1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Bydgoszcz 20/5/2004

1.Apator-Adriana Toruń                                           21

 (4)Arkadiusz Kalwasiński               -       -   -   -        ns
 (5)Adrian Miedziński                   1   3   2   3   2        11
 (6)Karol Ząbik                         t   2   3   2   3        10
2.Kunter GTŻ Grudziądz                                           20
 (10)Krzysztof Buczkowski               2   3   3   1   3        12
 (11)Grzegorz Musiał                    3   2   2   0   1        8
 (12)brak zawodnika                         -   -   -            ns
3.Budlex-Polonia Bydgoszcz                                       19
 (1)Marek Cieślewicz                    3       3   0   -        6
 (2)Krystian Klecha                     2   1       3   3        9
 (3)Grzegorz Czechowski                     0   2   -   2        4
4.Lotos Gdańsk                                                   16
 (13)Mariusz Pacholak                   2   3   0   1   0        6
 (14)Mirosław Jabłoński                 3   2   1   2   2        10
 (15)brak zawodnika                         -   -   -            ns
5.Polonia Piła                                                   7
 (16)Oskar Wolsztyński                  1   d4      d3  -        1
 (17)Dawid Paszko                       dst     0       0        0
 (18)Paweł Kowalewski                       1   1   3   1        6
6.TŻ Łódź                                                        6
 (7)Jarosław Jankowski                  0       1   dst -        1
 (8)Piotr Jędrzejkiewicz                1   1       2   1        5
 (9)Jakub Rogala                            0   0       0        0

    65:95    66:62    65:94    65:54
    67:25    65:69    70:35    65:19
    65:41    65:69    65:38    65:94
    66:47    66:81    65:31

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Toruń 27/5/2004

1.Apator-Adriana Toruń                                           20

 (1)Arkadiusz Kalwasiński               -       -   -   -        ns
 (2)Adrian Miedziński                   3   2   wsu 2   2        9
 (3)Karol Ząbik                         2   3   d1  3   3        11
2.Budlex-Polonia Bydgoszcz                                       19
 (16)Marek Cieślewicz                   2   2       3   d        7
 (17)Krystian Klecha                    3   3   3   2   1        12
 (18)Grzegorz Czechowski                    -   u2  -            0
3.Kunter GTŻ Grudziądz                                           17
 (7)Krzysztof Buczkowski                2   wu  3   1   3        9
 (8)Grzegorz Musiał                     1   3   2   0   2        8
 (9)brak zawodnika                          -   -       -        ns
4.Lotos Gdańsk                                                   14
 (10)Mariusz Pacholak                   0   0   0   2   1        3
 (11)Mirosław Jabłoński                 3   1   1   3   3        11
 (12)brak zawodnika                         -   -   -            ns
5.Polonia Piła                                                   12
 (13)Dawid Paszko                       0   1   2   ns  ns       3
 (14)Oskar Wolsztyński                  1   2   3   1   2        9
 (15)brak zawodnika                         -   -   -            6
6.TŻ Łódź                                                        6
 (4)Piotr Jędrzejkiewicz                1       wu  -   -        1
 (5)Przemysław Dądela                   0   d4      d4  w2       0
 (6)Sebastian Kasprzak                      2   1   1   1        5

    64:18    63:12    65:56    61:87
    62:16    63:48    62:84    64:16
    62:37    64:62    63:06    63:94
    63:00    62:03    65:09

Sędzia -                                    tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Łódź 15/6/2004

1.Kunter GTŻ Grudziądz                                           20

 (4)Krzysztof Buczkowski                2   0   3   3   3        11
 (5)Grzegorz Musiał                     3   1   1   2   2        9
 (6)brak zawodnika                          -   -   -            ns
2.Apator-Adriana Toruń                                           19
 (16)Arkadiusz Kalwasiński              -       -   -   -        ns
 (17)Adrian Miedziński                  3   2   wu  2   3        10
 (18)Karol Ząbik                        1   3   wu  3   2        9
3-4.Polonia Piła                                                 14
 (10)Paweł Kowalewski                   d4  1   -   -   ns       1
 (11)Łukasz Nowak                       1   3   3   d2  -        7
 (12)Rafał Krygiel                          -   2   1   3        6
3-4.Budlex-Polonia Bydgoszcz                                     14
 (13)Marek Cieślewicz                   wu      -   -   -        0
 (14)Krystian Klecha                    2   3   2   3   w        10
 (15)Grzegorz Czechowski                    2   wu  2   w        4
5.Lotos Gdańsk                                                   13
 (7)Mariusz Pacholak                    2   0   2   0   0        4
 (8)Mirosław Jabłoński                  3   1   3   1   1        9
 (9)brak zawodnika                          -   -   -            ns
6.TŻ Łódź                                                        6
 (1)Sebastian Kasprzak                  wu      0   0   1        1
 (2)Przemysław Dądela                   1   0           d3       1
 (3)Piotr Jędrzejkiewicz                    2   1   1            4

    71:80    70:00    70:80    73:40
    71:00    69:80    70:20    --:--
    70:40    74:20    74:40    71:60
    73:00    74:00    70:80

Sędzia - Piotr Nowak                        tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Grudziądz 22/6/2004

1.Apator-Adriana Toruń                                           25

 (13)Arkadiusz Kalwasiński              -       -   -   -        ns
 (14)Adrian Miedziński                  2   2   3   3   3        13
 (15)Karol Ząbik                        3   3   2   2   2        12
2.Budlex-Polonia Bydgoszcz                                       20
 (10)Krystian Klecha                    3   3   -   3   1        10
 (11)Marcin Jędrzejewski                2   -   2       -        4
 (12)Grzegorz Czechowski                    1   3   2   0        6
3.Kunter GTŻ Grudziądz                                           15
 (1)Krzysztof Buczkowski                dst 2   3   1   3        9
 (2)Grzegorz Musiał                     3   0   1   0   2        6
 (3)brak zawodnika                          -   -   -            ns
4.Lotos Gdańsk                                                   14
 (4)Mariusz Pacholak                    2   3   1   1   3        10
 (5)Maciej Pawłowski                    1   -           1        2
 (6)Piotr Domagała                          2   0   0            2
5.Polonia Piła                                                   10
 (7)Paweł Kowalewski                    d3  1   2   3   2        8
 (8)Łukasz Nowak                        d4  0   0   2   w2       2
 (9)brak zawodnika                          -   -   -            ns
6.TŻ Łódź                                                        4
 (16)Sebastian Kasprzak                 1   w2  1   1   w2       3
 (17)Jakub Rogala                       t   1   u4  w2  wu       1
 (18)brak zawodnika                                              ns

    69:66    70:25    70:71    70:21
    69:59    71:18    73:13    69:01
    69:24    69:27    68:43    70:19
    69:19    69:75    69:51

Sędzia - Sławomir Jędraś                    tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gdańsk 15/7/2004

1-2.Budlex-Polonia Bydgoszcz                                     20

 (7)Krystian Klecha                     1       2   1   3        7
 (8)Grzegorz Czechowski                 2   3   3   3   u2       11
 (9)Marcin Jędrzejewski                     2   -   -            2
1-2.Apator-Adriana Toruń                                         20
 (10)Karol Ząbik                        d4      1   3   2        6
 (11)Adrian Miedziński                  3   3   3   2   3        14
 (12)Arkadiusz Kalwasiński                  dst -   -            0
3.Kunter GTŻ Grudziądz                                           19
 (16)Krzysztof Buczkowski               3   3   2   2   3        13
 (17)Grzegorz Musiał                    2   2   0   d4  2        6
 (18)brak zawodnika                         -   -   -            ns
4.Lotos Gdańsk                                                   13
 (1)Piotr Domagała                      d3      0   2   0        2
 (2)Tomasz Olechwierowicz               3   2   1       1        7
 (3)Łukasz Kłyszewski                       1   -   3            4
5.Polonia Piła                                                   12
 (4)Paweł Kowalewski                    2       3   1   2        8
 (5)Rafał Krygiel                       -   d4      0   -        0
 (6)Łukasz Nowak                        1   1   2   -   u3       4
6.TŻ Łódź                                                        5
 (13)Marek Nawrot                       1       d3  1   ns       2
 (14)Piotr Jędrzejkiewicz               0   1           1        2
 (15)Przemysław Dądela                      0   1   u/ns         1

    67:94    65:81    67:22    68:00
    65:97    66:85    66:50    66:63
    66:01    65:66    67:45    66:03
    66:35    65:34    67:06

Sędzia - Ryszard Głód                       tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Gdańsk 15/7/2004

1.Budlex-Polonia Bydgoszcz                                       22

 (4)Krystian Klecha                     3       1   3   3        10
 (5)Grzegorz Czechowski                 2   3   3       1        9
 (6)Marcin Jędrzejewski                     1   -   2            3
2.Apator-Adriana Toruń                                           20
 (7)Marcin Jaguś                        3   1   1   3   0        8
 (8)Arkadiusz Kalwasiński               2   3   3   2   2        12
 (9)Karol Ząbik                             -   -   -            ns
3.Kunter GTŻ Grudziądz                                           18
 (13)Krzysztof Buczkowski               3   2   2   3   3        13
 (14)Grzegorz Musiał                    2   wsu 0   1   2        5
 (15)brak zawodnika                         -   -   -            ns
4.Polonia Piła                                                   15
 (1)Paweł Kowalewski                    1       2   2   3        8
 (2)Łukasz Nowak                        0   3           t        3
 (3)Rafał Krygiel                           2   0   1            3
5.Lotos Gdańsk                                                   11
 (16)Piotr Domagała                     u4      2   1   t        3
 (17)Tomasz Olechwierowicz              1   2   3   d3  2        8
 (18)Łukasz Kłyszewski                      u3  -   -            0
6.TŻ Łódź                                                        2
 (10)Jakub Rogala                       ns      w2  wnj -        0
 (11)Sebastian Kasprzak                 ns  ns          1        1
 (12)Jacek Pokorski                         ns  w2  1            1

    67:52    67:14    68:35    68:28
    67:16    69:48    67:58    68:58
    67:50    67:48    67:95    67:57
    69:95    71:08    70:09

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Apator-Adriana Toruń                      27,5    125
2.Budlex-Polonia Bydgoszcz                  23      114

3.Kunter GTŻ Grudziądz                      21      109
4.Lotos Gdańsk                              10      81
5.Polonia Piła                              8,5     70
6.TŻ Łódź                                   0       29

 Powrót