 1 - Bydgoszcz 13/4/1975

1.Polonia Bydgoszcz                                              32

  (?)Marek Ziarnik                          3   3   3   3        12
  (?)Kazimierz Ziarnik                                           10
  (?)Lech Bewicz                                                 9
  (?)Andrzej Maroszek                                            1

2.Gwardia Łódź                                                   29

  (?)Tadeusz Gortat                                              9
  (?)Zygmunt Banasiak                                            7
  (?)Henryk Jatczak                                              7
  (?)Ryszard Witwicki                                            6

3.Stal Toruń                                                     19

  (?)Adam Olkiewicz                                              10
  (?)Kazimierz Araszewicz                                        5
  (?)Eugeniusz Miastkowski                                       2
  (?)Krzysztof Kwiatkowski                                       1
  (?)Jan Moskowicz                                               1

4.Wybrzeże Gdańsk                                                15

  (?)Bogdan Skrobisz                                             5
  (?)Janusz Maraszek                                             4
  (?)?.Dobraczyński                                              3
  (?)Marek Grycan                                                3

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia -                      tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

3 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 1 - Toruń 17/5/1975

1.Stal Toruń                                                     32

  (?)Jan Moskowicz                                               10
  (?)Adam Olkiewicz                                              9
  (?)Kazimierz Araszewicz                                        9
  (?)Krzysztof Kwiatkowski                                       3
  (?)Eugeniusz Miastkowski                                       1

2.Wybrzeże Gdańsk                                                26

  (?)Bogdan Skrobisz                                             11

3.Polonia Bydgoszcz                                              21

  (?)Marek Ziarnik                                               9

4.Gwardia Łódź                                                   14

  (?)Zdzisław Żerdziński                                         5

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

4 RUNDA Młodzieżowego Pucharu PZMot - GRUPA 1 - Łódź 22/6/1975

1.Polonia Bydgoszcz                                              34

  (?)Marek Ziarnik                                               11
  (?)Lech Bewicz                                                 8
  (?)Paweł Bukiej                                                8
  (?)Andrzej Maroszek                                            7

2.Gwardia Łódź                                                   24

  (?)Tadeusz Gortat                         3   3   3   3        12
  (?)Zygmunt Banasiak                                            6
  (?)Zdzisław Żerdziński                                         3
  (?)Henryk Jatczak                                              2
  (?)Ryszard Witwicki                                            1

3.Wybrzeże Gdańsk                                                21

  (?)Bogdan Skrobisz                                             7
  (?)Andrzej Marynowski                                          6
  (?)Jan Gągolewicz                                              4
  (?)? Pawłowicz                                                 3
  (?)Marek Grycan                                                1

4.Stal Toruń                                                     17

  (?)Kazimierz Araszewicz                                        6
  (?)Adam Olkiewicz                                              5
  (?)Marian Więckowski                                           3
  (?)Jan Moskowicz                                               2
  (?)Eugeniusz Miastkowski                                       1

    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :
    :    :    :    :

Sędzia:                                     tabela biegów

(źródło informacji - Andrzej Korzybski)

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Polonia Bydgoszcz                         9       113

2.Wybrzeże Gdańsk                           6       102
3.Stal Toruń                                5       94
4.Gwardia Łódź                              4       78

 Powrót