1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Łódź 16/8/2016

1.Stal Gorzów Wlkp                                               51

 (1)Rafał Karczmarz                 3   3   2   2   3   3   3    19
 (2)Adrian Cyfer                    3   2   3   3   3   3   2    19
 (3)Hubert Czerniawski              2   2   2   2   3   2        13
 (4)brak zawodnika                                               ns
 (17)brak zawodnika                                              ns
2.ROW Rybnik                                                     43
 (5)Kacper Woryna                   wu  3   3   3   2   2   2    15
 (6)Kamil Wieczorek                 3   0   3   3   2   3        14
 (7)Robert Chmiel                   2   2   3   d1  2   2   3    14
 (8)brak zawodnika                                               ns
 (18)brak zawodnika                                              ns
3.Orzeł Łódź                                                     10
 (9)Michał Piosicki                 1   2   1   1   2   1   1    9
 (10)Tomasz Przywieczerski          u4  1   ns  ns  ns           1
 (11)Oskar Bober                    w2  ns  ns  ns  ns  ns       0
 (12)brak zawodnika                         ns      ns           ns
 (19)brak zawodnika                                              ns
NS.Polonia Bydgoszcz                                             0
 (13)Oskar Ajtner-Gollob            1   1   1   0   1   w2
 (14)Tomasz Orwat                   2   1   0   1   1   1   0
 (15)brak zawodnika                                              ns
 (16)brak zawodnika                                              ns
 (20)brak zawodnika                                              ns

XVII - 2,7,14,12 XVIII - 7,3,11,15 XIX - 6,2,10,13 XX - 1,5,9,14

    70:21    67:12    69:16    69:18    69:06
    69:41    67:54    68:03    67:91    68:43
    67:78    68:13    70:91    68:91    69:31
    67:72    67:90    69:22    68:32    68:10

Sędzia - Michał Stec                        tabela biegów
Zmiany: 1-V,XIV 2-I,XVII 3-IX 5-III,VIII 6-IX 7-XIII,XVII 9-VII,XIII 11-I

2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Rybnik 19/7/2016

1.ROW Rybnik                                                     47

 (1)Kacper Woryna                   3   3   3   3   3   3   3    21
 (2)Robert Chmiel                   1   3   3   1   2   3   3    16
 (3)Kamil Wieczorek                 1   2   3   2   1   1        10
 (4)brak zawodnika                                               ns
 (17)brak zawodnika                                              ns
2.Stal Gorzów Wlkp                                               34
 (13)Rafał Karczmarz                3   2   2   2   1            10
 (14)Hubert Czerniawski             2   1   1   2   3            9
 (15)Alan Szczotka                  1   1   2   3   1            8
 (16)Marcel Studziński              2   1   1   1   2            7
 (20)brak zawodnika                                              ns
3.Orzeł Łódź                                                     31
 (5)Oskar Bober                     0   3   3   1   2            9
 (6)Michał Piosicki                 2   wu  1   1   2            6
 (7)Tomasz Przywieczerski           1   0   0   2   1            4
 (8)Adrian Gała                     2   2   3   3   2            12
 (18)brak zawodnika                                              ns
NS.Polonia Bydgoszcz                                             0
 (9)Oskar Ajtner-Gollob             3   d2  2   1   2   d4  d4   8
 (10)Tomasz Orwat                   0   0   0   0   d4  dst 0    0
 (11)brak zawodnika                 ns  ns          ns           ns
 (12)brak zawodnika                         ns  ns  ns           ns
 (19)brak zawodnika                                              ns

XVII - 1,16,7 XVIII - 14,6,3 XIX - 2,5,15,10 XX - 1,8,13,9

    68:53    67:58    69:00    67:45    68:53
    68:33    67:15    68:42    69:25    69:13
    69:12    68:90    67:44    68:76    68:75
    67:85    67:86    67:92    68:17    68:29

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów
Zmiany: 1-V,XVII 2-I,IX 3-XIV 9-I,VII 10-XI,XIII

3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gorzów Wlkp 26/7/2016

1.Stal Gorzów Wlkp                                               38

 (9)Rafał Karczmarz                 3   2   3   3   3            14
 (10)Hubert Czerniawski             2   2   wsu 1   wu           5
 (11)Alan Szczotka                  2   1   1   1   2            7
 (12)Adrian Cyfer                   3   2   3   3   1            12
 (19)brak zawodnika                                              ns
2.ROW Rybnik                                                     34+3
 (13)brak zawodnika                                              ns
 (14)Kacper Woryna                  2   3   2   2   3   1   2    15+3()
 (15)Robert Chmiel                  1   2   3   2   2   2   1    13
 (16)Kamil Wieczorek                1   1   0   d4  3   1        6
 (20)brak zawodnika                                              ns
3.Orzeł Łódź                                                     34+2
 (1)Oskar Bober                     3   3   wu  2   2            10
 (2)Michał Piosicki                 2   1   3   2   2            10
 (3)Tomasz Przywieczerski           u4  1   0   1   wu           2
 (4)Adrian Gała (gość)              w2x 3   3   3   3            12
 (17)brak zawodnika                                              ns
NS.Polonia Bydgoszcz                                             0
 (5)Oskar Ajtner-Gollob             1   d4  2   2   0   3   ns   8
 (6)Tomasz Orwat                    1   0   1   1   d4  1   0    4
 (7)brak zawodnika                  ns  ns      ns  ns           ns
 (8)brak zawodnika                  ns  ns  ns      ns           ns
 (18)brak zawodnika                                              ns

XVII - 16,11,6,3 XVIII - 5,2,16,10 XIX - 9,1,15,6 XX - 4,14,12,5

    61:97    61:57    61:97    63:44    64:54    62:61
    61:92    61:58    61:79    62:25    65:15
    61:86    62:40    63:53    62:37    61:97
    61:15    61:08    62:87    62:38    62:97

Sędzia - Piotr Nowak                        tabela biegów
Zmiany: 5-XIII,XVIII 6-X,XVII 14-II,XVI 15-VII,IX 16-XVII

4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Bydgoszcz 23/8/2016

1.ROW Rybnik                                                     50

 (9)Kacper Woryna                   1   2   3   3   3   3   3    18
 (10)Robert Chmiel                  3   2   2   3   3   3   3    19
 (11)Kamil Wieczorek                3   1   2   2   2   3        13
 (12)brak zawodnika                                              ns
 (19)brak zawodnika                                              ns
2.Stal Gorzów Wlkp                                               38
 (5)Adrian Cyfer                    2   3   3   3   3   2   2    18
 (6)Hubert Czerniawski              wsu 1   1   2   d1  2        6
 (7)Rafał Karczmarz                 1   2   2   2   3   2   2    14
 (8)brak zawodnika                                               ns
 (18)brak zawodnika                                              ns
3.Polonia Bydgoszcz                                              26
 (1)Oskar Ajtner-Gollob             3   2   3   3   1   1   d4   13
 (2)Tomasz Orwat                    1   2   1   1   1   w2  1    7
 (3)Kevin Fajfer                    2   1   1   0   1   1        6
 (4)brak zawodnika                                               ns
 (17)brak zawodnika                                              ns
4.Orzeł Łódź                                                     5
 (13)Michał Piosicki                u/- ns  ns  ns  ns           0
 (14)Tomasz Przywieczerski          0   0   1   2   1            4
 (15)Mateusz Błażykowski            u4  w   0   u4  1   0        2
 (16)brak zawodnika                 ns  ns  ns  ns               ns
 (20)brak zawodnika                                              ns

XVII - 10,7,15,2 XVIII - 11,6,3,13 XIX - 10,7,2,15 XX - 9,5,14,1

Czasów nie mierzono.

Sędzia - Remigiusz Substyk                  tabela biegów
Zmiany: 1-I,XIV 2-V,XVII 3-IX 5-III,IX 6-XIII 7-VIII,XVII 9-I,VII 10-XIII,XVII 11-XII 15-XVII

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.ROW Rybnik                                10      174

2.Stal Gorzów Wlkp                          10      161
3.Orzeł Łódź                                3       80
4.Polonia Bydgoszcz                         1       26

 Powrót