1 RUNDA MDMP - Leszno 17/5/2016

1.Fogo Unia Leszno                                               39

 (9)Bartosz Smektała                    3   1   -   3   3        10
 (10)Viktor Trofimov                    2   3   2   3   2        12
 (11)Szymon Szlauderbach                3   1   1   -   3        8
 (12)Wiktor Lis                         wu  2   wsu -            2
 (19)Marek Lutowicz                             2   2   1   2    7
2.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           36
 (1)Norbert Krakowiak                   3   3   3   2   2        13
 (2)Dmytro Mostovik                     1   1   0   0   2        4
 (3)Dawid Kostecki                      2   0   1   1   0        4
 (4)Łukasz Sówka                        3   3   3   3   3        15
3.Polonia Piła                                                   28
 (5)Arkadiusz Pawlak                    2   2   2   1   1        8
 (6)Bartosz Hassa                       u4  0   2   2   3        7
 (7)Kacper Grzegorczyk                  0   3   3   2   1        9
 (8)Adrian Gała                         2   2   u2  w2  ns       4
4.Falubaz Zielona Góra                                           16
 (13)Jakub Zubczyński                   1   0   1   0   1        3
 (14)Damian Pawliczak                   1   0   0   1   w2       2
 (15)Wojciech Pilarski                  d3  1   1   u4  0        2
 (16)Arkadiusz Potoniec                 1   2   3   3   dst      9

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 11,2,14,8 XVIII - 6,19,13,3 XIX - 9,1,5,15 XX - 4,10,7,16

    67:32    67:48    67:39    70:05    69:02
    68:05    68:31    68:48    69:53    69:43
    67:07    69:36    68:38    69:82    67:62
    67:57    67:03    68:05    67:45    68:44

Sędzia - Krzysztof Filipowicz               tabela biegów

2 RUNDA MDMP - Piła 19/5/2016

1.Polonia Piła                                                   50

 (1)Arkadiusz Pawlak                    3   2   3   t   3        11
 (2)Bartosz Hassa                       3   3   1   3   3        13
 (3)Kacper Grzegorczyk                  2   2   3   2   3        12
 (4)Adrian Gała                         3   3   3   3   2        14
2.Stal Gorzów Wlkp                                               36
 (5)Rafał Karczmarz                     2   3   2   3   3        13
 (6)Alan Szczotka                       1   1   1   2   2        7
 (7)Marcel Studziński                   1   1   2   2   2        8
 (8)Przemysław Liszka                   2   3   2   0   1        8
3.Falubaz Zielona Góra                                           20
 (9)Damian Pawliczak                    1   u4  1   2   2        6
 (10)Wojciech Pilarski                  wu  u3  u2  1   1        2
 (11)Jakub Zubczyński                   0   1   wu  1   1        3
 (12)Arkadiusz Potoniec                 1   2   2   3   1        9
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           12
 (13)Norbert Krakowiak                  3   wu  ns  ns  ns       3
 (14)Dmytro Mostovik                    wu  ns  ns  ns  ns       0
 (15)Dawid Kostecki                     d4  1   0   0   0        1
 (16)Łukasz Sówka                       2   2   3   1   w2       8

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 1,6,10,14 XVIII - 3,7,11,15 XIX - 2,9,8,13 XX - 5,4,12,16

    66:72    66:56    68:65    68:84    70:06
    67:19    69:15    69:29    67:78    69:81
    67:56    68:22    68:25    68:65    68:68
    67:78    68:78    68:00    69:31    67:47

Sędzia - Piotr Nowak                        tabela biegów

3 RUNDA MDMP - Leszno 23/5/2016

1.Polonia Piła                                                   47

 (13)Arkadiusz Pawlak                   3   3   3   2   3        14
 (14)Bartosz Hassa                      1   3   3   0   2        9
 (15)Kacper Grzegorczyk                 3   3   1   1   3        11
 (16)Adrian Gała                        2   3   3   3   2        13
2.Stal Gorzów Wlkp                                               24
 (5)Marcel Studziński                   2   1   2   3   1        9
 (6)Alan Szczotka                       1   1   2   3   1        8
 (7)Przemysław Liszka                   0   2   1   3   1        7
 (8-RT)Marcin Kościelski                2   2   1   1   2
3.Fogo Unia Leszno                                               18
 (1)Szymon Szlauderbach                 1   wu  ns  ns           1
 (2)Wiktor Lis                          t   wu  1   1   2        4
 (3)Daniel Kaczmarek                    2   -   -   ns  ns       2
 (4)Viktor Trofimov                     wsu -   ns  -            0
 (17)Marek Lutowicz                         2   2   2   2   3    11
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           13
 (9)Norbert Krakowiak                   wsu ns  ns  ns  ns       0
 (10-RT)Michał Piosicki                 3   0   2   2   ns
 (11)Dawid Kostecki                     0   1   0   0   1        2
 (12)Łukasz Sówka                       3   dst 3   2   3        11

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 17,14,7,9 XVIII - 15,8,11,4 XIX - 13,2,6,10 XX - 12,16,5,3

    64:74    64:23    65:58    64:47    64:68
    63:22    65:17    64:25    65:01    65:05
    66:71    64:88    63:77    64:83    64:99
    63:64    65:44    65:04    64:72    63:98

Sędzia - Piotr Nowak                        tabela biegów

4 RUNDA MDMP - Gorzów Wlkp 7/6/2016

1.Stal Gorzów Wlkp                                               44

 (1)Rafał Karczmarz                     3   1   2   3   2        11
 (2)Marcel Studziński                   1   3   3   2   1        10
 (3)Alan Szczotka                       1   2   2   3   3        11
 (4)Hubert Czerniawski                  3   3   2   3   1        12
2.Fogo Unia Leszno                                               39
 (13)Daniel Kaczmarek                   2   1   3   1   3        10
 (14)Dominik Kubera                     2   3   1   3   3        12
 (15)Bartosz Smektała                   3   3   3   1   3        13
 (16)Wiktor Lis                         1   -   wu  1   1        3
 (20)Marek Lutowicz                         1                    1
3.Falubaz Zielona Góra                                           18
 (5)Jakub Zubczyński                    u4  0   dst 0   0        0
 (6)Damian Pawliczak                    -   0   1   1   1        3
 (7)Sebastian Niedźwiedź                2   2   0   2   dst      6
 (8)Mateusz Burzyński                   2   -   0   2   2        6
 (18)Alex Zgardziński                   3   wu                   3
4.Polonia Piła                                                   15
 (9)Arkadiusz Pawlak                    d4  2   3   2   2        9
 (10)Kacper Grzegorczyk                 0   1   1   0   0        2
 (11)Patryk Fajfer (gość)               0   2   2   0   0        4
 (12)Bartosz Kibała (gość)              1   w   0   d4  2        3

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 3,12,16,5 XVIII - 13,1,6,10 XIX - 14,8,2,11 XX - 15,9,4,7

    62:85    63:31    63:28    64:18    64:66
    63:47    63:75    63:10    64:06    64:59
    62:91    64:25    63:94    64:91    64:88
    63:15    64:81    64:10    63:31    64:19

Sędzia - Remigiusz Substyk                  tabela biegów

5 RUNDA MDMP - Zielona Góra 9/6/2016

1.Stal Gorzów Wlkp                                               37

 (13)Marcel Studziński                  3   1   2   1   2        9
 (14)Alan Szczotka                      3   2   2   3   2        12
 (15)Hubert Czerniawski                 1   2   2   3   0        8
 (16)Arkadiusz Pawlak (gość)            t   1   3   1   3        8
2.Fogo Unia Leszno                                               31
 (9)Marcin Nowak                        2   3   3   3   3        14
 (10)Marek Lutowicz                     1   wu  wu  ns  ns       1
 (11)Wiktor Lis                         t   1   u4  1   3        5
 (12)Bartosz Smektała                   t   3   3   2   3        11
3.Ostrovia Ostrów Wlkp                                           26
 (5)Tomasz Przywieczerski               2   1   2   0   1        6
 (6)Dawid Kostecki                      1   u4  ns  ns  ns       1
 (7)Dmytro Mostovik                     3   2   0   2   2        9
 (8)Łukasz Sówka                        3   3   3   0   1        10
4.Falubaz Zielona Góra                                           24
 (1)Mateusz Burzyński                   2   wst 1   2   1        6
 (2)Damian Pawliczak                    0   0   1   2   2        5
 (3)Sebastian Niedźwiedź                2   3   1   3   w2       9
 (4)Jakub Zubczyński                    1   2   1   u4  0        4

Kolejność w wyścigach XVII..XX:
XVII - 16,2 XVIII - 13,5,4 XIX - 12,7,1,15 XX - 9,14,8,3

    62:84    63:03    62:12    62:97    63:00
    62:97    62:97    62:72    62:84    64:34
    62:19    62:69    62:78    64:00    63:00
    63:09    61:37    62:66    63:68    62:66

Sędzia - Grzegorz Czarnecki                 tabela biegów

Ostateczna kolejność Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski

1.Stal Gorzów Wlkp                          10      141

2.Fogo Unia Leszno                           8      127
3.Polonia Piła                               7      140
4.Ostrovia Ostrów Wlkp                       3      87
5.Falubaz Zielona Góra                       2      78

 Powrót