1 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Leszno 10/6/1999

1.Unia Leszno                                                    37

 (1)Mariusz Fierlej                     3   3   3   3            12
 (2)Maciej Jąder                        1   2   2   2            7
 (3)Łukasz Loman                        2                        2
 (4)Łukasz Jankowski                    3   2   2   1            8
 (21)Tomasz Łukaszewicz                     3   3   2            8
2.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz                                  31
 (5)Wiesław Ośkiewicz                   2   3   3   3            11
 (6)Maciej Kryśkiewicz                  0   2   2   1            5
 (7)Grzegorz Knapp                      3   3   3   3            12
 (8)Krzysztof Bazydło                   t   1   d4  2            3
3.ŻKS Krosno                                                     18
 (17)Krzysztof Stojanowski              2   2   1   1            6
 (19)Jarosław Kalinowski                1   2   3   3            9
 (20)Karol Winiarski                    0   u3  2   1            3
4.KKER-Stal Rzeszów                                              15
 (9)Maciej Pietraszek                   1   1   1   0            3
 (10)Łukasz Golonka                     dst 3   3   1            7
 (11)Waldemar Bednarski                 wu  1   wu  w2           1
 (12)Piotr Domin                        2   0   1   1            4
5.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    13
 (13)Marcel Maliński                    3   1   d1  2            6
 (14)Krzysztof Stempel                  1   d4  2   0            3
 (RT-15)Marcin Musiał                   3   2   1   ust
 (16)Michał Ciurzyński                  1   1   t   2            4

    62:90    64:10    63:90    67:30    64:20
    67:00    65:00    62:80    64:10    66:00
    63:10    64:20    65:80    67:70    67:80
    64:00    65:80    64:40    64:20    64:10

Sędzia - Ryszard Bryła                      tabela biegów

2 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Krosno 6/7/1999

1.Unia Leszno                                                    30

 (5)Mariusz Fierlej                     3   3   3   2            11
 (6)Tomasz Łukaszewicz                  2   1   1   t            4
 (7)Maciej Jąder                        3   2   3   2            10
 (8)Łukasz Loman                        1   3   1   0            5
 (22)Łukasz Jankowski                                            ns
2.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz                                  28
 (9)Grzegorz Knapp                      2   3   2   3            10
 (10)Krzysztof Bazydło                  0   1   0   0            1
 (11)Wiesław Ośkiewicz                  3   3   3   3            12
 (12)Maciej Kryśkiewicz                 2   1   1   1            5
3.KKER-Stal Rzeszów                                              24
 (13)Tomasz Rempała                     3   3   3   3            12
 (14)Karol Baran                        1   1   1   1            4
 (15)Łukasz Golonka                     1   2   2   3            8
 (16)Maciej Pietraszek                  0       0                0
 (24)Piotr Domin                            0       u/ns         0
4.ŻKS Krosno                                                     19
 (1)Jarosław Kalinowski                 wu  t   1                1
 (2)Karol Winiarski                     1   2   2   1            6
 (3)Krzysztof Stojanowski               2   2   3   2            9
 (4)Mirosław Szczurek                   0   0       0            0
 (21)Marcin Furgoł                              1   2            3
5.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    18
 (17)Dariusz Fijałkowski                2   2   2   3            9
 (18)Zbigniew Czerwiński                t   u4  0   0            0
 (19)Marcel Maliński                    3   1   2   2            8
 (20)Krzysztof Stempel                  1   0   0   wu           1

    74:60    74:90    76:90    74:60    77:60
    75:00    75:80    77:10    76:10    76:20
    75:20    77:80    75:90    76:70    76:50
    73:10    74:10    75:40    75:20    77:00

Sędzia - Józef Komakowski                   tabela biegów

3 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Częstochowa 28/7/1999

1.Unia Leszno                                                    34

 (9)Mariusz Fierlej                     2   2   2   3            9
 (10)Tomasz Łukaszewicz                 3   3   3   2            11
 (11)Maciej Jąder                       1   2   3   3            9
 (12)Łukasz Jankowski                   2   3   u4               5
 (23)Łukasz Loman                                   u4           0
2.KKER-Stal Rzeszów                                              25
 (17)Tomasz Rempała                     3   1   3   3            10
 (18)Karol Baran                        0   0       1            1
 (19)Sławomir Czarnik                   2   3   1   2            8
 (20)Łukasz Golonka                     1   1   2   1            5
 (25)Maciej Pietraszek                          1                1
3.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    22
 (1)Dariusz Fijałkowski                 3   3   0   1            7
 (2)Marcel Maliński                     1   1   2   0            4
 (3)Zbigniew Czerwiński                 3   1   2   3            9
 (4)Krzysztof Stempel                   u3  0       1            1
 (21)Michał Ciurzyński                          1                1
4.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz                                  20
 (13)Wiesław Ośkiewicz                  1   2   1   0            4
 (14)Maciej Kryśkiewicz                 2   0   0   2            4
 (15)Grzegorz Knapp                     3   3   3   3            12
 (16)Krzysztof Bazydło                  0   0   u4  0            0
5.ŻKS Krosno                                                     19
 (5)Krzysztof Stojanowski               2   1   2   3            8
 (6)Marcin Furgoł                       0   t   w2  1            1
 (7)Jarosław Kalinowski                 1   t   w2  1            2
 (8)Mirosław Szczurek                   2   2   2   2            8

    70:37    71:71    72:37    70:84    72:60
    69:84    70:73    71:60    72:35    72:80
    70:19    70:48    69:88    71:66    71:91
    70:77    69:53    71:95    73:10    71:63

Sędzia - Krzysztof Woźniak                  tabela biegów

4 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Rzeszów 28/8/1999

1.Unia Leszno                                                    29

 (13)Tomasz Łukaszewicz                 1   d1  2   3            6
 (14)Mariusz Fierlej                    3   2   3   d1           8
 (15)Łukasz Jankowski                   3   3   3   d1           9
 (16)Łukasz Loman                       1   0                    1
 (23)Maciej Jąder                               2   3            5
2.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    27
 (5)Dariusz Fijałkowski                 2   3   1   1            7
 (6)Michał Ciurzyński                   0   1   2   2            5
 (7)Marcel Maliński                     2   3   2   3            10
 (8)Maciej Kierzkowski                  1   1   1   2            5
3.KKER-Stal Rzeszów                                              25
 (1)Tomasz Rempała                      3   1   2   3            9
 (2)Karol Baran                         1   3   d3  2            6
 (3)Łukasz Golonka                      wu  1   1   0            2
 (4)Maciej Pietraszek                   2   3   0   3            8
4.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz                                  22
 (17)Grzegorz Knapp                     2   3   3   3            11
 (18)Maciej Kryśkiewicz                 0   wsu 0   1            1
 (19)Wiesław Ośkiewicz                  3   2   3   2            10
5.ŻKS Krosno                                                     12
 (9)Krzysztof Stojanowski               2   2   d3  d4           4
 (10)Mirosław Szczurek                  0  u/ns 1   d3           1
 (11)Jarosław Kalinowski                2   2   2   1            7

    70:56    70:05    71:16    71:39    70:93
    70:12    72:38    70:36    71:93    72:56
    71:03    69:80    70:11    71:59    71:84
    70:67    72:03    70:89    71:93    71:79

Sędzia - Jerzy Najwer                       tabela biegów

5 RUNDA MDMP - GRUPA 3 - Grudziądz 15/9/1999

1.Unia Leszno                                                    34

 (17)Łukasz Jankowski                   2   2   3   3            10
 (18)Maciej Jąder                       3   3   2   1            9
 (19)Mariusz Fierlej                    0   u3  3                3
 (20)Tomasz Łukaszewicz                 3   2   2   3            10
 (25)Łukasz Loman                                   2            2
2.KKER-Stal Rzeszów                                              29
 (5)Andrzej Rybka                       2   2   1   3            8
 (6)Maciej Pietraszek                   1       0   2            3
 (7)Sławomir Czarnik                    3   1       1            5
 (8)Karol Baran                         2   d4                   2
 (22)Tomasz Rempała                     3   3   2   3            11
3.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz                                  26
 (1)Grzegorz Knapp                      3   3   2   3            11
 (3)Wiesław Ośkiewicz                   2   3   3   3            11
 (4)Maciej Kryśkiewicz                  1   d3  2   1            4
4.Włókniarz-Malma Częstochowa                                    21
 (9)Dariusz Fijałkowski                 0   1   3   2            6
 (10)Michał Ciurzyński                  1   0       1            2
 (11)Marcel Maliński                    2   1   0   d4           3
 (12)Maciej Kierzkowski                 3   2   1   2            8
 (23)Krzysztof Stempel                          2                2

    69:75    73:94    76:70    72:54    70:28
    70:44    69:47    69:78    69:10    72:34
    67:81    72:91    75:94    71:53    71:69
    70:47    71:57    70:28    71:68    69:47

Sędzia - Roman Siwiak                       tabela biegów
Na zawody nie przyjechała drużyna ŻKS Krosno z powodów ekonomicznych.

Ostateczna kolejność w GRUPIE 3

1.Unia Leszno                               20      164

2.KKER-Stal Rzeszów                         11      118
3.Kuntersztyn-Roleski Grudziądz             10      127
4.Włókniarz-Malma Częstochowa               6       101
5.ŻKS Krosno                                3       68

 Powrót