1 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Gdańsk 24/5/2007

1.Stal Gorzów Wlkp                                               29

 (13)Mateusz Mikorski                   1   1   2   0            4
 (14)Kamil Brzozowski                   3   3   3   1            10
 (15)Sławomir Dąbrowski                 1   1   2   3            7
 (16)Adrian Szewczykowski               1   2   2   3            8
2.Unibax Toruń                                                   28
 (9)Damian Stachowiak                   2   1   2   1            6
 (10)Karol Ząbik                        3   2   3   3            11
 (11)Adam Wiśniewski                    wzd 2   0   1            3
 (12)Alan Marcinkowski                  2   3   1   2            8
3.Polonia Bydgoszcz                                              23
 (5)Krzysztof Buczkowski                1   3   3   3            10
 (6)Marcin Jędrzejewski                 3   3   3   2            11
 (7)Marcin Mazur                        0   0   0   2            2
4.Lotos Gdańsk                                                   14
 (1)Damian Sperz                        2   1   wu2 2            5
 (2)Krystian Barański                   3   2   1   0            6
 (3)Grzegorz Dzik                       2   0   1   u3           3
 (4)Maciej Górski                       ust ns  ns  ns           0

    66:32    65:84    64:84    68:00
    66:22    64:00    67:04    67:93
    66:81    66:07    65:68    65:72
    65:59    67:35    66:21    66:06

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Bydgoszcz 12/6/2007

1.Stal Gorzów Wlkp                                               36

 (9)Paweł Hlib                          2   3   3   3            11
 (10)Kamil Brzozowski                   3   3   3   -            9
 (11)Sławomir Dąbrowski                 2   2   1   3            8
 (12)Adrian Szewczykowski               3   1   1   3            8
 (19)Paweł Zmarzlik                                 0            0
2.Polonia Bydgoszcz                                              31
 (1)Marcin Jędrzejewski                 2   3   3   2            10
 (2)Krzysztof Buczkowski                3   3   3   3            12
 (3)Marcin Mazur                        t   2   2   1            5
 (4)Michał Łopaczewski                  1   1   0   2            4
3.ZKŻ Kronopol Zielona Góra                                      16
 (13)Adam Kulczyński                    3   2   2   1            8
 (14)Janusz Baniak                      0   1   0   2            3
 (15)Grzegorz Zengota                   1   1   w2  ns           2
 (16)Przemysław Zarzycki                1   0   0   2            3
4.Unibax Toruń                                                   12
 (5)Alan Marcinkowski                   2   wsu 2   wu           4
 (6)Damian Stachowiak                   1   2   2   1            6
 (7)Damian Celmar                       u3  d4  1   t            1
 (8)Adam Wiśniewski                     0   d4  1   0            1

    65:47    64:25    65:69    66:75
    64:94    65:16    63:78    65:85
    63:22    63:50    64:25    63:94
    64:56    64:53    64:35    64:68

Sędzia - Piotr Nowak                        tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Toruń 18/7/2007

1.Stal Gorzów Wlkp                                               40

 (5)Paweł Hlib                          3   3   3   2            11
 (6)Kamil Brzozowski                    3   3   1   3            10
 (7)Adrian Szewczykowski                2   3   3   3            11
 (8)Sławomir Dąbrowski                  3   1   2   2            8
 (18)Paweł Zmarzlik                                              ns
2.ZKŻ Kronopol Zielona Góra                                      27
 (9)Paweł Gwoźdź                        2   1   2   -            5
 (10)Janusz Baniak                      1   -   u3  2            3
 (11)Przemysław Zarzycki                1   -   2   2            5
 (12)Grzegorz Zengota                   2   2   2   3            9
 (18)Adam Kulczyński                        2   2   1            5
3.Unibax Toruń                                                   21
 (1)Karol Ząbik                         3   3   3   3            12
 (2)Oskar Pieniążek                     wsu u4  1   1            2
 (3)Adam Wiśniewski                     wu  1   0   -            1
 (4)Alan Marcinkowski                   t   2   3   1            6
 (17)Łukasz Lipiński                                wu           0
4.Lotos Gdańsk                                                   6
 (13)Krystian Barański                  2   1   1   ns           4
 (14)Krystian Szymko                    1   0   1   0            2
 (15)Kamil Popławski                    t   0   0   -            0

 (RT-1)Mateusz Lampkowski               t   d4  0   0
 (RT-2)Marcin Nowakowski                wu  0   d3

    62:34    63:56    64:18    63:93
    65:31    63:09    65:06    64:41
    65:75    64:63    63:10    65:32
    62:53    63:19    63:41    63:57

Sędzia - Piotr Jąder                        tabela biegów
Zmiany: RT-1 w 1 biegu za 4, RT-2 w 3 biegu za 15, RT-1 w biegach 4,11 za 16,
RT-2 w biegach 5,13 za 16, RT-1 w 14 biegu za 15.

4 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Gorzów Wlkp 9/8/2007

1.Stal Gorzów Wlkp                                               39

 (1)Paweł Hlib                          3   3   3   3            12
 (2)Sławomir Dąbrowski                  2   2   2   2            8
 (3)Kamil Brzozowski                    3   1   2   3            9
 (4)Adrian Szewczykowski                3   2   2   3            10
2.Polonia Bydgoszcz                                              29
 (13)Marcin Jędrzejewski                2   3   3   d4           8
 (14)Krzysztof Buczkowski               1   2   3   3            9
 (15)Michał Łopaczewski                 3   3   1   1            8
 (16)Marcin Mazur                       2   1   1   d3           4
3.ZKŻ Kronopol Zielona Góra                                      22
 (5)Grzegorz Zengota                    t   2   3   2            7
 (6)Adam Kulczyński                     dst 3   2   1            6
 (7)Paweł Gwoźdź                        1   1   1   2            5
 (8)Janusz Baniak                       1   u4  -   -            1
 (18)Przemysław Zarzycki                        1   2            3
4.Lotos Gdańsk                                                   1
 (9)Cyprian Szymko                      0   0   0   1            1
 (10)Kamil Popławski                    wu  0   t   0            0

 (RT-1)Paweł Zmarzlik                   2   1   0   1

    65:16    64:81    65:78    66:81
    64:34    64:06    64:00    66:35
    64:26    64:72    64:34    64:38
    64:11    63:25    64:34    63:86

Sędzia - Piotr Jąder                        tabela biegów
Zmiany: RT-1 w 1 biegu za 12, w 2 biegu za 11, w 7 biegu za 12, w 8 biegu za 11.

5 RUNDA MDMP - GRUPA 1 - Zielona Góra 26/9/2007

1.ZKŻ Kronopol Zielona Góra                                      35

 (1)Paweł Gwoźdź                        1   3   3   1            8
 (2)Adam Kulczyński                     2   3   2   2            9
 (3)Grzegorz Zengota                    2   3   3   3            11
 (4)Przemysław Zarzycki                 2   1   3   1            7
2.Polonia Bydgoszcz                                              29
 (9)Krzysztof Buczkowski                3   3   2   3            11
 (10)Marcin Jędrzejewski                2   2   2   3            9
 (11)Michał Łopaczewski                 1   2   3   3            9
3.Unibax Toruń                                                   20
 (13)Alan Marcinkowski                  3   2   1   2            8
 (14)Damian Stachowiak                  3   1   1   1            6
 (15)Adam Wiśniewski                    1   0   1   -            2
 (16)Oskar Pieniążek                    0   -   -   2            2
 (20)Damian Celmer                          2   dst 0            2
4.Lotos Gdańsk                                                   2
 (5)Damian Sperz                        wu  1   1   0            2
 (6)Cyprian Szymko                      0   0   d4  d4           0

Memoriał Andrzeja Zarzeckiego i Artura Pawlaka:
Półfinały:
XVII (65:00) Zengota, Jędrzejewski
, Sperz, Stachowiak
XVIII (66:41) Buczkowski, Marcinkowski, Kulczyński, Szymko

Finał:
XIX (65:28) Zengota, Marcinkowski, Jędrzejewski
, Buczkowski

    66:66    64:56    65:69    64:75
    65:44    64:13    64:84    66:00
    64:56    65:38    66:28    66:69
    64:72    66:06    66:44    65:68

Sędzia - Marek Smyła                        tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 1

1.Stal Gorzów Wlkp                          12      144

2.Polonia Bydgoszcz                         7       112
3.ZKŻ Kronopol Zielona Góra                 7       100
4.Unibax Toruń                              4       81
5.Lotos Gdańsk                              0       23

 Powrót